Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

nikaz
30. júl 2009

hej. ale kym sa to naucil tak si asi susedia mysleli ze tu tyram svoje dieta ☹

nikaz
30. júl 2009

ozaj - bia - prave kukam tvoje fotky... mala je hotova herecka...krasne fotecky 😉

selina.liana
30. júl 2009

nikaz a to si ho ako odučial aj moja malá zaspáva na ciciku a v posteli pootom ju dám do postielky ale sama nezaspí daj recept 😉

nikaz
30. júl 2009

je to dost tazke, keby nie manzela tak to sama nevydrzim, ale som rada ze sme to vyskusali.... nasla som navod tu na stranke v teme Kazde dieta sa vie naucit spat..... alebo tak nejako.... je to pod temami Babatka..... a na strane tusim to bolo 127 bol link na stiahnutie knihy....ale ked nenajdes alebo sa ti nechce hladat tak mi posli do IP mailovu adresu a poslem ti tu knihu priamo na mail... 😉

selina.liana
30. júl 2009

nikaz mne sa to zdá byť dosť drastické mám tu knihu doma a malý ti neplakal???

smardik
30. júl 2009

nikaz u nás se spí stejně bez problému - dám a usne sám, vím kdy bude spinkat 🙂 a není problém, položím a usne v pohodě sám. jedině v čem je rozdíl je že se mi 1x za noc budí na jídlo

bianca
30. júl 2009

nikaz a nechala si maleho vyrevat?Lebo na nasu to nezabera.To dokaze vrieskat aj 3 hodiny

nikaz
30. júl 2009

a urcite by som s tym nezacinala, keby sme cela rodina neboli za to, vsetci si to najprv prestudovali az potom padlo rozhodnutie ze ideme riesit maleho spanie....a teraz asi budeme zhanat novu postel a bude sa nas chlapisko stahovat do destskej izby aby si tam pomalicky uz zvykal, lebo ked pride bracek alebo sestricka tak aby sa necitil odstrceny na druhu kolaj, kym sa druhe narodi tak si maly zvykne a aj zabudne ze niekedy spaval snami v jednej izbe

nikaz
30. júl 2009

plakal prvy vecer pol hodinu, druhy vecer asi 15 minut a na treti vecer ani 5 minut.... no a po 4 dnoch uz pohodicka- dzez..... a spi celu noc dokonca bez jedenia

bianca
30. júl 2009

nika inak dakujem za Barcu.Ja uz tu davam iba jednu vyrocnu foto za mesiac inak su na facebooku.Nebavi ma to stale zmensovat

nikaz
30. júl 2009

ale prvy vecer som myslela ze to nevydrzim....ale manzelik zavelil, ze ked sme sa uz na to dali, tak to dobojujeme...a vyhrali sme. maly je dokonca ovela kludnejsi a spokojnejsii....akokeby zistil ze ked ma pravidelny rezim tak mu to vyhovuje...a to som si myslela pred zacatim ze sa nam to nikdy nepodari a bude zaspavat pri ciciku do 6 rokov a spavat v posteli s nami hadam do 10

evitkamalicka
30. júl 2009

ahojcek mamky 🙂

nikaz
30. júl 2009

jeeej smardik - aj vy cakate dalsie slniecko - super - blahozelam 😵

selina.liana
30. júl 2009

nikaz no moja by sa postavi la a stála a stá neverím že by si ľahla

nikaz
30. júl 2009

ahoj evit....ako sa mate? boli ste na trhoch v snv?

selina.liana
30. júl 2009

evi ahoj

nikaz
30. júl 2009

aj nas prvy vecer sa hned postavil...a po 15 minutach si sadol ,,,, plakal a zakrival si tvarickou nostek...tak mi ho bolo luto, ked som uz myslela ze ho zoberiem a nechame vsetko po starom tak prestal , lahol si sa a vzdychol.... a po minutke sa otocil na bok a zaspal

selina.liana
30. júl 2009

nikaz mne až srdiečko stislo ja by som to nevydržala

evitkamalicka
30. júl 2009

nikaz boli sme doma 2 tyzdne na trhoch, aj som na teba myslela ze sa ozvem a nejako som zabudla a inac nas maly spi sam v detskej od 3 mesiacov a teraz ked som bola doma, normalne mal problem spat so mnou v izbe

evitkamalicka
30. júl 2009

my sme maleho tiez nechavali vyrevat a tiez to trvalo 3-4 dni a bol pokoj, odvtedy len co ho polozim do postielky je jedno ci cez den alebo vecer, otoci sa na brusko a hned spi

andre
30. júl 2009

bia ... tak to máš teda zložité 😅 ja som vďačná že spráska všetko, aj keď sa mi zdá že nemá mieru

nikaz... ja ťa obdivujem že si to "prežila", je nemám nervy na toto... nedávno zmenil zaspávací režim, kedysi som ho zložila, chvilku si pokecal a sám zaspal, aj cumle si pekne pozbieral v noci keď mu trebalo... a teraz, teraz je pohoda kým som tam, ako náhle vytiahnem päty kričí, narieka, plače... vrátim sa a je ok, hladkám a hladkám kým nezaspí, a potom pošpičkách odchádzam a bojujem s dverami aby ich nepočul, občas ich začuje, v momente je hore a kričí a kričí 😠 ... spí najnovšie do 8 cca, predtým do 6, tak teraz neviem či sa mám tešiť abo ľutovať 😝

andre
30. júl 2009

ozik, ideme v sobotu na chatu kdesi ku spišskej, mníšek alebo nálepkovo, tam nejak... dajte tipa kam by sa dalo ísť niečo pozrieť, nech netrčíme furt v baráku

andre
30. júl 2009

ps: to bolo k evit a k nike 😝

bianca
30. júl 2009

tak cez hodinu stoji,alebo sedi a vresti v postielke.Momentalne sa tvari ze uz asi zalomila.Vsade bordel a ja nervy v ....

question
30. júl 2009

ahojte kocky... juuj amanda dokaze revat viac ako hodku-..viem podla toho,ked som nebola doma 😅 ,cize take zaspavanie skusat nemam sancu..ona ma obrovsku vydrz..ja uspavam u nas v posteli a objimame sa 😀 😀

lubka78
31. júl 2009

dobre ranko 😉
vas obdivujem vsetky, co ste dokazali deticky nechat vyrevat pri zaspavani 😉 ja tieto veci akosi neriesim a vsetci spime v jednej izbe 😅 😵
my dnes ideme do Tatier, tak tu nebudem tyzden..tak sa majte dobre a nezapiste vela, aby som mala sancu docitat 😀

smardik
31. júl 2009

nikaz ahoj, jojo čekáme druhé mimčo, vyšlo to hned 😀 😀

malý mi taky usíná sám a v pohodě, ale přešli jsme na to zkoušením přirozeně, metoda nechat vyřvat se mi nelíbí a nehodlám ji praktikovat

phoebe003
31. júl 2009

dobré ránko holky, tak mne dneska bolí záda jak psa. sotva se hýbu... 😒 a to musím jítposekat zahradu a pak brousit obložení v předsíni. máme to tmavě hnědé a já chci aby to bylo jako světlé dřevo, protože tam máme je jedno okno a je to tam prostě temné a tmavé, jen ta žlutá totam taknějak zesvětlala, až to bude celé hotové, tak odfotím. teď jsem na nervy, mám doma staveniště.... 😒 no mamky jdu něco dělat...

henri001
31. júl 2009

caute babulky...som sa zacitala , ale reku radsej idem zase pa 😀 v ramci zachovania pohodovej naladicky...
krasny vikend 😉

phoebe003
31. júl 2009

achojky kočky, tak já mám uvařeno, dnes jsen dělala jatýrka na cibulce s knedlíkem, je to mňamka,kuchyni mám uklizenou a jdu sundavat obložení a brousit... to bude zase binec...

henri nerozčiluj se, nemá to smysl, venku je krááásně, svítíčko sluní, štipky mouchaj, cvrlikáčci ptáčkujou... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre