Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
22. máj 2010

Janka ahojky my jsme je měli také. je to strašné. musí se to hlídat. Opatrujte se. Bude dobře. uvidíš.... pohled a zážitek je to strašnej, ale bude líp.. držím pěstičky. hodně sil

janka_pn
27. máj 2010

phoebe, dakujem 🤐 . a kde ste vlastne vsetky? to sem uz nikto nechodi?? 😲

horalka777
27. máj 2010

Jani, my sme vsetky v 1.aprili, napis IP Mihanke 😉

janka_pn
27. máj 2010

mihankaaaaaaaaaaaaa, pisem IP 🙂

janka_pn
27. máj 2010

ale temu 1. april som nenasla 😕 😨

horalka777
28. máj 2010

uvidis, az ked ti odpise mihanka, neboj, to je sukromna 😉

terez34
23. jún 2010

ahojte maminy dufam ze nevadi ze sa k vam pridam aj ja mam oktobrove zlaticko chodim vas tu obcas mrknut a celkom sa mi tu paci 🙂

mihanka
4. júl 2010

ahoj terez, vitaj... tato tema sluzi uz len pre nejake otazky a dotazy maminiek "z vonku"... inak mame uzavretu temu oktobroviek, kedze sa pozname uz takmer dva roky... 😉

terez34
5. júl 2010

@mihanka MYSLELA SOM ZE STE ASI ZAMKNUTE KED TU NIK NECHODI TAK VAM PRAJEM PEKNY POKEC 😉

bianca
5. júl 2010

@mihanka co dva.Tri ked pocitas i prenatalnu cast 😀 😀 😀 😀 😀

@terez34 vitaj medzi nami

mihanka
5. júl 2010

bian... ja este vykazujem znamky kojodemencie, kdeze matikaaaaaaaaa a casove nalezitosti... 😀 😀

bianca
5. júl 2010

@mihanka ja som dementna a ani som nedojcila poriadne.Toto neberem 😀

mihanka
5. júl 2010

tak potom neviem, ani tehu demencia to nie je, zeby materska demencia?? 😀

terez34
6. júl 2010

ahojte kocky dik za privitanie 😉

terez34
6. júl 2010

to urcite nie je demencia to nam zasibava z tej MD 😝 😲

jankapiknova
20. júl 2010

Ahojte, som rada že su tu aj oktobrove deti 2008 , lebo som takuto temu dlho hladala a nikde nič až teraz 😀 neviem kde som pozerala 😕

bianca
21. júl 2010

juj kocky tu uz je asi pustoprazdno.Snad sa to rozbehne

jankapiknova
21. júl 2010

@bianca - tak aj ja dufam že sa to rozbehne,ked už som vas tolko hladala a našla až po takej dlhej dobe 😀 😉

bianca
21. júl 2010

@jankapiknova no ono je problem v tom ze my uz po tych 3 rokoch mame medzi sebou dost silne vazby a mame sukromnu temu vies?POzname sa aj osobne a bavime sa uz veeeeelmi otvorene

jankapiknova
21. júl 2010

@bianca - tak pardon 😕

bianca
21. júl 2010

@jankapiknova ja som to nemyslela zle len som chcela vysvetlit preco je tu tak ticho

jankapiknova
21. júl 2010

@bianca - ja viem že je sukromna tema ale nebolo mi umožnene tam pisat,možno preto čo si už spominala 😉

mihanka
22. júl 2010

@jankapiknova vitaj janka... ako pise bian, nie je to v zlom, ale piseme si tam uz velmi sukromne veci, pozname sa uz dlho... mam dobru kamaratku, ktora pozerala - len citala temu novembroviek 2008, lebo jej nebolo prijemne pisat verejne, proste takych, ktori len citaju je vela... kebyze bola moznost pisat sukromne uz odzaciatku, tak by bola prispievala... 😉
hocikto sem napise nejaky dotaz, otazku, prosbu o pomoc, rady pomozeme a budeme reagovat... 😉

bianca
23. júl 2010

@mihanka presne tak.Ved aj ja mam skusenosti ze ma tu chodili ludia spehovat 😝 😝 😝

janka_pn
24. júl 2010

aj ja som spehovacka, ale od zaciatku sa aspon sem tam ozvem, tak ma zobrali na milost 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
25. júl 2010

@janka_pn hej ale ty si nasa ale mna tu chodili spehovat rod.prislusnici

janka_pn
25. júl 2010

@bianca tak to je uz ine kafe 😀 to by som asi uz vobec nic nepisala, keby som sa to dozvedela... 😝

tilky
23. aug 2010

aj som sem prišla pošpehovať a teda je tu riadne ticho žeby pred búrkou 😉

horalka777
27. aug 2010

tato tema asi prirodzene zakape 😎

zuzul1310
13. sep 2010

@horalka777
@tilky
@bianca
@jankapiknova
@janka_pn
@mihanka
čaute, ja mám tiež drobca narodeného 13.10.2008, našla som túto tému tak som si povedala že vám napíšem, či trocha nepokecáme o tých našich huncútoch. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre