Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
23. máj 2009

jee holky,cipísků je mi líto,

suzi,snad budete co nevidět fit a vůbec všechna dítka 😔 moc držím pěstičky

bianca malá je statečná šikulka 😵

horalka,tak ted jsi mne krásně rozesmála že: "aha havove hovienko" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
23. máj 2009

horalka tak dajako to vyzeralo u nas ked sme boli pozriet sliepocky a bolo tam plno exkrementov 😀

phoebe003
23. máj 2009

Manželka
peče štrůdl, a před tím než ho vloží na pekáč do
trouby, tak odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je
odřezává. "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka.
Za
měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče, a tam manžel vidí, jak
tchýně odřezává konce štrůdlu.
Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví: "Protože mám malej
plech!"
****************************************************************

“Pane Bože, dej, aby byl Madrid hlavním městem
Belgie!”
Slyší to tatínek a diví se: “A pročpak?”
“Protože jsem to dnes napsal do písemného testu.”
******************************************************************

Mladí nimrodi bez úlovku:
"Někde se stala chyba, buď kachny lítaly moc vysoko, nebo jsme psa vyhazovali moc nízko."
********************************************************************

Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: Co jsem to nakreslila?"
Přihlásí se Pepíček: "Prdel."
Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy.
Za chvíli do učebny vkročí ředitel a křičí:
"Proč jste paní učitelku dohnali k slzám?
A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?"
*************************************************************

Víte co dělá lenochod, když hoří prales?
.
.
.
.
.
.
Hoří taky! ...
*****************************************************
Šel Pepíček do školy s velkou boulí a paní učitelka se ho ptá:
"Bodla tě vosa?"
"Ne nestačila, táta jí zabil lopatou."
****************************************************
Přijde princ se zlatým
střevíčkem do krematoria a ptá se:
"Není tu náhodou někde Popelka?"
**********************************************
Děda pláče nad hrobem své ženy:
"Co já si tady bez tebe počnu? Kéž by ses tak mohla vrátit!"
V tom se z hrobu hrabe krtek a děda na to:
"No tak Božka, nerozumíš legraci?"
*******************************************
"Nedáte si ještě kávu?" ptají se odsouzence před popravou.
"Jo," souhlasí potencionální nebožtík, "ale bez kofejnu, já jinak neusnu."
**********************************************

DOUFÁM, ŽE JSEM TĚ PŘIMĚL K ÚSMĚVU :o))))

phoebe003
23. máj 2009

holkyyyyyy,kdepak jste všechny? 😢 😔

gladriel
23. máj 2009

ahojte je tu niekto

phoebe003
23. máj 2009

glad ahojky já,celej den sama 😢

bianca
23. máj 2009

Lenusik co sa deje???

horalka777
23. máj 2009

ahojte, no phoebe, dnes ti fakt verim, ze si tu sama 🙂
"nestihla, tata ju zabil lopatou" ma dostalo 😀

bian, som rada, ze dieta nevyucujem exkrementologiu sama 🙂

horalka777
23. máj 2009

holt - pekne pocasie - konova smrt 😎

lilyk
23. máj 2009

😀

horalka777
23. máj 2009

ahoj lilyk 🙂

baby, ja prezivam nirvanu: mala spi, som osprchovana, vlasy umyte, mam cas na kona a papam kolienka s makom 😵

lilyk
23. máj 2009

aj ja som i umyla konecne hlavu...tak ja po tyzdni 😝 a MM ide stiahnut nejake fotos do kompu tak prajem kraaasnu nicim a nikym nerusenu noc 🙂

lubka78
23. máj 2009

ahojte...akurat som si vas docitala 🙂 nebolo toho vela, ale ved pekne pocasie, kazdy je vonku 😉
my sme sa nedavno vratili z vyletuuu, z vyletuuuuuuu, nezmokli sme a sme tu, a smeeeeeeeeeee tuuuuu...boli sme na sermovacke na cervenom kameni...krasny vyyyyyyyylet to bol 😉
a akurat som aj dopapala spagety, som prisla nejaka vyhladovana domov 😅 😀

lubka78
23. máj 2009

a phoebs nesmut, ved obcas sa ti tu niekto ukaze 😉

lubka78
23. máj 2009

a Eliske prajeme vsetko naj naj k 7mesiacikom 😉 😵 a chorym detickam 😔 skore uzdravenie 😉

phoebe003
23. máj 2009

😅 že bych tu byla první??? 😅 nebo... že by poslední? 😕 no mám dobrou náladu,ale musím jít spát,ať jsem zítra použitelná.pac a pusu sladkou noc,dobré víly na pomoc.

jsem básník co? 😔

už tu nejsem 😅 😵 😉

mihanka
24. máj 2009

dobre rano... 😵

ako je chorobkam? co barcine ocko a co henryho chripka?? 😕
my ok... vcera bolo cely den rodicovske pexexo, nieco ako mdd, tak sme boli pol dna tam a bolo supeeeeeeer, len pocasie ani ani 😠 ale simi je zlatickooooo.... 😵 😵
lubka vitajte z vyletu... 🙂

phoebs, horalka...mna tiez najviac dostala lopata... 😀 😀

krasnu nedelu...

bianca
24. máj 2009

ahojte

my sme mali hrozny vecer.Mala krasne zaspala a hajala a ked dosiel MM s prace tak ocicka blik o 22:30 a do polnoci tu kecala,hikala a ked si isiel pre nieco do kuchyne tak ziapala ako pavian.Normalne ho hypnotizovala.Okolo polnoci asi na milionty pokus (x krat zaspala pri hojdani v postielke a ked sme ju preniesli tak zas juchuchuchu) zaspala 😔

bianca
24. máj 2009

nie postielke ale lehatku bola hojdana 😅

mihan ocko viac menej rovnako.Ona sa tvari ze jej nic neni a ja som z toho na prasky

henri001
24. máj 2009

ahojte ...
mihi aka bola Darinka ? Ja ju luuuuubim uz odmalicka 😀
bianca prajem nech to vsetko uz prejde 😔 my tiez ziadny pokrok...uz uz ked sa mi zda ze je to ok, staci ze vypyta prsicko a vtedy je pocut, ako nostekom nemoze dychat a tym padom ani poriadne pit , takze odsajem , on place , z placu sa mu tvori este viac soplikov , dam na chvilku prso na ukludnenie, nemoze dychat nosom, tak zase idem osdsat , reveme... ☹ takze nemam naladu skoro na nic , nosim ho na rukach a mojkam ho a takto si ho pekne rozmaznavam 😕 princato moje malinke milovane...
prajem krasnu nedelu srdiecka

phoebe003
24. máj 2009

dobré ranko mamulky,koukám je to tu všelijaké

bianca no alespoň je dobře,že maličká není uplakaná a tváří se vesele.je to zprávná ženská,když už jsi na prášky ty,tak alespoň ona musí být silná 😉 držím pěstičky ať je to nejdříve za vámi

henri to mne mrzí,že je malému pořád zle.Alemá úžasnou maminku,která pro něj udělá první poslední,takže věřím,že bude brzo ok 😉

jinak jsem ráááda,že jsem vás rozesmála,to jsem měla v plánu:o)))

bianca
24. máj 2009

henri chudatko princatko.Dufam ze coskoro budu obe nase lasky ok.Ja len musim stale dookola klopkat (klop klop klop)ze nasa este chorucka nebola.Od narodenia nas trapia rozne neduhy ale chorucky sme este neboli pokial nepocitam tie nekonecne vyrazky a teraz to ocko.Teraz dokonca nemala ani horucku po ockovani a to bol vzdy druhy den 30°C

karol ja ju normalne obdivujem.Sice kvapka sa nam podari do ocka kvapnut niekedy aj na 5 pokus no nic s tym nenarobim.Je to reflex a ja to tiez neznasam ved kto by to aj znasal ze?

nasa princezna zaspala tak som jej rychlo utekala postavit obed.Ked uz pre seba nestiham varit tak aspon jej

inak vcera som jej dala krasne novucicke dupacky co je kupila babka a hned na nich vykopla vyzivku (teda nadobku co som drzala v ruke) a vo finale si kychla akurat ked mala plnu pusu spenatu.No katastrofa.Dufam ze to pojde vyprat lebo su biele

a aby som nezabudla.Od rana mi robi iba radost.Pekne so mnou pozerala rozpravocky.Sedela v lehatku a cumela na Barbie rozpravocku na JOJke a potom ked som ju dala do postielky, tak sa otocila,zaprela nozkami o postielku a bola na 4 😵 ked videla ako sa z toho tesim tak sa driapala stale na 4.Zlata bola

gladriel
24. máj 2009

ahojte je tu neikto na pokec po dlhom case

bibka333
24. máj 2009

ahojte včerajšia party dobadla ok bolo nas 35 🙂 mm si vypil ale bola sranda on ked ma pod čapicou tak robi srandičky
baby dakujem za Elišku
Henri ,Bianka drobčekom prajem skore uz uzdravenie Henri skus si kupit slany roztok a preplachuj mu noštek mojim detičkam to vždy pomohlo a je aj taka detska Nivea
Fibi ty si pripad ale aj mna dostalo to že "nestihla, tata ju zabil lopatou" 😀 😀 😀 a dakujem 🙂
Všetkym prajem prijemnu nedelu 🙂

horalka777
24. máj 2009

krasnu nedelu baby.

a kto sa chce zasmiat, sup sup citat temu materska demencia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

horalka777
24. máj 2009

bian, henri, snad u bude lepsie.. inak bia, 30 C nie je az taka teplota, ci inokedy ma este nizsiu? 😕 😀

horalka777
24. máj 2009

bibi, aj moj ked sa pripije je zlaty, vzdy vtedy zacne rozpravat tu istu prihodu s ich psom, ako vylakal ich suseda. Poculi sme ju uz 100x, ale on si to asi nepamata, alebo co.. Vzdy mu vtedy radsej este trochu nalejem a vsetci sa snazime zmenit temu 😀

phoebe003
24. máj 2009

ahojky holky,tak jsem happy,mám uklizueno,vyluxováno,vytřeno,koupenu a kuchyni čistou jako slovo boží,v pračce druhou várku prádla a nevím do čeho bych těď píchla,tak si udělám kafe a mrknu na netu na nějakej filmeček.mějte se krááásně

bibi 😀 😵 😀

bianca
24. máj 2009

horalka juuuuuuuuj nie 30 ale 38°C 😅

inak u nas sa spi.Bola tak unavena ze sa nevladala ani najest 😕

phoebe003
24. máj 2009

Ahojky holky,jak se daří? jak si užíváte slníčka?maky co ještě KOJÍTE která papkáte ricinus communis?mám tady jedno otevřené balení,chybí tam asi 10 kuliček,které z vás ho můžu poslat?je mi líto to vyhazovat. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre