Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
22. sep 2009

bibka aj my mame zajtra poradnu.Uf uz poslednu.To je strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bibka333
22. sep 2009

Bianka prečo posldnu ?
Fibi mne sa pači ten prvy 🙂 pa ideme vinku je leto 🙂

henri001
22. sep 2009

fibi, urite ten druhy,Fisher price, u nas ma uuuspech uz zopar mesiacov 😉

horalka777
22. sep 2009

ahojte, no ja som tiez ako zbity pes, pridavam sa do klubu nespiacich, Blanka spala celkom fajn, len ja netusim preco som bola asi do druhej v posteli cerstva ako rybicka, vselico mi bezalo hlavou, nie a nie vypnut a pritom to boli skor prijemne veci, na ktore sa tesim... 😕

dnes tu mame mhd zadarmo a ja co furt pouzivam mhd, tak zrovna dnes ma az dvaja znami viezli autom do mesta a z mesta, no blazinec. Samozrejme tesne pred odchodom ku vytahu Blanka zatlacila a nalozila dalsiu "zubnu" varku... Ja som sa vam dnes vybrala vypomahat do divadla (do cinohry), pekne sme sa vsetci muzikanti zisli na vratnici divadla a vratnik na nas kukal ako vyorana mys, ze ved ale dnes sa take predstavenie vobec nehra 😕 Vysetrovanim sme zistili, ze nam zavolali zly datum, sekli sa "iba" o 2 mesiace, bude to az 22.11!! Hlavne ze sme vsetky riesili opatrovanie nasich deticiek a uplne zbytocne 😠 Tak takyto mam dnes den 😎

Ozaj a dnes by som mala oslavit 1.vyrocie mojho predpokladaneho TP 😀

Simi, bian, vydrzteeeeee, citim s vami... 😔 To su na 100 pro zuby, my to mame tiez, len s obcasnymi prestavkami.

Phoebe neporadim, neriesim, dedim 🙂

Bibka dobru chut ku karfiolu 😉

alynka
22. sep 2009

ahojky...

My sa dnes máme celkom fajn 😉 ...oslavujeme deň bez áut...boli sme sa kočíkovať na korčuliach 3 a pol km plus 2 km k jazeru ku cyklistickému chodníku a 2 km späť 😎 😎 😎 ...a ešte sa chystáme do mesta na hlavnú...

bianca
22. sep 2009

bibka poslednu v prvom roku

inak mne presne pred rokom zacalo moje 3 dnove martirium s vyvolavan.porodom.Uz som skucala v kontrakciach

luciakubista
22. sep 2009

Ahoj vsetkym,
zas som za spiona,ale teraz ledva docitavam,takze o pisani ani nevravim.
Citala som, ze sa tu soplikuje,tak sa pridavame i my. Ela sopli uz 2 tyzdne, brali je i vyter z nosa a zistili nejakeho koka,takze nam na krcnom odporucili antibiotika. Nechce sa mi do toho,lebo teplotky nema ani uz nekasle 😒 , no poradim sa zajtra s dr. Inak zhrniem nas stav : stale bezzuby, papame vsetko a radi, chodime okolo nabytku, kecame ( teraaz najradsej vivi- to je ako nas pes lili 🙂 ),v noci sa budime a kojime. Inak uz pomaly zacinam odstavovat, tak som zvedava,ked pride i na to nocne kojenie, zatial davam flasku pred spanim.
Dodatocne blahozelam vsetkym oslavencom, 11 mesacnim i rocnym a ich maminkam ( je nas tu myslim dost septembrovych)
budem sa snazit zapojit do kolektivu i ked ja radsej kecam osobne 😅 a este nieco vlastne - ideme do druheho prcka,tak som zvedava, jak dlho to potrva 😀

henri001
22. sep 2009

Jeeeeej Luci 😵 😵 😵 😵 😵

tilky
22. sep 2009

ahojte

všetkým ale všetkým detičkám aj ich mamičkám z celého srdca gratulujeme a prajeme hlavne zdravíčko

my ako tak zdraví ale soplíkovať ešte budeme lebo už začínajú svietiť ďalšie dva zúbky takže sme šesťzubci

selina.liana
22. sep 2009

Ahojte baby chcem sa opytat ked ste dostali prvy krat mrchu po porode nabehla vam dalsia normalne??? Lebo ja som 9 dostala a vcera zas ale teraz trvala Len den tak neviem je to ok? Co myslite

lubik9
22. sep 2009

ahojte
seli..ja som dostala zaciatkom jula,potom zaciatkom augusta a teraz september nic,ale nechyba mi 😀

ja sa vas chcem opytat,co kupujete drobcom na narodeniny?..chcela som pre timiho nieco take aktivne,kedze je stale v pohybe a neposedi pri hrackach..ale neviem co...napadlo ma odrazadlo,ale na to nie je este skoro? a aj nad trojkolkou som rozmyslala,ale kedze este nebude vediet pedalovat,tak sa tam bude len vozit,co sa vozi aj v kociku 😖 ..tak neviem co....poradte nieco 😉

katkaza
22. sep 2009

ahoj
simi kúpili sme byt na rondli,ale ho ešte prerábame,takže na mesiac sa sťahujeme ku našim a za mesiac tam...takže z pôrodky dúfam do nového 🙂
baby šetriť sa snažím v rámci možností,ale zas to nie je až také strašné.... 🙂 ale keby malá spala ako adamko od phoebe,tak by mi to vôbec nevadilo 😉
bianca sranda,ako barborka u vás visí na mm,my spávame tiež všetci spolu,ale malá nalepená zásadne na mne...
lubik my sme to porozdeľovali po rodine,že kto ma čo kúpiť....svokra kúpila kočík,naši trojkolku,segra nejaké hovoriace hračky a ja jej chcem kúpiť takú kuchynku,aby mi mohla kávičku variť 🙂

simona161
22. sep 2009

ahoooj katka, teda stahovanie ti fakt nezavidim, ale zato tajne zavidim phoebe, ako jej adamko spinka 😀 ale nevadi, moje dieta sa stara o to, aby to v priemere bolo vyrovnane, on vytvara tu maximalne moznu spodnu hranicu 🙂 a uz vies, co cakas?

katkaza
22. sep 2009

ahoj...viem viem,ale rodina bude mať prekvapko 🙂 ja len dúfam,že to bude taký spáč,ako malý adamko 😀
sa hovorí,že druhé dieťa do dvoch rokov je komplet iné...
dúfam,že po pôrode sa vystretáme...hádam by ste nás mohli prísť s alexom pozrieť 😉

simona161
22. sep 2009

tak sa necham aj ja prekvapit 🙂 a mala by som sa teda aj poponahlat, ak chcem spaca 😀 a jasne, ze vas dojdeme pozriet, ked budete s babatkom doma a trosku zabehnuti, dobehneme ...

katkaza
22. sep 2009

no to by si sa mala teda 🙂
horšie bude,ak budú dvaja nespáči,ale potom zasa pôjde rýchlo dole tých 20 kíl,čo som zasa pribrala 🙂
musím bežať,lebo malinká sa zabudila...dobrú

simona161
22. sep 2009

utekaj, ale davaj na seba pozor, tiez idem spat, dobru nocku 🙂

gladriel
23. sep 2009

dobre ranko mi dnes ideme este na kardio.vcera sme boli na neorologii sme uplne oki behala im tam tak na vypisali a len podla potreby budeme chodit super.

luciakubista
23. sep 2009

seli, ja som dostala mrsku len teraz prvy krat, co bolo super,ze o nej neviem,ale uz trva 6 dni 😖 ,uvidim jak bude dalsi mesiac, som zvedava.
inak vsetkym pekny den 😉

bianca
23. sep 2009

ahojte

hlasim akoze skoro vyrocne miery

9170 g / 73,5 cm

alynka
23. sep 2009

Tak to máte dobre baby, ja som to prvýkrát dostala len čo skončilo šestonedelie a odvtedy každý mesiac. 🙄

bianca
23. sep 2009

lubka my sme malej kupili taku tu trojkolku s vodiacou tycou a teraz este cakam az posta dovezie motorku akoze i odrazadlo (neviem ako to mam nazvat).zatial nechodime ale tlacime pred sebou chodak,kocik,lehatko i mna ked sedim na stolicke pri PC tak sa jej to bude pacit.Len dufam ze to do piatku dorazi.A este su dalsie hracky doma.Tu mam len taku malu sukromnu oslavu...

katka no pekne ste si to naplanovali s bytikom.U nas to bude prebiehat rovnako az na to ze ja sa nechystam rodit i ked na to vyzeram

glad super spravicky

mimusik
23. sep 2009

Ahojte,
Kati -ja myslím, žetento krát budete mať chlapčeka 😉 A dávaj na seba pozor, už ide do tuhého. A gratulujem k vlastnému bývaniu 🙂.
Luci - ako pekne ju nazývaš 😅 , u mňa je to jednoznačne mrcha mršisko mrchavá... ja som ju po 1. krát po pôrode dostala pred 3 mesiacmi, 2 razy trvala po 10 dní, no a tento 3. krát ako vidím a cítim tiahne tiež pomaly na 10. deň. Čiže tvojich 6 dní je úplne OK a závidím ti ich. Táto moja ma vie totiž riadne potrápiť a vysiliť, ale idem s ňou tiež vybabrať 😉 Inak, supeeeeeer, supeeeeeeer a držím nooooc päste, nech sa vám zadarí čím skôr 🙂 😵 Nezabudni nás potom informovať 😉
Seli - mne dr. povedal, že pri kojení je všetko možné, meškanie, nepravidelný cyklus, kratšia, inokedy zas dlhšia ms, takže neboj, iste si ok 😉
Horalka - ty máš tak super príspevky, vždy mi niečím zdvihneš náladu 🙂
Lubik - my sme SImi kúpili toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... Je to chodítko ako vidieť na obrázku a po vytiahnutí 2 cuplíkov a otočení riadidiel to slúži ako odrážadlo. Je to výrobok fisher price, čiže plast kvalitný, pevný... Simonka to má každý deň vonku, tíska si to pred sebou o 106, keď do niečoho narazí, otočí sa a ide ďalej. Túto hračku si jednoznačne hneď obľúbila 🙂

horalka777
23. sep 2009

no, tu volajako pribudaju snazilky...
...v tomto kontexte - mimusik, ako to ides vybabrat s tou mrchou? 😉
Luci 😵

Mne kramy ani nespominajte 😀

mimusik
23. sep 2009

Horal - mirenka, moja budúca nádejná kamoška to istí 😅

katkaza
23. sep 2009

ahoj
mimusik aj u nás táto hračka bodovala a ešte sem tam boduje,dva týždne na to,ako ju malá dostala sa naučila sama chodiť...takže tiež vrelo odporúčam 🙂
ďakujem za podporu,my teraz právežo ideme zo svojho...no a kým prídeme zasa do svojho budem mať hádam veget,však nás je ako maku 🙂

bianca
23. sep 2009

decka idem chvalit moje babatko.Dnes hajkalo od 13:30 do 17:15 .Je pravda ze prvu hodinku v postielke svojej a tak sa zobudila tak som ju skusila dat do nasej a spinkala dalejjj i so mnou.Akurat ja som spala v takej brutalne polohe ze ma vsetko boli a hlavne mi neuveritelne tresti hlava.A keby nas tatino nezobudil telefonom tak by sme mozno este spinkali

bibka333
23. sep 2009

ahojky Eliška je naše male drobčiatko 72cm,7420g 😉 po pichnuti plač tak dufam že noc prežieme ok pa idem pozerat panelak 🙂

mihanka
23. sep 2009

ahojte...
ja som doma len na jednu noc a zase frcim k nasim lepit tortu... 🙂

simi stale soplikuje, ale nie je to nejake brutalne... a u nasich sme mali rekordnu noc... spala od 8 do pol 5 rano bez prestavky, som bola z toho totalne unesena.. 🙂

drzkajte sa, liecte sa a spinkajte... 😉

vsetko naj Eliske aj Misulkovi... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre