Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
28. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
caute 😉

bianca
28. máj 2009

sm nasa sa s telkou obsluzi sam.Vie kde ju zapnut.Pozna cerveny cudlik 🙄 u nas sa musia pozerat spravy kazdy den

smardik
28. máj 2009

bia no malý by to taky zvládnul kdybych mu dala příležitost 🙂 ale má smůlu

mihanka
28. máj 2009

ahojte...
sm gratulujeeem... 😉 prajem bezproblemove tehulkovanie... 😵
phoebs, copanky su coool... u go girl... 😵

henri, mooooozeme dat tabulku, no momentalne sa mi nechce, uvidime ako sa vyspim 😅

idem si pozriet zahradu, davaju v televyzore... 😉 🤐 🤐

henri001
28. máj 2009

🤐 🤐 🤐 a Mihiiiiiiiiii, sak nemusis zajtra...staci napr pozajtra 😀 😀 😀 ale nie, 😉 ked sa budes nudit hahahahahaha 😀 😀 😀 laaavjuuuu 😵

tilky
28. máj 2009

ahojte

Mihi tak som niečo pinkla do oktobroviek a niečo do môjho alba
prajem pekný večer všetkým

henri001
28. máj 2009

tilky pekne fotecky mate 😉
ak sa nenahnevas, dam link na moju svokru a nevestu 😀 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mihanka
28. máj 2009

tilky fakt vydarene fotocky 😵
henry ja som tvoja svatka, kebyze som tvoja svokra, to by si si musela zobrat mojho syna.... 😀 😀 😀
ale vydarena fotka tilky chvalim ta, ze aky dobry uhol, drzaaaky zakryteee... 😀 😵

bianca
28. máj 2009

no Henri zacni sa cinit bo Kubko vyzera ako silna konkurencia 😀

tilky uzasne fotecky 😵

pozeram ze golfaky su uz v terene.Ja som dnes zvladla 2x vyniest kocik i s malou z podchodu.Fuj to bola makacka lebo nas podchod je obrovsky a hrozny.Dole som sla na kolieskach ale hore rucne strucne

henri001
28. máj 2009

sak ty budes "moja" svokra akoze maleho svokra samosrejmie som to mislela tak 😀 a neserkaj z drzakami, uz minule si nemala ziadne 😠 😀

henri001
28. máj 2009

bianca...sak nech sa vyblbne,nech ma vela frajerov... potom spozna kvalitu 😀 😀 😀 bez urazky mamicky 😉 😀

bianca
28. máj 2009

ja som dnes strasne unavena

selina.liana
28. máj 2009

mihan áno poťah sa dá praťťťťťťťťťťťťťťťťťťťť na tej autosedačke

bibka333
28. máj 2009

ahojte baby ste super 😀 poradite mi ako dat video na yotube 🙂 dakujem
Elišinka spinkala do obeda v postielke hodinku a pol a poobede dve v kočiku na dvore dufam že noc bude ok

bibka333
28. máj 2009

SMADIK gratulujem k babatku 🙂

simona161
28. máj 2009

ahojte, akurat som isla pochvalit simonku od mihan, ze je malicka kocicka, zlata ... a jakubka od tilky, ze je uzasny chlapcek, nikto by nepovedal, kedy sa narodil a s akou hmotnostou ...
a potom som si precitala prispevok od bibky a zas mam depku ☹ ale ty zato bibka absolutne nemozes, to len moj zazrak spal dnes za cely den 1x20 minut a teraz sa mi ho podarilo uspat ... ja to nechapem, neviem, kde berie energiu a ak sa fakt moj muz vrati z Nemecka az 11.6., tak ja budem asi polomrtva ☹ ale skor je to bez sance ...

simona161
28. máj 2009

selinka, si tu este? to mate tuto autosedacku?
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

flow333
autor
28. máj 2009

jeeeeeeeeej co to tu citam...smardi blahozelam...ja uz minule som pozerala, ze si snz...a toto....huraaaaaaa druha tehulka...blahozelam 😀

simona161
28. máj 2009

ajoj flow, ako ste dopadli nakoniec s tou neurologiou? vsetko ok? predpokladam, ze ano, lebo ta vasa mudra vyzerala fakt prastena ...

bibka333
28. máj 2009

simonka nemaj depku naša nespala v noci tak asi dospavala 🙂 ale ja nie ☹ a zas ponocujemale uz idem lebo mm mi povie že na net mam vždy čas pa a dobru noc

simona161
28. máj 2009

dobru noc, bibka 🙂 ja mam mm od seba 1000 km ☹

mihanka
28. máj 2009

sak aj Henry nech si uziva napr s Margaretkou, bo Luci si tiez brusy zubi...

simon, ale ale aka depka... moja lenoska tiez buva hod a pol doobeda hod a pol poobede, ale nestoji, nelabzuje, nesada si sama... aj ked to musi byt velmi unavne a naozaj verim ze si grogy, ja som aj tak, aj ked simi buva, lebo ja vtedy frcim, dnes som pohrabala nasim pokosenu travicku, presadili sme s mamcou kvety... 😵

bibka, daj si my account, alebo my videos a nalavo klikni na NEW tu modru sipku a daj upload video a potom uz len najdi... 😉

dobru maminy a svokricky... 😀

simona161
28. máj 2009

mihan, ale simonka bude stat aj labzovat aj sadat si ... a ja budem vystavena a polomrtva ... ak uz nie som teraz ... pretoze ked zazrak tych 20 minut spi, tak varim, upratujem, jem ... a zehlim a periem zase vecer 😀 ale ako furt tvrdim, aj tak ho lubim ... a keby som tu ja krepa teraz nesedela, tak som mohla spat 😀

flow333
autor
28. máj 2009

simi, ta ako....boli sme na rehabke, tam dr, vyvratila ze to je zachvatove, lebo s nou komunikovala a reagovala aj s hlavickou nabok....ale povedala, ze nevie co to moze byt, ze to nie je taky pripad ako vacsina, ale ze skusmo skusime cvicit vojtovku...uvidime...u pondelok este ideme na neuro k prednostovy kliniky. ale mne to cele pripada ako zlozvyk z lehatka, lebo malo bola na brusku, vacsinou len lehatko...verim, ze z toho vyrastie

simona161
28. máj 2009

ale aby ste si nemysleli, ze som zavisla len na koniku a facebooku, tak momentalne komunikujem s MM, lebo cez den na to nie je cas ...

flow333
autor
28. máj 2009

simi my si nic nemyslime...xixi

henri beeeeeeeeeeeeee je uz na ceste, takze som tretia do partie....ale sme na andy v prevahe...2 ruzove na modraka...sa tesiiiiiiiiiiiiim

simona161
28. máj 2009

flow, tiez si myslim, ze je to iba zlozvyk, Alex uz mal viacere, niektore boli srandovne, napriklad 2 tyzdne vrtel zadkom, potom zase napriklad si krutil ucho, momentalne sa rad dava na styri, postavi sa na hlavu a kuka pomedzi nohy na ludi ... a podobne haluze ... ale kazdopadne, potvrdit ti to musia odbornici ... a je dobre, ze si sa nedala nahovorit na antiepileptika ... tiez by som sa nedala ...

felina09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona161
28. máj 2009

my sme vojtovku cvicili kvoli hlavicke a zatatym pastiam a prehybaniu sa do luku, ale skoncili sme davno, myslim 6. marca, lebo potom siel na tu operaciu, potom sa mu 22 dni hojili stehy a potom zistili, ze uz cvicit nepotrebuje, skor ho treba krotit 😀

kata.jan
28. máj 2009

Teda chvilku jsem se sem nedostala a tady se stihlo probrat věcí.
Gratuluji k miminku a přeji vše pohodové.
My jsme také začali cvičit Vojtovku kvůli hlavičce, sice jí cvičíme neustále, ale musím říct, že Kubajz dělá samé pokroky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre