Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

tilky
14. júl 2009

ahojte tak konečne troška foto

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak my dnes na ročnej 9300g a 70 cm no keď to porovnám spred roka 1470 g a 42 cm tak je to lepšie

luciabah
14. júl 2009

ahojte

henri, to sa stava kazdemu, len to potom cloveka mrzi.

ema, my tiez papame marhulky a kakame pravidelne, 3xdenne, ale som rada, lebo nas zapeka ryza, banan, mrkva a teraz konecne teda mozme papat aj ked zapeka, ale marhulka to vyriesi. no a tema svokrovci... nas matkovi rodicia uplne odpisali, uz matkovi ani nezavolaju, pozvanie na vikend odmietaju a stale rozpravaju len o katke... matkova neter. no a ked sme u nich, tak ja sice tazko prezivam ale snazim sa, ved su to jeho rodicia a chcem, aby gretka poznala aj druhych starych rodicov, no ale oni nemaju akosi zaujem 😒 a uz som sa aj pytala, ze co sa stalo, no nevieme

nikaz... blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

luciabah
14. júl 2009

tilky... a dosiahli ste 3 nasobok svojej porodnej vahy, takze ste podla tabuliek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

horalka777
14. júl 2009

aha a zabudla som dodat miery z dnesnej poradne: 8300g ...a to je vlastne vsetko, nasa Dr nemeria dlzku 😀

phoebe003
14. júl 2009

Ahojky holky tak já dnes byla s Pepsonkou na srazu s holkama z bibione, byla paráda, děcka se vyřádila Adámek byl zlatíčko, spinkal a jinak byl v kočárku, spokojeně si žmoulala svojí plenku a dělal na mne ten svůj kukuč doprovázený mamamamamamamamaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm vavavavaava sdlábnul svačiku, šel do kočárku, na procházku, spla asi 15 minut, pravda, ždná sláva, ale na to, jak málo spal, tak byl milionovej a kníkat začal na cestě domů někdy klem šesté, když jsme balily a odcházely, takže den paráda, Eliška tu má kamarádku od sousedů, tak je buď Ela u nich, nebo Anička u nás, což je super, holky jak jsou spolu, tak já jsem bez starstí, přemýšlím, že si Aničku adpotuju 😀 😀 😀 😀

nikaz teda paráááda, moc gratulujuuuuuuuu a přeju naprosto bezproblémové těhulkování:o) 😉 😉 😉

lilyk, taky jsii mne hezky rozesmála:o)))

Tilky fotečky krásné,malý má pěkné míry je o4 cm kratší a o 200g lehčí, jak náš adam ale ulně nejlepší je tahle https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... fotka, to je výraz hodný mistra mafiána:o) krááásné fotečky a dortík....mmmmm taky bych se zakousla do takové berušky:o)))

henri001
14. júl 2009

luci 😒 to je blbe ...hlavne pre Matka , ale sak co, nechaj to tak, cas to nieco co neviete co je vylieci 😉 hlavne sa vy dvaja lubenkajte 😵
emusa , uz vies co bude dalej ? ostanes s malinkymi doma alebo ako ...chjoj ja neviem co by som robila , este mozno tak s mojou maminou by som ho nechala doma, ale aj tak 😒
horalka to bude super ...moze niekto nahrat take minividejko ako hras ? 😎 alebo aspon foto 😅
majte krasnu noc ...hadam biancovci dosli domov v poriadku ...

henri001
15. júl 2009

to co toto 😕

bianca
15. júl 2009

cus decka

hlasim prichod.Dorazili sme po 1 hodine rannej.Mala celu cestu v pohode spala a potom par hodinove martirium a o 2:30 uz hajala zasa.Uz budeme cestovat asi oba v noci

babofka
15. júl 2009

ahojte
bian, no to verim, mne stacila 4-hodinova cesta. oliver spal teda velmi malo a zabavat ho bolo narocne (nic mu nebolo dobre) a mne byva v aute zle a musim sledovat premavku 😅

bianca
15. júl 2009

babofka pre mna je hrozne sediet v zadu.Fuj.No uz si pomalicky zvykam.Nasa cez den so 6 hod.cesty prespi tak 30 minut a potom sa hra,papa,rozprava a ked ja zaspim tak mi rve vlasy z hlavy.No des.Teraz v noci cesta nie 6 ale 4.5 hodinova a babo spalo fajne.Dokonca aj ked sme zastavili na benzinke (bo muchy na skle boli priserne a este som nevidela predok auta-vraj neni vidno svetla) a to sa ona stale zobudi a uz nespi tak som ju 3x pohladkala a spala az domov a prebrala sa plne az ked dorazil vytah.To uz bola happy

babofka
15. júl 2009

ja sa tym babatkam ale nedivim, ved to musi byt otras byt prispendleny v jednej polohe. podla mna ich budi zo spanku aj to, ze sa nemozu otocit tak , ako sa im paci. no a ked su hore.....ja uz som mu podavala vseto, co som nasla v taskach.

phoebe003
15. júl 2009

Dobré ranko kočky, tak u nás se dneska vstávalo v 8.15h, paráda,spinkalo se celou noc, takže jsem odpočatá a celkem happy, akorád volala švagrová,teda spíš její manžel, že prej jí "ruplo v kouli" no mamka ubrečená a jeli s tátou do lípy, tak jsem zvědavá, s čím přijedou domů...docela se toho děsím...

simona161
15. júl 2009

ahojte, u nás máme nejaké divné obdobie, Alex už tretiu noc kompletne preplakal ... zo spánku ... nepomohlo ani tíšenie, ani sirup od bolesti, ani čajík, ani jedlo, ani vyzliecť ho, nič ... každú noc ho mám pri sebe a celú noc ho iba tíšim, hladkám, polohujem, už si ani neľahám ku nemu ... a ráno vstane, celý deň je ok, plače len keď mu niečo vezmem, nedovolím, chcem ho prebaliť, čiže musí ležať, a inak je absolútne vysmiaty a v pohode ... a príde noc a zase plač ... a mm je stále v Nemecku ... a ja už fakt nevládzem ☹

simona161
15. júl 2009

pozerám, že tu asi nikto nie je, tak vás aspoň dočítam a snáď mi bude trošku lepšie a veselšie 😉

bianca
15. júl 2009

simi a nezacina si uvedomovat tmu?Neskusala si zapnut lampicku na noc???Ja viem ze je to hrozny zlozvyk ale kamoska si niecim pod.presla a toto pomohla

simona161
15. júl 2009

to ma nenapadlo, este som o tom nepocula ... skusim ...ja skusim cokolvek, pretoze uz sme mali preplakane noci, ked sli zubky, ale nebolo to ani zdaleka az taketo ...

lubka78
15. júl 2009

ahojte 😉
hlasim prichod z prvej normalnej prechadzky po vyse 3 tyzdnoch, normalne som si uzivala, az na to ze vonku dobra horucava 😒
sim ☹ ..skus to, co ti navrhla bia, mozno pomoze, nic ine mi momentalne nenapada 😉 a dokedy budes mat manzela v nemecku? a nemozte tam byt s nim?
phoebe..tak drzim palce, nech to nie je nic strasne 😉
bia...v poslednom case sme aj my cestovali len v noci, ked sa dalo, hlavne bolo dost narocne prisposobit obidvoch na cestu a v noci je to vyriesene, spali obidvaja 😉

lilyk
15. júl 2009

my mame nocnu lampu zapnutu od narodenia, Majkovi som ju vypla v 8 mesiacoch,resp.ked prestal v noci papat a Tomino este v noci teda cc o 4-tej rano papa, ale teda dufam ze to ziaden problem nebude...Majko si vobec neuvedomil ze lampa zapnuta neni, Tominovi ju vlastne zapinam ked zajde total svetlo na oblohe,takze o tom ani nevie 😉

simona161
15. júl 2009

lubka, mm je v Nemecku do piatku, pride domov na cca 2 tyzdne a pojde naspat ... nemozeme tam byt s nim, jemu platia hotel, keby sme isli na byt, platime si ho sami ☹ ale mozno urobime aj to, aj ked neviem, co by mi to pomohlo, lebo on je v kancli od rana do cca 18.00, takze by sa chodil domov iba najest, umyt a vyspat 😉 a ja by som sedela na byte, pripadne sa vencila v meste, a naproti tomu tu sme v prirode, semtam pomozu jedni druhi stari rodicia, mame tu lekara a kamosky ... uvidime, hadam ho to rychlo prejde, lebo pri zubkoch som vzdy videla presne ktory mu ide a bol mrzuty aj cez den a teraz je to vyslovene iba noc ...
a lampicku skusim, zajtra poreferujem ...
lubka, a kiahne uz su zazehnane u oboch?
lilyk, pisala som ti na facebooku, ale ma s prehladom ignorujes 😀

lilyk
15. júl 2009

Simi nemyslim si ze by ti to pomohlo,doma je doma 🙂

bianca
15. júl 2009

tak hlasim navrat z poradne.Mala skoro nic nepribrala ale je pravda ze jej z vahy trcali nohy a dr. po tom ako chcela Barcu posadit a ona sa posadila a nasledne pocas poradne zhodnotila ze je hyperaktivna tak sa nieje comu divit

simi my sme prave malej kupili lampicku z dialkov.ovladanim tak som zvedava ako dlho bude fungovat

simona161
15. júl 2009

Bian, vitaj v klube deti oznacenych ako hyperaktivne, ja to mam oplieskane o hlavu u kazdeho Dr., nielen pediatra ... pritom vsetci vieme, ze na diagnozu hyperaktivity je este skoro 😉 a moj zazrak je este aj "drazdivy" 😀
a co sa tyka priberania, ani on uz zdaleka nepribera tolko ako kedysi, zozerie s prepacenim za voz jedla, ale furt je v pohybe, takze to vybeha a ako sa nam ho podari odvazit, to netusim 🙂
a lampicku vyfot, ak ta to napadne 😉

simona161
15. júl 2009

my sme dnes dostali postou toto:
http://www.upspringbaby.com/index.php?main_page...
a mozem povedat, ze je to dobra vec, vyzera to este lepsie ako na obrazku ... krpec sa furt hrabe chodit, v postielke sa pusta aj sam z jednej strany na druhu a celkom mu to ide, tak sa toto urcite vyuzije ... ked nie teraz, tak trosku neskor, napriklad vonku ...
objednal nam to moj brasko ako darcek a je to mile 🙂

bianca
15. júl 2009

simi to je krasne.Nasa zvladne prejst za rucicky aj 100 metrov z jednou pauzou.Mama z nej bola vcera uz nestastna lebo ju vzala von aby sme sa pobalili a namiesto ,,pod s babkou pozriet havka,,Barca tahala moju mamu...........no horor.Stale len na nohy.Zatial sa sama nepusta a ani sa nestavia okolo nabytku ale je pravda ze ani nema prilezitost

simona161
15. júl 2009

praveze alex sa sam postavil uz velmi davno, najprv chodil do boku, drzal sa oboma rukami, teraz sa drzi jednou a chodi uz dopredu, pripadne sa aj zohne a zdvihne nieco a zase ide dalej, obcas sa mu podari aj v priestore bez opory postavit, ale dlho neustoji a padne na zadok ... za ruky ho moc nechcem vodit, to len ked uz fakt neviem co s nim 😉 ale nasi a svokrovci ho v tom podporuju a ja som rada, ze si oddychnem 😀 ... tak teraz mozu cupitat s tymto, je to nastavitelne, drzi to pevne a pritom netlaci ... fajn vecicka 😉

simona161
15. júl 2009

jeeej, on spal az 20 minut 😉 kolka to novinka 😀 tak ja zase idem ...

bianca
15. júl 2009

simi u nas sa dnes spalo 15 minut

inak nove ciastocne foto stiahnute iba z mobilu (bo fotak v tom bordely fakt nenajdem ) na FB

lubka78
15. júl 2009

sim...kiahne su uz nastastie za nami...dufam, ze nadobro 😵 teraz som cakala, co pride dalsie a ani dlho som nemusela, lebo Misko je soplavy 😒
sim...preto som sa pytala, lebo my sme tak boli minule leto s mm v Berline cele dva mesiace...nastastie mu zaplatili byt a vyjde to aj lacnejsie ako hotel, tak sme nevahali a je aj pravda, ze my sme tu tiez v byte, nasi a svokrovci daleko, tak sme nemuseli riesit 😉
a aj som zabudla napisat, ze my mame lampicku na zarubni dveri, ktora sa rozsvieti na pohyb a po asi 12sek sa vypne, nam to celkom staci a este sme pouzivali taku do zasuvky 😉

phoebe003
15. júl 2009

Ahojky kočky, kdepak jste celý den? já jsem dnes byla v tom Liberci, podat to T.O, přijali ho bez problémů, velice sympatický, mladý policajt, pak jsem jela na nákup, aby nebyla lednička jen na ozdobu:o))) jo a jak jsem Vám psala o švagrové, tak je v nemocnici, fakt jí ruplo v kouli, ale naštěstí to prý zachytili v čas a snad nebude mít trvalé následky, to se uvidí, teď jí budou dělat všechna možná vyšetření, ona má totiž problémy s cévami, tak je taky možné, že se jí nějakým způsobem omezil přívod kyslíku, ale snad se z toho dostane... Držte pěstičky. MVR a já jdu k pepsonce

bora8
15. júl 2009

ahoj kočky, len tak na okraj MÁME PRVÝ ZUB!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre