Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
2. júl 2009

ahojte vitam natasu 🙂 my dnes sme boli v meste a zmokli sme mala mi dnes nechcela prsnik rano vobec a to papala rano o 4 a potom az o 9 h aj to vločky ale miluje ich Henri si poklad ze si dala receptik 🙂 cicik papala len o 14 h a vecer papala ale bola mrzutko zubky este nemame ,dnes sa sama postavila v postielke a presla na druhu stranu postielky strašne je rada ked stoji 🙂 😀 🙂 vieme poslat pusinku a aj ked jej povieme daj pusinku tak nam da 🙂 som velmi rada ze tak napreduje šikulka moja hoci sa ma dnes jedna pani spytala že kolko ma a ja že 8 m a ona ved je velmi mala a ja ale živa a zdrava 🙂 zajtra ideme s Adkom na kontrolu tak potom dam info doma sa velmi nudi 😒 je pyskaty ale lubim ho Jarka je mu oporou hra sa snim spoločenske hry 🙂 aj my ale nie tak casto ako Jarka je to sestra s velkym S 🙂
Andre malem prajem skore uzdravenie hadam to nebude nič važne 😉
Voditka sa my pačia 🙂
oslavencom posielame pusinky 🙂
jaj a net nam ide velmi pomaly tak ma to tu ani nebavi 😠 pa prajem všetkym dobru noc

andre
3. júl 2009

brééé ránko ...
tak sme to potiahli mamky na 40 ☹ v noci, po 4 hoďkách od panadolu bolo 39,3 tak som volala na pohotovosť, takže z toho čo máme doma striedať panadol, brufen a dať diazepan... o polnoci tam bola "krásna" 40tka, tak sme balili na studeno + sprcha, potom ako-tak padlo na 39 a uložila som ho s 38,3 a to si pekne držíme až doteraz... no a naša dr. nedvíííííha

simona161
3. júl 2009

andre, nezavidim ☹ drzte sa ... aj tak si dobra, zo mna by uz bola hystericka kopka nestastia ... a k tomu diazepamu ... kde ho ma clovek nabrat? ty ho mas doma? ved ak si spominam, bez receptu mi ho nepredaju 😖

andre
3. júl 2009

ahoj sim, nám ho raz dala dr. v rámci iných receptov, že aby sme mali doma
mňa tiež už všeličo napadalo, a nie zrovna príjemné veci, radšej ani nepíšem... furt mu nič neni, iba tá teplota hnusná, a dr. nikde, od rána

henri001
3. júl 2009

Andy zlaticko , nebojkaj , dufajme ze to bude 6 , ako u nas ... mysim va vas , nech tie horucky rychlo odpalia od vas ...

simona161
3. júl 2009

andre, mozno ste dalsi adepti na tu omielanu siestu chorobu ... kiezby to bolo iba to... drzim vam palce ... nech je dnes Mathymu lepsie ... az ma striasa pri tej predstave teploty 😖

andre
3. júl 2009

babenky vďaka 🙂 aj mňa to napadlo, snáď teda skončíme pri tom, papať mu chutí našťastie, len k tej dr. sa chcem aspoň dostať, keďže ide víkend...
simi no celý horúci bol včera, strašne a ani sa nepotil, dnes už aspoň potí troška

okrem toho vedľa v bráne ženská prerába byt, má steny s našou spálňou a s mathym, klasika že vrtajú už týždeň pomaly, pred 3 dňami manž. povedala že už nebudú a on jej že v poho dá sa to vydržať... a dneska, no hotovo 😠 som mu volala nech jej volá že potrebujem dieťa uspať že má teplotu, a že jasne že posl. zárubňa či čo... si myslíte že prestali ? akurát nevrtali v kuse ale prerušovane, asi že to menej počuť 😠 , tak som si ju našla v zozname a zavolala... hádajte 😀 prestali 😝

selina.liana
3. júl 2009

Ahojte
natasa vitaj medzi nami
andra prajem malemu skore uzdravenie

inek my stale bez zubov

simona161
3. júl 2009

andre, u nas dve predchadzajuce noci jeden nemenovany vadny sused o polnoci zacal a do 02.30 zvaral auto a vyklepaval rovno pod nasimi oknami (byvame na kopci a on ma dole dielnu) ... vcera som povedala, ze ak to este urobi, volam policajtov, beztak to bolo zase isto kradnute auto alebo po nehode ... tak tuto noc bol pokoj ... niektori ludia su uzasne ohladuplni ... a tento debil ma sam dve male deti, ale dielnu nema pri svojom dome ale radsej inde ...
seli, neboj, zubky budu 😉 a bude hryzenie a skripanie 🙂 u nas sa prestalo skripat, ked vyliezli horne jednotky, skripal iba kym mal dolne jednotky a horne dvojky ... teraz ma hore styri, dole dva a uz neskripe, huraaaa

katarinkad
3. júl 2009

Ahojte mamky 😉

andre, to bude isto 6 nemoc, ked inak malemu nic nie je, uvidis este 2 dni teplotky, potom sa vysype na druhy den to zmizne a bude OK 🙂 ....teda aspon u nas to tak bolo.

byvat v panelaku teda neni ziadna vyhra ked mas super susedov 😀 .....no ani v RD to neni vzdy az taka vyhra, nam dnes celu noc stekali susedove psy, som musela pozatvarat okna, lebo som nemohla zaspat a rano napr. kikirikaju kohuti 😀 😀 😀

simona161
3. júl 2009

katka, my sme tiez v RD na uplne krpatej dedinke, je tu absolutny klud a pohoda, takze to jeho nocne vystrajanie, to bol DES ... my sme dokonca v bocnej ulici, kde ani auta nechodia, iba nase, co tu byvame, sme mimo hlavnu cestu ...

katarinkad
3. júl 2009

simi, ved my mame tiez celkom dobry flek, na bocnej ulicke,priamo pod lesom, ale v noci ked je vsade ticho a tiekto zacne vycinat, tak sa to ozyva na celu dedinu 😀

Inak nas maly robi presne to co si tu vcera pisala o Alexovi 😀 ....neobsedi na jednom mieste ani sekundu

simona161
3. júl 2009

kukala som prave tvoje fotky ... tiez ma napadlo, ked som videla to upratovanie, ze ako u nas .... a maly Borisko ma genialne vlasky 🙂

katarinkad
3. júl 2009

sim, predvcerom som ho so segrou ostrihala 😀 😀 😀 uz ich mal riadne dlhe a stali mu na vsetky strany, no ostrihat takeho neposedka to bol horor 😀

andre
3. júl 2009

tak ideme k dr. som sa konečne od rána dovolala, a že vraj okamžite máme prísť (iste, bola by som tam o 7 kebyže dvíhajú telefón 😠 ) a nech ciká zatiaľ do špeci sáčku a na krv pôjde a pod. ... a ešte že prečo som dávala panadol, prečo nie brufen... no ma trafí asi 😖
a teplotka furt 38,3, teraz vstal chudáčik a stále sa ho drží 😠

phoebe003
3. júl 2009

Dobréranko mamulky, tak nám se asi vysypali neštovice, ☹ Adámek má totálka krpenaté bříško.Ale nejsou to jakože úplně nalité pupínnkyna neštovice,tak počkám,co z toho vyleze,držte nám pěstičky.protože pokud to jsou neštovice,tak asi nepojedeme na sraz 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a to by mne stráááášně moc mrzelo 😔

andre, ať jste brzo fit,držím pěstičky...

my jsme v RD a je to taky ceekm paráda,teda až na tu prtivnou lišku,co chodí k nám a obchází barák a psi se obvkle můžou zbláznit,prostě mezi 2 a 3 ráno si jde mrcha obhlídnout misky,jestli něco nezbylo a naši dva blbouni začnou štěkat,ža bych vraždila...jo a už vůbec mne nebaví hrabat se v zhonech a okopávat kytičky, 😝

simona161
3. júl 2009

Alex ma dlhe vlasky iba na vrchu hlavy, inak len take paperie ... a ako ti spinka ? moj zazrak vcera spal za cely den 15 minut, dufam, ze dnes to bude lepsie, lebo som uz vystavena ...

katarinkad
3. júl 2009

andre, drzime palceky, nemboj, bude to OK, to vsetci dr. zbytocne strasia 😒 😉

pheobe, nestovice su po nasom kiahne? 😨

inak, ja zase kyticky moooozem 🙂

phoebe003
3. júl 2009

katarinka ano,přesně tak...

phoebe003
3. júl 2009

kati,tak přijeď k nám,já tě zaměstnámmmm 😀

katarinkad
3. júl 2009

phoebe, tak to mi je luto 😒 😒 😒 no mozno to nebude ono.

simi, no spanok to je u nas kapitola sama o sebe 😀 Neviem ako spinkaju vase deticky, ale nas maly asi takto - vecer ide spat cca o 20:00 a spi do rana do 05:00 /medzi tym sa v noci 2x zobudi na papanie/, potom ide spat doobedu cca o 09:00 a spi taku hodku a potom este poobede spinka asi od 14:00 - 15:30. To je vsetko. 😵

A vy ako? Ozaj je tu nejaka maminka ktorej spi babetko bez toho aby v noci papalo???

phoebe003
3. júl 2009

kati mne adámek spí celou noc 😵

katarinkad
3. júl 2009

pheobe, to fakt? Tak to mi napis ako sa to robi??? Aj ja scem! 😀 A vobec neni hlados v noci? 😝

simona161
3. júl 2009

katka, iba v rychlosti, musim uz ist varit ... Alex chodi spat okolo 21.30, vstava okolo 05.00-06.30 ... doobeda spi maximalne 20-30 minut, niekedy nic ... poobede 20-30 minut, niekedy nic ... a to prosim pekne vobec nie je mrzuty, ani unaveny, on vcera od 20.00-21.10 lozil po posteli, hadzal sa na zem, staval sa a vyvadzal a pritom spal za cely den 15 minut ... 😀 ale v noci nepapa, to nie .... pyta dudel, niekedy sa pyta na ruky, ale nepapa a ked je dobra noc, prespi v kuse, ani o nom neviem ... a ked idu zuby, tak amen tma 😀

phoebe003
3. júl 2009

kati nee,nejní. no nemám na to žádný recept,prostě se jednoho dne rozhodl,že bude spinkat,v 19.50 ho dám do postýlky a nejdýl ve 20.05 spinká no a vstává mi ráno kolem 7.30- 8.30 dnes vstával až v 9 ráno,ale v noci se nebudí,dostane nutrilon na noc 200ml a spí

phoebe003
3. júl 2009

a odpoledne mi spinká v kočárku a to ho dávám p bědě kolem 13.30 a vstává mi v 16-17h,pk si hrje s Eliškou na zemi,otáčí se a housenkuje,v 19h koupeme,pak večeříme,pak si hrajeme,přebalíme a jdeme do hajan.

simona161
3. júl 2009

phoebs, nestras s kiahnami ... 😉 musim uz ist varit, dieta by bolo bez obeda, tak pekny den vam a chorobkam rychle uzdravenie 😉

katarinkad
3. júl 2009

mamulky tak to je super ze mate takych spachtoskov v noci 😉 😉 😉
Ja sa len bojim, ze ja nasho Borisa neodnaucim v noci od jedla, on totiz vzdy po 4 hodinach spusti v noci taky rev ze hrruuuza a nepomaha nic len strcit mu flasu do ust 😀 😀 😀

uf, a zuby, tak to poznam 😀 , nam vysiel prvy ked sme mali 8,5 mesiaca a to sme 2 tyzdne v noci nespali 😒

katarinkad
3. júl 2009

jejej, henri, ja som zabudla

FSECKO NAJ NAJ PRINCATKU K 9 MESIACIKOM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

phoebe003
3. júl 2009

simijá nestraší,.u dr jsme přišli do styku s chlapečkem,co je měl,a jsou to už 2 týdny,takže by to odpovídala.inkubační doba je u neštovic 2 - 3týdny,než se projeví,ale uvidíme,možná se jen zpotil a má potníčky,uvidím.budu to sledovat.Ted mi usnul,tak zase při přebalování na něj mrknu.

jinak co vařte dnes dobrého?já dělám obalovaný květák s brambory a čerstvý zeleninkový salátek s rajčaty,okurkou,paprikou,černými olivami,zakapaný oliv.olejem a citronovou šťávou.mmmnam,už se těšímmmm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre