Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
18. máj 2009

hoj

karol ja som si u nich davala sit podprsenku na mieru.Super pradlo za super ceny.Bola som velmi spokojna

luciabah
18. máj 2009

ahojte

tak mi dnes sme mali dobry den, malinka mi poobede krasne spala, teda zapsinkala pekne, ja som sa stihla napapat a ona zaplakala a sup ju do mojej postele a spolu sme spali az do tretej a potom sme sa tam este s nasim tatinkom valali, mala mu davala cumel do pusy. ale dnes este viacej preukazovala svoju trucovitost ked nieco chce a tak strasne plakala ked svoje nedosiahla.... pokom to dieta je 😅
zajtra mame dr., tak nas konecne po dvoch mesiacoch aj zvazia. a ma prsat, tak dufam ze nie vtedy ked pojdeme k dr.

bianca
18. máj 2009

luci a kedy idete?My sme objednany na 13 hodinu na poslednu hexu a poradnu.Som zvedava kolko vazi.Uz dlho nebola vazena

luciabah
18. máj 2009

ahoj bia

ideme o 11.tej. a poslednu hexu nam maju dat az ked bude mat 1 rok, vam uz teraz?
prajem krasnu nocku, idem spat.

mihanka
18. máj 2009

ahojte... 🙂
phoebs.. pekne... 😉

luci, musela byt zlata s tou dudou... 😀 simonka nehrozi, ona svoju dudu nedaaa ani za nic...
aj my poslednu hexu neskor...

bianca
18. máj 2009

luci nam davaju poslednu s tych 3.My to totiz este nemame

luciabah
18. máj 2009

tak este ahojte
mihus... zlata bola, ako chcela trafit a potom na striedacku sebe a matkovi, mne nie.potvorka. ako dnes bolo u tilky?
nemate nejake foto?

bia, tak uz chapem, tak zajtra drzim palceky, aby vam to dobre dopadlo.
takze este raz dobru noc.

mihanka
18. máj 2009

luci, fotila tilky...teda ja na jej fotaku... mimusikova simonka to cele prespala a nasa simi s kubkom sa hrali na deke jedna radost... 😉

dobru noc maminky.. 😉

mihanka
18. máj 2009

aj ja drzim palce aj tebe luci na poradni, aj bian na pich pich.. 😉

mihanka
19. máj 2009

ok tak tapetujem od vecera do rana... 😀

tu je zase burka, v noci bola riadna, teraz tiez... 😖 simi bola 4x v noci hore, to je strasne, ale ked si poviem ze kazde 2 hodiny, tak to take strasne nie je... 😀
len ma hrozne boli hlava, teda mi je cudne, asi by mi tlakomer nezmeral nic... idem si na prizemie pren...

mihanka
19. máj 2009

phoebs, aj ked asi nedocitas, vsetko naj naj Adamkovi k dnesnym 7 mesiacom... 😉

selina.liana
19. máj 2009

bia však áno ale poslednú hexu s tých troch nemá nik lebo sa dáva až okolo prvého roku som prekvapená že vám už eraz

evitkamalicka
19. máj 2009

Dobre ranko mamky

Adamkovi vsetko najlepsie 😵

lubka78
19. máj 2009

DOBRE RANKO 😉
tak Adamkkovi len to naj naj k 7 mesiacikom 🙂 😵
bia...aj ja som prekvapena, ze uz tretiu hexu?...mysllim, ze teraz mate tu druhu, podla mna...lebo tretia sa dava pol roka po druhej 😉
u nas este zatial neprsi, ale asi o chvilu to pride aj sem 😒

luciakubista
19. máj 2009

Dobre ranko,
idem Vas aspon pozdravit,ked nemam cas prispievat 😀
Mihi,jak to prosim Ta dopadlo s tym Larionom,neviem ci si spominala?
Inak my mame tiez 3 hexy za sebou,kolko ich vlastne maju dostat,asi som nepochopila...

lubka78
19. máj 2009

ahoj luci
tak aj vy mate uz 3 hexy? mozno u vas sa inak ockuje, ale u nas je 1.davka v 3 mesiacoch, 2.davka v 4 mesiacoch (6tyzdnov po 1.davke) a 3.je okolo 10mesiacia (t.j. 6 mesiacov po 2.davke)

lubka78
19. máj 2009
evitkamalicka
19. máj 2009

my budeme mat 3 hexu v 11. mesiacoch

mihanka
19. máj 2009

ahoj luci... ako sa mate? 🙂

stretko ok... tu je tabulka, kto ako poslal zalohu...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zalohu 480eur som odoslala na konci aprila aby sme mali narok na zlavu 12%, hoci sme mali poslat zalohu 600eur, dohodla som sa s nou, ze staci tych 480, netreba uz posielat dalsiu, hoci phoebs mi stale chce vratit a poslat 30eur 😀 ... tiez kto zaplatil a nepride, zaloha sa mu vrati... 😉

luciakubista
19. máj 2009

no my sme uz tu hexu dostali, tu sa dava 3. davka do nejakych max. 8mesiacov. My sme ju dostali v 7m,lebo ela mala rymu. Ale inak sa ockuje po mesiaci dalsia davka,ja tomu nerozumiem. Iny kraj,iny mrav 😅
Mihi,dik za opytanie,mame sa fajn,ale zas mame rymu a kasel,takze trosku zlostime 🙂
Ja si vas docitavam vecer,takze som trosku v obraze 😝

lubka78
19. máj 2009

luci...tak asi u vas je to ine 😉 a nech ste skoro zdravi 🙂
nadcha a kasel, to u nas je akosi tiez casto, ale ani sa necudujem..take pocasie, raz teplo raz zima 😅 😒

bibka333
19. máj 2009

ahojte ADAMKOVI VSETO NAJLEPSIE ELISKA POSIELA PUSINKY 🙂
tu bola cez noc burka a ja som nevyspata a boli ma hlava dnes idem k nasim pride my maminka z Pieštan sa tešim
🙂

horalka777
19. máj 2009

gratulujem dnesnym aj minulym vymesacnikom, nejak to tu nestiham, nejak nic nestiham, mala je ako rozliata ortut, nie a nie ju chytit 😅

...aspn som si po dvoch dnoch dostrihala nechty aj na pravej ruke 😝 (co moze ilustrovat, ze mala je fakt ziva az az)

preco sa vlastne hexa vola hexa? Tri davky su do roka a potom este dalsie tri?? Hexa = 6, nie?

henri001
19. máj 2009

Ahojte Babulky
Adamkovi posielame pusinecky ...my uz mame 3 hexy davno za sebou ...
mam migrenisko hnusisko zase a musim na nakup 😒
pozeram ze nas v tol larione bude neako malo...evit nerozmyslela si si to , pridi 😉 ...lylik , ema, bibka...
krasny dnik

martanko
19. máj 2009

ahojte maminky, Horal ani ja nic nestiham, este aj Adamko je od marca kazdu chvilu doma - skolkarske bacily 🙄 - my mame zubnu nervozitu uz dobry mesiac a zubiska nic 😀 asi vyjdu az okolo roka, ako Adkovi 😀 HExa je hexou preto, lebo je to vakcina proti 6-tim chorobam ( Diftéria, tetanus, pertussis (acelulárna),Vírusová hepatitída B, Hemofilové invazívne infekcie,Detská obrna ). Adka dostane tretiu davku tiez az v roku.

vsetkym oslavencom vsetko naj, vsetkym zubatym zdrave zubky a vsetkym lezucim malo prekazok a vela miesta na lezenie 😀

mihanka
19. máj 2009

bibka aj phoebs by mali prist... aj katka... a ja verim, ze sa nas este nazbiera.. 😉 😵

henri tu bol rano otras tlak, ale uz je lepsie... 🙂
posielame cmuk, nech je dobre...

katkaza
19. máj 2009

ahoj
nás majú očkovať v júli,to mi povedala minule na poradni...ale ja to teda moc nesledujem....
aj u nás je dnes hrozný tlak asi,normálne som si musela kávu uvariť...a že idem zarelaxovať a dieťa sa práve zobudilo 🙂
aj my gratulujeme Adámkovi 😉
a na stretko radi,dúfam,že zvládneme cestu,lebo malú baví cestovať len do vzdialenosti 10 km...potom začne nerváčiť.a to si už vôbec neviem predstaviť,ako mi prežijeme cestu do Chorvátska....normálne mám z toho neurózu 😖

katkaza
19. máj 2009

sorry....to malo byť,že my 🙂

phoebe003
19. máj 2009

Ahojky holky,jak jste dneska spinkaly?já spala jako dřevo adámek vstával vyjímečně až v půl 6 místo ve 4 ráno. jinak jsem nachcípaná jak nevím co... v krku mne bolí,nos mám ucpanej,prostě paráda.nikdy mi nebylo líp 😝

evitkamalicka
19. máj 2009

henri nerozmyslela, nemam ako prist, auto nemame a vlakom sa sama s malym, kocikom a vecami terigat nebudem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre