Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

adkami
20. sep 2009

dobry vecer mamicky vsetky deturence pekne pozdravujeme a blahozelame oslavencom aj tym ktori este len budu oslavovat...mam len jednu otazocku...neviete mi prosim vas niekto poradit kde pozerat nejake zimne bundy a oteplovacky pre drobcov?teda lepsie pvoedane nejake stranky webove...lebo niesom na svk a chcela by som nieco pozriet malemu kedze sa chystame domov...skusam hladat a nic mi nechce najst..alebo je to skoro?dakujem 🙂

bibka333
21. sep 2009

Dobre ranko idem sa pochvalit Eliška pred chvilkou vyšla štvornožky hore po schodoch 🙂 noc celkom sa dalo aj ked sme mrnkali v spanku a maminka nemohla zaspinkat lebo sa bala o svojho anjelika a idem dnes konečne ku kaderničke sa tešim 🙂 😀 🙂

mimusik
21. sep 2009

Ahojte,
Mihanka - mrzí ma, že už aj vy ☹ . Naša Simi mala tiež prvé 2-3 dni vodovú nádchu, no teraz už je to riadne husté, tak odsávame a odsávame. Teplotka bola len raz 38 a raz 37,3 a keďže zatiaľ nekašle, len soplí, tak k dr. radšej nejdem. Pokiaľ sa stav nezhorší, tak liečime doma. Teraz je totiž dosť veľa chorých detičiek, tak aby sme si nedoniesli ďalšiu potvoru...
Ak by tvojej Simonke vybehla vysoká teplota, tak striedaj čipky s nurofenom aj skôr ako v 6 hod. intervaloch. Nádcha trvá dlho kým prejde, niekedy aj 2 týždne, kým ustúpi, tak sa držkajte, mojkajte a hlavne stále odsávaj, aby jej to neudrelo do uška. Držím palce, nech to má ľahký priebeh.
A Kubkovi, Barborke i ďalším drobčekom tiež nech už sú čím skôr fit.

bianca
21. sep 2009

caute

tak mi noc zasa onicom.Spali sme separe od tetina lebo veduca revala a revala.Ide to akosi z kopca.Ani ked bola uplne malinka tak nikdy nemusel spat vedla.Teraz sa mala ukludni iba vo velkej posteli.No katastrofa

a stve ma aj to ze pocet zubov stale 2 a ani si chudatko z nicoho nemoze poriadne odvalit.A taaaaaaaaaaaaaaak by chcela papat no neda sa tak si chudatko vsetko porciuje prstekm a tak papa...akurat mam sade bordel

simona161
21. sep 2009

ahojte, u nas je to podobne, pred cca tyzdnom som sa chvalila kamaratke, ze maly ako vecer lahne, tak do tej siestej spi a odvtedy, akoby utal, kazdu noc je hore, mrvi sa, vrti sa, vzdycha, jojka, no strasne ... a ma dve zvacsene uzliny za uchom, fakt rovno za uchom, to som nikdy nevidela, tak sa bojim, co to je ...
ale napadlo ma, ze mozno zo zubov, lebo mu idu dolne stvorky (stolicka na pravej i lavej strane) ... pockam este do zajtra a pojdem asi k dr. ... horne stolicky vysli len taky fukot a s dolnymi zubkami su vzdy problemy u nas ☹
bian, oni jej tie zubky vylezu a pravdepodobne viacero naraz alebo rychlo po sebe ... aj Alex mal pauzu asi 6 tyzdnov a potom viac zubov naraz vyliezlo ...
tak sa drzte vsetci, nech je drobcekom rychlo lepsie ...

phoebe003
21. sep 2009

Dobré ránko mamulenky, jaká byla noc? já mám starší děťátko u babičky a druhé mi soplíkuje v postýlce. Několikrát denně odsávám a vytírám nosík a stejně se toho nemůžeme zbavit 😔 Všem nemocným přejeme brzké uzdravením a oslavencům všechno nejlepší

phoebe003
21. sep 2009

Jinak holky, jelikž jsem byla pověřena spravováním našich alb, tak by bylo super přidávat fotečky. Kdo chcete, pošlete mi na emailík fotky a můžu zase vytvořit nějaké scrapy 😉

mihanka
21. sep 2009

ahojte...
mirka, podobne u nas, len sopliky, teplotka bola v noci mierna, tak som dala panadol sirup a odvtedy v pohode, aj v noci spala super, spala od 7 do polnoci... rekooooooooooord... 😕 napapala sa, sirup, nasivin a spala do 5, no nechapem... boli sme pozriet u dr, ale cakaren plna, tak nic, z nosa tecie, odsavanie je boj a velky... aj kvapky do nosa... 🙄
ja neviem, lebo na hornych jednotkach su krvave skvrnky, hlavne ako som vychvalila nahrdelnik, ak to je zo zubov, pojde do kosa... 😝 len nechapem, ze ta dvojka vysla ani nevieme ako, len sme ju nasli...
idem k nasim ked sa simi zobudi, lebo sa tu doma zblaznime...

a simonka prve ako rano o 7 vstala, "tataaaa, de jeeee"... alebo hovori "taaaaaata" ja neviem kde v cechach bola na jazykovom kurze... 😀

simon,Alex je uz riadny zubaac... 😉 bian, snad aj vy coskoro budete...

krasny den... 😉 nech su deticky zdrave...

selina.liana
21. sep 2009

mihuš tie bodky krvave sú zo subou o chvílu den dva tam bude mať zub nám tak vysla jendnotka dole dve cečvené bodky a na druhý den zub 😉

selina.liana
21. sep 2009

bia aj mi len dva zuby jednotky dole 😉

henri001
21. sep 2009

Mihanka drzim palceky aby si mala vela sily na taketo trapenie 😔 cmuk cmuk Simonke 😵
veru, nech su vsetky deticky zdravucke a vesele ... a p.s. Bianca, my spime secja spolu furt a spokojnost felikaaa 🙂

horalka777
21. sep 2009

ahojte, u nas sa zuby prejavuju najma o nicom naladou a hnackovanim 😝 Takze ja neodsavam, ja zasa prebalujem atomove bomby 🙄 Dnes som sa rano tesila, ze konecne tuhuo a o necele 2 hodky nalozila klasicku zubnu konzistenciu 😠 a potom furt mrncalaaaa a mrncalaaaa a zlostne prezuvala svoju gumennu zubnu kefku a potom mi necakane na rukach zalomila o 2h skor ako zvycajne 😕

Ale mozem sa tu vyzaluvat kolko chcem, aj tak je mi jasne, ze je to nas najvacsi poklad 😵 Vcera som ju potajomky spehovala spoza dveri, ako sa hraju s mm. Normalne som bola dojata, ako sa na nu s laskou pozeral 😵 😵 😵 On je totiz vo vyjadrovani emocii strasny intros 😉 Ale vcera ked zaspala mala, tak ich kraaaase prejavil aj mne 😎 Jaaaaj, ja uz sa tak tesim, ked mu budem tu tortu piect!

horalka777
21. sep 2009

a mame novinky v style tanca - nedaro sa mi zavesit na web video, ale je to nieco medzi limbo-dance a hip-hopom, spociva to v tom, ze klaci na kolenach, ruky dosiroka nad hlavou, hlavu vyvrati do stropu a za vydatneho vyskania takto pretancuje svihom vpred aj 3 metre, no je to tazko opisat, treba vidiet, vsetci sa skvelo bavime 😀 😀 😀

horalka777
21. sep 2009

nedaro = nedari

phoebe003
21. sep 2009
lilyk
21. sep 2009

Videjko je suproveee 😵 😵 Adamek celkovo vyzera byt velky kludas 😵

lubka78
21. sep 2009

ahojte 😉
konecne som sa dostala aj k pisaniu 🙂 ospravedlnujem sa vsetkym za nepritomnost, ale akosi som sa k tomu nedopracovala...ale docitane mam poctivo 😉
v prvom rade chcem vsetkym oslavencom zagratulovat, hlavne tym jednorocnym 😵 😵 😵 😵 😵
my sme mali toho v poslednej dobe akurat dost....prekonali sme nejaku crevnu virozu....teda ja a Filip,...z Filipa je uz velky skolkar, minuly tyzden bol soplavy Misko, Filip mal jeden den teplotu a trochu soplikov a dnes sme boli s Miskom na angllictine a zajtra sa chystam aj s Filipom 🙂 🙂 🙂
a co sa tyka Miskovych zrucnosti tak urobi tak 5-6krokov a potom na styri a ozlomkrky unika a unika 😅 😀 😀 😀 a vyliezanie na kadeco je jeho najnovsi sport tak len zachranujeme 😉

bibka333
21. sep 2009

ahojte Slavka Simonke prajeme skore uzdravenie aj všetkym malym spološkom
Fibi Adamko ako vyrastol a pribral je rozkošny na tom videjku 🙂
Eliška sa dnes naučila rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr boli sme v obchode a prišla k nam predavača ze aka je šikovna kde vie povedat rrrra posielame pusinky kazdemu kto nam je simpaticky a este sme sa dnes naučili zchadzat z postele ocinko ju naučil 🙂a kakali sme 4 krat a mame alergiu na špenat vždy ked jej dam papat špenat vyhadže sa nam pipulka ☹

katkaza
21. sep 2009

ahojte
v prvom rade trochu oneskorene...,ale všetko najlepšie oslávencom jednoročným 😉
my sa pridávame od včera do klubu ku všetkým chorôbkam,len priebeh je akýsi rýchly,lebo soplíme,kašleme a ešte aj hnačkujeme... ☹ v noci sme boli hore každú hodinu a plač strašný...stále sa strháva zo spania,ale hádam prejde 😢
okrem toho sa sťahujeme a ja som už grogy 😝

horalka777
21. sep 2009

fu Kati, hlavne sa trosku setri, uz len par tyzdnov... 😉

bianca
22. sep 2009

ahojte

decka noc priserna.Neda sa ani opisat.Mala revala vsade a stale.Nezaberala ani nasa postel.MM zostal spat s nami a ked zistila ze je tam tak ho stale musela drzat.Az mi bolo do place ako sa ho snazila stale drzat.Zaspala som skor ako ona a spala som asi hodinu dve...samo ze ona cerstvucka a ja ako zbity pes...asi zacnem pit bebu

katka kurna setri sa.Pozeram ze so spanim mame skoro vsetci v tomto obdobi problem ☹

simona161
22. sep 2009

ahojte, u nas je to rovnake, nerozumiem tomu ☹ ... vcera maly pistal cele poobedie, stale, vecer zaspal a kazdych 5 minut plakal, hadzal sebou, vrtel sa ... zobrala som ho ku sebe, nepomohlo, v podstate az do rana sa stale budil, nespala som v kuse hadam ani hodinu, maly o siestej vstal definitivne a mne asi roztrhne hlavu ... vcera vecer som vytiahla zase chamomilu, tak uvidime, minule to asi po troch dnoch zabralo, teraz neviem co bude ...
katka, davaj na seba trosku pozor, ved o chvilku rodis ... pomaha ti niekto? a kde sa stahujete (ak chces napis IP, aj tak okrem mna to asi nikomu vela nepovie)

bianca
22. sep 2009

simi ja idem teraz do lekarne nech daco daju lebo scenar je uplne rovnaky ako u nas.Uz ani neviem kedy som naposledy spala.Mam pocit ze uz nezijem,uz len prezivam.Navarila som si par litrov kavy a idem na chvilku von lebo odkvecnem

phoebe003
22. sep 2009

Ahojky kočky. Jakou jste měli noc? taknějak nestíhám dočítat, tak jen v rychlosti.

bibi děkuju za pochvalu videjka 😉

Katka držím pěstičky aby bylo co nevidět zase dobře. Koukám tt ti krásně přibývají za chvilku budeš mít doma druhého mazlíka

bianca drž se moje zlatá. Určitě bude zase dobře. Nerostou malé třeba zoubky? Já tyhle probděné noci s dětmi vůbec neznám. Snad jen s Eliškou, když byl miminko tak těch prvních 6 týdnů. Adámek mi spí od 20ti do 8mi ráno. 😔

simi držím pěstičky ať je brzo líp 😔 Alexe to určitě přejde a bude to zase maminčin mazlík 😵

simona161
22. sep 2009

bian, tak napis, co poradia ... ja uz cakam na mm ako na spasenie, odisiel hned po dovolenke a vrati sa az tento piatok ... ja momentalne skusim tu chamomilu, uvidime ... ale tak by som spala, az mi je zle ...

simona161
22. sep 2009

phoebs, Alex je mazlik, len momentalne uplakany mazlik 😉 A videjko je krasne, Adamek je taky kludas, ze ja si to neviem ani predstavit ... a co sa tyka spanku - zavidim, ale prajem Ti to 😉 to, co naspi Adamek len za noc (12 hodin) nespi Alex v dobrych casoch ani za cely den a noc dokopy, v noci spi cca 8-9 hodin, cez den maximalne 1 hod, v rekordnych dobach prespal 11 hodin dokopy za den aj noc, ale uz si poriadne ani nespominam, kedy to bolo 😀 teda okrem dovolenky, tam bol uzasne zlaticko, asi sa tam odstahujem 😉

simona161
22. sep 2009

idem s nim von, lebo ak uz sa tam nepreberiem, tak neviem ...

phoebe003
22. sep 2009

Kočky mám dilema, potřebuju poradit, koukám na dárek Adámkovi k narozeninám a nevím kterej koukněte a poraďte buď tento http://hrackypronejmensi.mimishop.cz/detail.php... líbí se mi mooooooc, a nebo tenhle http://www.aaahracky.cz/aktivnizabavnystoleknov... cena je téměř stejná, ale nemůžu se rozhoupat...

bianca
22. sep 2009

tak novinky.Dali mam citrovital lebo vraj calgel ma dlhodobejsi vypadok a neda sa zohnat.dala som ho malej na kefku a ta si uz poradila sama.Zistila som ze zub hhorny sa prerezava lebo ho uz vidim ale neviem ci je to dvojka alebo ocny lebo si tam neda siahnut a ani neukaze.Asi 10 minut kuse do tej kefky s gelom ,

inak nasa ma uplne opuchnute dasna ale z boku z predu nie zo spodu.Je to normalne?

bibka333
22. sep 2009

Ahojte tak my noc len 3 krat hore ,vstali sme s plačom o5 30h nezaberala ani dudka ani pit tak si myslim že zubky lebo od rana kakala 2 krat 😒 to spanie je nahoršie ked sa nemožeme vyspinkat 😒ale niečo vydržime ved sme ženy nie 😉
Katka šetri sa a odxchuj kedy sa ti bude dat aj chvilka je niečo drzkam palčeky 🙂
Bianka vydržkaj aj ty moja myslim na vas všetky pa my mame zajtra poradnu a očkovanie pa idem vypražit karfiol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre