Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubik9
20. feb 2010

..no su zabavne tie nase deticky..a stale nieco nove vymyslia 😀 len nie stale mame z tej ich radosti radost aj my...

simona161
20. feb 2010

lubik, aj Alex vzdy pri tahani hraciek cuva a vacsinou chodi s dvoma naraz 😉
luci, zdravime Gretku v klube 😉

horalka777
21. feb 2010

No zaujimave temy rozoberate: Teplaky, saty na svadbu, cucanie vody z kaluzi... 😀 Tak nastastie aspon kaluziam sa BB zatial vyhyba, za vydatneho komandovania maminky 😝
- ja by som Andre tiez poradila len teplaky... 😀 Ja som v nich dokonca aj hrala na jednej snobskej akcii, nedam dopustit na Litex-ky 😀 😀 😀 staci dat pekny vrch a nik nema sajnu, ake ma obezna matka od pasa dole pohodlicko 😎 😀

Aj my mame prvy uspech nocnikovy, aj ked sa s vami nemozeme porovnat - Blanka sa este sice ani raz do neho ani toto, ani hento, ale vcera ma milo prekvapila, sama si ho doniesla, ked som isla na zachod ja a vydrzala na nom prvykrat sediet s holou ritkou (doteraz len s plienkou, inak panicky rev a odchod) a DOBROVOLNE a krasne si citala knizku. Dokonca na povel aj zatlacila a fakt snazivo 😀 Ja som si povedala, ze tak poriadne snad zacneme od marca a ona si povedala, ze mamine plany obehne. Voooobec sa nehnevam 🙂

Musim ist varit, dnes na obed cestujeme na moju rodnu hrudu...
Krasnu nedelu zelam vsetkym.

mihanka
21. feb 2010

hori gratulujem ved to je super uspech, ze Blanka nasla zalubu v citani na nocniku a casom sa tam aj vytoto a vyhento... 😉 😀
to je dobre s tymi teplakmi... nejaky fajny top a litexky a ideees... 😀 😀

lubik, simi ide hned rano ked vstane, potom po ranajkach, a ked ideme hned prec tak uz len pred obedom, ked ideme neskor niekam tak pred odchodom... hned ako vstane poobede a vecer, pred kupanim, pripadne ked sme doma poobede tak aj medzi tym... 😉

mihanka
21. feb 2010

neviem kto chcel vidiet tu stolicku 😉 modelka mi zdrhla zo zaberu... 😅

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3600687&l...

babofka
21. feb 2010

mihan, ake dlhe vlasy 🙂
oli je stale holohlavy 😅

tilky
21. feb 2010

ahojte

tak som konečne prekonala svoju lenivosť a kukla som sem no ale ste toho popísmenkovali 😵

no ale ste toho prežili prajem len skoré uzdravenia my sme tiež momentálne na ATB mali sme hnisavú angínu a ten zadok čo zas máme no hrôza 😢

lubik9
21. feb 2010

ahojte..nestiham,ale mam otazocku..davali ste papat drobcom varenu cviklu? napr. ako cviklovo-mrkvovy salat (nastruhane) alebo ak mate niekto nejaky dobry receptik,tak mozte napisat..dakujem 🙂

tilky
21. feb 2010

ozaj Slávka veľmi pekná stolička a ešte krajšia truhlička 🙂 len dúfam že ste sa neinšpirovali mottom Na každú opicu má pán Boh truhlicu 😵 lebo Simi je poslušná

bibka333
22. feb 2010

ahojte konečne sa hlásim počítač sa už nedal opraviť tak sme kúpili taký starší ale aspoň internet ide na ňom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Eliška je malý živanik všade lezie máme dve nové modriny jednu na čele druhú pod očkom 😢 no môžme ju strážiť ako chceme aj tak sa jej niečo pritrafí ☹. Jarka má prísnu bezlepkovú dietu n zajtra idem do BB na alergologiu
Slávka ip my neprišla ale popozerám do zadu veľmi by som chcela isť na stretko len neviem či sa my to podarí idem vás kúsok počítať 🙂

bibka333
22. feb 2010

Slávka vy ste riadne kočky tie dlhé vlasy ved Simonka ma hádam aj dlhšie ako Eliška 🙂

dzlucia
22. feb 2010

ahojte nemal by niekto záujem o golfáče? 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

andre
22. feb 2010

čafte 😉
no, ľudia budú to tepláky 😀 aspoň budem za originál... sme boli dnes v obchodoch že aspoň kuknem kým začnem niečo naháňať a asi som už aj donaháňala, katastrooooofen to je 😅 ... pojde asi len malý mathy, jemu sme kupili košulku s motýlikom a lakovky

bibi, malá je aký anjelik 😵 aj kuki má krásne modré do toho 🙂
mihan, k tej mladej dáme sa škoda vyjadrovať, je to proste dááááma 😵 😵 ešte aj pohľad má taký vznešený 🙂 ... to aj k tým ostatným fotos teda

ps : lucia, foto sa mne nezobrazilo, ale my teda máme bugi, tak pre nás ee 😉

bibka333
23. feb 2010

ahojte kde ste všetky ? My sme boli dnes na alergologii v BB no Jarke idu robit všelijake vyšetrenia maminu mi zajtra idu operovat na urologii dufam že jej to dopadne dobre .Eliška behala po celej nemocnici doma všade vylieza no šintrík je riadni normalne som dnes rada že už spinká máme strašne obdobie v noci plače a nevieme prečo už to trva dva týždne a niekedy kým zaspí tak tiež do roka tak neplačkala ako teraz no idem kuk panelak 🙂 a požehlit ale sa mi nechce 😒

bibka333
23. feb 2010

andre anjelik z rožkami 😉 a o Simonke máš pravdu malá dáma 🙂

bianca
24. feb 2010

cafte kocky?CO nove? My si uzivame tatina ale uz len do nedele ☹ vcera sme boli v KE a tak fajne nam bolo ze az.Aspon trocha zmeny z toho kolobehu

mihanka
24. feb 2010

ahojte...
bian tak nech vam to rychlo ujde, aj nam... v pondelok tato frcal, pride 12teho tusim... a nema chudak ako hokej pozerat, tak som dnes vstavala o 6, nastavovala som kameru pred tv a cez skype trhano pozeral... 😅

vcera som bola cely den u mimusika... jej simi je taky chlapcek zlaty presibany, co furt bije maminu, ale je zlata, pekne sa spolu hrali (teda brali si hracky) 😀 pekne spinkali, potom sme boli von, na prechadzke, moja simi prekvapivo nechcela sediet v kociku (asi ju nebavila dedinska sceneria) 😀 potom sa pohrali vonku, moja simi zistila ze rukavickami sa dobre prehrabavaju zablatene kamienky, tak sme isli domov ako prasiatka... mala som z toho normalne radost, z tej mojej damy... 😀 ani som sa nenazdala a bolo pol 7 vecer... 😕

cmuk vsetkym...

luciabah
24. feb 2010

ahojte

tak mala dama skusila co je blatko... 😀 😀 😀
my sme dnes boli kupit gretulke kuchynku a poviem vam, skladat ju pri troch deturencoch, ktore by ju uz chceli vyskusat bola riadna makacka. ale uz stoji aj s chladnickou , ktora je naopak / mama sikulka/ 😀 😅
a konecne vyslo slniecko, takze sup sup vonku ked sa zobudime. zoberieme si kocik s babikou, babu bude nosit gretka, kocik bude nosit mama 😅 a akoze kocikujeme. ale aspon bezka a unavi sa trosku. a zablati a zamoci. ale nevadi, ved co je krajsie ako skocit do tej najvacsej mlaky 😀 😀 😀
papa

bianca
25. feb 2010

hojte

decka ma otazku.Pouzivate este niekto monitor dychu?My sa s nim nevieme rozlucit.Neviem ci jej ho nebudem balit aj kazde rano do skolky

mihanka
25. feb 2010

dobre ranko...
slovenskooooooooo... 😀
luci, tak kucharocka mala nech trenuje... 😉
bian, my sme nemali monitor, skus sa spytat mimusika, im velmi pomohol, tak s nou najdes spolocnu rec... 😉

simi vcera poobede spala 3,5 hodky, mozno aj viac... skoro som nestihla aerobik... 😀
dnes bude tiez dufam pekne... ja uz citim jar vo vzduchu, uz som na protest odlozila fusak 😵

lilyk
25. feb 2010

ahojte 😉
my ho pouzivame ked sme chori, ako prave teraz, Tomino ma hnusny kasel a vcera vygrckal trosku von, tak sa bojim aby sa nahodou neudusil 😢 ...raz sa nam stalo a to mal Majko uz viac ako Tomino ze sa pogrckal vobec sa nezobudil otocil na druhu stranu a spinkal dalej...este ze sa nic nestalo 😝
a tesiiiim ze prichaaaadza jaaar 🙂

andre
25. feb 2010

my ho ešte máme stále, tak 2x do mesiaca cca v noci píska lebo sa m. presúva a zostane na konci kde ho už nezachytí, vtedy bežíme, aby sa nezobudil... zatiaľ neriešime či ho necháme, možno do 2 rokov, uvidíme

babofka
25. feb 2010

my sme mali monitor do roka, vtedy zacal strasne hukat, oli spokojny, natlaceny uplne k celu postielky. tak som ho odstranila. moje dieta totiz spi zasadne po rohoch a krajoch, takze u nas by hukal kazdy druhu noc.

henri001
25. feb 2010

😀 😀 😀 monitor do skolky 😀 😀 😀 ja zas budem chodit na prestavky mliecnu desiatu donasat 😀
jaj tesim na stretko babulky 😵
inak priznavam ze my zase neserblikujeme ani nic podobne ... na cestach som bola rada ze ho bolo kde prebalit 😝 mame kupeny sedak na zachod makucky, raz tam uz aj sedel 😀 😀 😀
a na cestach sa vam priznam ma napadla takato vec,ked som nevedela z coho ma bobinka... ze co ked teraz ten moj maly tie kiahne naozaj dostal ? totu budem na izbe hotelovej 10 dni zavreta ? a co s lietadlom, ked mame letenku ...no normalne som bola nakusnuta ist zaockovat 😲 🙄

mihanka
25. feb 2010

henri, ved to, ze to mimi to moze dostat v dost nevhodnu chvilku, teraz co je horsie, dat zaockovat, alebo neodist na dovcu, pripadne zmeskat lietadlo... je toho dost...
ake sedatko??? aj ja rozmyslam o tom, ked som videla malu Sophie na wcku vysedavat.. 😵

henri supeeer, tesime ze prides... 😵

lubik9
25. feb 2010

cafte..aj my sme zvedavi na sedak na wc-ko..timi sice pekne sedi na nocniku a casto z neho nechce ani dole 😀 😀 😀 ..vraj csss csss 😀

ja mam otazocku,ci pouzivate niekto voditka na deti..ja viem,ze sa to tu uz preberalo,ale to bolo uz davno..tak napiste...a kto pouziva,napiste ake..ja rozmyslam,ci ano,ci nie..a paci sa mi to aj s batozkom,ale som nic nenasla ☹

a monitor nemame,ani sme nemali,tak neviem sa vyjadrit..

henri..a mliecnu desiatu donasat 😀 😀 😀 ..to budem asi aj ja 😝

lubik9
25. feb 2010

..nasla som nejake :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6668338&tab=5

..ale je dost drahe 😠

selina.liana
25. feb 2010

No pridavam sa k tým mliecnym desiatam. Sedatko na wc aj my používame

bianca
25. feb 2010

lubik mi mame obyc voditko asi za 100 sk a super.Akurat teraz po stahovani netusim v ktorej krabici odpociva tak to mame celkom perne prechadzky.Dnes sme ju nezvladali dve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre