Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
6. máj 2009

moj drahy studoval vysku stavebnu, ale nedokoncil, no ma kamaratov zo skoly ktori v tom uspesne podnikaju, takze tí by buzerovali 😅

horalka777
6. máj 2009

pigaaaro je potom mozno pivo s cigaaaarom 😀 Tak phoe, odhalili sme ta 😎

bodaj by som potrebovala na dochodku iba kardiostimulator... dufam, ze bianca da poom po telefone nejake rady... Len aby bol na tych lazoch signal 😀

horalka777
6. máj 2009

potom, nie poom 😝

henri001
6. máj 2009

Ahojte mamulenky 🙂 som 12-ta ??? 😕 ale som sa zhorsila, to bude vysvecko 😀 my mame za chvilu plavanie , cvicila som ...a teraz davame aspon naoko doporiadku domcek a to ako vsetci vieme je nekonecny pribeh 😝 to je jedina vyhoda panelaka , ze mozes aspon raz povedat : mam vsetko upratane 😅 😉 co varite babulky, dlho ste sa nepochvalili ...hodte neaku ispiracku...my mame dnes cesku bramboracku a francuzaky
chorobkam posielame uzdravujuce pusinky a oslavencom gratulujeme , pofotte ake ste im torty napiekli 😀 😀 😀 ja som vcera robila jahodovu bublaninu a taky hnus co mi z toho vysiel som este nevidela...no hanba nd hanbu 😔 ale co , aj tak sa polka plechu zjedla 😀 😀 😀
a nieviem co je pigaro 😅

henri001
6. máj 2009

mihi , len dotoho 😉 ja som tiez buzerovala ked sa staval nas 😀 😀 😀 a oni ze : sleconko a je tu aj neaky dospely, s ktorym by sme to vsetko mohli prebrat ??? bolo to pred 5 r 😀 😀 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

henri a kolko izbovy domcek mate?

emaso
6. máj 2009

ja len na skok,bo musim lahnut k malej 😖 ak by bol zaujem o piesok na stavbu mozem poskytnut,vecer co vecer navytriasam z mojich deti plny zmetak 😀

henri vetu mam vsetko upratane som uz dlho nevyslovila....a este dlho nevyslovim....a to byvam v panelaku...a ja tak lubim poriadocok....a dalsi dokaz ze som neschopacka....a idem lezat nech je dieta stastne

flow333
autor
6. máj 2009

ahoj maminky no neviem sa sem dostat, stale bolo pekne tak sme mali plllllllllno aktivit mimo domov...inak dost sme za posledne 2 tyzdne cestovali a neviem si vynachvalit sedacku...fantazia, uplny lah, este je do protismeru, priestranna...no mala si tam stale schrupne....je to tato...

http://www.prebabo.sk/0-18-kg/Ultimax-2009/flyp...

vo farbe cherry

horalka777
6. máj 2009

henri caf, ja som prave dojedla francuzaky zo vcera 😉

flow333
autor
6. máj 2009

evit henri nema domcek....henri ma domiskooooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

flow ja by som tiez chcela velky dom, ale kto by to potom upratoval 😅

flow333
autor
6. máj 2009

evit ja neviem, ja nechcem dom....mali sme mat taky na kluc, ale ja som razignovala. ze ee v ziadnom pripade...nemam vztah k domu

mihanka
6. máj 2009

evitka urcite aspon 200izbovy dom maju... 😀 😀 😀

henri ajoj... ja som dnes papala karfiol s novymi zemicikmi, len tak som ich v supke upiekla... 😵 a polievku mam vyvar uz asi 5 dni ale nejedla som ho, lebo bojim ze uz je zly... 😖
a ja som minule otvorila opravarovi dazdnikov so simonkou na rukach a on sa ma spytal, ci mam doma ocka alebo maminku... 😀 😀 😀 😀 😀
bublanina nevaaaaa... hlavne ze sa zje... 😉

horalka777
6. máj 2009

ema, poriadok pri viacerych detoch je podla mna uplne teoeticka vec. Akonahle sa v byte po poupratovani zacne zit, zasa je tam chaos a bordel 🙂 Len si vychutnaj lezanie pri malej, ked potom vyleti z domu, naupratujes sa ako blazon 😉

horalka777
6. máj 2009

ja by som nechcela dom na kluc, radsej na mieru, nach tomu vtlacime svoju blaznivu pecat 🙂 Urcite tam chcem mat krb a hojdacku a dielnu a kniznicu a za domom zahradu a nejake zvery, somarika napriklad 😅

horalka777
6. máj 2009

...ale kvoli somarovi sa uz asi ani na kona nedostanem.. podla vas bude este existovat modry konik? 😕 😅

horalka777
6. máj 2009

...ked budeme dochodkyne teda... 😀

flow333
autor
6. máj 2009

horal urcite ano....bude... 😀 cele konske stado...xixixi

luciabah
6. máj 2009

pozor pozor, poriadok sa da udrzat aj pri malych detoch... moja svokra vstavala kazdy den o hodinu skor, aby poutierala prach, pozmyvala dlazku, a prichystala detom vsetko do skoly a to iste, ked zaspali... takze z matka total lenivec a vcera si to priznal 😀 😀 😀 takze ziadne vyhovorky, ze pri malych detoch nemoze byt poriadok... pridite k nem, ani vyzuvat sa nemusite 😀 nikto si nevsimne, ze ste doniesli trochu spiny 😀

luciabah
6. máj 2009

nie k nem ale k nam

luciabah
6. máj 2009

ale medzi recou... ja nemam rada sterilny poriadok, mne sa oaci, ked su rozhadzane gretkine hracy a sofinkine babiky.

luciabah
6. máj 2009

a nie oaci ale paci 😅 uz nic nepisem, lebo pisem len hluposti

horalka777
6. máj 2009

luci, najprv som sa zlakla, ze si supermatka, ale nastastie si ma ukludnila. Ja mam doma stale nieco medzi poriadkom a bordelom a nie a nie sa vymotat z tejto zlatej strednej cesty 😎

horalka777
6. máj 2009

flow, to ako myslis, ze ja budem to stado modrych zverov chovat?
No mozno. Len ci to vydrzi ten kardiostimulator 😝 😀

bibka333
6. máj 2009

ahojte tak sme boli pri dokine mala ma podraždene uško v noci nechcela spinkat ani papat len plač teplotku mala 38 tak sem rano cupitali teraz spinka nespala od 6 len nejakych 20 min v aute tak som zvedava dokedy ide hajkat nech si len oddychne anielik moj

luciabah
6. máj 2009

horal, ale to uz nebudes potrebovat kardiostimulator, ale defibrilator 😀
no a ja urcite nie som supermatka, vlastne ja nie som sisi, som normalna zienka na materskej dovolenke a tak si tu dovolenku uzivam 😀 😀

phoebe003
6. máj 2009

ahojky holky,tak my jsme doma z poradny,Adámek byl vyhlášen nejstatečnějším miminkem dne,při injekci ani nepípnul,naopak se usmíval na sestřičku:o)) jinak máme ideální míry 7500g a 70cm

horalka,evitka pigáro je injekce 😀

jinak taky gratulujeme oslavencůmmmm

lubka78
6. máj 2009

ahojte
my sme prave po obede....Miska prikrmujem 4.den....mrkva nemala velky uspech, ale dnes sme mali bataty s mrkvou, tak mu aj trochu chutilo, lebo az tak nevypluval 😉
u nas tiez tak vselijako s tym poriadkom, ale ked sme pred dvoma tyzdnami oslavovali Filipove narodky tak som si dala zalezat a MM ked prisiel domov tak zahlasil, ze aky vygruntovany mame byt...aspon naoko 😅 😀 😵

phoebe003
6. máj 2009

tak jsem vás dočetla,koukám řeč je o pořádku,mno.já už dávno nemůžu říct,že mám doma pořádek,protože stále uklízím a stále to ikde není vidět a čím vííc se snažím uklízet,tím větší je tu brajgl...takže se vzdávám a dome sněz mne...rezignuju,vzdávám se,jsem neskutečný puntíčkář,ale když vidím,že moje snaha nemá úspěch a není nikde vidět,tak mne to vytáčí do ruda a nejraději bych práskla dveřmi a vypadla odtud a nechala to na někom jném at se taky snažííííííííííííííííííí 😠

lubka78
6. máj 2009

a na obed som mala sosovicovy privarok, zvysok z pondelka a prave som dovarila hovadzi gulas 😉 a padame von aspon na chvilu, lebo Filip sa musi trochu vybehat 😉 aj ked asi to bude len do obchodu a naspat, lebo otras pocasie 😒 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre