Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

katkaza
6. máj 2009

simi super...malý alex je zlatý,ako krásne sedká,to naša,keď zistí,že nesedím za ňou,tak sa zvalí na bok ako tuleň 🙂

evitkamalicka
6. máj 2009

heh tak u nas je tiez furt bordel, niekedy mam pocit ze sa ani neoplati upratat, ale zajtra musim vygruntovat cely byt, lebo v piatok pridu nasi na predlzeny vikend 😅

henri001
6. máj 2009

simi ja uz som meleho smeja tu vychvalila 😵 😵 😵
fibi davaj bacha na tych rtestoch a klikaj na pokracovat dale a nie na continiu , to pokracovat dale je takymi prtavymi a to mesage alebo continiu je velke a blikaaaa- to je spam, chytak...to zamietni vzdy 😀
zurka u nas v obyvacke ? dajte datum a pripravim 😉 😵 😵 😀 ale prosim tentokrat bez tabulky , napiste ktora by ste fakt prisla ( s deckom samoska 😎 )

andre
6. máj 2009

nazdaaaar 🙂 , hurá že tu je dakto ešte a nemigli ste ke telke

no FB, ani mi nemluv 😠 ma z neho šlahne... necháááápem a necháááápem, síc enie všetko ale to čo mi zrovna treba tak to mi furt utečie 😠 😠
ale ďakujem za všetky tie fajné a zlatunké vecičky + poznámočky, len neviem odposlať ništ na to, bo keď konečne pochopím že ako tak mi to padne 😢

mihanka
6. máj 2009

no tak ja sa vam priznam, ze ja mam poriadok, lebo ked nie, tak by som si tu takto spokojne nesedela... 😅 😀

simon, Alex je zlaty... 😵 😵

luci, pevne nervy... tvoja svokra uz moze povedat hocico a ty vypenis... ale chapem ta... 🤐 😀 ja mam fajn svokru... a teda drzim palce na brigade, nech mate pekny plot okolo imaginarneho domceka zatial... 😉 😀

simona161
6. máj 2009

ahoj kati, alexa to tiez este donedavna nebavilo, on sa vedel skor postavit ako posadit 😀 ale uz sa vie posadit sam, tak teraz sa zabava tak, ze robi bordel okolo seba, pripadne kuka na telku ...
evit, ani my nehovor, my ideme cez vikend burat priecku na wc a menit dve okna, uz teraz mi je zle ☹

evitkamalicka
6. máj 2009

simi maly je podareny a mame presne take iste pancusky

evitkamalicka
6. máj 2009

simi no nas caka o mesiac prerabka kupelne, kuchyne a chodby, takze sa moc netesim

simona161
6. máj 2009

evit, my mame trikrat modre a raz hnede 😉 ja keby som mu dala ponozky a teplaky, tak ponozky si stiahne dole a teplaky si vyhrnie nad kolena a vyssie, keby to islo, tak si ich vyzlecie, takze smola, cele dni travi v pancuskach 😀

luciabah
6. máj 2009

mihus, ja uz penim len vo vnutri matkovi nic nehovorim. vies, keby si pocula ten ton ako to hovori. to je na dlho. co uz.

evitkamalicka
6. máj 2009

simi my mame modre a hnede, tie traky su prakticke, lebo inac sa tiez vyzliekame

katkaza
6. máj 2009

mihan ja tu sedím pokojne 😉 v nejakom múdrom časopise som čítala,že večer sa nemajú doháňať zameškané resty,ale má sa relaxovať,takže ja sa toho držím...malá zaspí,ja sa dám do pyžama a už ma nič nezaujíma 🙂

mihanka
6. máj 2009

fb... mne sa to najprv nepacilo prave kvoli tomuto, ze je tam kopec odkazov na spamy a ze kym som sa k niecomu doklikala, tak amen... ja si hlavne pozeram plochu, co nove, a notifications... 😉

henri, tabulku nepotrebujeme, co by sme dam znacili, ze kto sa ako da dole?? 😀

simona161
6. máj 2009

evka, on ked sa hneva, tak sa povyzlieka pomaly cely, pripadne si to aspon od jedu natahuje az do nevidim, vsetky pyzama ma absolutne roztahane ako handry - inak aj traky na tychto pancuskach si natahuje a sprnga si s nimi po brusku ... ked nemoze zaspat alebo sa zlosti, tak mam pocit, ze si normalne ublizuje s nimi, vtedy mu ich radsej stihanem a necham volne okolo pasa ...

evitkamalicka
6. máj 2009

simi no ten tvoj maly je akcny, za chvilu pride aj na to ako dat tie traky dole

phoebe003
6. máj 2009

mne se ten fb teda nelíbí ani trochu a ted kdyžmi henri napsala o tom spam-u,tak to mám úúúplně dost.proč to na mne nemluví česky?nebo slovensky,když už nic jiného??? 😢 😠

mihanka
6. máj 2009

katka, ja frkam rano, aj pocas dna kedy sa da, takze vacsinou relaxujem kazdy vecer, malokedy frkam aj vecer, 3x za rok... 😀
luci, verim ze to je na dlhsie ako dlho... 😔

simona161
6. máj 2009

henri, my sa niekedy stavime 😉 mam v Prahe tetu s bratrancami, mali byt na Malej Strane, ale uz ho predali a teraz maju dom na Barrandove ...
a za pochvalu dakujeme vsetkym ...
evka, on uz minimalne prisiel nato, ze rano v posteli, ked ja chcem spat, tak po mne lezie, skalpuje ma a plieska ma rukami po hlave ... a kedze ukecany je tiez dost, tak uz len cakam, kedy ma niekam posle, pripadne mi zacne rozkazovat 😀

mihanka
6. máj 2009

phoebs... veru aj ja som bola na zaciatku nervozna z toho... ale jazyk mas nastaveny nie? len tie infosky mas v aj? ja neviem, ja to mam v aj...

simona161
6. máj 2009

mihan, ja napodobne, ja som si uz Xkrat uvedomila, ze som furt v pohybe, ked sa prave nenatahujem s malym, tak zametam, umyvat, periem, varim, atd ... ja si vacsinou prvykrat sadnem az vtedy, ked MM dojde domov 😉 obcas si teda vypijem kavu pri compe alebo vonku, ked sa mi chce obliect maleho ...

katkaza
6. máj 2009

fíbi neboj...mne to trvalo strašne dlho,kým som to pochopila...ale ja som antitalent na technické veci 🙂 a ani teraz ma to nedokáže pobaviť tak,ako mk 🙂

phoebe003
6. máj 2009

mihanka to mám,ale stejně si to děláco samo chce... 😢 😢 😢 a co je toten bláznivej korytnák?co znamená,že mne přijde "utabačiť"???

simona161
6. máj 2009

ale co sa tyka Katky, ja sa furt sklanam pred nou-byt tehu pri takomto malom dietati musi byt fuska ... o tom by nam asi ema, lilyk, phoebe a neviem este kto vedeli rozpravat ...

phoebe003
6. máj 2009

kati asi tak...

phoebe003
6. máj 2009

hele holky,jak se znovu dostanu do tohotestu absurdního?chtěla bych toukázat pepsonce

mihanka
6. máj 2009

phoebs, ved si nemusis robit kazdy kviz... 😀 daj ignorovat... 😀

katkaza
6. máj 2009

simi čo potrebuješ? 😀 Potom poviem,keď bude druhé na svete,teraz mám stále len jedno...ak nerátam mm 🙂

henri001
6. máj 2009

Luciiiii 😎 hlavne klid a nohy v teple 😀 😀 😀 ta neaka zenska stara predsa nerozhodi ...masiruj si uzne lalociky a hovor si uuuusaaaaaa uuuusaaaaa vzdy ked ta vytoci a predstav si ze vsetko hovori hladom kremienka a chocholusika 😀 😀 😀 mne to pomahalo na neakych ludi co mi nesedeli a vsetci sa divili, co sa usmievam 😀 😀 no a co s Matkom , chudacik, ved kolko on s nou musel zit , este ze ta stretol 😀 😵 😵 😵 zvladnes , nemboj
a tak teda akoze sa nikto nehlasi naparty iba simi a mihanka ?
fibi co keby si si nastavila cestinu , alebo slovencinu 😕 😀 😀 😉

simona161
6. máj 2009

katka, nepotrebujem nic, ja som ich obdivovala uz ked sme cakali tychto drobcov 😉 ja som sa hrozne bala ako to zvladnem a to mam len jedno 😉 potom mi povies, ako je to s dvoma 🙂
henri, ved to by sme sa tam stratili, sup, sup, este niekoho zozen ...

mihanka
6. máj 2009

henri, to je mmmmusaaaaaaaaaaa.... 😀 😀 😀 😀 ked to robi matej tak sa ide simi usulat... 😀 😀

a ten kremienok je supeeer... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre