Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

question
31. júl 2009

emaso...ja som netvrdila,ze spinka a nic sa nedeje.. mne Amanda tiez rada sklbe vlasy, pcha prsty do ust,nosa atd..a objimat ju musim,bo inak je hned na bruchu a len by lozila a lozila 😉 u nas funguju celkom usoavanky 😉
inak bia.. co sa tyka reklam..so segrou sme to rozoberali..vela deticiek akonahle zacina zvucka reklamy,tak su doslova fascinovane a kukaju a kukjau..sme to rozoberali,ci nedali nejake tie zvuky co uz dospelaci nepocuju,ale deti ano,aby ich pozerali..podprahove vnimanie..ci ako to je... 😝

emaso
31. júl 2009

a inac aj ja som skusala polozit do postielky a ze nech zaspinka sama,ale bez sance,najprv sa pokusala zdemolovat vybavenie postielky a ked sa dlho nic nedialo zacala vrieskat-my malokedy placeme,zvacsa vrieskame-ze" ba uuuu dadada uuu ba ba" a podla toho aky mala vyraz v tvari to znamenalo asi "stara ani to neskusaj-bez teba nezaspim" 😅

emaso
31. júl 2009

ques daco na tom bude-myslim tie reklamy,a neskor su z nich deti dobre zmagorene 😒 nuz ale ked to na Barcu tak fajn funguje,no nepust jej to 😀

no uz padam,papa

mihanka
31. júl 2009

ema a okrem toho vsetkeho mam vystipane bicepsy... 😀
tak ty si taka talaaanka... 😵 sme sa bavili tam s mm ze to nie je pri tom mnozstve turistov mat ciste ulice a talianske papanicko je naj... 😵

simona161
31. júl 2009

keby u nas tak reklamy fungovali, tak to hned vyskusam, ale nasho krpca reklamy vobec, ale vobec nezaujimaju ☹ jeho uz od malicka fascinuju zvucky napriklad televiznych novin, pocasia a podobne ... v zime ked bezali snehove spravy na TA3 on tak zbystril pozornost, ze prestal revat, jacat, smiat sa a cokolvek robil, on sa skratka musel divat ... a nehrozi, aby mu niekto stal vo vyhlade 😀 aj teraz kdekolvek moze liezt, cokolvek robit, akonahle zacne napriklad pocasie na TA3, on zastane a kuka ... ale pochybujem, zeby ho to uspalo ☹ snad aj ja nieco objavim ... 😉

question
31. júl 2009

sim..ja som to myslela tiez ta,ze akonahle ide zvucka reklamy deti okolo mna zbystria a uz hladaju telku.. hrozneeee.. myslim,ze tie zvucky su nejako divne vyrobene 😀 😝
idem do hajan
bruuu

mihanka
1. aug 2009

dobre rano..
ano zvucky, reklamy a bbtv maju urcite nejake pozadie a podmaz, ze deti tu frekvenciu zachytia 😀

ja sa lucim, idem na 2 dni k nasim... 😉 pekny vikend

mihanka
1. aug 2009

vsetko naj naj k 10 mesiacikom Adamkovi... 😉

phoebe003
1. aug 2009

dobré ránko,oslavencům všechno nejlepší:o) 😵

bianca
1. aug 2009

bre rano

tak to potom maju prodmaz aj televizne noviny (a to hlavne moderator Meciar) a pocasie (hlavne Ilko) to su jej milacikovia nekonecny asi od 2 mesiacov

horalka777
1. aug 2009

bre ranko, larion je tusim od 21-23., neeem? 🙂 Tiez si to overujem, nech nechaosim 😕

nasa princezna ma pochvali c.2, uz druhy x spala ceeeelu noc, dnes dokonca dokopy 12 hodin 😕

babofka
1. aug 2009

horalka, neprovokuj 😀 ale nie, si robim srandu. nech sa pekne vyspite. apson niekto 😅
my sme hore tak 3-4 x
a s tymi reklamami a zvuckami a jinglami je to asi pravda. a nas ma rad zasadne chlapov moderatorov. mam sa zacat znepokojovat ? 😕 😀

babofka
1. aug 2009

a vsetko naj oslavencom
baby, nejako to leti, o chvilu bude velka party s tortou 😵

bibka333
1. aug 2009

dobre ranko maminky Adamkovi od Evitky všetučko najlepšie prajem 🙂 ja dnes bali JArku a ešte perem

evitkamalicka
1. aug 2009

ahoj mamky

dakujeme

phoebe003
1. aug 2009

mamky, jsem v šoku, neskutečný. my lezeme! vrávoravě, ale LEZEMEEEEEEEE

evitkamalicka
1. aug 2009

phoe tak super....my zase uz treti den chodime pekne za ruky

phoebe003
1. aug 2009

evitka. tak to je super... my jsme udělali první vrávoravý krok k lezení a vy už ťapkáte 😅 pořád jsme pozadu... 😔 ale my vás všechny doženemeeee

evitkamalicka
1. aug 2009

phoe ale vy ste aj mladsi, kazde babatko si ide vlastnym tempom

henri001
1. aug 2009

Gratulujeme Adamkovi sikovnikovi...a za rucicky sme skusali aj Borinkinu Lucku ked boli v Phe a krasne cupkala , ale Bora sa nerada porovnava, tak ich tu vychvalujem ja 😀
krasny den babulky 🙂
Bianca Krasny prispevok si napisala , som sa zasmiala ...a Emusa tiez 😀 😀 😀 a vobec dobre sa to tu citalo maminky 😵 😵 😵

phoebe003
1. aug 2009

bianca chytře jsi to vymyslela.

ema 😀 😀 😀 krááásný příspěvek. taky jsem se zasmála...Malá je pěknej drak! 😀

evitka jj já vím. jen mám přecijenom trošičku depku, že tad jsou všichni tak šikovný a my jsme lenoši první kategorie... 😅

smardik
1. aug 2009

phoe náš Tomášek ani neleze, je to náš lenošek ale to nevadí on to dožene

phoebe003
1. aug 2009

sm jeeee ahojky těhulko, tak to jsi mne uklidnila... 😵

phoebe003
1. aug 2009

mám doma vola. Co si neudělám sama, to nemám!!! jsem vytočená, jako už dloooouho ne! 😠

bianca
1. aug 2009

karol nasa Barca dlho nic nerobila.Stale bola po zadu.Ked uz som od dr 100x pocuvala (dejte ju na tvdou podlozku,na koberec a nechte ji tak-to nam opakovala od 4 mes) tak som to tak spravila a po 9 mes. zacala z nicoho dni dracat nervy plazenim,styl postreleny partizan,asi hned na druhy den si sadla,asi za 14 dni zacala stvornozkovat a na to sa na moje nervy a jej srandu postavovat.

prave balime tak sa do odvolania lucim

phoebe003
1. aug 2009

bianca😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 styl postřeleného partizána 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 děkuju, kráááásně jsi mne rozesmála 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bora8
1. aug 2009

ahoj kočky 🙂
ale ja sa rada pochválim, len nemám teraz toľko času Henri
ale je pravda že nerada porovnávam, teraz to ešte ide, ale neskôr to bude hrôza..... viď moje historky od dr. v čakárni

inak Lucka sa hodne poučila od Henryho - už sa stavia všade kde to ide, presúva sa po dvoch dňoch štvornožky, doteraz to bol partizánsky štýl, za ruky už cupitá a popri nábytku to už skúša..... 😎

phoebe003
1. aug 2009

Tak to my se asi budeme muset zastavit u Henri, aby nás malý Henry taky něco naučil.... bo to vidím tk, že se budeme plazit až do 18ti měsíců? 😀 😅

selina.liana
1. aug 2009

Baby dajte mi niekto recept na henrinu kasu alebo číslo strany kde sa pise recept

bibka333
1. aug 2009

Selinka s110 mala ju papa a velmi jej chuti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre