Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
13. jún 2009

ahoj horal,
stolicka sa posuva? akoze paranormalne javy u vas doma? za chvilu bude blanka levitovat 😀 😎

tilky
13. jún 2009

ahojte

horal prvá lebo ráno sa tu nedalo prihlásiť ☹

mihanka
13. jún 2009

ahojte, som mala co robit aby som vas docitala... 😀

ale nesiel doobeda kon, teda skusala som okolo 11, tiez sme boli von, grilovacka, mojitko, no paradicka.. 😵 len to pocasie je onicom... 😖 😠

horalka, mozno vysokozdvizny vozik... 😀

flow333
autor
13. jún 2009

ejha, dnes 4 prispevky,,,,rano som chcela pisat, ale kon mal asi ruju... 😀 😀 😀 tak mame ZUB 😀 😀 😀 😀

flow333
autor
14. jún 2009

posledna a prva??? ta co mamky strajkujete????

mihan...mam pocit, ze cvicenie pomaha...klop klop, v niektorych polohach je hlavicka uz super a do strany uz iba sporadicky...klop klpo klpo sa tesim 😀 😀 😀

flow333
autor
14. jún 2009

dnes ideme my na grilovacku...sesterka je odo mna starsia 2roky a 2dni...toho roku mala 30, takze sstale spajame na chate nase narodky....joj len nech je tak pekne ako zatial cely den....

henri001
14. jún 2009

ahojte babulky , konecne sa mi da vlozit prispevok...dnes je veeelky den , o 13 zacinaju krstinky 😵 teda ked budete vecer kupkat myslite na nas 😵 posielame vam pusinecky 😵 😵 😵 papa

lilyk
14. jún 2009

Ahojte 😉
vidno ze kon skapal.....flow gratulujemeee k zubku, ja som zacala cumackovat na ten nas...uz ho vidim uplne zretelne tak co nevidet bude medzi nami 😀

lilyk
14. jún 2009

Henri budeme mysliet na Vaaaaas 🙂

phoebe003
14. jún 2009

Ahojky holky,tak se hlásím po příjezdu z Itálie.Byla to paráda až na malé vyjímky se mi teda nám mooooc líbylo.mám soustu fotek.dohromady asi 1000 kousků,takže až to zmenším a upravím,tak naházím na koně,nebo spíš na rodinu do společného alba,ať se mi jich tam vejde víc.jinak jsme měly slunečno a teploučko jen dva dny bylo hnusně a 50 km od místa,kde jse byly tak řádilo tornádo,které se nám teda vyhnulo a eliška si to náramě užívala,byla v lunaparku na kolotočích a na skluzavkách a ve městě na zmrzlinu,kde dostávala dvojité kopečky protože se slečně prodavačce zalíbyla:o)))vždycky teda byla jako čunče,ale super.večer jsme chodily do města,protože bibione žije především v noci mne se tomoc líbylo,ele taky.před apartmánem byl suprovej bazén pro dospěláky i pro dítka,takže tam se děti vyřádili no a pískoviště a houpačku o tom ani nemluvím,bylo to prostě z mého pohledu super,až na jedno velké ALE a to že jsme měly odjíždět včera ve 20:00h a odjezd se posunul o 2 a 3/4 hodiny,takže do autobusu jsme nastupovaly vytočené,děti unavené a ukňourané ve 3/4 na 11 v noci a to s tím,že nás v půl 9 ráno vyrazili z apartmánu a starejte se děti neděti,naštěstí jsme měly k dispozici malý apartmán od společnosti,kde jsme se mohly vysprchovat,najíst...atp...jinak se mi tam mooooooooc líbylo a zůstala bych tam,kdyby se mi tak strašně nestýskalo po adámkovi.se mi vyvalily slzy,když jsem hoviděla,jak se na mne usmál a málem jse ho umačkala broučka mojeho 😵 😵 😵 😵 no ale teda pěkně jsem se vám rozepsala.na youtube potom hodím video jak ela řádila ve vlnách jo a adámek se umí sám otočit z bříška na záda,takže pokrokkkk

phoebe003
14. jún 2009

holkyyyy,jak se dá na youtubíčko dát to video?chce to po mne nějaký ověření emailové adresy,ale žádnej takovej emil mi nedorazil.dfdělám něco špatně,nebo si mám počkat na ten emaiil?ale jsem tam jinak normálně přihlášená 😠

henri přeju krááásné křtiny a malému to nejlepšíííí 😵 😉

phoebe003
14. jún 2009

holkyyyy už se mi to povedloooootady máte odkaz n naši priinceznu řádící v moři

https://www.youtube.com/watch?v=1wJQrPSdPGY
phoebe003
14. jún 2009

holky 😢 😢 😢 😢 tak já se vrátím z itálie,těším se na vás a vy nikde 😢 😢 😢

bibka333
14. jún 2009

fibi video super a ten klobučik peknucky 🙂
idem vas dočitat nam nesiel net Eliška je uplakana neviem co jej je noci uz 2 nespinkala včera my bolo zle asi brušna viroza 😒

bibka333
14. jún 2009

flow gratulujeme k zubadlu 🙂
Henri tak uz mate doma krestana 🙂

phoebe003
14. jún 2009

bibi děkujeme za pochvalu klobouček jsem koupila v CaA-čku taky mi padl do oka na první pohled a kor že byl ve slevě 😀

flow taky gratulujeme k zoubku

a já ještě musím pochválit našeho adámka,sám sedí bez opory,jsem na něj hrdáá a taky na taťku,jak to s ním zvládnul na jedničku,ani jsem to nečekala,teda babička hooodně pomáhala,ale potvrdila mi,že ho nechávala aby se staral povětšinou sám 😵

tilky
14. jún 2009

ahojte

všetkým gratulujeme ku všetkému 🙂
fíbi krásne videjko 😅
Mihi nejdeš zajtra do mesta?

tilky
14. jún 2009

Phobs to si starého nechala s malým doma?

phoebe003
14. jún 2009

tilky děkuju měla jsem strašnou radost,že eliška do té vody vůbec šla,protože první den byla z moře nadšená,skákala do vln a běhala po pobřeží,pak jako když utne a do vody ani za boha a posední den jsem ji odtamtud nemohla dostat ani za milion,nepomáhalo ani slíbit zmrzlinu:o))) jj nechala jsem ho doma s jeho tatíkem ale mamka na něj dohlížela na každém kroku

phoebe003
14. jún 2009

tak holky, já už mám vyklizené kufry a zítra to akorád hodím dopračky a mám pokojjj,ale teda toho písku... 😕 budu ho z obýváku dostávat ještě půl roku,né-li dýl 😔 😀

luciabah
14. jún 2009

ahojte

tak sa hlasime po vikende.vcera prisla sestra a tak sme grilovali a poobede sme boli na navsteve u kamaratov , ktori maju presne o rok starsieho chlapceka a teraz cakaju dalsie mimco. a dnes sme sa boli kupat na kaskadach, dali sme si obedik, a isli sme pozriet tetu, konecne sa aklimatizovala 🙂 a vecer si teraz robime pohodicku, aj malinka nam placka, uz 3. noc ma zle snicky. a zajtra musim dopnit zasoby v chladnicke a poobede si budeme lenosit s tatinkom na dvore 😀 a pojdeme vyvencit nasho cezarka

flow... chvalim sophinku, je sikovnucka, a je super ze jej to pomaha
henri... krasne krstiny oslavte a uzite si ny
phoebe... vitaj doma, super ze vam bolo krasne a adamko je sikovnucky 😀
bibka... ako sa mate?
tilky.. a aj vy, ako sa mate?

bibka333
14. jún 2009

luci mala prave plače a plače tak zase ide byt noc hrôza ja som volaka unavena či čo my je 😠 idem k malej a hajat ak sa nam bude dat ☹ pa

phoebe003
14. jún 2009

luci 😵 😵 😵 😵

bibi přeju hodně štěstí při uspávání a dobrou noc 😉 taky jsem utahaná z pátka na sobotu jsem spala jen 4 hodiny,v 1 rán jsem doklidila apartmán,ve 2 jsem usnula a v 6 jsem vstávala,protože jsme v 8 předávaly klíče no a na dnešek jsem toho v autobusu taky moc nenaspala takže asi napustím vanu a půjdu taky hnípat 😔

mihanka
14. jún 2009

ahojte...
henri, dnes o 13.00 ny casu sme na vas mysleli, ked sme umyvali siminke ritulku... 😀 aj teraz na vas myslime, aku fajnu oslavu urcite mate... tesime sa na fotocky... 😵

phoebs vitaj domka, videjko je super, mala vila v nedhernom klobuciku... 😵

flow, gratulujem k zubku, no a co teda, bol ten plac?? 😀 dufam, ze nie a aj ostatne zubky budu take bezproblemove...

luci, a nejdu aj vam dalsie zubky?

my sme boli u nasich a zajtra zase idem, takze asi do mesta nepojdem tilky... 😉

selina.liana
14. jún 2009

henri myslímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme

phoebe to už ste doma ako to ušlo hrúza

flow333
autor
15. jún 2009

mihan. nebol plac...krasne to zvlada a zubik uz trci....druhy na ceste a horne dasienka zdurene 😀

lilyk
15. jún 2009

ahojte 😉
taaaak my sme na styroch a mame prveeeeho zuba 😵

horalka777
15. jún 2009

huuuuz to zase fachciiiiii 🙂

Druha 😀

Flow, no vidis, parada.

Phoe, ked som pozerala video, tak som zatuzila po mori... aaaaaa.... moreeeeee.....

pozdravujem noveho krestana v amerike 😉

bibi, uz je lepsie?

luci vidis, stacilo trosku aklimatizacie 😵

horalka777
15. jún 2009

tretia, sorry 😅

lilyk, gratulace!

nasa mala uz vie visiet za rucicky na rucke od truby a plakat, ze ma nozicky v lufte a nevie co dalej 🙄
a dnes balila v trolejuse 4 bezdomovcov naraz. Usmevy od ucha po ucho. Bezdomovci opatovali 😀 Ale asi sa jej aj tak najviac pacil ich pes 😎

mihanka
15. jún 2009

ahojte... 🙂
vsetkym zubacom gratulujeme... 🙂
my asi ani nic nove...

dodatocne gratulujeme Jakubkovi, ktoremu uz splha na 1 rocik... 😵 a je to maly sikula...dnes sme ich trosku spolu vyvetrali... 🙂
a tiez vsetko naj Timimu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre