Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
8. okt 2009

helooouuu... 😎 sieci na slniecko,huraaaa 😎 😎 😎 😎 😎
henry...joj ty akcna zena....nemas spania.... 😉 ...nom prispievam do tvojej tabulky...teraz neplanujeme,planovali sme nasho Kubka (podla ovulacie) a vyslo nam,vratane cinskeho kalendara....-ak je to offsem pravda... 🙂
evitka,tak nech to je na jeden sup... 😉 a dievcatko by bodlo...malo,malo neviest my pozname.... 😠 😠

matulik
8. okt 2009

cao bianca.... 😵 my sme na tom podobne,nase dieta so svojim prerusovanym nocnym spankom=prirodzena antikoncepcia=net sance nieco podniknut... 😠 😠 😅

bianca
8. okt 2009

MAti ahoj.U nas sa nejde spat skor ako o 22 hodine a to uz padama hubou do predu vsetci okrem Barci

simona161
8. okt 2009

nuz, my tiez neplanujeme, zeby Alex bol jedinacik, ale zatial mi doma bohate staci jedna zivelna pohroma 😀 obzvlast preto, ze som na neho viacmenej stale sama, vyzera to, ze mm pokracuje v dalsom projekte v Nemecku, takze ak neodideme za nim, tak fungujeme stylom ja s Alexom tu, on v Nemecku ...
ozaj, bavili ste sa o rajbani - aj u nas sa rajbe vo velkom a to pochadzame komplet vsetci az do nevidim v minulosti od Ziliny 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

bia my sme tiez najprv mali v plane v lete na nejakej dovci, ale potom sme sa rozhodli takto a navyse nemusi sa podarit hned, tak kto vie ci to nebude az v lete

bianca
8. okt 2009

simi u nas sa tiez rajbe a dakomu i rajbe v hlave

evi na Vianoce uz bude urcite 4-ria

evitkamalicka
8. okt 2009

uvidime ako to priroda zariadi 🙂

luciabah
8. okt 2009

ahojte

henri... neplanujte, konajte. nam podla cinskeho nevyslo, ani sestre, takze neverim...aj tak to zavisi od sikovnosti plavcov nasich ocinkov 😀 teda manzelikov, priatelov ...

my sme sa nad druhym uz tiez zamyslali, ale mne sa naskytla super ponuka na pracu, takze planovanie odkladame. ale inak by sme to chceli stihnut do 3 rokov nasej gretky.

a inak sme zase chore, ja angina, gretka zapal stredneho ucha vlavo a vpravo zacinajuci zapal.... ma to tak sere... sorry, ale musim to tak napisat, lebo davam na usi velky pozor, vzdy ciapka alebo satka na hlavke a niektore deticky nic a my mame zapal... ale moja chyba, boli sme v nedelu v lucenci, mala som citak, ze odideme chori a tak sa aj stalo. a dr, na krcnom taka mila, ze aj eskimak by pri nej zamrzol.

papa a snazte sa snazilky 😀

bibka333
8. okt 2009

ahojte tak tu sa snažilkuje 🙂 no my nie ale nikdy nehovor nikdy 😉 a podla činskeho nevišlo ale sme spokony
dnes somporiadila cely byt a mam aj na varene už len nech Eliška vstane a ideme vonku pa

horalka777
8. okt 2009

ahojte baby, ja som jak hotentot, ale ja uz sa nepamatam, ako funguje (kde najdem) ten cinsky kalendar? Osobne mu neverim, ani keby to vyslo, ale dam vediet tete Henri 😀

henri001
8. okt 2009

takze mame to zataaal 50 na 50 ? 😅 Horalka najdi si album oktobrovky , tam to je v takom tabulkovom 😉
mame rocne miery 9710 ~ 75 cm ~obvod gebulky 47,5 inak mal 74cm v auguste, zo vsetkeho vyrastol, gate su mu po clenky, ale narastol iba 1cm 😠 😠 😠 by ma zaujimalo naco to teda meraju, ked to maju hala bala 😖
a mam kupit pkracovacie mlieka a oddychnut si konecne od kojenia 😀 😀 jasne, uz beziiiiiiim

henri001
8. okt 2009

a pichali nas do prdelky 😨 a taku novu grimasu ublizenu nahodil, aku som este nevidela ~ Alan Delon moze ist 😀 😀 😀

matulik
8. okt 2009

joooch chudatko malicke.... 😢 a som normalne zvedava,ci aj Henry je taky spekulant a bude sciect pokr. mleeeko,bo my sme vybiernici a my od krafky,take mnamkovne len pijeme....ja asi kupim tu kravu,zaparkujem pred panelakom.....susedia bubu kukat 😕 😕 ale cici jej budem musiet zamknut,nech nam z nich neodpiju 😝 😝
...a ze 75 centakov,az idem premerat moje dieta,z poradne mu ostala miera 91 cm.... 😕

matulik
8. okt 2009

biankaaaaa,deeee siiiii....zijeeeees?a rodina?zijuuuuu? 😉 😵

evitkamalicka
8. okt 2009

my tiez uz UM nechceme a preto pijeme plnotucne kravske

evitkamalicka
8. okt 2009

matulik kokso 91cm, sak to obor

matulik
8. okt 2009

juj,nooo obor bez 6 cm...sestricka asi pripocitala aj svoj prst,ci,co.... 😠 takze 85cm...ale este stale tapkame vsetkych nasich mini-kamosov po hlavke.... 😅

evitkamalicka
8. okt 2009

matulik, ale aj tak je vysoky

mihanka
8. okt 2009

nam cinsky vysiel aj nevysiel... ale niekto to rata tak a niekto inak... viac verim na obrucky... 🙂

nam na poradni zmerala 78 ale dnes sme boli u kamaratky a ked som ju postavila vedla metra, mala najviac 75cm...
matulik, fakt je vysokyyyyyyyy...

evit, drzim palce... uz ti maly spinka sam na posteli, nedavno si tusim skusala... a s tym kravskym mliekom si ma sokla... kebyze mi nechce pit umele, nedam radsej asi ziadne... 😉

henri, tiez mi dr navrhovala, ze uz pomaly nech davam aj umele... ale Simi je vahou pozadu, tak aj kvoli tomu, nech trosku dobehne... ale nerobila z toho ziadnu vedu...

evitkamalicka
8. okt 2009

mihan este nespinka celkom sam, ale uz tam pol spanku vydrzi

mihanka
8. okt 2009

evit a potom ku vam, alebo do postielky? a v noci, ci cez den? mne sa to zda skoro, neviem si predstavit, ze by som simi davala na postel 😅

evitkamalicka
8. okt 2009

mihan cez den a potom do postielky, on nikdy nespal pri nas

bianca
8. okt 2009

luci ja som zhanala informacie o zapalu ucha a mozem ti garantovat ze som si precitala par kg literaturky o tom a konzultovala to s viacer.pediatrami a zhodli sme sa natom ze zapal uska nie je z toho ze babo nema ciapku.Ciapka je nutna iba pri fujavici a nizkej teplote no za zapal moze voda v usku a nasledne prievan.

mati zijeme ako sa da...kocujeme kazdy mesiac hore dole a momentalne zhaname byt a zamestnanie pre MM na slovensku

matulik
8. okt 2009

dievcata...no vysoky je,ale vahu radsej nehaaam utajenu... 😅
mihanka...mam vycitky,ze davam tiez kravske,bola to posledna moznost...na radu dokyny.... 😒 ale aj my sme vyrastli pod kravickami a ejha,sme my ale svarne dievky.... 😀 😀 😀 😀

matulik
8. okt 2009

bianca 😒 a ja sa naopak deriem zo Slovenska prec,muzicek uz zo mna siveje..... 😠

matulik
8. okt 2009

...no ideme my ta-ta....vazne je sumne a piekne pocasicko.... 😎

horalka777
8. okt 2009

fiha matulik - no svarneho junaka mas 😕 😅 a neviest jeeee, to sa neboj, my furt len baby stretame, ked chodime po vonku 😠 🙂

henri - cinsky mne nevysiel, mal to byt chlapec 😎 a obrucka, to co je zas?

henri001
8. okt 2009

horalka, obrucku uz nestihas 😀 😀 😀 to sa robi nad tehubruskom 😀 😀 😀
jaaaj ja som sa bola vydychat 😵 My ideme dnes na hmbaca do Mc donalda , tesiiiiim 😀 😀 😀 maju super sejky jahodove ...mnamka 😝

horalka777
8. okt 2009

no a jak sa to robi? Nech viem nabuduce 😀

bibka333
8. okt 2009

Henri ale nemusi sa nad tehubruskom Horalka natiahneš obručku na nitku otvoriš si ruku a medzi pallec a ukazovak robiš pohybyobručkou hore dole 3 krat a ptom das nad dlan a ako sa obručka toči ked do okruhla dievka ked hore dole chlap dufam že som to dobre napisala ak nie opravte ma 🙂
My sa už nekojime sme na um v noci trošen cucne 😉 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre