Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
3. aug 2009

cafte 😉
nemam slov katka ..teda mam, ale admini by ma vymazali 😀 😀 😀 ja si to tu doma uzivam tiez z tou polskou "americankou" take predpotopne nazory ze trafenzi slakenzi , uuusaaaa wusaaaa , nastastie zajtra ideme paaaaa s tatinkom na golfovy turnaj , sme s nim tak malicko ze ideme s nim kam sa da , niekedy aj na zachod , ze Henri 😀 😀 😀 sa citim jak slimacik s domcekom :DDD tolko toho teraz treba pobalit 😅 a na maminkyne talafatky cacky macky nie je miesto v kufricku 😀 😀 😀 dakujeme za prianicka a tiez prajeme 😵 😵 😵
ps ,mihi zatial nechcem 😉

phoebe003
3. aug 2009

henri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cheeezky jsi to napsala:o) 😀

luciabah
3. aug 2009

ahojte
tak my sme dnes po tyzdni zase bez sofi, v stredu isu na dovcu a tak mame cas na nacerpanie novych sil. a dnes sme zaniesli tetu do hospicu, uz na stalo, uvidime ako sa aklimatizuje tentokrat.
no a nemame nic nove az na ..... mamamama... to nas naucila starka a prekvapila nas, sama sa nam gretka stavia, vcera spravila prvy krocik po stvornozky a hned aj salto, lebo sa jej smikla rucka, takze dnes len pohupovanie, papkat papkame a zajtra poradna, vstavame zase o piatej, cez den 2,5 hodinky spanku, ale maminka ju lubka taku ako je a aj ocinko a hlavne sme zdravi 😀 😀 😀

bora8
3. aug 2009

ahoj kočky, tak aby sme nezabudli - tak všetko najsamlepšie oslávencom 10 mesačníkém 🙂

my máme odo dnes konečne naušnice 😵 taká je v nich krásna, až na to že mi ju včera v kočíku strašne poštípal komár 2x pod očkom a jeden krát na líčku...... ☹

bibka333
3. aug 2009

ahojte tak Jarka uz na liečeni plač bol dost velky 😢 je este aj na izbe sama ☹
Eliška ma teplotku 39,2 a nedalo sa nam zaspinkat uvidime aka bude noc ☹
Oslavencom všetko njlepšie prajeme 🙂 cmuk

flow333
autor
4. aug 2009

POZOR....KE a okolie....stretko stvrtok o 14tej pri Hiltne......OK???ucast povinna 😀

question
4. aug 2009

ahojte kocky..henri uzite si turnaj..🙂 nech Vam vyjde pocasie🙂
tusim aj horla ma ist na dovcu..tak sa majteeeee
my sme boli rano na krvicku kvoli pecenovym testom,ktore mame zle,juuj a neslo pichnuuuut,az z druhej rucicky..to bolo placuuu.fnuk fnuk,teraz buvkame 😉
bibka...ale ona si tam najde nejake kamoosky neboj 😉
bora nastrelovali ste nausnicky? ja by som uz prepichnut nedala ani za nic 😕

phoebe003
4. aug 2009

dbré ranko kočky... Jaká byla noc? u nás v pohodě, až na to, že Adámek byl ráno ouplně durch včetně oblečení štěstí, že mme na matraci v postýlce tu gumovou vložku, protože prostěradlo bylo taky mokré,fakt nevím, jak se mu to povedlo. tak jsem se přebalili, nakrmili a Adámek šel ke mne do postele, kde jsme ještě do půl 10 oba usnuli. Paráda. Jinak tady to vypadá, že bude dneska hezky, takže pověsím prádlo ven, vyhodím peřiny přes balkon, nasadím si plavky a půjdu sekat zahradu...

Jinak přejeme všechno nejlepší Blance od Horalky 😵

mihanka
4. aug 2009

ahojte maminky....

a do larionu uz nikto nechce ist??? 😕 skor sa odhlasovat niktore chcu... (tilky a simona skor nechcu ist) ☹ zostavaju este 3 dvojpostelove izby...
rezervovany mame cely penzion, tak aby sme nemuseli stornovat tie izby, sup sup este tri maminky... ☹

vyzera to takto:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

apelujte aj vy, ktore idete na maminky, ktore sa zatial nevyjadrili...

mihanka
4. aug 2009

quest, preco pecenove testy?? 😕 ani ja by som uz nedala prepichnut... ☹ ale lucka musi byt kraaaasna... 😵

neboj bibka, bude jej tam fajn... 😉

tu bolo rano skaredo, prsalo, aj sa trosku schladilo, ale uz svieti slniecko, asi pojdeme na kupko... bola tu tilky s Kubkom doobeda, sinter maly, uz nam chcel preladit satelit... 😀

selina.liana
4. aug 2009

Phoebe Ahoj s glad sme sa smiali mi povedala ,že vaness prespi celu noc tak som si spomenula na adamka a porozpravala jej 😉

Všetko naj oslavencom

simona161
4. aug 2009

mihan, neviem, z coho si usudila, ze nechcem ist do larionu ... ja som iba pisala, ze mam prec mm a ze mi je smutno a ak pojdeme za nim, tak nepojdeme do larionu ... to neznamena, ze tam ist nechcem ... keby som nechcela, neplatila by som zalohu a nehladala riesenie ako to vyriesit, aby mohol on prist na ten vikend domov, alebo aby sme my isli za nim az neskor, alebo aby nas tam niekto iny zaviezol ... ja si vobec nespominam, ze by som ti napisala, ze nechcem ist a ze sa chcem odhlasit ....ale ak si myslis, ze vies lepsie, co ja chcem a nechcem, tak ok ... potom naozaj nemam chut tam ist ...

mihanka
4. aug 2009

sim, prepac, zle som to napisala, "uvazujes" ci pojdes... 😉 nemusis sa hned zlostit, mam toho vela ohladom toho, tak neriesim, ci to napisem tak alebo onak, aj selinka stale nevie ci pojde, kvoli skole... 😉

mihanka
4. aug 2009

okrem toho vas "uvazuje" takmer polovica, ci pojde alebo nie, a vobec nie je iste, ci pojdeme aj my, vsetko zalezi na detoch, ci budu zdrave... mozem kludne hodit tu organizaciu na niekoho ineho, ked sa tu budeme chytat za slovicka a urazat sa hned za to... ☹ 😠

babofka
4. aug 2009

ahojte, my sme v tom case na dovolenke (snad), takze nemozme byt nahradnikmi 😅 ale prajem vam, aby sa vas tam zislo co najviac a aby vsetko klaplo 😉
bibka, neboooj, jarka si tam najde kamosky, kamosov a mozno aj frajera 😀 a nebude sa jej chciet ist spat. na kolko tam sla? a eliske prajeme teplotu okolo 36.5 🙂
no u nas uz pomaly zacinaju pady, zatial len z vysky stvornozkovej alebo zo sedu, to by som musela byt chobotnica, aby som to vsetko zachranila 😖

geveva
4. aug 2009

ahojky děvčata

dozvěděla jsme se o gladriel je mě to moc líto neměla jsme ani šajn co se stalo já jak rekostrujme tak nemám na nic čas a s karol jsme mluvla až ted

takže glad drž se holka

phoebe003
4. aug 2009

holky!!!! Sim Mihanka. time out! mír, žádné hádky....plese 😔 😢

tak nakonec snad nepojedeme nikam??? 😢 😢 😢 😢 já se traaašně těšímmmmmmm 🙂 poje´dte. kolikrát se nám povede se sejít v polném, nebo alespoň hojném počtu, když jsme každá v podstatě z jiného kouta a většina ze SK...To je jediná příležitost, kdy Vás můžu poznat všechny, tak se nehádejte a pojeďte---- Mm vás ráda lidičky.Jdu prát a uklízet

question
4. aug 2009

mih..Amanda ma vysoke hodnoty uz od narodenia,tak chodievame priebezne na kontroly,ale zatial sa nezlepsuje,tak dufam,ze uz by aj mohlo...
ja sa do Larionu tesiiiiim 😉
😉 😉 😉 😉 😉

bibka333
4. aug 2009

simon mihanka to nemyslaela zle a nie sme tu na hadanie alebo vyčitanie chceme si pomahat a radit 😉 a nikdy nevieš čosa stane ja som mala ist na brigadu a Elišinka mi ochorela tak nejdem nikde a som štastna že som snou aj ked korunky treba zdravie je prvorade 😉
MILUJEM SVOJE DETICKY 🙂

simona161
4. aug 2009

nejdem odpovedat kazdej zvlast, nemam na to cas ... nie som urazena, ani sa nechcem s nikym hadat, ale nikto nebude hovorit za mna, co chcem a co nie ... ja som nikomu nenapisala, ani nepovedala, ze nechcem ist a ze sa odhlasujem ... ked som platila zalohu ani vo sne som netusila, ze mm bude prec a ze vlastne bez neho budeme skoro stale ... ja do larionu chcem ist a spolu s nim hladame riesenie ako to urobit ... ak v mojich slovach zase najde niekto nieco ine, ako som myslela a napisala, tak to uz nie je moja vina ...
a idem sa venovat malemu, pretoze odvcera uz beha viacmenej iba sam, bez opory a ja uz skutocne nestiham nic ...

phoebe003
4. aug 2009

seli teda ale takhle se smát na můj účet? 😀 😀 😀 😀 ale když u Vás se prostě bezvadně spí. Když jsem u tebe byla jako těhule, tak jsem taky spala jak zabitá, až na to noční čůrání a jak jsme jedou v noci byly vzhůru obě a tak jsme hrály žolíky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smardik
4. aug 2009

holky vložila jsem nové fotečky Tomáška a bříška

bibka333
4. aug 2009

tak Eliška stale teplotuje 38,7 pani doktorka povedala že to je virusova angina ale nedala nam niake antibiotika davame len čipok a diazepan včera mala 40 tak preto diazepan aby sme nedostali krče to je strašna bezmocnost ☹
smardik pekne foto 🙂

simona161
4. aug 2009

smardik, teeeda Tomasko poriadne narastol, je to krasny chlapcek 😉 a drzim palce, nech miminko rastie 🙂
bibka, je mi luto Elisky, chuda male, nezavidim ☹ drzte sa, nech je rychlo OK ...

mihanka
4. aug 2009

simon, som rada, ze nie si urazena, len ma prosim nechytaj za slovicka, ospravedlnujem sa ti druhy x, ze som to napisala zle, tak ako nemas cas ty, nemam ani ja, beztoho pisem dlhe spravy ohladom toho larionu, zaberie to dost casu a menovat kazdu zvlast, preco nejde do larionu a ako to napisem fakt neriesim, nepisem ani nemyslim za teba, dufam, ze moje ospravedlnenie prijmes, naozaj som to nemyslela tak a uz sa nemienim opakovat viac, hadam staci...

mihanka
4. aug 2009

smardik, ste krasni... mam pocit, ze mas take iste brusko ako si mala pri Tomaskovi... 😉

bibka, drzim palce nech vam teplotka prejde... ☹ ☹

smardik
4. aug 2009

mihan při Tomáškovi bylo jiné, ted má jiný tvar a začlo růst dřív a už jsem přibrala půl kila 🙂

bibka držíme palečky at je Elišce brzy dobře, mi stačilo jak měl malý z očkování 39,1

simona161
4. aug 2009

mihan, to je ok, ja uz to vobec neriesim, kasli nato ... ja do larionu chcem ist a urobim vsetko co sa bude dat ... len ti zatial neviem dat naisto odpoved, mm bol dnes v kancli prvykrat, kedze vcera cestovali ... dam vediet co najskor ...

luciabah
4. aug 2009

ahojte

takze my sme po poradni, vazime 8020g a pani dr. povedala, ze mame 10 cm navyse 😀 😀 😀 ale inak vsetko o.k. ukazala pani dr.ako sa stavia, ako sa stale musi hybat a ako mrnka ked je unavena, kedze sme cakali cca 45 min.
potom sme spinkali dlhoooooooooooooooooooooooooooooooo.. aj gretka a aj maminka. 😀
a potom sme boli so starkou na nakupoch, lebo v nedelu odchadza do kanady na 3 tyzdne a kupili sme nieco aj pod stromcek, lebo uz musime kupovat 4 detickam a 2 maju na vianoce aj narodeniny a tak musime pri nasej financnej situacii kupovat uz teraz pomalinky.

a zajtra idem do roboty a aj v piatok, vo stvrtok pride svokra a tak o zabavu mam postarane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre