Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
5. máj 2009

Prva! 😎

phoebe003
5. máj 2009

druhá 😵

phoebe003
5. máj 2009

Škovránok - co je to???

emaso
6. máj 2009

tretiaaaaa 🙂

evitkamalicka
6. máj 2009

šrvrtaaaa 😀

andre
6. máj 2009

ha, že piata 😀
dobré ránko 🙂

mihanka
6. máj 2009

6? 😀

dobre ranko a vsetko naj naj martinkinmu Sebinkovi k 7 mesiacom 😵

evitkamalicka
6. máj 2009

Sebinkovi vsetko najsamlepsie 🙂

andre
6. máj 2009

jo, sebimu gratulejšn 🙂

mihanka
6. máj 2009

co idete robit okrem fb???? 😀
bora je jasna, vela pracuje... 😀

luci, vas domcek favorit je kraaaaaaasny... to bude tazke rozhodovanie, lebo stavia clovek asi len raz v zivote... 😅 my sme trochu obmedzeni sirkou pozemku, ale snad nieco vyberieme... 😵

lilyk
6. máj 2009

dobre ranko 😉
Mihanka gratulujeme k pozemku a tesim s vami 🙂
my sme vstavali o 7:20 ako vcera,aj to nas tatino zobudil, teda Tomika, ja klasicky uz hore 😉
Teplotkarom prajeme rychle uzdravenie 😉

evitkamalicka
6. máj 2009

mihan ja dnes nic, vonku je hnusne takze dnes mam gaucovy den, Adamko tiez bude cely den pospavat ako vzdy ked je taketo pocasie...idete stavat? aj my by sme tak do 3 rokov chceli mat domcek, tak uvidime ako to vyjde

mimusik
6. máj 2009

Ahojte,
MIhanka - supeeeer, tak pozemok je váš, už len vybrať domček, dať dokopy peniažky a hor sa do toho 😉
Henri - tvoj malý má naozaj len pol roka 😕 😅 , je fakt veeeeľmi šikový chlapček z neho, nemá konkurenciu 😉, alebo už má 🙂
Luci - aj nám sa páčia jednopodlažáky, aj by sme si vedeli vybrať, aj pozemok by sa našiel, no nie sú groše 😀, takže problém vyriešený
Simonka mi zaspala, tak sa idem šuchnúť ku nej, aj keď zaspať asi nezaspím. Mám prebdenú noc, dusila ma astma, aj teraz mi nedá pokoj, tak neviem, ako bude ďalej. Lieky žiadne, keďže pri kojení sa nesmú, mám len sprej 1. pomoci, no ten sa môže len výnimočne 😖 , keď už "umieram".

Tak sa majte pekne zatiaľ a chorôbkam prajem, nech sú už fit 😉

mihanka
6. máj 2009

baby dakujem... 😵 evit, chceli by sme stavat, ale uvidime kedy, zalezi od financii... 🙂

mimus, to mi je velmi luto, ze ta toto trapi, ty si statocnica... zvladnes to... 😔

luciabah
6. máj 2009

ahojte

mimusik, je mi luto, ze ta trapi astma, je to hnusne ochorenie.
a k tomu domceku... no my mame pozemok velky, aj na dva domceky, ale je to vo svahu, takze hladame bungalov a postavime na dvojgarazi. a aspon ciastocne sa vyrovna teren. a ja viem, ze horizont nasho stavania je velmi daleko, ale tento dom sa mi paci uz dlho, a po malych upravach sa zapacil aj matkovi, takze zatial vedie.

boli sme u dr., mala v noci mala stekavy kasel, nevedela sa nadychnut a dali sme aj inhalator, ale u dr. ani kusok kasla, ani naznak soplika, inak odsavame kazdu pol hodinu, tak si dr. urcite mysli ze som cvok. ale vsetci u nas su na ATB, od sofi po starkych a ja oddolavam, ale uz mi je poriadne zle, ale bojujem...

zajtra idem do prace a s malou bude matko lebo maminka isla ku sestre, tak som zvedava, ked pridem domov, co mi povie.

lubka78
6. máj 2009

ahojte 😉
aj ja hlasim hnusne pocasie...chvilu prsi, chvilu menej, obcas nejake luce slniecka vykuknu, ale len ojedinele a fuka strasny vietor ☹
takze nejdeme ani von, aj Filipko medzitym zaspal...Misko sa zatial hra ale aj toho pojdem za chvilku ulozit 😉
mihan...normalne zaaaaaaaavidim...samozrejme len v dobrom 😵 aj ja by som raz chcela domcek, ak uvidime 😉
mimus...to je mi luto....ale urcite to zvladnes...hlavne kvoli Simonke....drzim velmi, velmi prsteky 😉
a este vcerajsim aj dnesnym oslavencom vsetko naj, naj a nech hlavne pocuvaju svoje maminy 😵 😵 😵

luciabah
6. máj 2009

a este son objednavala min. tyzden nove plienocky a kocik-golfac a ze dodacia doba pri kociku dva dni, este som musela zaplatit navyse 300 korun, a ze pride buduci pondelok, tak som nahnevana 😠 a plienky mi pisu od druheho dna ze poslane a stale nic ☹

a v sobotu bude doba ladova huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zboznujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciabah
6. máj 2009

a vsetko naj oslavencom

lubka78
6. máj 2009

luci...pekny domcek...brala by som taky vsetkymi desiatimi 😉 a drzim prsteky, aby ste boli skoro fit 😉
ja som totiz vyrastala na dedine a teraz som zavreta v panelaku..kym sme nemali deti, tak to nebol velky problem, lebo sme stale niekam chodili...ale momentalne by som ho brala kvoli detom 😉 😉 😉

lubka78
6. máj 2009

na chvilu idem off, lebo Misko chce spinkat 😉

evitkamalicka
6. máj 2009

my sme obaja s manzelom vyrastali v cinziaku, takze dom je nasim spolocnym snom, ale kedy to bude aj realita tak to je otazne

luciabah
6. máj 2009

lubka, ja som tiez od narodenia v dome a ked som v panelaku, tak sa citim stiesnene. aj ked sme u svokrovcov, tak idem stale s malou von aspon na lavicku. mam pocit klaustrofobie. koncim, malinka je nervna.papa

mihanka
6. máj 2009

luci drzim vam palce nech ste vsetci fit... ako pisala vcera lubka, vela vela deticiek aj dospelych je chorych... 😔

evit aj my sme panelakovci... takze sa toho aj bojim, ale aj velmi tesim... no a bojim sa aj stavby, lebo vsetci vravia ze je to fuska a na nervy, ale presli sme si prestavbou bytu, sice je to taky slabsi odvar stavby domu, ale predsa... ale to budem musiet ist najprv do prace... 😖

horalka777
6. máj 2009

Vsetko naj Sebastiankovi (Mati, kde siiiii?) a Adrianke (martanko, kde siiii?) k 7mesaciu 😵

Mimus, drz sa, mas teda boje...

Phoe, neviem, preco si sa pytala, ale skovranok je skrivan 😉

Aj ja s MM sme vyrastali v rod. domoch, teraz panelakujeme a ked splatime vsetky dlhy, tak niekedy okolo dochodkoveho veku budeme mat na vysnivany domcek kdesi na lazoch (ale ARO bude musiet byt blizko 😀 )

phoebe003
6. máj 2009

ahojky holky,tak já se akorád chystám s malým na půlroční a na pigáro.

horalka děkuju,mno zpívá se tov jedné písničce a já nevěděla co to tam zpívají jinak tu písničku mám v playlistu až na konci ".pokoj v duši"

evitkamalicka
6. máj 2009

mihan ja sa tiez bojim tej stavby, takze radsej asi aj ked o nieco drahsie, dame postavit na kluc ked uz sa raz rozhodneme pre dom

horalka777
6. máj 2009

no a ja zasa neviem, co je to pigaaaaro 😕

Pokoj v dusi je skvela piesen 😵

evitkamalicka
6. máj 2009

ani ja neviem co je to pigáro 😲

mihanka
6. máj 2009

znie to ako cigaaaaaaro... 😀

horalka, staci kardiostimulator a mozes frcat... 😀

evit, my nie na kluc, to niekedy dopadne horsie, radsej vystudujem stavebnu a murarcinu, aby som vedela ako murarov buzerovat... 😀 nieco chceme svojpomocne, na nieco budeme mat robotnikov... 🙂

evitkamalicka
6. máj 2009

mihan no to mas pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre