Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubik9
7. máj 2009

kolko sekund vydrzi pod vodou?

bibka333
7. máj 2009

fibi mimusik ma astmu a kde ste zase všetky 🙂

phoebe003
7. máj 2009

bibi.děkuju,to jsem nějak nestihla pobrat.to mne mrzí 😔

já jsem tu

bibka333
7. máj 2009

pred chvilkou my vypadol net fibi ako sa mate a čo Eliška

bibka333
7. máj 2009

fibi nove foto v pase 🙂 ale vam to pristane

mihanka
7. máj 2009

tak uz len dohodnut termin a ide sa do prahyyyy... tento rok teda asi dovolenku pri mori nedame, bude stacit narodeninovy Rim (Pariz sme uz zamietli) a prahaa a liptovsky jan a chalupa v Priepasnom a chalupa na Dedinke... vsak kedy to postihame?? 😕 😀 😀 😵 😵

mimus, zachvaty ma mrzia, nech ti to prejde, mas trapenie, aj astmu aj alergie... 😔 ☹

my ideme plavat, pekny den... 😉 lubik, my este len oblievame poharikom... este nepotame... ale bora aj selinka aj henri samoska uz potapaju... 😉

bibi, som rada, ze papa... 😵

a uz fakt utekam... cmuk

bibka333
7. máj 2009

slavka dakujem si zlatučka a my na dovolenku nejdeme jarka pjde na liečenie a my budeme doma na dvore nam bude tieš dobre

lubik9
7. máj 2009

mihanka..aj my sa potapame..teda plave aj pod vodou,ale ja s nim nie som pod vodou,ale len nad vodou,tak som chcela vediet,ako henri s henrym plavu spolu pod vodou 🙂

phoebe003
7. máj 2009

bibi 😵

phoebe003
7. máj 2009

ale mne se moc nelíbííí,vracím se z5 😀

phoebe003
7. máj 2009

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35540/soutezic... holky hlasujte prosím,může se hlasovat dvakrát denně z jednohopc.thank you 😵

phoebe003
7. máj 2009
henri001
7. máj 2009

fibi mas aj vcera aj dnes 😉
bibi super ze uz je secko oukej 😵 princezna ty co , maaalo si tu a na fb vobec , priiiidi 😉 😀
Lubi joj ako to napisat 😅 no takze : ponorime sa spolu , ja sa pozeram pod vodou , drzim ho dlanami pod prsickami akolo telicka, palce mam vpredu, najprv len nizko pod hladinu , dame pauzu hrajkame sa ..a idem s nim hlbsie , drzim ho cestou dole a ked uz chcem ist hore pustim prsty, ale ruky mam blizko jeho telicka, len pre istotu ;) no nedotykam sa ho ...oni maju taky reflex, ze vyplavaju pomocou takych vrtivych pohybov hore , vola sa to delfinik a vynorime sa spolu 😅 takze ziadne ze plave miminko, to tak iba vyzera , bud ho posielas niekomu pod vodou ( vtedy vacsinou robia tie fotky pekne) a ten ho chyti, alebo ak si sama, tak sa spolu ponorite a pozerate sa na seba a hore sa tesite spolu 😵 😵 😵 je to fantastickeeeee 😵 😵 😵
no ta letenka je sice draha, ale ak spocitate benzin Kosice, tam a spat a tie hodiny a hodiny cesty 🤐
ufff ja na tom stepri raz zhebnem a drzaky su sice mensie, ale futr suuu tam mrsky ...10teho mame krstiny tak chcem byt povodnom obale ako pred tehu 😝 😀 😀 😀

phoebe003
7. máj 2009

henri jsi sluníčko děkovalaaaaaaaaaaaaa

phoebe003
7. máj 2009

hmmm,tak jsme asi na 10 sec byly mezi 10tinejlepšími a hned nás maminky srazily hluboko na dno.tyhle soutěže nesnáším... 😠

phoebe003
7. máj 2009

kde jste??? uklízíte? vaříte? a já mám jít taky???? 😕

sofia122
7. máj 2009

ahojte babenky ako sa mate a co vase ratolesti?

lubik9
7. máj 2009

henri..a ty si na bruchu pod vodou a on je ako keby pod tebou chrbtom k tebe?
inak ja co chodim s timim plavat,tak si ho tam pod vodou vpohode posielam cvicitelke a spat a to sa mu paci..aj na smykalke sa smykne rovno do vody,ja ho nechytam hned,ale az ked sa vynori a aj ho davam skakat zo sedu do vody tak,ze ponori hlavicku..len som chcela vediet,ako sa ponorit spolu
a este k tym peknym fotkam vo vode..ako to sfotit? treba mat fotak,co moxe pod vodu,ci ako? chcela som mu urobit taku fotku,ale sa mi to velmi neda 😒

phoebe003
7. máj 2009

achojky mamulky,mno tak já mám hotovoooooo a kdepak jste vy???

lubiku musíš mít foták pod vodu,ale u nás na plavání co začínáme my,tak tam si to zaplatím a udělají mi video i fotky a vypadá to hrooozně moc hezky 😉

henri001
7. máj 2009

lubi aj s tym jednorazovym pod vodu by to malo ist 😉 ano ano tie cvicenia aj my robime...no a potapame sa normalne, ako stojis, tvarou k sebe mas drobca, kukate na seba, signal a idete pod vodu- cupnes si 😀 ci ako to napisat 😅 😀 😀 😀
ques - Ivka moja zlata, dnes mi dorazil oblecek a je mu supeeeer 😵 😵 😵 bud tyzden poslem money , napis do ip podrobnosti... velmi velmi Ti dakujem cmuk cmuk cmuk

phoebe003
7. máj 2009

jo jinak adámek má dneska uplakanou,od rána knourá jako kotě a furt se mu cosi nelíbí.je najedenej,přebalenej,nabumbanej,prostě všechno a každou chvíly knourá,připisuju to tomu očkování,teplotku nemá,prdíky ho netrápí,takže jedině z toho,chjo,chjo,jsem z toho na nervy 😖 jsem tou něj ještě nezažila aby v jednm kuse jodloval 😔

lubik9
7. máj 2009

henri..dik..skusm nabuduce..ponarame sa aj tak ako si pisala,ze v stoji a mame aj novy signal..a to raz-dva a na tri pod vodu..tak skusim ho aj pustit a nech sa sam vynori..ked si ho posielame,tak presne ako pises,tak delfinikuje 😵

phoebe003
7. máj 2009

tak,mám uklizeno.hurááááááááááááááááá,ale zase tak na 10 minut,než sem naběhne eliška a jirka ten dole kope elektřinu,takže je prach všude.mno...už aby to bylo...

phoebe003
7. máj 2009

tak holky,ted se mi 10x za sebou zastavilo srdce.Eliška utekla ze zahrady,někdo neumí pořádně zavřít bránu a utíkala dolů po silnici,no táta šel za ní a za ním vyběhnul i ruban(náš pes),protože nezavřel branku,elina tátu neposouchá,takže jsem vylítla já,no myslíte že by šla po kraji?neee,musela běhat po celé silnici a ruban totéž a jak na potvoru jelo asi 5 aut,když jsme byli uprostřed silnice,tak jela akorád monika (moje kamarádka).no díky bohu,že jela pomalu,protože jinak bychom se večera nedožili ani já,ani ela,a ani ruban 😔 no dobrý šoky.

katkaza
7. máj 2009

Ahojte
phoebe si viem predstaviť tie šoky....človek musí byť asi sále v strehu 😒 a inak zahlasované 🙂
baby ja vám to plávanie poriadne závidím....my sme už mali vyplatený kurz,ale museli sme to zrušiť,pretože mi to doktor zakázal....a ja som sa tak mooooc tešila 😒
my sme sa až teraz vrátili z vonku a malá úplne ko...hneď zaspala,takže ide ordinácia fungovať 🙂

henri001
7. máj 2009

fibi to je hruuuza ☹ no esteze sa nic zle nestalo 🤐 asi by ste mali zacat zamykat branku...
kocky prosim poradte mi co mam robit, Henry velmi tazko zaspinkava a ked zaspi tak vzdy v takej polohe, ze ma prdelku hore, akoby klaci a tvaricku si zabara do vankusa 😨 velmi sa o neho bojim, ked zaspinka tvrdsie, tak ho prelozim , ale o chvilku sa napravi naspat 😕 hmmmmmmmmm

bora8
7. máj 2009

henri asi mu to tak vyhovuje..... a ty už dávaš malému vankúš??? my sme do roka malému nedávali.... a odporúča sa najskôr rok a rok a pol.....

lubik9
7. máj 2009

henri..to robi aj timinko..ja ho pekne zlozim do postielky a on sa tam vrti a kruti a toci kadym smerom a ulozi sa na brusku ale nie v normalnej polohe,ale presne ako pises,nozkami je na koliekach a hlava zaborena v plachte a dnes sa snazil zaspat tak,ze si sadol,predklonil sa dopredu a hlavu zaboril do plachty a ked som ho prelozila,tak zas jacal 😠 ..no ja tam proste chodim a prekladam ho a prekladam a ked uz konecne je unaveny veeelmi,tak zaspi aj na boku a tak spinka..ale zaidna vyhra to nie je..dakedy to trva dost dlho a ja uz nevladzem..ale u nas je to len teraz ako sa mu deru horne zubky..tak snad to zu prejde

emaso
7. máj 2009

ajoj 😉 daco nove baby?zreferujte dakto 😅

phoebe003
7. máj 2009

henri branku zamykáme,ale ta malá potvora si to umí otevřít,se to naučila,,,takže jirka tam musí udělat pořádnou petlici,nebo nevím....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre