Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

luciabah
30. máj 2009

dobre ranko

bia... tak to s tym mlieckom je teraz aj u nas... vobec nechce moje mlieko... rano som nestihala odsavat a uz sa natahovala po flaske a teraz mozem jej dat hned ako sa zobudi a ona ju bypluva, vobec nechce mlieko. spapa par lyziciek kase a to je vsetko. a aj cez den ked jej ponuknem mlieko tak odmieta, este vecer spapa ale uz ani v noci nechce a potom je hladna ako tuto noc a place, ale mlieko nechce ☹ ked to pojde takto dalej, budem mat mrazak plny mlieka 😅 ale nie, davam jej este tyzdne a ked nebude chciet papat mliecko tak asi pomalinky prestanem odsavat

bianca
30. máj 2009

decka i zazraky stavaju.Dnes som vstala skor ako nase babatko

phoebe003
30. máj 2009

ahojky,dobré ránko,dnes jem tu třetí?kdepak jste všechny???jaká byla noc?

mihanka
30. máj 2009

ahojte... 😵

my noc hruza takmer ako vzdy posledne tyzdne, ale naco sa stazovat, ved simi sa vyspi dobre hadam, ked sa rano medzi nami jasi a usmieva, nie??? to je jedno ze je kazde dve hodiny hore, ze vstava okolo pol 6 😅
takze bian, u nas taketo zazraky ako hovori henri - sainsfiksn... 😀

to papanie to je sila... simi uz posledne 3 dni spapala hadam aj 100ml... 😵 len je ako francuzka, obed si vychutnava aj polhodinu a musim jej to zohrievat pocas papania, som zistila ze ma rada teplu papu... ked uz je to studene tak nechce...
luci aj tak super ako si vydrzala dlho odsavat... obe s tilky klobuk dole... 😉

ja som mrchu dostala po 3 mesiacoch...

mihanka
30. máj 2009

bian ake kukuricne chrupky davas? ake je ich zlozenie? lebo som kupila, maju 99% kukurica a 1% soli, moze byt?? 😕

lilyk
30. máj 2009

ahojte 😉
u nas skaredo prsiiiii 😖...nudime nudime...
Mihanka su aj total nesolene kukuricne chrumky 😉

mihanka
30. máj 2009

tak take nemali... ☹ a mozem dat simi aj tieto?

lilyk
30. máj 2009

ja myslim ze ano, pokial sa nechysta spapat vsetky 😀

mihanka
30. máj 2009

lilyk, ten sacok je vacsi ako ona... 😀 😀

mihanka
30. máj 2009

luci, s obruckou si mozes vyvestit aj teraz... zavesis obrucku na nitku a nad lavym zapestim nechas visiet obrucku, ked sa zacne krutit - robit kruzky, je dievcatko, ked kyvat zo strany na stranu, je to chlapec... zastavis obrucku a skusis znovu - ak sa zacne krutit kruzit - to je druhe dietatko, potom znovu zastavis a skusis ak sa rozhybe obrucka, je to tretie mimi... ak bude stat tak budes mat len 2 deticky... mne vyslo prve dievcatko, druhy chlapcek... 😉 a kolko x som si to robila, vzdy mi to vyslo rovnako... 😵 aj mm...

mihanka
30. máj 2009

napr mojej maminke to vyslo - + vyslo jej aj tretie mimi, o ktore ale pocas tehu prisla...
vyslo to vsetkym mojim sesterniciam, znamym, ktorym som to robila a maju uz deticky... 😉 verim tomu viac ako cinskemu kalendaru, kedze u nas to podla neho nevyslo... 😉

mihanka
30. máj 2009

tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta tapeta
😀 😀 😀 😀

phoebe003
30. máj 2009

mihanka:o))))) 😀 pěkná tapetaaaaaaaaaaaaaaa,můžu tapetovat s tebou? 😅

mihanka
30. máj 2009

jasan phoebs, tapetujme... 🙂 este by sa nam zislo borine lepidlo.... 😀 kym simi buva... zehlenie pocka... 😅

henri001
30. máj 2009

😀 😀 😀 kua ja nemam obrucku , fculeky co 😕 😀 😀

phoebe003
30. máj 2009

mihanka,koukám,že se ti taky chce něco dělat,já jsem dneska tááááák línááá,že až hanba 😀 boriné lepidlo?asi jsem nedočetla o co jde 😅 😕

phoebe003
30. máj 2009

ahojky henri,holky vy mluvítenějakýn divným jazykem,fakt nerozumím řeči tvého kmene 😀 henri co je to obrucka a vculeky?

henri001
30. máj 2009

fibiiii 😀 obrucka je snubni prstynek (asi) a fculeky je fcil 😀

mihanka
30. máj 2009

henri, ani taky prsten? to nemusi byt obrucka, staci taky prsten hladky...
😉

phoebs, bora nedavno tapetovala... 😉 nie ze by sa mi nic nechcelo, vyvesane pradlo mam, zehlenia sa moooooooozno chyti svokra ak pridu na chvilu vecer ku simonke, lebo by som chcela ist na hodku do mesta po muzovom turnaji... 😵

henri001
30. máj 2009

no ja mam "iba" s kamienkami ...si mam kupit ci co 😕 😅 😀

phoebe003
30. máj 2009

henri aha,no asi jsem trošku natvrdlá,ale fcil je....copak? 😅 bože já si snad na oníka koupím slovensko-český slovník... 😀 😀 😀

mihanka,tak to jo,no já jsem zatím zvládla dám jen prádlo do pračky,ale mám tu v košíku vyžehlené,složené a jsem líná ho jít dát do skříněěěěěěěě 😝 já jedu odpoledne do cvikova,protože zítra máme vystoupení v kostele a já nebyla včera na zkoušce,tkže nevím v kolik to začínááááááá 😖

mihanka
30. máj 2009

tak si kup nejaky bizu, alebo by to chcelo svadbu... 😀 😀

mihanka
30. máj 2009

no nic.. simi je hore, idem zehlit, kym sa pekne hra... nech sa uci, co bude musiet za 6 rokov robit ona... 😀 😀 😀

phoebe003
30. máj 2009

mihiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už za šest let ji chceš nehat žehlit? 😀 tak ať ti to žehlenie pekne utekáááá 😀

phoebe003
30. máj 2009

nojo,tak já jdu taky...něco......dělat 😝

bibka333
30. máj 2009

ahojte maminky noc ako vždy 3krat hore na papu ale rano vstala o6 45h 🙂 ja som stihla len povysavat a zotriet dlažku naplnila som pračku ale som ju ešte nezapal čakam na deti ked pridu pridaju nejake špinave veci Adko je na zapase Jarka spala pri segre každu chvilku pride
Eliška tu naskakuje chce vam napisat
nhnhgvfvgbbcessresxt rfhtgrfrfededjjgbhgbdswsrtujloépio rtsddfssssuhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

mihanka
30. máj 2009

phoebs, aj skor budem skusat... 😀 😀 😀 😀
a uz pozehlene, nebolo toho vela... 😵

mihanka
30. máj 2009

kraaaaasne Eliska, ty si sikovnaaa... uz vies po finsky pisat... 😀 😀

ja idem utriet tu kukuricnu chrupku z gaucu... 😀

henri001
30. máj 2009

a moooze byt pozicany ci musi byt moj 😅 inak dnes to uz konecne vyzera tak ze vecer odpracem vysavac z kupelne a uz nebudeme musiet odsavat , klop klop klop , drobec maly si vytrpel, vzdy ma soky cestou do kupelne, nevie ci idem ja cikat, alebo jeho prealit alebo odsat 😨 reve pre istotu furt ...musim si obali t nervy , chcelo by to kultovu mihanka strudlu alebo aspon rezance s orechami a medom ...ale ja som taaaak hnilaaa dnes, ledva som vyvesala pradlo z pracky... 😝

bianca
30. máj 2009

decka na FB som si pridala do profilu 1 cast braskovich fotiek ktr. sa dnes vratil z Ciny a Tibetu.Strasne mu to zavidim.Mamka mi uz rano volala kolko darcekov nakupi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre