Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
7. máj 2009

ahojteeeeeeeee

henri idem aj ja 😀

selina.liana
7. máj 2009

moj prvý jogurt activi bez cukru dr kázala

https://www.youtube.com/watch?v=2yKlbxcwWh0
emaso
7. máj 2009

seli no mnamka,fakt 😀 😀 😀 my take nemozeme 😔

selina.liana
7. máj 2009

emaso fakt teraz sme mali poradnu a kázala ,ale my už máme cez sedem mesiacovvvvvvv

henri001
7. máj 2009

seli 😵 😵 😵 yasminka je rozkosnaaaa ....akoze ides do phy ? ok 😀 niekto predsa musi aj varit 😉 😀 😀 😀
bori my mame vankusik taky akoze ...je to obrazkova navliecka s tenulinkou vyplnou , skoro nic, len ho chcem naucit aby ho mal ako spinkacie miestecko , o mesiac ideme daleko prec, tak aby mi spinkal , ked mu ho dam 😅 taky experiment ...
lubi dakujem 😅 ale co s tym, akoze nic asi, ze ? ja neviem preco to robi, ved mu uz mame 6 zubov voku, dalsie som si nevsimla... a doteraz spinkal kludne 😕
emusa caf 😉 😉 velmi sa mi pacilo ako si pisala o tom dvore ...deti zahrabane v piesku , motorest 😀 😀 😀

bibka333
7. máj 2009

fibi tak si ta vim pedstavit tep asi 200 ale hlavne že sa Elišinke nič nestalo moj Adrian ušiel ked mal jedenaporoka za Jarkou do školky ja som vtedy bežala ako nikdy v živote 😨
Henri aj Adrian tak spaval 🙂
Seli mala bola podarena 🙂
ja som mala dnes kamošky do polosmej paradne sme sa vyklebetili raz za čas je to super a moje detičky my vela pomohli Jarka okupkala malu a Adrianko umyl riad mam super detičky 🙂

mihanka
7. máj 2009

ahojte...
seli... 😀 😝
henri, ja nechapem ale simi ako ju polozim do postielky spat tak ju tam najdem... ona sa ani nepohne, niekedy prevrati hlavu na druhu stranu... 😕 a ked idem so simi spat inde, tak jej vezmem jej perinku (ma uz letnu tenku deku v obliecke) a spi len na plienocke, tak aj na chatu som zobrala toto, nech jej to vonia ako doma... to uz pojdete do ny?? 😕 🙂

mihanka
7. máj 2009

phoebs... to muselo byt hrozne... 😕

luciabah
7. máj 2009

ahojte

tak konecne sedim. dnes bol s malou matko a hpci ked som prisla domov bol dom ako po vybuchu, gretka bola vysmiata, spokojna, a matko tiez, az na to ze teraz my povedal, ze nechape, ze ja vecer este nieco porobim, ze on nevladze 😀

henri... aj ja sa hlasim na navstevu 😉
a ako pises, tak spavala sofinka asi dva roky a aj teraz ked je veeeeeeeeeeeeelmi unavena, tak jej trci iba zadocek a hlava zaborena vo vankusi. neostava nic ine len sledovat, ci pekne dycha

mihus... vsetko naj matkovi k narodkam.

mimusik... a ako ocko, boli ste aj s nim na kontrole?

phoebe... este ze sa nic horsie nestalo, uff

a kde je bianca? a martinka? a gues?

ema ako tvoje zlaticka? bori ako sa ma tvoja maminka s lucinkou? su spolu spokojnucke?

a ostatnym nespomenutym posielam pusinky od margaretky 😀

luciabah
7. máj 2009

ema... samoobsluzna je uuuuzasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciabah
7. máj 2009

a ziadna velka rit... krasna riruska 😉 je uzasna a take iste riflicky sme mali, ale nosili sme ich len cca 1 mesiac, uz su nam male, ale boli super a aj super cena 😉

a pisem si tu sama... neva

emaso
7. máj 2009

luci no ked matka nenavari 😀 😀 😀

emaso
7. máj 2009

luci ja som tu ale nestiham za tebou 😀

emaso
7. máj 2009

inac Henri neviem ci som spominala ako Elli lubi ten kocar co v nom haja v "motoreste",kokso jak teeeeen peeeeeruje 😀 a miesta v nom jak v obyvacke 😕

emaso
7. máj 2009

a de ste 😕

luciabah
7. máj 2009

emi... ale stihas, ja som si vecer o pol deviatej dala kaficko a tak frcim. ale idem teraz odsavat mliecko a pojdem asi do hajan, rano musim skoro vstat, pridu nam kamarati a pribuzni pomahat, takze idem varit a piect a tak.

emaso
7. máj 2009

dobre,dobre,padam zehlit....uz zas....

emaso
7. máj 2009

aha,tak prajem praci zdar 😉 aj ja musim skoro vstat,lebo dieta ma vystve z postele 😀

luciabah
7. máj 2009

ale jasminka je super, ako sa tie deti vynajdu. a ella krasne dviha zadocek, nasa toto robila min. tyzden a tento zistila, ze je lepsie tocit sa dookola ... ako hodinove rucicky. a od vcera sama sedi, len sa nevie sama posadit ☹

luciabah
7. máj 2009

aj nasa vstava o pol siestej 😉

luciabah
7. máj 2009

papa a pekne zehli, ja budem zajtra vecer..

emaso
7. máj 2009

luci preco ten smajlik,casu dost na vsetko 😉

Ella zas sediet velmi nechce,hned naspanuje nohy a hadze sa dozadu,ked ju necham postat na nozkach je cela blazena 🙂

luciabah
7. máj 2009

tak nasa nohy len obdivuje, nastastie sa vobec na ne nestavia, ona si ich strasne rada vyklada na nieco... hracku, hrazdicku, mna... proste stale ich ma vylozene... a dnes si chcela dat palcek do ust, ale neslo, nejako sa jej nedaju vystriet v kolienku, zavadzalo brusko, aj ked malicke

a sup zehlit, lebo potom povies na mna, ze som ta zahovarala 😀
papa

selina.liana
7. máj 2009

henri nie som moc dobrý kuchár 😀

simona161
7. máj 2009

ahojte, drobec konecne zaspal po urputnom boji ☹ precestoval pri tom celu postielku, par krat sa tresol na jednu, na druhu stranu a nakoniec zakotvil na bruchu s hlavou zaborenou do matraca (tvrdeho-kokosoveho) ... esteze som z postielky odstranila vankus, deky, hracky, vsetko ... je len matrac a plachta ... idem vas docitat

emaso
7. máj 2009

ja zehlim prakticky kazdy den nech sa mi to nekopi 😒

pa a dobru nocku,Gretke posielame pusu

aj nasim mladencom posielame....lilyk,de sa flakas,az ozehlim este kuknem 😉

phoebe003
7. máj 2009

bibi to máš pravdu,předběhla bych asi i vrchovolého sporotvce. 😒

mihanka,luci jj tak nějak 😔

simona161
7. máj 2009

tak som to v rychlosti prebehla:
phoebs, som rada, ze je Elinka v pohode, treba branu riadne zamykat a nieco vymysliet, coby mala sikovnica neotvorila 😉
henri, vitaj v klube, u nas sa tiez v poslednej dobe spi na bruchu a keby len na bruchu, ale nohy pod sebou, ruky pred sebou a hlavu zaborenu, no des ☹ ja keby som nemala monitor, tak ma uz davno odvezu, lebo moje dieta ulozim pozdlzne a najdem priecne s hlavou medzi tyckami a nohy trcia z druhej strany, pripadne ho najdem na uplne opacnej strane, ako som ho ulozila ... dnes som kupila novy, velky spaci vak a uz ho ani nejdem prikryvat, pretoze to aj tak najdem pod nim, pripadne to ma zamotane medzi nohami ☹
ema, ja tiez zehlim cca kazde 2 dni, MM spotrebuje do prace a drobec - to asi poznate

simona161
7. máj 2009

ema, fotecky super, fakt rastu ako z vody 😉
seli, kukla som video, resp. viac videi - yaseminka je zlaticko

lubka78
7. máj 2009

ahojte....ja som vas len docitala 😉
phoebs...nooo, esteze to dobre dopadlo, viem si predstavit ten tep ☹

a kludne sa hlasim za kucharku.....len neviem, ci by ste to jedli 😵 😀 😀 😀 aby som uz mala aj ja miesto vo vasom klube 😉 😵 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre