Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
3. jún 2009

ahojte 😉
vsetko len to naj dnesnym oslavencom, menovite sikovnikovi Henrimu a sikulke Yaseminke 😵

phoebe003
3. jún 2009

Ahojky holky,jak se daří ve spolek? já jsem akorád před chvilkou přijela z Liberce,byla jsme s pepsonkou nakoupit,protože v pátek odjíždíme do té itálie no bude to sranda to všechno pobalit,ještě že si naši do pátku nechali elišku,protože kdyby se mi ještě ta motala pod nohama,tak bych to asi odpískala a jela leda na víkend na sázavu 😀 😀 😀 😀

jinak jsem elišce koupila kráááásněj klobouček k moříčku a adámkovi náááádhernej kompletek za CaAčka zlevněnej z 600kč na 350,tak mám radooooooost

jinak taky přejeme všechno nejlepší dnešním oslavencůmmmmm 😵

phoebe003
3. jún 2009

jee henriii kráásne video,teda ale čumím jak vyvoraná myš,jak je Henri šikovnej,to mne se může jen zdát,že si adam takhle obejde obývák,ten leží a jen se koulí ze strany na stranu,docela komedie,ale teda fak je malej šikulka a hezcí pejsci:o)))

jinak nad tím autíčkem přemýšlím taky,mne se nejvíc líbí to gabrus modré,ale jak jsem ted koukala na odkaz na to BMV,tak teda nevímmmmm

luciabah
3. jún 2009

ahojte bambulky

oslavencom vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj naj 😀 😀 😀

ja som dnes ako v skolke, moji rodicia sa pohadali a tak robim spojku, az nakoniec som im povedala, ze su male deti a ze uz mi to lezie na nervy. este do toho mi matko oznamil jednu nemilu vec, takze som musela aj jeho uzemnit a teraz sa mala stavia na jedno kolienko, no co sa bude rozculovat, ved bude aj horsie 😀 😀 😀 dnes poobede nespala a vecer bude veselo ale hlavne ze je zdrava 😀 😀 😀 posielam pusinky a ak treba niekoho uzemnit, zavolajte mi, dnes som v tom macher 😉

phoebe003
3. jún 2009

luci tak to máš doma celkem veselo,no já usměrnit nepotřebuju,spíš uklidit... 😀 😀 😀 😀 na to nejsi machr? zaplatím ti ceswtu do čr 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gladriel
3. jún 2009

ahojte kocky sa mi vas nechce absolut5ne citat.mi sme dnes boli von ale len na chvilku muza nemozem teraz nechat moc doma sameho no proste doma mam dvoch kojencov a jeden tvrdohlavejsi ako druhy.
inak malinka dnes sa vykakala do serblicka takze super aspon sa nenamahala.

gladriel
3. jún 2009

a vsetkym oslavencom aj tym co maly a budu mat vsetko najlespae hlavne zdravicko
a prepacte ze negratulujem mam mensi chaos s toho a malinko casu

mihanka
3. jún 2009

ahojte...
vseeeetko naj naj opozdene princatku od maciatka nasho a tiez Yaseminke, nech su zdravi a nech rastu...
juj, tazky den... idem vas docitat... 🙂

mihanka
3. jún 2009

Henry je uuuzastnyyy... sa ti henri upratuje ta obyvka, ked ti takto pekne pozameta pod kobercami, vytepuje vlastnou pusou, naco lestit?? 😀 😀 je skvely, jasny vodca smecky havovskej... simonka ho zrala, normalne sa smiala na tom... 🙂 😵 😀

luci, tak dnes len zadobre s tebou.. 😀

phoebs, krasne balenie... 😉

bibka333
3. jún 2009

ahojte babenky nemala som cas sem kuk po plavani sme boli pri kamoške na dvore a večer mi doniesol švagor jahody tak zavaram 🙂 Eliska bola cele doobedie umrnkana ale poobedie dobrunka 🙂

andre
3. jún 2009

halooo, je tu niekto na klebety ? abo už hajáte všetci a všetky ? 🙂

luciabah
3. jún 2009

ahojky

mihus, ja som praveze kludna, velmi som sa divila, ze som bola kludna aj na ocina, aj ked on vrcal, este som ho aj ukludnovala, len sa mi proste nepaci, ze dvaja dospeli ludia s velmi vaznym problemom sa radsej oduju a su urazeni namiesto toho aby ho riesili. a do toho matko este mi oznamil, ze mozno ho nepustia na atestaciu, lebo on zabudol, ze ma ist este na jedno skolenie a nepodal este ani prihlasku... tak dva roky mu hovorim, ze nech chodi na cirkulacie, skolenia a on ma za to vzdy vysmial, ze ma cas, teraz mu priharalo za usami a prisposobujeme sa mu s gretkou, na dovolenku ani len nepomyslim, lebo vsetky peniazky odkladame aby mal na atest. a on teraz zisti ze mu nie ze priharalo za usami, ale ze tie usi mu uz horia, a povedal mi to akoby sa nic nedialo, tak to som vybuchla od zlosti 😠 a povedala som , ze nejde len o jeho zivot, ale zasahuje do zivota viacerym... no a potom odisiel kupit psom zradlo... aspon tie boli spokojne, napapane 😉

ale ma to taaaaak nahnevalo

a inak sa mame fajn, mam super video, ako gretka masti balon v tvare macko pu, ale neviem ako ho dat na net... musim nastudovat.
zatial papa, zajtra idem do prace 😉

selina.liana
3. jún 2009

ahojte tak dnes som malú vážila k 8mesiacom máme 7470g juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 aj karolínke všetko najjjjjjjjjjjjjj

lubka78
3. jún 2009

ahojte 😉
seli..ako Yaseminka? uz v poriadku?
henri...uplne super video sikovnicka maleho princatkovskeho.....najviac sa mi paci ako kontroluje pod kobercom, ci je vsetko upratane a samozrejme musi aj psom nohy, nie ze pojdu so spinavymi dnu 😀 😀 😀

lubka78
3. jún 2009

seli....a super vaha 🙂
a sme zabudli na Karolinku...tak dodatocne vsetko naj, naj 😉

lubka78
3. jún 2009

idem uz do postele...tak vsetkym dobru noc a pekne snicky 😉

simona161
3. jún 2009

lubka, papa, dobru nocku ... ja citam, ale som taka zdochnuta, ze nevladzem pisat ☹ aj mm som povedala, ze dnes iba kratky pokec cez net ...

selina.liana
4. jún 2009

lubik, ána chvala bohu už nesoplíme klop klop ,dnes máme plávanie tak hádam to tak aj zostane

luciakubista
4. jún 2009

Dobre ranko vsetkym.
My sme mali krusne 3 tyzdne,takze nic nestiham,len chytro par stranok dozadu,aby som bola v obraze. Elina bola chora,ale chytilo ju snad vsetko naraz. 😢
Dodatocne blahozelame vsetkym a dakujeme za gartulacie.
Henri, musim dodat,ze maly je bozsky,neskutocny,nechapem,ze je taky pohyblivy. elina akurat vala sudy a sama sa posadi 😉 a to je o den starsia 😀 😀 no je uzasny 😉
pekny den,ideme cvicit

henri001
4. jún 2009

ahojte babulky 🙂
Henry dakuje za pochvaly, citam mu ich a on kuka na mna a kuka a hovori "H Hh H "😀 boli sme vcera uDr a vazime 8010 g a mame 70 cm, obvod hlavicky som zabudla...toto cislo ignorujem odkedy sa narodil a uvidela som ze nema VELKUUU hlavu 😵 😵 😵 aj sa pekne predviedol, v cakarni bolo dievcatko ala Simonka mihanky a kukali na seba, mala si zacala mrncat, lebo jej spadla hracka a Henry kukol na mna a spustil BEEEEEEeeeeeee s pokrivenou pusinou 😅 , potom u Dr, ked ho otocila na brusko sa jej na prebalovaku oprety o stenu postavil a otocil sa na nu bokom , tak ta mu bez slova podala rucickua on zacal svoje : ukrok prisun ukrok prisun , no herec, tak ho vysetrovala postojacky a ked mu chytila pisina a kontrolovala gulky a ako sa mu pretahuje kozicka tak on ako stal si sklonil hlavu a kuka na to co mu robi a hovori s pokrcenym obocim H H H H 😀 ...tak dokina so smiechom si sadla a uz sa nas aj zabudla opytat co vsetko papakame a tak som nemusela klamat , ze vsetko 😀 😀 😀
LUci kubi , hlavne kasli na to co moj maly robi , prosim ta ved to je tak jedno ci to robi teraz alebo a mesiac len zacne , do roka budeme mat vsetky rovnako sikovne deticky 😎

Luci, no Matkovi asi treba struhnut po tych usiach aby sa spamatal , alebo nech je doma na materskej a karieru zacni robit Ty 😀 😀 😉

flow333
autor
4. jún 2009

henri....no ani sa nedivym, ze dokina sadla na prdel, ved to co zvlada henry neni podla tabuliek, 😀 takze, niekto je tu nadpriemer a my ostatne matky potom chytame depresie.. 😀 😀 😀 😀 ale nie, ved kazde dietatko je ine a zacne si robit co chce a kedy sa na to citi byt pripravene...no beeckovali sme vcera po tescu a ludia na nas cumeli ako na zjavenie...hlavne pomer polskych kociarov 1:20...nic proti nim nemam, je to vec kazdeho, ale nemusim ich...mamka mi vytrhla kociar z ruky a dostala som sa k nemu, az ked ho trebalo skladat, lebo to nevedela.. 😀 😀 😀 ale ked na to pride uz ho ani neuvidim...je bozsky 😀

luciakubista
4. jún 2009

henri, ja neporovnavam,kazdy ide svojim tempom,ale chodim s malou cvicit a ani jedno dietko nie je taky sikula jak henri a to tam su 10m deticky. Je uzasny,manzel sa smial,ked som mu to pustala 🙂

bibka333
4. jún 2009

ahojte maminky ja som doobeda napisala dlhy prispevok a vymazalo mi to ☹ tak som vypla pc a hodila šlofika s Eliskou 🙂
Flow kde su fotecky 🙂
včera po plavani sme sa prechadzali mala buvala a potom sme skončili pri kamoske na dvore bolo super 🙂

henri001
4. jún 2009

flow a kde je dooookazovy materiaaal ? 😀 😀 😀 no sak ja uz teda videjko neskor dam iba na fb , aby som nemdrazdil 🤐 asi aj preto maminky tu nic nepisu 😕 no my napriklad nespinkame tak pekne ako ostatne mimnka, ani nevieme pit z flasky, z pohara vypluvame ...
lucinka a kam chodite cvicit ? dufam ze je malinka uz zdravucka 😉
bibka a nechce sa ti napisat zhruba o co islo v tom dllllhom prispevku 😅 😀

flow333
autor
4. jún 2009

mamky mi zhrabla fotak...bude dnes... 😀 dokaz

luciakubista
4. jún 2009

henri, do anahity na cerny most. Mala uz je v poriadku,tak klop-klop,nech nezarieknem 😕
a myslim,ze nikoho nedrazdis, len asik nikto nema cas. ja ho nemam skoro nikdy,ale na facebooku som skoro furt 😅

henri001
4. jún 2009

tak davaj do ip meno , idem ta pohladat 😀

luciakubista
4. jún 2009

mas ju mit 😀

simona161
4. jún 2009

ahoooj,
flow, kde su fotecky? 😉
henri, ty trdlo, vsak na Henryho je radost kukat 😵 ... a myslim, ze kazda mamicka tu si je vedoma, ze casom vsetky nase deticky budu liezt, bezkat a podobne ... niektore skor, ine neskor, niektore zase zacnu rozpravat skor, niektore neskor ... ale raz to vsetky zvladnu 🙂 takze sup sem s dalsim videjkom 🙂
ani ja nemam cas pisat, drobec spanok ignoruje, lezie vsade, hlavne tam, kde nema, dnes si tresol hlavicku do rohu stola, tak som sa riadne zlakla, ale vyzera byt ok ...
luciakubista, tiez som ta na FB videla 🙂 a som rada, ze Ela je uz ok ...

luciakubista
4. jún 2009

simi, diky. Jak si ma videla? Nie som inkognito? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre