Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
29. apr 2009

caute mamky....

docitala som vas...normalne nestiham cez den k vam zaskocit...
tlmocim aj ja nasej krasomile....tiez nic nerobi...len lezi na bruchu ako tulen, nohy dvihne, ruky dvihne a skace po bruchu...ale plazit sa ani bohovi, kde to este staaaaaaaaaaaaat...ta co ste....

blahozelam oslavencom...cmuky cmuk...

tak dobru..pa 😀 😔

mimusik
29. apr 2009

Ahojte,
Mihanka, už som ťa nestihla, ach jaaaj, máš teraz starosť so Simonkou, chudiatento maličké ☹ , ale neboj, detičky zvyknú teplotovať 2-3 dni, keď sa jedná o nejaký vírusový infekt, toto totiž nevyzerá na zúbky taká vysoká teplota. Naša dr. pripúšťa pri zúbkach tak max. do 38,3. AK je však teplotka vyššia a náhodou sa po nej dieťatku objaví zúbok, tak vraj je to vždy aj kombinácia s virózou a mamičky to pripusujú iba zúbkom. Moooc držim palce, nech je už maličká zajtra fit 😔 .

DOdatočne gratulujem oslávencom.
Naša Simi začala pekne sedieť, keď jej dáme palce, pritiahne sa, pustí sa a sedká aj 5 min. Trošku sa tak niekedy akoby pohojdávala na zadočku, ale rovnováhu drží. Nechcem ju však takto dávať, lebo vraj by sa mala possadiť sama, tak som zvedavá, kedy to bude.

Henri - to sa tvoj Henry už naozaj sám postaví 😕 🙂 U nás nehrozí ešte ani na 4, no keď ju držíme pod pazuškami, tak si hopsá na nožičkách ako žabka, straaaaašne to zbožňuje 😵

Naša Kika už OK, berie nové lieky 2. deň, zabrali okamžite, čiže výsyp je fuč, tak sa teším 😵 Na testy k alergo ide až o 3 mesiace, čo sa mi zdá hrozne neskoro. Ale asi teraz v sezóne nemôže. Mne začala opäť sezónna astma, tak mi bol mm po sprej, lebo som sa už 4x dusila, tak sa bojím, aby sa niečo nestalo. Ach tie alergie, dúfam, že aspoň Simonka nič nezdedí 😖

lubka78
30. apr 2009

dobre ranko 🙂
to som tu naozaj prva? 😵

lubka78
30. apr 2009

mimus..tak to ma tesi, ze Kike lieky zabrali 😉 s tymi alergiami je to hrozne...takze sezonna astma? ☹ ja nastastie takyto typ alergie nemam, ale MM trapia hlavne na jar...breza je prenho katastrofa ☹

question
30. apr 2009

dobre ranko...inak k tym alergiam,som sa rozhodla ze pojdeme nejakemu dobremu homeopatovi..tak sand pomoze.... 😉
dnes ideme na navstevu 2 mesacneho babatka..sa tesim 😉 tak pekny dnik vsetkym prajem 😉

lubka78
30. apr 2009

ques..nostalgia, co? 😀 ...normalne je to uz tak davno, co nasi mali 2mesiace 😉
tak prijemnu navstevu 😵

mimusik
30. apr 2009

Ahojte, Simi búva, tak mám chvíľku
Lubka, to hej, fakt ten čas letí, veď my už budeme mať 8 mesiacov 😉
Ques - skús homeo, i keď ja osobne neverím, že s alergiami pomôže
MIHAN - ako je Simonke?

henri001
30. apr 2009

krasne ranko babulky 🙂
ako sa ma simonka 😕 verim ze to vsetko prejde rychlo ako voda , posielame jej pusinky 😵
mimusik , naozaj 😅 ja neviem kam sa ponahla, sak takymto tempom mi zachvilku odide na intrak 😨 ja si ho chcem este nunkat a nie tu chytat infarktove stavy stale...som rada ze je sikovny, ale ako hovori bianca, skoncili sa mi zlate casy...v bratislave mi vybral z policky salocky na paradu a smaril na zem , ja som myslela ze to s tym vstavanim v ohradke su viac menej nahody ...ale nie, masiruje si to strasne rychlo po 4 a potom si najde nieco, coho sa pridrzi , jednou rukou sa drzi a druhou hlada co by napchal do pusy alebo hodil na zem...
juj alergie ...klop klop zatial nemusime riesit ...
ja som na policii videla maminku s 2 tyzdnovym uzlickom, mala ho v babyvaku , slzave udolie sa mi spustilo 😵 ...to zas budu fotky na pase 😀
krasny dnik sikulky, duracelko ,krasomily ,princezne , mejkpisova ,smejkovia, ceckane , vlasane 😀 😀 😀

mihanka
30. apr 2009

ahojte...
mimus, som rada, ze Kike flaky zmizli...
Simonka spala uplne super, o 22.sme jej dali este cipok, spala do 5,15 a potom este do 7... ma stale nad 37,5 ale uz som jej nedavala cipok... co ma mrzi, ma stale riedku kaku, nic ju nebavi, len mrnci, iba by bola na rukach, ako sme sa vratili z chaty ani sa neotaca, ani na brusku nechce byt, aj teraz mrnci, takze idem... ☹

lubka78
30. apr 2009

my sme dnes uz bez teploty....ale rozmyslam, ci nezajdem s miskom k dr. lebo troska pokasliava a vecer cestujeme do KE pre auto

lubka78
30. apr 2009

mihan ☹
ale troska na odlahcenie a hlavne pre Henri jedna fotocka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a odpustame ti, ze si nam vcera negratulovala 😀 😀 😀

lubka78
30. apr 2009

henri....staci, ze povyrastie tak ako Filip...ten sa uz pomaly nenecha ani pobozkat, vsetko si chce robit sam, ale ja ho stale veeeeeeeeeeelmi luuuuuuubim.....Miska si teraz vychutnavam, ze je taky pritulny 😉

lubka78
30. apr 2009

pozeram, ze som chytila nejaku pisaciu maniu..........dufam, ze nevadi, ked tu len tak hala-bala tapetujem 😵 😀 😀 😀

henri001
30. apr 2009

lubiiii daaaakujem 😵 smejko zlatulinky... no sak aj mna Henry uz dokaze odtalacit ked ho olizujem 😖 vidim to na surodenca brzo 😀 😀 😀
Mihanka zlatinko , vydrzkaj, bude lepsie coskoro a nunkaj si ju a mojkaj 😵 😵 😵

bianca
30. apr 2009

cafff.Idem si dat kavicku?Date si ?

lubka78
30. apr 2009

ahoj bia, jasne....ja pijem Caro s mliekom 😉 😅 😀

henri001
30. apr 2009

ja pijem yanoh(obilny napoj z bioobchodu) so sojovou penou a skoricou 😀 😀 😀 a felkeeee bianca 😉

bianca
30. apr 2009

ok deckaaa.Musela aso sa zdrzat lebo babenko kakalo a musela som ju prezliect s pyzamka lebo sa jej evidentne neche hajat

phoebe003
30. apr 2009

dobré ranko 😉

bianca
30. apr 2009

juj ale nema skoricu iba celu.Henri moze byt nastruhana?

henri001
30. apr 2009

no bianca, moooze ale feeeemi jemnunko 😀 😀 😀 diiiik ...boze 😝 utekam sito uvarit 😉

bianca
30. apr 2009

😀 😀 😀

lubka78
30. apr 2009

dobru si mi urobila bia 😵 😀 😀

bibka333
30. apr 2009

ahojte maminky my sme maly zlu noc mala plakala ani cicik nechcela aj teraz je umrkana polozila som ju na deku že čo to spravi a teraz je kus kludna Bianca ja pijem velvetku 🙂

mihanka
30. apr 2009

mne doslo aj caro, tak si idem urobit capucino... 🙂
simonka haja..
henri ja ju mojkam stale, ale aj na wecko potrebujem obcas ist a napisat na konika... 😀 ale od rana ma len trolinku zvysenu teplotu... tento tyzden z plavania nic... ☹

lubi no sikulko je zlaty... 😵

bianca
30. apr 2009

decka a este perlicka.O 3 rano sme mali doma kultrnu vlozku.Mala sa zacala sama rozpravat.Ked som sa zobudila tak MM v soku uz na nu kukal a ona happy to sovoje aj ggg baba mama okooooooo k.Dala som jej dudlik a urcite som zaspala skor ako ona 😀

bibka333
30. apr 2009

bia dakujem za kavičku ja som si dala aj maškrtu 🙂

lilyk
30. apr 2009

ahojte 😉
ja cakam na Tomika este buva v kociku a potom ideme varit 😉
ja uz mam rannu kavicku za sebou, cakam kym pride chvila na dalsiu aby som sa nepredavkovala 😝

mihanka
30. apr 2009

bian a to rozprava zo sna? lebo simonke sa stava ze sa smeje zo sna... normal nahlas smieeech... 😀
ozaj na FB mame simonkine vyrehotane video z chaty... 😵
ja maskrtam odolavam, lebo som zjedla vceera vecer cele cookies... 😖

dnes gratulujeme vymesacnicke Hanke od ba80 hoci je augustovka, ci septembrovka a tiez nasej Vikinke od nikitaf, ktora sem vooobec nechodi, hoci su zo srbska doma uz pekne dlho... 🙂

mihanka
30. apr 2009

nejaky dobrovolnik na zehlenie?? 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre