Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
9. mar 2010

sutaz pre krasnonohe maminy (som sa hned vyautovala) sa da spravit rovno v Bojniciach na hoteli, to by nemal byt ziaden problem, staci dobry konferencier 😉

no, stav u nas:
noci otrasne, tlaci sa druhy ocak a cojaviem co sa este tam vzadu tlaci, neda sa nakuknut, ani nahmatat.. Takze mame pravidelny budicek okolo tretej v noci a reeeeev 🙄
Z tohoto dovodu zatial v noci radsej este kapanek podudlikujeme...
bazen nemame, nastastie, staci mi zvesiavat ju z policiek a nabytku a stolov, skakat po nu do vody by bol iny stres 😅
aaaaale zasa papame pekne a vsetko a konecne uz aj pijeme nieco ine okrem riedkeho mlieka (vyhrava biostava s vodou) a ked je dobra nalada, aj sama voda.

A kecaaaa a kecaaaa a vsetky zvuky napodobnuje, ale vyzera, ze hudobny sluch bude skor po tatovi 😀

No a to najkrajsie na koniec, vcera som dostala darceky k MDZ - od tatinka kvetinku a od BB pllllny serbel (hento aj tamto dokopy) a sama sa vypytala. Najprv si doniesla serblik, odbehla a vratila sa s knizkou, potom rezolutne zahlasila "mama - kako", sadla a po chvilke vykonala 😀

henri001
9. mar 2010

vymenim bazen za kakajuce dzecko do serblika 😀 😀 😀

horalka777
9. mar 2010

zn. surne 😀 😀 😀

Rozmysli si, Mařenko, rozmysli,
na své štěstí dobře pomysli:
Kakající dítko bude, klíd,
já však bazén stěží budu někdy mít 😎

(parodia na Prodanou nevěstu)

henri001
9. mar 2010

😀 😀 😀 moja draha , teba je tu skoda, mala by si mat svoj Blog 😀 😀 😀 lubkam ta 😉

simona161
9. mar 2010

juuuj baby, ale som sa pobavila 😀 dakujem zato, potrebovala som rozptylenie ako sol 😉
gratulujem sikovnikom a sikovniciam malym, kakajucim, plavajucim, skratka kazdemu za to jeho 😉
my sme nocnik schovali ... obcas na nom posedel, obleceny a s knizkou, ale ked som ho tam posadila vyzleceneho, tak sa tak neskutocne rozplakal a usiel a este velmi dlho reval, lebo nechapal, co chcem ... nocnik schovany a ani to neriesim ... Alex este nedokaze vyjadrit ani "PO", ze nieco urobil, iba mi ukaze, kde ma plienku ... takze bude este asi dlho trvat, kym ma upozorni "PRED", ze ide nieco robit 😉 ale vobec, ani malinecko ma to netrapi, casu ma dost ...
nerozpravame tiez o nic viac, napodobnime hava, macku, auto ... a povie mama, baba, tata, papa a inak blaboce neustale, ale nerozprava ... ale ukaze mi vsetko, naco sa spytam, v knihach, casakoch, telke, na ulici, pozna neskutocne vela veci, ale nepomenuje ich ... nevadi, aj to bude 😉 a najvacsia sranda je, ze ked zahlasim, ze ci nejdeme von, uz aj docahuje nohavice, bundu, ciapku a sam si nazuva topanky ... a ked je obleceny, bezi do chodby a donesie mi moje topanky len nech uz ideme 🙂
papa momentalne uplne uzasne, az som sama prekvapena, ovocie, zeleninu, masko, polievocky, vsetko ... ale trva to asi 2-3 tyzdne, predtym sme mali obdobie, ze okrem mlieka a presnidavky (aj to iba domacej) nedal do ust nic ...
dudlik ma pri zaspavani, po par minutach ho vypluje a uz ho nehlada ... ale zatial mu ho necham ... cez den, ked ho nevidi, vobec si nespomenie ...
jeho pohybove pokroky radsej nejdem popisovat, kotrmelcami to neskoncilo 😀 🙂 😀 takze asi sa pridame k cirkusu 😀 resp. zalozime vlastny, vsak Bianca a Horalka 😀

question
9. mar 2010

Heni, tak super, ze Henry uz sam skace do bazena,aj ked to znamena asi sem tam infarktove stavy 😀 😀
horal..teba je zbytocne komentovat 😝 😝 😝 😀 😀
a sim teba obdivujem ze zvladas take cinneho drobca 😉
my kakame aj cikame do nocnicka, ale do bazena sme zatial skocili asi len 2x-uz 2 tyzdne sme neboli 😒
buduci tyzden pojdeme po vysledky k alergologicke,ale chudatko,keby ste videli uz niekolkol tyzdnov ma Amanda krcik cely cerveny a skriabe si to a nevie sa jej to zahojit..ked uz to vyzera na dobrej ceste,tak si to zasa rozskriabe..ale ono to tam stale ma take nejake ine jemnejsie uz od toho vsetkeho 😒 inak rozpravame krasne a vsetko🙂v tomto sme sikulka..
cmucky

luciabah
9. mar 2010

dnes je krasny den na rozdiel toho vcerajsieho... slniecko a basnicky 😀 😀 😀

ques... my sme toto mali tiez, teda aj mame a nie je to reakcia na jedlo ale na oblecenie, moze byt len 100 bavlna, ziadna primes nicoho, ziadna vysivka, ani cipka a uz vobec nie okolo hrdielka, vadia nam listocky prisite z vnutra. a velmi nam pomohla kozmetika znacky A-derma, atopic skin . ine nepomahalo nic.

a my nic nove, vsetko u nas zacina na G... kupka je gubka, baba je gaga a podobne. ale mame novu oblubu... rozbehnut sa a urobit bac na kolena... cize z nas dvoch nejde do sutaze o krasne nohy ani jedna, iba ak ja do poroty 😀

mihanka
9. mar 2010

tiez som sa super pobavila... 😀 😀 kde vy dve na tie hlasky chodite?? 😀 😀

horal, gratulujem ku serblikovaniu... 😵 😵 u nas bol vikend cudny, asi mala Simi u starkych kopec roboty, ked sa 2x za vikend pokadila do plienky... 😖 😅 nevadi, ako pise simon, este je casuuuuuu...
tak Amanda je tiez ukecanec? sikulka 😵 mna uz niekedy vecer usi bolia, vsetko zvani dokola do vtedy, kym to po nej nezopakujem, ze "aaano, je to spraavne", a Simi ma strasne spevavy hlas, uz ju niekedy prosim, nech je chvilu ticho alebo jej strcim do ruky piskotu, v aute basnicky a pesnicky dokola... 😀
tiez sme neboli uz 2,5 tyzdna plavat, tento tyzden zase presunuli na pon,stredu, to sa mina nasmu nabitemu programu, ale snad zajtra ideme... a potom zase dlhoooo asi nepojdem, lebo idem na laser oci... uz asi nebudem okuliarnik... 😎

lubik9
9. mar 2010

ahojte..zlepsili ste mi naladu..teda nie zeby som ju mala zlu...ale mam ju lepsiu 😀

do zalozeneho cirkusu pruhlasujem aj timiho 😉

gratulujeme k serblikovaniu..u nas sa serblikuje..cita si pritom,obcas nieco z tej knizky zje a potom ked sa pytam,co sa robi s knizkou,tak mi odpovie,ze CITA!,ale zje aj tak,ked ho nevidim 😒

u nas sa rozprava,ale teda vobec nie tak vo velkom ako slecny (simi,amanda,...)

plavanie je u nas najvacsia zaluba (ako aj moja,tak aj timiho) 😵 ..sam skace do bazena,ruckuje a pri tom sa aj sam potapa,lovi veci spod vody a castejsie je pod vodou ako nad vodou,pod vodou sa vie aj otocit a doplavat ku mne (stale ma tak najde) a ked nechce ist k cvicitelke,tak sa potopi a plava od nej prec 😀

a jedlo u nas teraz celkom ok..spapa,co mu dam,obcas viacej obcas menej..

question
9. mar 2010

lubka tak to si ma poriadne prekvapila co v setko uz dokazete 😝 my ideme na kurze nenormalne pomaly a vlastne za poslednych asi 9 mesiacov sme sa nenaucili nic nove.. naposledy zacala akoze pod vodu aby sa otocili o 45 stupnov ☹ a to chodime uz rok plavat v kuse... 😒

simi ides na laser?? co ja viem,ja na to odvahu nemam.alle sused bol pred 2 mesiacmi,prettrpel si bolest,ale teraz super.. tak drzim palceky

luci myslis ze reakcia na oblecenie by bola len a len na krku v tek spodnej ryhe a nikde inde??

lubik9
9. mar 2010

ques...tak timi sa to uci na plavani sam..ine deti tak nenapreduju (nechcem sa vychvalovat,ale timi je vodnicek po mne)..teda cvicitelka to nevedie tak,aby deti robili to co robi timi...timi si to vymysla sam a skusa a skusa,co sa vo vode da robita tak pekne napreduje...napr cvicitelka vobec nedava ruckovat deti,neotacaju sa pod vodou,nelovia predmety spod vody a ine veci,co robi timi...u nas na kurze to zavisi od rodica,co ho nauci a ja sa snazim,ked ho to tak bavi...

luciabah
9. mar 2010

ques... no u nas sa to prejavilo ked mala cca 6 mesiacov, dostala pyzamko, malo lemovanie nitkou okolo hrdielka a ruk ...( ako volanik) no a reakcia bola len na hrdielku. doskriabala si to cez noc skoro do krvicky. a potom sme vymenili a ukludnilo sa. a tak sme skusili pyzamko znovu, a potvrdilo sa. a este aj satocky sme takto vyradili... dvoje. no a brusku a nozickach sa to vobec neprejavilo.

my plavanie nie, ja vobec vodu nemusim, gretka ma vodu rada aj kupanie, v mori vyskala, ale bohuzial.
a papanie... podla kakania 😅 😀 😀 😀

bibka333
10. mar 2010

ahojte Henri Horalka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som sa pobavila
U nas plavanie teraz nie je je prerušena do aprila a naposledy sme boli na mikulaša Eliške sa vodička pačia pri potapani jedina neplakala tak uvidim ked pojdeme či sme už aj nezabudli . Včera som objavila Eliške očny zubok nirmalne ma to prekvapilo nebola plana ani umrkana v noci vstava hore 2 x.
Pred 16 rokmi som prvy krat rodila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Slavka ip

horalka777
10. mar 2010

gratulujeme bibkinej Jarke 🙂

Lubik, Timi bude asi druha Moravcova 😉 Ty si aj nejako zavodne plavala?

lilyk
10. mar 2010

Jarke prajeme vsetko najlepsie k 16 narodkam,hlavne vela zdravicka a stasticka 🙂

mihanka
11. mar 2010

aj my sa pripajame... vsetko naj najlepsie... 😵
teda Timi je riadny plavec... sikovnik velky velky, aj s Henrym si mozu dat olympiadu... 😀

my dnes cestujeme do ba... a veru v tomto pocasi to bude srandy kopec, kedze ideme same dve a tatino sa nam zajtra vraciaaa.... 😵

a mame mini stretko zajtra doobeda v Avione, kto sa este pridaaa??? 😵 😵

horalka777
11. mar 2010

Mihan, avion mam straaaasne od ruky, asi to vzdavam... 😔 Aj tak neviem, ci by som to doobeda stihla, mam este Dr...

lilyk
11. mar 2010

Mihanka o kolkej sa stretavate?mozno by sme sa pridali aj my 😉

mihanka
11. mar 2010

Juli, tak my sa prisposobime, sme mobilni... 🙂 pisem na fb...

bibka333
11. mar 2010

ahojte všetkym dakujem za Jarku 🙂
Dnes nas prekvapil sniežik Eliška mala najvačju radost boli sme zametat pred domom tak sa vyšantila laska moja 🙂

lubik9
12. mar 2010

..dnes nikoho?

horalka777
15. mar 2010

...ani zajtra,
...ani pozajtra...

mihanka
15. mar 2010

ahojte, my sme si doniesli z blavy crevnu virozu, simi obzvracala celu postel este v ba, teraz uz len hnackuje, zato ja som ako vygrcany rezanec... 😖

mihanka
15. mar 2010

gratulujeme Nikaz... 😵 😵
maly Branko ma surodenca... nech ste zdravi a stastni... 😵

evitkamalicka
15. mar 2010

jeeej aj my sa pripajame ku gratulacii

andre
15. mar 2010

aj od nás gratulka pre maminku 😵 ... a máme nejaké čísla a tak ? 🙂

mihi, no nazdar 😠 to je teda vec... nech je to čím skorej za vami, držím palec

emaso
15. mar 2010

nikaz velka gratulaciaaaaa,stihal mm tocit?ci zas len strop a topanky 🙂)))))))))a ja som zvedava na podrobnosti,veelmii

question
15. mar 2010

cafte gratulujem nikaaaaz 😉 😉 😉 Slavka, juuuj hnacky prec prec chudatka obe...

mihanka
16. mar 2010

od Nikaz: maly Andrejko.... "miery: 54 cm a 4180g....... zaciatok o stvrt na tri a o pol stvrtej som bola uz hotova.... takze rychlovka".... 🙂
a posielam vam na fb request na nikaz, najdete tam aj fotocku... 😉

luciabah
16. mar 2010

z celeho srdiecka nikaz blahozelame a vitame andrejka medzi nami, riadny chlapina 😀 😀 😀

mihus, len sa pekne liecte, buduci tyzden ma byt pekne, tak aby ste babulky vladali ist vonku a uzivat si jar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre