Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
9. júl 2009

simon, že mathew je matúš tak vraj na matúša bude žúrovať 😝
flow, detto, zakláňa sa a piští rovnako, tak hodiny slušného správania sa začali aj u nás, klasicky ich ignoruje 😀 😀

simona161
9. júl 2009

andre, vy to musite vediet lepsie 😉 v kazdom pripade je mathew krasne meno, mne sa paci 🙂
ak budete s tymi hodinami slusneho spravania uspesni, necham sa inspirovat ... mne uz to doma skace po hlave 😀

andre
9. júl 2009

fúúúú tak sa mi uľavilo 😝 , som myslela že len náš je takýto, otec mi vraví že vraj som ho naučila na ruky a že sa nechá zabávať a je vybabraný, že teda môžem za to ja 😅
no proste, však to prežijeme no nie ? kým podrastú 🙂

selina.liana
9. júl 2009

Caute babule zaklananie Funguje aj u nás keď jej niečo vezmem alebo nedám,prejavuje sa to nejaký týždeň hádam pochopí že tým nič nedocieli

phoebe003
9. júl 2009

Holkýýýýýý hlásímééé první zoubekkk hurrrááááááá, babička našla zoubanec:o))) je tam jen špičička, ale je tammmmm, MÁME VELKÉHO KLUKÁÁÁÁÁÁÁ

lilyk
9. júl 2009

gratulujemeeeee 😀 😀

phoebe003
9. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andre
9. júl 2009

no suuuper, tak je tam 😀 😀

mihanka
9. júl 2009

ahojte...
vseeetko naj naj Krasomilke... 😵
a gratulujeme k zubku Adamkovi... 🙂
ostatnym tiez k comu treba... 😅

prajem krasny vikend, my zajtra frcime na domcek na dolniaky... 😉

phoebe003
9. júl 2009

nojo, je tam, už nemám doma miminko, ale zubatce:o) trošičku to mrzí, že už je to "velkej kluk" ale na druhou stranu mám radoooost a těším se, jak bude postýlka ohryzaná:oD 😀 😀 😀

bibka333
9. júl 2009

ahojte sofinke vsetko naj 🙂 😀 🙂
Adamkovi gratulacia k prvemu zubadlu a peknučke fotočky surodencov 🙂
Eliska robi len krik este sa naahadze do zadu ale ked spusti krik tak ju pocut až na ulicu 😀

mimusik
10. júl 2009

AHojte,
Andre supeeeer, že je Mathy už v poriadku, nech vás už chroroby obchádzajú, veď je leto, treba si užiť vodičky, slniečka a pobytu vonku v akejkoľvek podobe 😉 A vlastne, nech všetky detičku sú zdavé.
Phoebe - gratulácia k 1. zúbku 🙂 my zatiaľ stále nič, možno to bude pre nás darček v deň jej 1. narodenín 😵
Mihan - chalúpku v dobrom závidím, my by sme tam boli azda každý víkend, keby sme najkú mali... zatiaľ iba snívame, snívame, tak snáď raz...
Lubka - hotel odporučiť neviem, ale viem odporučiť v Starej Lesnej chatu/penzión (v tomto prípade je to totiž na nete uvedené raz tak, raz tak) www.chatapripotoku.sk My tam ideme o týždeň na 3-4 dni. Už sme tam boli, krásne prostredie, milí majitelia - manželský pár, ktorý sa o všetko stará, chutná domáca strava, nemám výhrad ;-
)
Všetkým oslávencom srdečne gratulujem 🙂

Inak, my dnes asi zas deň hrôza, malá včera bola na nepoznanie, ani tak ani tak, nevedala som nijak vyhovieť, len plač, mrnkanie, max. nespokojnosť, už som bola miestami total zúfala, ani jesť nič, ani spať, ani nič... ach jaj a dnes to bude asi to isté, neviem čo sa deje ☹

lilyk
10. júl 2009

ahojte 😉
u nas sa nehadze ani jeden ani druhy, uvidime co z toho bude 😝

phoebe003
10. júl 2009

Dobré ránko mamulenky jaká u vás byla noc? u nás paráda, až na to, že MM spal celou noc u Elišky v pkojíčku a to na zemi. večer tam usnul, když jí byl "uspávat" a spal tam až do rána. Tak jsen se krááásně rozvalovala 😀 jinak tady je pěěěkně hnusně,asi bude celej den pršet, takže já se vrhnu na žehlení a praní... pac a pusu všem

A přejeme všechno nejlepší Lucince od bora a Amandě od quest 😉

phoebe003
10. júl 2009

Ahojky holky, koukal někdo z vás včera na zprávy? já to nemůžu dohledat a na tv moc nekoukám, ale dozvěděla jsem se, že včera nějej opilej idiot srazi otce s dětmi na kole a jedno z dětí je mrtvé, ten dotyčný je bratranec jdné mojí známé, tak jsem z toho taková celá špatná, že kvůli takovému dementovi zbytečně vyhořel jeden dětský život 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mihanka
10. júl 2009

ahojte...
ja len rychlo vsetko naj Lucinke a Amande... 😵

btw, kde je bora?? 😕

flow333
autor
10. júl 2009

lucinke a amande posielame pusinky....
mihan bora asi zasahuje...profesionalka nasa 😀

phoebe003
10. júl 2009

fow kam jsi dala foto?
😨

bibka333
10. júl 2009

ahojte noc ok a vstavali sme o 8 15 🙂 super tu je pod mrakom tak to vyzera na doma mam tu na prazninach krsniatko tak namiesto 3 detičiek mam 4 🙂 dnes robim langoše tak idem varit
AMANDE A LUCUINKE POSIELAMU CMUK 🙂

lubka78
10. júl 2009

ahojte 🙂
mimus..dakujeme za tip...ta chata vyzera dobre 😉
za chvilu pojdem dat deti spat....akurat sme sa napapali..mali sme pirohy s tvarohom...mnam, mnam 😉 😵 pocasie tu mame dost hnusne....uz od rana prsi, tak akurat na spanie 😒
a prajeme vsetko naj, naj Lucke a Amande 😉
a tiez Adamkovi gratulujeme k 1.zubku 😵
bibka 🙂
mihan, tak si uzite vikend 😉

bora8
10. júl 2009

aahojte kočky 🙂 zasahovla som včera do pol noci, teraz zbieram silu na dnešnú noc.... 😉 ďakujeme za gratulácie.... a gratulujeme Amande

inak dnes som mala zatiaľ voľno tak som sa aj s malou vychystala do mesta..... že popozeráme čo nové a tak.... zavoláme kamošku na kávu..... celú cestu bola hore, vôbec doobeda nespala... potvorka, všetko musela vidieť a počuť.... inak sme stále bez zuba, ale tlačia sa jej spodné a aj vrchné jednotky.... asi to má u nás prísť naraz

tilky
10. júl 2009

ahojte
tak tu konečne kuknem čo nového
ospravedlňujem sa ale sa mi tu nedalo ani nechcelo kuknúť
oneskorene chcem všetkým oslávencom a oslávenkyniam popriať len a len to najlepšie a hlavne veľa veľa zdravíčka
náš Jakub je už s jedným zubom a sám sa stavia na nôžky aj cupitá okolo nábytku a po štyroch ako ďábel
a ozaj gentlmen vôbec nepustil Simonku prvú do vaničky s vodou keď to uvidel taký rev len aby tam bol prvý

bibka333
10. júl 2009

ahojte my sme dnes nemali dobry den mala spinkala do obedu len 45 min a poobede s plačom asi 30 min bola nervozko a plačko už som nevedele čo robit ☹ dnes tu prsalo tak sme neboli ani von tak mozno preto teraz zaspinkala bez problemou .Zajtra je tu na Ciernom Balogu den stromu tak sa chceme ist pozriet dufam ze nam vijde počasie.

nikaz
10. júl 2009

ahojte baby....

ak niektora hladate miesto pre dovolenku:

www.nikaz.eu

alebo aj na

http://www.slovenskyraj.sk/nikaz.html

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nikaz
10. júl 2009

inak citam do zadu....aj u nas sa trucuje a to poriadne..... a zuby - dnes nam vykukol siesty 😀 prve styri boli s placom ale tie dalsie su bez slz....tak dufam ze to pojde aj dalej takto.

a nasa momentalna vaha 1,7kg 😎

bobek na styroch - ani napad - ten sa pusta uz po dvoch sam..... 🙂 len sa bojim aby som ho stihla stale chytit ked nevybalansuje rovnovahu a pada na zadok aby si neublizil ☹

nikaz
10. júl 2009

ops....oprava vaha: 11,7 kg

😅

question
10. júl 2009

ahojte babulky..zasa nestiham a kym docitam,to zasa bude trvat 😝 😀
ale gratulujeme vsetkym oslavencom a my dakujemeeee 😀 ja prave spominam,ze uz predychavam na porodnej sale 😀 😀 😀 😀 😀

horalka777
10. júl 2009

Ahojte,
Amande, Lucke a dodatocne aj vsetkym predoslym kongratulejsn 🙂
Nikaz, ja som normaln zacala rozmyslat, co to je za inkubatorovu vahu 😕 😅 az potom ze - aha, preklep 🙂

My sme vcera prepasli poradnu 🤐 , zrovna sme boli na pohrebe, takze ja stale netusim, kolko nasa vazi, ale zarucene sme tu jedni z najlahsich 😉

....a som slamenna vdova tieto 3 dni, tak stiham vsetko, co inokedy nestiham a snad dam zajtra aj nejake fotky konecne 🙂

Phoebe, surodenci su krasni 😵

papa a dobru nocku vsetkym, aj tym, co su uz davno pod duchnou.

phoebe003
10. júl 2009

Ahojky holky, tak my jsme akorád dokoukali muže se železnou maskou (bože já bych toho Dicapria chtěla mít domaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 miluju, miluju, miluju tu jeho andělskou tvářičku) šibe mi, já vím... 😀 😀 😀

nikaz pěkná váha:o)) a pěknej domeček, to pronajímáte rekreantům?

bibi, to mne mrzí, že jste dnes měly smolný den, Adámek je prostě zlaté dítě, toho mi seslalo samo nebe, zub nám vylezl bez pláče a bez teplot, když má suchou plenku a plné bříško, vydrží si hrát sám i několik hodin s tím že na něj občas udělám kukikukikuk:o) a je spokojenej, problémy s uspáváním, či nespavostí od šestinedělí neznám. Položím ho do kočárku, nebo do postýlky, 10 - 20 minut si povídá s kolotočem, nebo s usínáčkem a spinká:o)

Jdu spinkat mamky,všem přeju hodné dětičky a sladké sníčky...MVR pápá

phoebe003
10. júl 2009

horalka děkuju za pochvalu.o))) 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre