Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
28. júl 2009

bian, ved za to nemozes, ze si sa rozkaslala
ja dnes uspavam uz od tretej, teda vyse dvoch hodin 🙄 najprv hodinka v posteli (prisla som o zopar vlasov, troska mam zrovnane vnutornosti v brusnej dutine,...) a nic z toho 😠 , potom hodka vonku, maly sedel jak sviecka v kociku..., teraz sme zas doma, snad do tretice vsetko dobre 😅

bianca
28. júl 2009

babof ja tiez vnutornosti popremiestnovane,vymasirovana som z predu aj zo zadu.Tak som ju hojdala,otvorala ,zatvarala okno.....cajik......cajik.......cajik.....jablko.....cajik......cajik......cajik.......skoro makovice

babofka
28. júl 2009

mas recept na dobry odvar makovy ? 🙂
dnes som sa na detskom ihrisku dozvedela dost brutal vec, jedna matka dava (tusim 2 rocnemu) dietatu na noc fenistil kvapky, ze aby sa nebudilo 😔 riesenie jak svina ☹

bianca
28. júl 2009

to teda hej.Ale je to blbost nehorazna.Takto dieta dopovat.Nasa brala Fenistil od 3 tyzdnov a vobec nebola spava

henri001
28. júl 2009

cuza jedna , to ako si moze dovolit 🙄 chudatko dietatko ☹ my mame dnes super spinkaci den 😅 rano sme dlho spinkali a poobede sme si schrupli spolu ....asi dnes pojde spat az o 23 😀 😀 😀
bianca raz za cas sa nic nestane, ked porusis dietku , hlavne ze vies ze je to vynimocne 🙂

bianca
28. júl 2009

henri ale to je taka co ju porusovat nemozem.Som zvedava ako to prezijem ked u nasich roztopia p 17 gril

bibka333
28. júl 2009

ahojte po dlhšej dobe sa ozyvam aj ja boli sme na chate v Jaseni mali sme ist az v piatok 24.7 ale prišiel po nas nečakane švagor balenie pre 5 členu rodinu za 20 min bolo super 😀 🙂 😀 🙂 😀 prišli sme len dnes o 12 h periem o 106 Eliška bola zlatičko spinkala pekne len v piatok v noci bola mrzutko ale vieme pričinu mame prvy zubok 🙂

bianca
28. júl 2009

bibka super.Gratulujem k zubku

ja prave hladam neaku minidovolenku.Chcela by som do Bojnic ale to mi asi neprejde

andre
28. júl 2009

čuste všetky 🙂
návštevnice košíc... oki bud. týždeň sa mi hodí ... kto sa pridá ?? 🙂
flow... vo štvrtok nemóóóóžem ☹, v piatok svokruša slávi a v sobotu voooodchádzíííííme na chatu do utorka cca

bibka333
28. júl 2009

glad 😢 prijmy moju uprimnú sustrasť ☹ ☹ ☹ moja držkaj sa

bianca
28. júl 2009

andre ja nie som sice navstevnica Kosic ale prisla by som nic neslubujem lebo neviem ci sa nam nepodari niekam vypadnut na akoze dovolenku

gladriel
28. júl 2009

dakujem baby za vsetko velmi ste mi pomohli.aj ked mi je luto ze som nestretla tilky a ze nesla k nam bo bola pozvana baby ked vas tu vidim ked sa nejaka najde zobrali by ste ma do larionu spolu dakujem dopredu

selina.liana
28. júl 2009

Bia pod do bojnic super

bianca
28. júl 2009

seli sla by som ale od nas je to strasne daleko.Som si ista ze Petra neprekecam.Druhy plan je polska Krinica.Je tam krasne

selina.liana
28. júl 2009

Bia no skoda

mimusik
28. júl 2009

Ahojte,
ja len na skok, zajtra odchadzame do Tatier, tak ešte dobaľujem...
Glad, my by sme ťa radi zobrali, do MT to zas až tak ďaleko nie je, len pojdeme 4 na fabii, čiže značne obmedzený priestor. Isto sa však niekto najde 😉 , bola by škoda, keby si len kvoli ódvozu nemohla prisť.
Lubka - kde ste si nakoniec v tatrách našli ubytko?
Seli - my sa do Bojnic chystáme už ani neviem po koľký krát a furt niečo 😖 do toho príde.
Henri - ten spánok závidím... Ja už ponocujem 5. noc ☹ aj keď Simi sladko búva 😵 Budúci týždeň máme poradňu + očkovanie a navyše som u Simi našla niečo čo ma na smrť desí, tak sa s ňou potrebujem poradiť...
Bia - ja zatiaľ nezvládam žiadnu dietu, keď hladujem, nie je mliečko 😒 A to potrebujem dať dole 13 kg... takto to však nestihnem ani do dôchodku.
A trochu ešte poreferujem o nás - zubok žiaden, ale zato staviame sa všade, pomaly cupkáme, keď sa niečoho alebo niekoho pridŕža, začíname konečne aj loziť po 4 a tak potrebujeme zaslepiť všetky zásuvky, papanie nám chutí podľa počasia, strašne krásne sa smejeme a debatíme, túlime a hráme a v noci pekne spinkáme. Máme doma úžastné malé batoliatko mušku simušku 😵 🙂 a nezbednú veľkú milú kikušku 😵 🙂
Uvidíme sa budúci týždeň, zatiaľ sa tu majte pekne, dávajte na seba pozor a tešte sa z týchto našich krásnych skvelých detičiek 😉

flow333
autor
28. júl 2009

mimusik preboha co si nasla???? co sa deje....

Glad verim, ze niekto pojde cez MT a vas vezme... urcite...ved ked idu niekde niekto 3, 2kocky sa zmestia...
andre, lubka, lucka buduci tyzden niektory den super tesim sa na stretko....bia, tiez by nebolo odveci, keby si si vyrovnala rest z velkej noci...xi

phoebe003
28. júl 2009

Ahojky holky, jen jdu v ryhlosti nakouknout a pochlubit se, že nám roste dole druhej zoubek, Adámek říká "mam,baba a bassss(to jako že bác)" Eliška dneska kyksla na schodech, tak má pěkně odřenej loket, ale dobrý, trošku jsme si poplakaly a hned to přešlo, lízátko zpraví všechno 😀

bibka333
29. júl 2009

ahojte kočky mala v noci ok 🙂 ja mam dnes na starosti kamoškine deti večer mi volala či jej možem zobrat deti tak som jej povedala že ked možem pomožem 🙂
Mimusik nestraš nas mala bude ok

bianca
29. júl 2009

cau

nasa mala priserka sedi (ako vzdy)pod mojou stolickou a tlaci do seba bebe keks.Noc bola zasa hrozna.Chce totiz spat na boku a sem tam sa prevali na brusko a tak neviem spat tak vresti ako sialena.No horor zazivam asi tak co cca hodinu

mimus co si nasla?Snad ti dokazeme poradit.Verim ze to nebude zle

horalka777
29. júl 2009

bian, mozno sa stretneme v Krynici 😉

ad stretavka - ja stale netusim, ako tam dojdem... Ani neviem, ide niekto z BA? Tiez sme len 2 baby... 😔 Povodne som mala mat odvoz, ale krachlo to ☹

horalka777
29. júl 2009

este ma napadlo... ze ak by sa niekto cestou zastavil u nas, uplne by mi stacilo odviezt cast batoziny, my by sme dosli s malou aj vlakom / busom... tou batozinou myslim zhruba 2 tasky a cestovnu postielku... Ak by ste niektora bola ochotna, budem velmi rada 😕 😔

bianca
29. júl 2009

horalka idete???Kedy ???My to mame hodinu cesty a chodim tam minimalneraz mesacne lebo cez nu ideme na nakup do Noweho Snaczu

lubka78
29. júl 2009

ahojte 😉
mimusik...nestras, hadam to nebude nic vazne ☹ a nakoniec sme si rezervovali tu chatu, ktoru si dala ty, celkom sa nam zapacila 😉 a idete aj vy tam?
baby z Ke...uvidime ako sa dotrieskame na vychod, ale kedze do stvrtka bud.tyzdna sme v Tatrach a nebudeme mat pravdepodobne net...hadam sa to podari 😉

horalka777
29. júl 2009

bian, niekedy pocas buduceho tyzdna 😉 ze kedy presne, to sa rozhodneme asi spontanne.

lubka78
29. júl 2009

konecne som pridala nove fotky, kedze sa nam nejake podarili...a uz bez bodkovaneho Miska 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

horalka777
29. júl 2009

Krasne Lubka 🙂

lubka78
29. júl 2009

dakujem 🙂
idem dat tu moju potvoru spat, lebo mi tu rozoberie cely pocitac 😀 potom sa zastavim, hadam tu niekto bude 😉

bianca
29. júl 2009

lubka maly i velky je zlatucky 😵

ja som dnes strasne unavena a normalne som si priala aby som bola na hodinu zasa iba tehotna aby som si mohla lahnut...vsade bordel....povysavam a za 15 minut je zasa´bordel.Chyba mi energia

andre
29. júl 2009

nazdarte maminy 😉

bia ... no aj blízke okolie sa ráta, napr. taký bardejov 😀 no a tým pádom držíme fleka aj pre barču s maminou 🙂
flow... ja tak od stredy som freeeeee teoretično 🙂 , vezmeš si to za úkol, zahnať všetky ovečky do košiara ? 😀

my dnes po poradni, 9020x75, a scucli nás zo žilky lebože našej dr. sa nepáči že zač. mesiaca keď sme schytali 6tku, tak ten stroj nepomeral hodnoty ani opakovane, tak sme niesli krvičku na hematku aby nedajbože nejaká krvná choroba nebola 😅 ... no a na neuro akože zlepšenie ale nechytáme sa na žiadneho drobca vašeho, takže varujem všetkých že my sa v larione budeme nosiť na rukách a nieže by sme boli rozmaznaný ale proste inak to nevieme 😎
ps : zubáky only 2 ks furt a stále

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre