Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
14. jan 2010

este som sa chcela spytat, ze ci sa tento rok stretneme? ak hej, kto sa podujme to zorganizovat?? 😀

lilyk
14. jan 2010

ja som si vcera skoro namiesto pomarancovej sirupovej vody spravila jarovu vodu..aj mi kvapka padla do pohara a potom som pozerala ze ten sirup nejak zmenil farbu 😀

m.a.r.t.i.n.a
14. jan 2010

AHOJTE,

TAK SME PO POSLEDNEJ PORADNI A NAŠE NUMERÁ SÚ: 10,2kg/81cm 😎
Neočkovali nás kvoli tej dovolenke, ak by náhodou boli teploty... Ale neď ako sa vrátime, máme nastúpiť.
Inak všetko ok, predkožku sťahovať až od dvoch rokov 😅 a učiť sa pomaličky na nočník...

m.a.r.t.i.n.a
14. jan 2010

Baby, teraz čítam dozadu o tom Nurofene, rýchlo som pozrela do lekárničky a ja ho mám doma 😲 😲 😲 A malý ho papal, keď mal vtedy tie hrčky za uškami a teplotky.
Vrátia mi peniaze aj keď nemám bloček od toho?

bibka333
14. jan 2010

ahojte kočky
Matka peniažky ti nevratia ale mali by ti to vymenit v lekarni za novy
Ja si na prihodu spominam len tu že ADko už ta idemokupal a dame didu 🙂 a bolo ich vela
aj taka ako simi s jablkami teraz čistim na kuchynskej linke 😉
Slavka zlatko ty i v tom dobra ak sa ti bude chciet zorganizuj to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prosim

bibka333
14. jan 2010

chcela som sa vas spytat Eliška sa v noci precika tak že ju musim prebalit a preobliec trva to 3 dni plienky sme nemenili mame stale tie iste stava sa to aj vašim zlatičkam

question
14. jan 2010

ahojte,..hlasim sa z piestan z hotela.. 😉 ale je mi desne smuutttnoooooo bez Amandy ☹ ☹ ☹ ☹
Matka, uzi si na dovce,.a v Klokanceku sa ti paci? super🙂 no bez auta tam je tazko ist 😉
Slavka, no ty si sa osvedcila,tak ti dovolime repete 😀 😀 😀
bibka. aj ja som musela Amandu isty cas prebalovat v noci,ale sa to nejako upravilo... asi vela pije na vecer a v noci,ne?

bibka333
14. jan 2010

guestion prave že nie pije len čistu vodičku a to cez den tak150ml až 180ml a večer redšiu kašu 200ML

simona161
14. jan 2010

ahojte 🙂

question, uzi si to 😉 oddychni si 🙂 ja som bola bez maleho maximalne par hodin a ani to som moc nezvladala ☹ zavislost 😀

bibka, Alex pije strasne vela caju aj mliecka a v noci ho nikdy neprebalujem ... ale spominam si na jedno obdobie, kedy bol tiez par dni po sebe precikany az na plachtu, ja som to pripisovala tomu, ze asi som mu tu plienku zle dala, alebo sa on moc hybal a povolila ... stalo sa to asi 3 noci po sebe a potom nic, tak som to nejako neriesila ... ved uvidis, ci sa to este zopakuje ... mozno uz ani nie ...

horalka777
15. jan 2010

nam sa to s tou plienkou stalo dnes... 😕 Paradoxne, lebo zrovna vcera vecer pila malo (zatala sa ze az hroza a ani na mliecko sa nedala nalomit) a rano uplne mokra postel a plienka na zadku sucha 😠 Sa jej podarilo obcikat plienku zboku 🙄

S tou zavislostou mi ani nehovorte, dnes idem na dva dni prec a malu berie mm k svokrovcom. Tam sami chlapi... Bude asi "s tebou mne bavi svjet"... "Blanka se posr... co s tym?" a pod. 😅

m.a.r.t.i.n.a
15. jan 2010

AHOJTE KOČKY 😵

Bibka, tak aspoň tak, že mi to vymenia, aspoň teda dúfam, lebo nejaká mamina tu na MK v inej téme písala, že jej to nechceli vymeniť a tvrdili, že nič o tom nepočuli 😒

QUES: Tak si to uži a bacha na švihákov lázeňských 😀
Klokanček - no čo ja viem, neni to zas žiadna sláva ale zase lepšie aspoň toto ako nič. V utorok budeme
chodiť do Domina a jeden deň ešte do Klokančeka. A jazdím tam autom, takže v pohode.

HORAL: 😀 Neboj, zadok jej snaď ihličím nebudú utierať 😀 Len nech si chlapi zvykajú . Sestra ide na 5 dní s maminou do Londýna a prvý krát nechavá malú mužovi a to je iný tatko, ten nevie ani jak plienka vypadá 😅 Tak tam by som obavy mala 😀

Pekné ránko ! 😵

m.a.r.t.i.n.a
15. jan 2010

...a ešte k BIBKE: Nám sa to ešte nikdy nestalo.Zatiaľ 😉

question
15. jan 2010

cafte kocky.. uz vybavujem ze aspon zajtra mi MM donesie Amadnu,uz je to nudaaaaa 😅

question
15. jan 2010

mata, ved Andy vybavi 😉 idem na masaz lavovymi kamenmi.. papa 😉

m.a.r.t.i.n.a
15. jan 2010

QUES: čo Andy vybaví?

babofka
15. jan 2010

..no mna tu akurat pomasiruje olino, ked mi s velkym nadsenim poskace po nohach alebo bruchu 😀 😝

question
15. jan 2010

Mata myslela som ten sirupcek 😉
babof aj to sa rata 😉

bora8
15. jan 2010

ahoj kočky, čo sa týka toho očkovania tak určite proti kiahňam očkovať nedám, a čo sa týka mierí tak malá by mala mať 10,2 kg a 78 cm .....

simona161
15. jan 2010

ozaj, my uz mame konecne prekonatelku ... Krasomilka ma 90 cm a 11,5 kg ... dufam, ze sa flow nehneva, ze to sem pisem 😉 vcera sme spolu pisali na FB ... a moc krasne copiky ma Sophinka 🙂

lubka78
15. jan 2010

ahojte 🙂
kedze som tu davno nebola (uz asi ani neviete kto som co som 😅 😀 ) tak prajem vsetkym oktobrovcatkam hlavne vela stasticka a zdravicka do Noveho Roku a samozrejme aj vsetkym ostatnym 😵 😵 😵

m.a.r.t.i.n.a
16. jan 2010

😵 DOBRÝ VEČER 😵

teda ale je tu "rušno" 😅

My sme mali dneska super deň, boli sme v Kremnických vrchoch na perfektnej sánkovačke, obloha azúrko, svietilo slniečko a poobede sme si dali relax vo wellness centre. Jááááj, dobre boloooo..... Len unavená som jak kotě....
http://picasaweb.google.cz/DIDIBELAJ/JANUAR2010...

horalka777
18. jan 2010

vsetci sa sankuju asi... 😀

babofka
18. jan 2010

ako je vonku kraaaasne 🙂

bora8
18. jan 2010

to teda je 🙂

andy485
18. jan 2010

už asi neni kraaaasne, lebože je tma 😀
tak všetci spia po sánkovačke

zdravíme všetky maminy aj detičky 🙂 nabudúce sa snáď trafíme keď tu ktosi bude 😉

phoebe003
18. jan 2010

Ahojky kočky, jak se tu máte??? Já se připravuju na zkoušky, takže šprtám a šprtám. Co je tu nového??? taknějak Vás chvilkama sleduju, ale nepíšu... Dnes jsem byla s Adámkem u pí.dr a konečně je zdravý jako řííípa 🙂 Tak mám radost... A máme nový zub v pořadí už pátý 🙂

babofka
18. jan 2010

baby, boli ste uz s drobcami u zubara? ja o tom zacinam rozmyslat 😅

simona161
18. jan 2010

ahojte 😉
babofka a naco k zubarovi?

selina.liana
19. jan 2010

simon malá je už objednaná vraj táto prvá naveteva bude len o tom aby sa zoznámila s prostredím a usmiala sa ak sa bude dať a tak

selina.liana
19. jan 2010

sorry nie simon ale bábof.

simon podľa nového by sa malo chodiť už od roka , my máme len 4 predné zuby a jednu stoličku a už nás objednal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre