Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
12. nov 2009

ahojte tak ja varím prvú sezónnu kapustnicu - mňam
slečne vstávala o 7,15 a to si o 5 dávala mliečko, chodí spať tak 20,30-21,30 podľa toho kedy a ako spala, normálne mi spáva ešte 2x za deň po hod. a pol..... tak som spokojná, zuby stále len 4 ale za to si ich krásne čistí a vždy keď vidí že si ich čistím aj ja tak príde a ukazuje aby som umyla aj jej 🙂
aký je to rozdiel medzi dvoma deťmi - jurko vstával do 3 rokov - 3až4 x v noci, zuby mal skororo všetky ale za to si ich umývať nechcel a nechce doteraz.....a tak to aj vizerá..... ráno mi vstával o 5 a spať išiel okolo 20-21 hod.... tak ťa simi chápem.... 😉 a to vstávanie mu vydržalo dodnes.... ešte že sa vie sám zahrať..... 😵 teda konečne....cez deň ako malý pospal minimálne

tilky
12. nov 2009

ahojte

tak my sme si povedali že budeme v zime buvať ako mackovia a vstávame od nedele od 8,00 do 8,20
inak zúbkov len 6 a žiadna zmena a zajtra sa tešíme na fit lopty 🙂 🙂

katke gratulujeme a jojkovi želáme veľa zdravíčka a milujúcich rodičov

tilky
12. nov 2009

Lubka gratulujem k 9000. príspevku 🙂

mihanka
12. nov 2009

tilky super ze do 8... 😅
u nas zubov 7, osmy tusim uz lezie ak aj nie je von... spanie nic moc stale, aj ked je to lepsie, ked uz davam na noc um s krupicou...

lubka, ja som si tak roztala peru, ked som sa tocila... 😅

ja mam dnesnu "prijemnu" prihodu za sebou... simonka bola mrzutko, zlobrdko, tak som jej dala akoze po ritke, no uslo mi to, vzapati som ju vystiskala... 😅 dala som jej mobil do ruky, kedze som vysavala, nechcela som sa s nou hadat, ze nono... zachvilu mi niekto vola, tak beriem mobil simonke z ruky a tam ze: "tu tiesnova linka, asi sa vam hra dieta s mobilom, dajte mu prosim do ruky nieco ine..." hambaa... a za tu vychovnu po plienke este nemusela volat na 911... 😀

simona161
12. nov 2009

ahojte znovu dnes 😉
mne sa ta skratka BB velmi paci, je to zlate 😉
kapustnicu milujem, predovsetkym taku pravu vianocnu s hribikmi, mnaaaam 🙂
spanok vasich deti vam zavidim, priznavam bez mucenia, ale uz som si zvykla a pocitam s tym, ze ine uz to u nas nebude 😉 ja si vzdy poviem, ze hlavne je, ze je zdravy, sikovny a nejako to uz s tym nedostatkom spanku vydrzim, aj ked pri jeho aktivite som niekedy unavena na zdochnutie ☹ ... u nas zase nie je ziadny problem s jedlom napriklad, on by snad zjedol aj klince keby mohol, papa vela a bez problemov, nesolim, nesladim, furt mu chuti zelenina, maso, ryza, cestoviny, pecivo, cajiky bylinkove, nutrilonu vypije vela, takze s tymto fakt problemy nemame 😉
zubky si cistime aj my, nastastie neprotestuje zatial ... hadam mu to vydrzi 😉
a ako vy cistite zubky? len tak kefkou a vodou? ja som este pastu neskusala, maly sice pluje s oblubou caj a polievku a jedlo, ale to ma ako zabavu, ale obavam sa, ze pastu by mi ako naschval chcel jest ... ako to robite vy?

simona161
12. nov 2009

mihan, paraaada 😀 som sa zasmiala 😉

simona161
12. nov 2009

a ozaj, vcera som krpca prvykrat ostrihala, to bol iny boj, traja ludia ho drzali 😀 uz mu tie dlhe chlpy liezli do ociek, zapinat mu ich pochopitelne nebudem, tak uz toho zase na hlave moc nema 😉

mihanka
12. nov 2009

simon, aj mojho brachu tak strihali... 😀
simi nechcela nic svoje poslednych par dni, tak jedla s nami... co uz... 😖 dnes ma spenatik, to ma rada, tak dufam, ze spapa... inak zase posolene rizoto... 😔

zuby si prestala sama umyvat, teraz jej musim ja, aj to niekedy zatne pusu, ale da sa uhovorit, ze len trosku posucham... mame nejaku ovocnu pastu od 0mes... aj s takou kefkou na prst to bolo, tu ale nepouzivame...

lilyk
12. nov 2009

tak Simonka uz vie ako na mamu 😀
u nas sa spi cez den lepsie ako predtym...rano spinka od 10 do 11 a poobede od 15:30 do cc 16:15 ale vidim ze by mohol aj menej lebo o 8-mej zrazu sa nechce ist spat a len dudky lietaju po celej izbe, ja zbieram no a to je prenho radostiiiiiii az az 😠 😀 no ale inak ten spanok nejde lebo ak to zmenim len na jeden cize od 12-tej potom mi uz nezaspi a to by som mala problem hlavne ja 😝 to medzi obdobie je blbe ale si vzdy hovorim lepsie ako 3-mesacne vrieskanie 😝 😉

mihanka
12. nov 2009

lilyk, tiez sa u nas tak spalo priblizne a vecer boli vymyslacky, vcera a dnes skusame zase jeden spanok... my sme to uz raz skusali, lebo spala doobeda aj poobede len 45 minut, potom sa to napravilo, a teraz to zase hapruje... uvidime... 🙂

m.a.r.t.i.n.a
12. nov 2009

AHOJTE!

Kati, veliká gratulácia k mimi, prajem vela, vela zdravíčka a mliečka ! 🙂

baby, čím neskor našim drobcom zúbky vylezú, tým neskor navštívia zubára 😅 😝

My inak v noci hrúza...Malý spinká so mnou v posteli, takže nemusím vstávať, ale je aj 4-5x hore, no to len mu dám prso, on sosne a hneď zaspinká, lenže keby to bolo tak raz za noc tak by to bola pohodička, ale takto.... :- (
A Sunar mi v noci neviem z akého dovodu nechce...len moje.... 😒 Už som z toho na nervy, lebo mám mliečko tretí mesiac len v jednom prse a po tolkom kojení mu dáva zabrať 😖
Cez deň spíme doobeda aj poobede v priemere hoďku aj pol a sme dobručký 😵

lilyk
12. nov 2009

Mihi ja to zatial menit nejdem, mne by urcite na obed 2 az 3 hodky nepospal, on nikdy nepotiahol ani cez den 2 hodky...a s Majkom to ma zatial rovnake co sa tyka spania a veku, Majko my zacal spaval na 1 spanok az v roku a pol..tak sa mi to skusat fakt nechce 😝 😉
inak mame nove slovo, prave sme sa vratili z prechadzky, ukazovali sme si vrany a povie kraaaaa teda ja a Tomik povie kuuaaaaaa 😀

horalka777
12. nov 2009

jaaaaj lylik, kuaa je teda kraaaa...uffm som si vydychla 😀

m.a.r.t.i.n.a
12. nov 2009

Lilyk: 😀 😀 😀

tilky
12. nov 2009

ahojte

no Slávka som z chuti riadne zasmiala mate doma poklad 😀

flow333
autor
12. nov 2009

Katuska velka gratulacia...si sikovnica mamina, obdivujem ta ako to budes zvladat, ja si neviem rady s touto nasou hyper pohybovou krasomilou a neviem si predstavit mat teraz mimi... 😲

nase pokroky, tak vieme povedat teta, to je nove a potom vieme ukazovat v knizke psika, macicku, zabku, kravicku, konika, prasiatko, husku a samozrejme aj zvuky ake vydavaju....neposedi 5sekund, stale chodi, beha, skryva sa mi....ked chcem nieco urobit odkladam ju do choditka, lebo inak nemam sancu.... idem zalahnut, mam popratane, pozehlene, vyvesene a mam dost.... ☹ sladke snicky

henri001
12. nov 2009

ja som si zobrala dovolenku, preto nic nepisem 😎 😝
ale ciiiitam 😉
Mihankaaaaaaaa od takej slusnacky ako si ty by som takyto pribeh necakalaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 opletacky s policiou a domace nasilie 😀 😀 😀 to aby som Henryho pripravila na to, ze so Simonkou nie su zarty , jeden neskory prichod a kufre zbaleneeee 😀 😀 😀 😉
kua Lilyk , ide na to zhurta 😀 😀 😀 😀

bibka333
12. nov 2009

ahojte Slavka tak ja som sa riadne zasmiala 😀 😀 😀 Simonka je riadna šikovnica ked vie vytočit 911 🙂
Eliškine najoblubenejšie slovo je avoj-ahoj a pritom mava ručičkou použie ha cez den vela krat a vžd ked sa jeje niekto pozdravý 🙂 Dneska sme boli v meste tak som ju dala kus pochodit po namesti a ona nahnala holuby 🙂 taku mala stoho radost nahlas sa smiala 😀 🙂 😀 den do hajan tak vam
prajem dobru noc

bianca
12. nov 2009

custe decka.Bola som bez netu tak...sak viete...zavislak

za malou nestiham ani ja ani cela rodina.Je ako torpedo ale nemusim to tu lepit na sklo sak to mate doma

Katkaza veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelka gratulacia.Drzte sa,budte zdravucki,dobrucki,papkajte,priberajte.........cakam na fotecky prveho cloviecika pokracovatela z nasej partie

simona161
13. nov 2009

ahojte, ja len v rychlosti, o chvilu idem na gyndu ...
katkaza vsetkym dakuje, pozdravuje vas a fotecky budu ... manzel jej doniesol pc, ale nepodarilo sa jej pripojit, tak budu fotecky, ked ich pustia ... ale budu 😉

bianca
13. nov 2009

simi uz si po?U mna kontrola nedopadla nic moc.Dostala som injekciu a musim ist po mrche este na jeden usg

alynka
13. nov 2009

Ahojte....dnešná noc...no hrozné dačo ☹ ☹ ...horúčkujeme...39,2...večer si pospala asi 2 hodinky a potom to začalo, len plač a plač. Čajík veľmi nie, mliečko z flašky tiež nie, len od maminky z ciciku. Zaspali sme asi okolo pol 4, ale potiahli sme do 10 a išli sme aj k lekarke, ale nič nové nám nepovedala. Trošku tam má nejaký zápal, ale
aspoň máme recept na atb aj do nemocnice, keby sa to nezlepšovalo aby sme nebehali po pohotovostiach ☹ ☹ ☹

Neviem čo to je...možno sú to zuby, ale také vysoké teploty sme ešte nemali, dnes mala v zadočku 39,7...sirupčeky striedame, teraz mi spinka a uvidíme čo bude keď sa zobudí. Ak zase také vysoké tak musíme dávať zábaly a doki vravela, že jej mám dať aj diazepam kvôli kŕčom....

Včera som bola aj po výsledky na gastro, tak ani tam to s nami nevyzerá ružovo. Ešte Usg ukázal že má zväčšený pankreas a aj v stolici bolo všetko to čo tam nemá byť, čo by malo zostať v nej...tuky, cukry aj bielkoviny...máme brať Kreon na pankreas a o 2 mesiace máme ísť na kontrolu a keď to nebude dobré, tak jej bude zisťovať či nejde náhodou o celiakiu 😢 😢 ...Veľmi sa bojím, že čo to je s tým naším malým anjelikom...Fňuky, fňuk...

henri001
13. nov 2009

ahojte 🙂
mam fotecku z dnesneho mini stretka a Horalkou a Hankou Ba 😉
http://www.facebook.com/photo.php?pid=521827

oktobrovky2008
13. nov 2009

Henri nejde mi to otevříttttttt 😢 😢 😢 😢

phoebe003
13. nov 2009

sakra. mk.sk :D 😀 😀 😀 😀

phoebe003
13. nov 2009

už mi to jde.... 😵 krásné fotos. Závidím....

selina.liana
14. nov 2009

Alynka verim,ze to bude dobre uvidis.

henri mne to tiez nejde otvorit

simona161
14. nov 2009

ahojte,
bian, na gynde som nepochodila, nezobrala ma, ale priznavam, nebola som objednana, skusim zase v pondelok ...
alynka, drzim palce, nech je Vikinka rychlo fit 🙂
my ideme dnes na oslavu, tak dufam, ze to tam moje tornado vsetko neznici 😉

phoebe003
14. nov 2009

Dobré sobotní ránko mamulenky.... tak my jsme všichni nemocní, rýmujeme kašleme, jsem zvědavá, kdy se z toho vyhrabeme. Přenáší se to z jednoho na druhého a já už jsem pomalu na mrtvici. V úterý máme koncert, jdeme zpívat kardinálovi... Jestli se z toho nevyhrabu, tak mne sbormistr zabije,,, 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre