Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
15. sep 2009

mihi igen dr. oetker je gut, sak je to doktor 😀 😀 😀
bru nocku 😉

horalka777
15. sep 2009

tak tak, je to doktor 😀

...idem uz radsej spat 😎

ale este predtym - pripajam sa ku gratulantom vsetkym, ktorym treba 😉
...a oznamujem, ze poctivo docitavam a k roku uz konecne aktualizujem aj moj album (patrilo by sa po polroku 😅 )

...a tortu zatial hodlam upiect sama - si verim, kym este nehori termin 😀 Ale ja to mam tazsie, asi budem piect dve - obom mojim jubilantom, jednu velkacsku, jednu uz hore spominanu piskotovo-jablkovo-pudingovu 😵 😵 😵 😵 😵 jaaaaj, strasne ich lubim! A teraz nehovorim o tortach 😉

phoebe003
15. sep 2009

Ahojky holky, dnes taknějak nestíhám.. protože 4dny nechat v domácnosti hospodařit chlapa a dát mu k tomu na krk dvě děti a psa se nevyplácí, takže já dnes uklízela, smejčila a vyšilovala, vymetala sušenky, které jsem zakázala pod skříní, musela vyluxovat kompetně celou sedací soupravu, protože v mezerách byli drobky, kůrky od chleba a Elišky lentilky. Krom toho pořizovt si skleněnej stůl k malým dětem byla taktéž dobrá somarina...Nikdy to nedělejte. Adámek kolem něj pobíhá a tlapkuje, takže na stole je vytlapkované kvalitní kolečko...Uklízet to 5x denně zaručeně nestačí. takže doporučuju všechno kupovat v barvě oblíbeného jogurtu, či šťávičky vaší ratolesti 😀 😀 😀 No křečkovala jsem jak ďas 😠 😠 😀 😀 Jink Adámek už umí volat na všechny kolem sebe na babičku "babbbíííí" na mne "mamma" popřípadě a v častějších případech "hammmm" na psa "bacccc" (což mimochodem velice rád uskutečňuje a chudák pes leží, drží, ani se nehne a jen na mne lítostivě kouká ať si "TO" laskavě odvedu) no a dnešním triumfem se stalo volání na Elišku a to "Ejj" . Už se mimochodem dokážem dostat ke skleničkám v sekretáři z čehož jsem nadšená, protože je to celkem drahej porcelán a nechce se mi ho uklízet do krabice a pod postel...takže razím zakazování a odrazování a zabavováním něčím jiným. Ovšem bezúspěšně, poněvadž červené růže na bílém podkladu... hm tomu se nic nevyrovná, tak snad to půjde něčím předčít 😀 😀 😀

Oslavencům - včerejším i dnešním samozřejmě moc gratulujeme a přejeme dodatečně všeeeeechno nejlepší a nejkrásnější a posíláme cmuky cmuk. 😵 (mimochodem to slovíčko se mi straaašně líbí) 😅

Tak a jelikož mám hotovo, tak jdu zaplout do sprchy a jdu spát. Dnes jse rozmotala poslední zbytky po copáncích, takže zase je ze mne ta původní (avšak o nic méně potrhlá jak před týdnem) Fíbí

Pro dnešek...vlastně pro včerejšek, (který podle mého času zkončil cca před půl hoďkou) se poroučím a přeju všem krásnou, dobrou a ničím nerušenou klidnou noc.

**********************A už tu fakt nejsem*****************************
************************bye, bye, bye*******************************
O O
L
* *
****

phoebe003
15. sep 2009

toho konce si nevšímejte, pač to se mi nepovedlo... :D

phoebe003
15. sep 2009

jo a omlouvám se za román. 😅

henri001
15. sep 2009

fibi 😀 😀 😀 vidim ze antibiotika zaberaju 😀 😀 😀

tilky
16. sep 2009

Ahojte a dobré ránko

srdečne gratulujeme Simonke aj Vaneske k veľkému výročiu poslali by sme aj pusy ale máme srtašnú nádchu Kubko aj mamina boli sme hore každé dve hodky chúďatko nemôže dýchať 😢

phoebe003
16. sep 2009

Dobré ránko mamulky, jaká byla noc?

Henri pravda, pravda, svatá pravda. Díky Bohu zabrali 😉 😵

Tilky doufám, že budete brzo v pořádku, my taky rýmujeme o 106 ale Adámek je statečnej a v noci ani nepípne. Pořád se usmívá. Až ho obdivuju...

gladriel
16. sep 2009

dakujeme vsetkym gratu.lantom a simoke tiez vsetko naj hlavne zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikco

phoebe003
16. sep 2009

Ahojky holky, prosim, prosim, můžete mi někdo poslat nějaké receptíky na omáčky co vaříte dětičkám? skleničky se mi kupovat nechce, raději vařím sama, ale problém je v tom, že už nevím co. Pořád to samé dokola a myslím, že už toho má Adam plné zuby. Chtělo by to něco nového.. Máte někdo? odkaz, nebo něco takového? nebo i vlastní kuchyni...

bibka333
16. sep 2009

ahojte SIMONKE a VANESKE na vaše prve narodeniny na vaš noštek posielame sladky božtek,nech sa vam splní každy snik,nech pri vas stoji anjelik praje Eliška s rodinou 🙂
Fibi ja varim Eliške Kalerabovu 2 kalerabi, 1 cuketa,2-3 zemiaky , spolu uvarime pomixujem a pridam ešte 2-3 žltka mnam Eli to chuti ja si to zamrazujem a vyberiem raz za tyžden

selina.liana
16. sep 2009

Aj mi k prvym narodininam obom oslavencom prajeme Len to naj naj

mimusik
16. sep 2009

Ahojte,
všetký, ktorí si na nás v tento pre nás krásny a slávnostný deň spomenuli ďakujeme 🙂 Fakt to zbehlo veľmi rýchlo a máme doma už 1 ročné nádherné dievčatko 😵 Dnešný deň sme naozaj prežívali tak akosi inak, nejdem z nej som z nej oči spustiť, nejdem sa na ňu vynadívať, proste ju zbožňujem 😵 😵 😵 a celá rodina samozrejme tiež 😉
Dnes však SImonka okrem darčekov dostala aj poriadnu nádchu, nonstop jej tečie z nošteka, našťastie je to zatiaľ číre, tak striekame physiomer a odsávame. A k tomu kýchu , čiže asi naozaj niekde prechlladla. Ach jo, musíme sa zase s niečim popasovať. A ešte, Simonka nie je chudokrvná, krvný obraz v norme 🙂 , čiže príčina jej nepapania bude asi naozaj v zúbkoch. No nič, vydržíme, veď musíme 😉

henri001
16. sep 2009

jej mimusik , to som rada ze vsetko s obraom v poriadku 🙂
Pripajame sa s Henrym ku gratulaciam , prajeme Simonke a samozrejme aj Vaneske len a len to najdolezitejsie, lasku , zdravicko a stasticko 😵 Happy Birthday 😵

andre
16. sep 2009

našim prvým slečnám októbrovým gratulujeme k prvému rôčku 😵 😵 a želáme veľa zdravíčka a radosti pre rodičov 😵 😵

lilyk
16. sep 2009

aj my sa pridavame ku gratuluciam 1-rociku 😵

tilky
16. sep 2009

ahojte

mimusik to je nám ľúto ale predstav si aj my sme tak dopadli celú noc sople a dnes ani nehovorím ale teplotka ešte našťastie nieje zato nás ale preháňa asi tiež zúbky alebo neviem
no prajem Simonke skoré uzdravenie držte sa

alynka
16. sep 2009

Tiež sa pridávame ku všetkým gratulantom. Slečny jednoročné prajeme Vám všetko len a len to najlepšie aby ste robili radosť hlavne rodičom, ale aj všetkým blízkym. Posielame božteky...

My už tiež máme výsledky rozboru krvičky, čiže už nie sme len chudokrvné ale máme aj alergiu na kravské mlieko 😨
Čo už len my budeme robiť ☹ ☹

henri001
16. sep 2009

alynka 🙂 🙂 🙂 ja uz 4 roky nepapam nic z kravskeho mlieka ...a pozri aka som veselaaa 😀 😀 😀

lubik9
16. sep 2009

jedno-rockovym oktobrovym slecnam prajeme s timinkom vsetko najlepsie..hlavne zdravicko a nech robia rodinke velku radost..cmuuuuuk 😵

gladriel
16. sep 2009

dakujeme mocinky a tu pridavame darceky ktore sme dnes dostali este bude viac len oslava je az sobotu nedelu
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mihanka
16. sep 2009

zase marshmalow... 😀

emaso
16. sep 2009

aj my prajeme vsetko naj naj naj babikam k rociku 🙂 my sa o dva tyzdne chystame na oslavku 1rocka k nasmu Matejkovi a potom uz budeme netrpezlivo ocakavat tu nasu 😵

u nas sople na ustupe,bola aj teplota-bacily sme rychlo zneskodnili,este vsetko vykasleme a bude pokoj 😎 stihli sme nakazit tatina,dedeho c. 1,dedeho c. 2 a kto vie koho este 😔

glad pekne darceky 😉 ,Ella si na narodky slavnostne preberie dalsiu cast dedicstva po velkacoch 😀teda po postielke,ohradke,hrazdicke,chodaku atd atd preberie cudo na tlacenie,dalsie didakticke hracky,neskor kocik,kolisku,odrazadla,trojkolku...ale aby sa nepovedalo tak daku drobnost este prikupim 😀 dajte tipa

alynka 😔 u deti sa niekedy alergia s rokmi vytrati,kebyze nie aspon bude vesela,Henri ta ne? 😅

simona161
16. sep 2009

ahojte, Vanesske aj Simonke prajeme vsetko len to najlepsie, zdravicko, lasku, dobru naladu, nech su stastne, a nech si uziju oslavu 1. narodenin 🙂

henri001
16. sep 2009

dneska - peciem, neobjednavam 😀 😀 😀
emi ja si kupim do kuchyne novu sadu misiek s vrchnakom a dam to Henrymu najprv na narodky 😀 😀 to mas ako typ 😀
bru nocku 😉

gladriel
16. sep 2009

dakujeme este raz na tych fotkach je len cast darov len odo mna mojej maminky a mojho brata este cakame starkeho s rodinkou babinu a krsbnu malej nadejnu

mihanka
17. sep 2009

dobre ranko... 🙂
ale sme sa krasne vyspali do marshmalloova... 😀

glad, pekne, nech je Vanesska spokojna... 😉
najviac darcekov bude mat ale aj tak Ella... 😀

my sme objednali darceky uz daaaaaaaaavno a uz zacinam mat bobky, lebo este neprisli... 😕

a vonku nam prsi, tak co dnes... 😕

mihanka
17. sep 2009

a dnes vsetko naj Tomaskovi k 11... 😵 😵

mimusik
17. sep 2009

Ahojte,
tak naša malá zlatá Simonka soplí a soplí, noc bola plačkavá, nemohla dýchať... des je, že sa začala báť odsávačky i spreja do nošteka, keď to zbadá, uteká odo mňa a spustí krik, tak bojujeme aj s týmto. No nemôžem jej nechať plný noštek, tak zas len plačeme a plačeme. Dnes sme pridali aj nasivin na odpuchnutie sliznice, lebo po odsatí aj tak stále chrčí ☹ 😔 A zajtra sa asi pôjdeme ukázať dr., nech popočúva a kukne i hrdielko, keďže víkend pred nami. Jeseň je tu, tak sa môžme pripraviť na choroby.

Keď uložím Simi spať, prídem k vám po radu na tortu, tak mi neutečte všetky a priebežne sa sem kuknite. Vďaka

alynka
17. sep 2009

Trošku k tortičkám, hoci my máme ešte viac ako mesiac čas, ale predsa. Asi upečiem také niečo ako som pred rokom upiekla mm na narodky , nižšie je link na foto

http://www.facebook.com/photo.php?pid=102406&l=...

a Viki pripravím už viackrát spomínanu nepečenú jablkovo piškótovú tortičku. Mali sme ju aj teraz v nedeľu a dali sme aj jej ochutnať a celkom chutila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre