Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

question
15. apr 2009

fibi super fotecky 😉

geveva
15. apr 2009

ahojky

je kájo ty siuž jen tady na ICQ už ne?

geveva
15. apr 2009

e fotečky jsou nádherné

vy ste měli holky setkání prozměnu opačné?????? 😀 😀 😀 😀 😀

mihanka
15. apr 2009

krasne fotky... vsetky... 😉

phoebs, ale sa ti meni tvar fotky, ty nerobis vo photoshope vsak? treba pouzit zachovanie stran fotky... 😉 ale to len tak, yaseminka a adamko su zlatucki a v tej vani 😵 😵 yaseminka kraaaasne sedka

lucka no dakujem za pochvalu, aj ty si kocka, margaretka potrebuje vseeeeeetko absorbovat, co ak by jej nieco uslo? 😀 ty ju ale davas skor spinkat vecer, vsak? skus jej to predlzovat kazdy den o nejakych 5-10 minut... bude sice nervozko, ale potrebuje si rozdelit ten spanok trosku...

geveva
15. apr 2009

ahojky mihan jak to jde

jak krmení co papapáte?

mihanka
15. apr 2009

inak simonka teraz zaspala za 3 minuty asi... 😕 no unavenko bola, ale usmievkala sa dnes, malo plackala, iba ked bola hladosko... horalka nasla si uz ten save mode, kde sa to da ulozit?? 😀 juuuu a zaspinkala dnes v kociku bez placu... 😀

geveva
15. apr 2009

mih
mě už naty spinká je to zlato padne 8 hodka a je tuhá

simona161
15. apr 2009

spanok? to co je ... radsej idem, tato tema ma nici 😀

geveva
15. apr 2009

si pročpak tob mimi nespí?

horalka777
15. apr 2009

simon, sucitim s tebou, ja pisem jednou rukou a na druhej uplne bdele dieta, ktore pred chvilkou spalo asi 5minut 😠 a tlaci a tlaci, asi bude biologicka zbran.

simona161
15. apr 2009

moje mimi spi velmi malo a aj to iba v noci, cez den nespi nic ... ale to je tu verejne zname, tak uz to ani radsej nejdem riesit, obvykle ma z toho chyti depka ... ale pre ukazku - dnes vstaval o 5.45 a potom zaspal o 10.00 asi na 10 minut a o 14.00 asi na 15 minut ... to je vsetko ... a co natalka?

simona161
15. apr 2009

horalka, u nas sa uz dnes tlacilo a nastastie uspesne, rychlo, dost vela a bez placu 😉

horalka777
15. apr 2009

inak neviem, ci ja este masko neodlozim, poobede bol 1.pokus (sklicko) a do vecera len grcala a grcala, normalne zufalstvo.

geveva
15. apr 2009

no naty spí večer v 20 :00 a rno vstává kolem 6-7 hodky to je schopná si i hodinu v postýlce hrát takže vtávám kolem pů 8 někdy v 7 pak naty spí kolem 10-10:30 tak půl hodky a pak si hrajem jíme a jde dpoledne spát tak kolem 13-13:30 to spí tak zhruba do 6-17 hod a pak až v těch 20:00 po vykouání se nají a jde do postýlky bud si chvíli ještě haje a le většinou usne do 10 min

simona161
15. apr 2009

horalka, moj maly negrcal, on vlastne skoro nikdy negrcal, niekedy len tak malicko sposobne vygrcol, ale co sa tyka prikrmov - dnes sa mi zase potvrdilo, ze nechce kase, alebo teda mixovane veci ... zemiak som rucne pretlacila, maso potrhala, to zjedol, iba sa zaprasilo, ale mrkva bola mixovana a s tym robil kraviny a plul to a natieral sa tym a hneval sa pri tom ... takze ja sklicka asi nikdy nepouzijem, lebo to je vsetko hrozne jemne ...

geveva
15. apr 2009

no nám ted dr nařídilaaspon polévy mrkvičku a pak mrkvičku s bramborem tak jí dávám trochuna oběd pak se stejně doštouchne mlíkem a pak co se vzbudí odpol. jí dám pár lžiček pribináčka a zas mlíčko
akorát jí přes de dávám čajík aby nebyla dehydrovaná o vy?

horalka777
15. apr 2009

gev, no co sa tyka spania, mame zjavne deti inej znacky a ineho vyrobcu 😅

simona161
15. apr 2009

ja mu cajik davam, ale bylinny detsky, uz nie tie hipp, milupa a podobne, lebo mi ich nechcel ... tento detsky mi momentalne pije, alebo mu davam prevarenu dojcensku vodu ...

horalka777
15. apr 2009

sim, ale ona to vsetko papa pekne, aj jej zjavne chutilo, ale po chvilke (uz po papani) to zacalo z nej ist, normalne ju natahovalo a prudom 😝 asi vsetko ☹

simona161
15. apr 2009

horalka, aspon ty ma potes, nehovor, ze aj Blanka prespi cele poobedie 😉 aj ja chcem aspon na tyzden, nech si oddychnem 😀

geveva
15. apr 2009

já taky nedávám ty graulovný jsou docelai drahý a je jich spousta od 8 m

já dávám dětský takybyliný jinak ostatní čaje jsou až od 6m

ale občas kouím štávu od hami e to taková mal lahvička le nemá se moc dávat děti si rychle zvykají na sladší

simona161
15. apr 2009

horalka, tak potom radsej fakt vynechaj ... a co si jej dala? ja som inak na par dni uplne vypustila mrkvu, pretoze po nej nemohol kakat, mal uplne tvrdu stolicu, plakal od bolesti, kym to vytlacil ... teraz som opatrne zacala zase a vyzera to, ze je to ok, ale nikdy mu nedavam samotnu mrkvu, ale vzdy aj zemiak, alebo brokolicu alebo daco ine

horalka777
15. apr 2009

potesim, rozhodne neprespi cele poobedie a v noci prespala noc omylom asi 2x od narodenia - vtedy spala v kuse 6h a ja som oslavovala - predcasne 😀

mihanka
15. apr 2009

simon... 😀 ale je to zase maly sikula, ktory je ciperko... 😉

gev, papanie sa rozbehlo, simonka krasne otvara pusinu, usmievka sa ked jej robim "mnammnammnam" 😀 uz papa vsetku tu prvu zeleninku, okrem petrzlenu a zelenej fazulky, ale aj tu mam este v mrazaku, tak bude... 😵

geveva
15. apr 2009

sim ono to není pravidelné ale aspo ty 2 hodky určo ale je to rozné ted jsou tuhrozá horka a to se nechce být venku v kočárku an natlce raši je taky doma v postýlce

jo holky už vám děti lezou nám se začla natálka obracet ořád na záda pak na břicho a zas na záda a tak to dlá dlouho se unavý i tím

horalka777
15. apr 2009

mrkva+zemiak+kuracie maso. zvysok asi zajtra dojem ja 😖

geveva
15. apr 2009

mih no tak to je hezké my jsme atím u mrkvičky a brambor já jí to spíš dělám řidší ona to stejně sní jako pribiáčka aleasi jí to nezasytí nevím potom co to s ní tak stejně chce prso

má tu ještě od hipp prvá kaše pro kojence tu sem ještě nezkoušela asi až za měsíc

geveva
15. apr 2009

holky vám se z toho nasytí?

mihanka
15. apr 2009

horalka... grckala?? 😕 ake sklicko si davala?

simona161
15. apr 2009

horalka, este ma napadlo, nebolo v tom sklicku nieco, co ju mohlo podrazdit? lebo ja mam doma 4 sklicka a nepouzila som ich aj kvoli tomu, ze v jednom je zeler, v dalsom por a podobne, a pritom vsetky su pisane od 4. mesiaca ☹
mihan, je sikovny, az moc ... najnovsi hit je chytit sa mna alebo okraja postielky a skakat a skakat a skakat ... esteze ma tie stehy uz v poriadku ...
gev, moj maly sa zacal otacat v den, ked mal 4 mesiace, cize 26. januara a odvtedy ho mam problem prebalit a chytit ... on nevie stvornozkovat, ale neustalym otacanim na chrbat a brucho a kombinaciou plazenia sa dostane kdekolvek ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre