Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

geveva
20. júl 2009

holky mě taK CHYBÍ SI S VÁMI POKECAT ale rekonstrukce je veliká a jak bude tak se sem snad už dostanu častěji

jak se jinak máte

simona161
20. júl 2009

katka, podla oficialneho kalendara ma Alex meniny s Alexejom, cize 9. januara ...
na Slovensku je starsi typ kalendara a potom taky novsi, plati niekolko rokov a uz ho aj niektore tlaciarne pouzili ... my mame doma polovnicky kalendar, prekrasny so zvieratami a tam je uz Alex normalne v kalendari 9.1., napriklad takisto Rebeka nebola v kalendari a uz je - 2.9. s Lindou myslim ...
tuto to je tiez:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku
a mne to v januari vyhovuje, ja mam 3.1. narodky a Alex 9.1. meniny ... a ja mam meniny 9.9. a on narodky 26.9., takze oslavujeme spolu 😉

simona161
20. júl 2009

katka, tu fotku z profilu ti admini vymazu, ked na nej nie si ty, ale iba alex ... a mas to uz velkeho chlapca ...
zabaly som este nerobila, tuktuktuk, tak radsej neradim, nech poradi radsej niekto, kto ma skusenosti ...

simona161
20. júl 2009

katka, ak chces kuknut mojho Alexa, mne sa nechce pridavat fotky aj sem aj na FB ...
http://www.facebook.com/album.php?aid=16655&id=...
a drzim palce, nech malemu rychlo teplota klesne a v pokoji vyrazite na Slovensko ! 🙂

katkaaalex
20. júl 2009

simona161 tak to je super, ja som pozerala kalendar na nete a nenasla som Alexa tak dik za info 🙂
Ja mam narodeniny 12.1. tak to budeme oslavovat spolu tak ako aj vy 😉

bianca
20. júl 2009

simi i brasko ma 3.1. 😵

katka zabal mu daj ak by isla teplota nad 39°C a to verim ze nepojde.Staci mokra plienka na nozicky

katkaaalex
20. júl 2009

Bianca, dakujem. Zatial sme na max 38,8 inak teplota raz klesne a potom zase stupa... no snad to prejde do stredy 😢

bianca
20. júl 2009

katka toto som teraz nasla no mne sa nepaci to obtacanie hrudnika.Periferia sice byva studena ale az pri teplote nad 40°C

http://www.provita.sk/mc-fever.htm

a potom som nasla daco roumnejsie

Zábaly: áno, či nie?

Ak nepomáhajú lieky na znižovanie horúčky, možno použiť zábaly. Niektorí lekári majú na ne negatívny názor, ale skúsené mamičky vedia, že pomáhajú rýchlejšie ako lieky. Skúste zábaly, ako ich odporúčal známy pediater Josef Švejcar. Namočte uterák, plienku alebo plachtu do vlažnej vody a dobre vyžmýkajte. Obtočte okolo hrudníka, brucha a slabín, prípadne aj stehien a ramien. Zábal prikryte suchou plachtou a tenkou prikrývkou. Po 15 minútach dajte dolu a po polhodine zopakujte ešte trikrát. V treťom zábale dieťa väčšinou zaspí, môžete mu ho ponechať. Zábaly sa nesmú dávať na končatiny, ak sú bledé a studené, pretože hrozí zhoršenie stavu. Dieťa možno krátko osprchovať aj vlažnou vodou a rýchlo osušiť

ja osobne malu len okupem v chladnejsej vode

katkaaalex
20. júl 2009

bianca, dakujem velmi pekne, si fakt zlata 🙂

bianca
20. júl 2009

katka len sa tak lesknem 😀 si robim srandu 😀 si zvynes 😀

bibka333
20. júl 2009

ahojte Fibi a kde je fto noveho kočiarika 😀
katkaalex ja tieš uprednostujem osprchovanie vo vlažnej vode aspon staršim detom to pomohlo pri Eliške sme ešte nepotrebovali a dufam že dlho nebudeme KLOP KLOP KLOP

henri001
21. júl 2009

Ahojte maminky,krasne ranko ranecko.... ako sa mate ?
my sme dnes nezvycajne od 6 rano hore , bubo a bobo na bebetv v plnom prude...mohli by zmenit aspon doprovodnu hudbu lebo uz mi z nej sisi 😝 kasa sa mi pripaaalila no co, aspon budeme pekni 😀 Henry dnes cvici na tlaciacom voziku chodzu sa rozbehne a zastavi ho az neaky nabytok do ktoreho naraziii 😀 alebo si k tomu klakne a ide poklaciacky ...moje male trdielko
dnes idem na kontrolu a predpisat si antikonc a potom mame az do piatku navstevu , ale hadam sem tam niecim prispejem ...krasny den zatial , paaaaa

selina.liana
21. júl 2009

henri a akú anitikoncepciu berieš ked kojíš????

simona161
21. júl 2009

ahojte, seli, neviem, ako henri, ale moje kamosky, co koja, uzivaju toto:
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/c...
bian, a v ktorom roku sa narodil bracho? len zo zvedavosti, ale dalsieho sialeneho kozorozca vitam 😉
bibka, ako si zvladla tolko deticiek vcera?
henri, ty to mas furt rusne 😉
my pokracujeme v tradicii premrncanych noci, uz to ani nejdem rozpisovat, ale pomoze cestovanie po nasej posteli, mm spi vedla izbe a ja vytlacena uplne na kraji 😀

henri001
21. júl 2009

cerazette Seli , uz vyse pol roka , je to jedina ktoru mozes brat pri kojeni a spokojnost ...ja som mala mesiaciky naposledy zac januara 2008 😀 😀 😀

bianca
21. júl 2009

ahojte.Po vcerajsom lozeni a mrveni rohlika a susienok po celej izbe som povysavala a neverila som vlast.ociam kolko toho si to dieta stihne vsade poschovavat.Teraz hlada ten bordel zo vcerajska a nervuje sa ze nema na zemi co spapat.Aj napriek nocnej discoteke naslho suseda sme konecne spali celu noc.Akurat sa citim ako keby mi dakto dal cez hubu

simi r. 84

simona161
21. júl 2009

tak u nas pomohlo v noci to, ze si tam dostatocne polozil v spanku po posteli, pomrcal a potom sa nalepil na mna a kontroloval, ci som sa nahodou neodlepila 😀 a uvidime, co bude cez den ...
bian, budem si pamatat, okrem neho poznam iba jedneho chlapika starsieho, co je 3.1. 😉

bianca
21. júl 2009

fuj som po viac ako roku vytiahla depilator.Kurna to je bolesttttttttttt

flow333
autor
21. júl 2009

ahoj maminky...tak bia stretko nejake dohodneme...budete na vychode???tak po 4.8,,,,ale dufam, ze teraz uz dojdete....

inak vieme nieco o Horalke? ozvala sa niekomu?

bianca
21. júl 2009

flow no doma sme kazdy mesiac len casu akosi malo.

inak uz som zufala co sa tyka nasho jedenia - teda desiaty.Mala nechce ani vyzivu ,ani kasu teda nic sladke,ovocne.Dokonca ani ovocny caj.Ked jej dam zemiaky s masom tak sa len tak zaprasi ..... dnes som skusala dokonca novu kasu,teda inu znacku i prichut a ani to nebude.

apropo uz stvornozkujeme.Sice srandovne ale ide do predu.Stale sa postavi na 4 a jednou nohou sa odraza takze nie pokolenach ale tak divne kombinovane a hlavne koplikovane

simona161
21. júl 2009

bian, mas IP 😉

bianca
21. júl 2009

simi aj ty

katkaza
21. júl 2009

ahoj
bianca diky za rady.len nám ta hnačka ešte neprestala...ale zasa nie je to až také kritické 😒
noc u nás tradične hrozná,ja mám niekedy pocit,že jej niečo urobím 😒 ale ráno už bola slniečko,takže má odpustené. 🙂

phoebe003
21. júl 2009

Ahojky kočky, tak já jsem doma z nákupu, zjistila jsem že jsem nenakoupila v podstatě nic a 1500kč je v luftu... 😖 jo a nafotila jsem Adámka v novém kočárku, tak to přidávám na FB, tak kdo chce tak za 10 min kukněte:o)

horalka777
21. júl 2009

ahojte, zijem, len nejako nemam chut teraz pisat..

skusala som nahrat jedno skvele video, ale vobec mi to neslo nacitat, tak hladam dalsie technicke moznosti 😝

...a nakoniec netusim, ako sa dostanem na stretavku, nemame odvoz 😢

no proste dari sa mi 😒

bibka333
21. júl 2009

ahojte ja mam aj dnes 5 deti všetko je ok museli sme ich nechat doma išli sme s m mamkou do bb na vyšetrenie za 2 hod sme boli naspat Jarka bola opatrovatelka je to moje zlatičko 🙂
Baby bystričanky dnes som kupila v nemocnici protetike male Eliške topaanočky za neuveritelnych 9 ,21 eur 😀 ešte maju aj vačšie čisla nam stačia 18 🙂

bibka333
21. júl 2009

Horal hlavne že ste v poriadku a ani my nemame auto sem tam nam požiča švagor a dufam že požišia aj na stretko 🙂

bianca
21. júl 2009

decka akurat mam za sebou prekazkovy beh za Barcou.Keby ste vedeli kde som sa nachadzala tak sa popucite od smiechu ale nebudem to tu pisat bo by som sa pod zem prepadla

horalka777
21. júl 2009

bian, na wecku? 😅

bianca
21. júl 2009

horal hej ale nechaj si to pre seba 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre