Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
14. máj 2009

ja na tej fotecke nevidim nic zvlastne okrem toho ze je naaaadhernaaaaa 😵

flow333
autor
14. máj 2009

lilyk no presne ona to robi ale v sede a ked ju zabavis prestane....len s tym rozdielom, ze to robila aj na dr....ale ked jej ukazala hracky ruky alebo pero prestala...len to, ze ona si to spravi aj 5x za sebou na 2sekundy a prestane....zabavi ju nieco ine a uz to nerobi...neviem si to vysvetlit

flow333
autor
14. máj 2009

uz mam vybavenu inu neurologicku, tak tam pojdeme

silvinka
14. máj 2009

jezis idem sa sem ukludnit a zasa sa len rozculim to co za kravu dr. ste nasli aaaaaaaa idem sa schladit a vratim sa

lilyk
14. máj 2009

no tak to vyzera ako to co sme mali my, akurat to robi v inej polohe...kedze Majko sediet nevedel,on sa posadil az v 10 mesiaci tak to v sede robit nemohol 😅 mozno keby sedel vyzeralo by to tak isto 😉 ...ja si myslim ze to prejde..deti robia rozne veci 😉 ..aj ked jasne ja medic.nevystudovala 😉

janka_pn
14. máj 2009

flow, aj nasa ked lezi ma hlavicku stale trosku do strany,, to akoze teraz ma mat epi??? 😠 mne sa to nezda, myslim, ze je to zlozvyk a max by som suhlasila s reha cviceniami...

janka_pn
14. máj 2009

no ved ani nasa este nesedi... preto to asi robi v leze.

horalka777
14. máj 2009

lieky na totalne nepotvrdenu epilepsiu??? 😕 To kde sme?? Flow, okamzite men tuto ..... . Nechcem nadavat, ale toto je blbost na entuuuu. To chce nezavisly posudok (ak to vobec nieco chce, mne sa to vidi uplne v pohode) a najlepsie aj dva tri posudky inych Dr, nech si v pohode a zbytocne neriesis neexistujuce problemy 😠

silvinka
14. máj 2009

takze flow rozhodne pred tym ako date nejake lieky sla by som k nejakej inej neurologcke, baby my sme uz boli s lukaskom u troch , lebo on ked sa nastve , chyti velky krrrrrc do celeho tela a odpadne, 3x nam povedali ze to nie je epilepsia a ze pristroje neoklames vsetky vysledky boli negaticne takzeby to malo byt len z afektu a vraj to prejde ak nie pojdeme do nemocky na detailne vysetrenia srdiecka, pluc ale nedostal ani lieky ani nic

silvinka
14. máj 2009

flow zlatko ako je od vas daleko svidnik ?

flow333
autor
14. máj 2009

mamky dakujem vam, viete ako tu teraz revem pri pc??? ☹ ☹ ☹ som uplne s nervami v kely....ani nasa sama nesedi,len ked ju pridrzim, tak aj tym ci to nie je, ze ten svalik viac namaha...ja neviem hotova som....

flow333
autor
14. máj 2009

silvi asi 100km, ani tolko mozno...preco...

inak ked ma opretu hlavu to nespravi, len ked si ju sama dvihne a pristroje nic neukazaliu ☹

silvinka
14. máj 2009

flow mam tam jedneho skveleho dr. s uzasnym ludskym pristupom, je sice prednosta imunoalergologie ale mne pomaha najst dr. odbornikov aj z inych oblasti , je to clovek ktoremu naozaj verim a jeden z mala dr. ktory za ochotu necaka hned vsimne ani nic podobne .... ak by si to chcela s nim prebrat poslem ti kontakt do ip mozno ti poradi odbornika aj v tej oblasti

flow333
autor
14. máj 2009

silvi 91km

horalka777
14. máj 2009

flow, klud. Ak je to nejaky problem, tak nie epilepticky, neboj.

janka_pn
14. máj 2009

flow, nasa je tiez jak z hovienka ulepena, nesedi a tak skoro ani nebude, na neure nam povedali, ze sedenie nie je tak dolezite, len lozit by mala trosku tak do mesiaca. zakazala nam ju dokonca posadzovat nasilu, az ked si sama sadne, ze sa jej inak moze poskodzovat chrbatik. ma skratka slabe svaliky a ze to chce zatial len cvicit a priberat 🙂. netrap sa, chod k inemu lekarovi.

flow333
autor
14. máj 2009

ok silvi diky posli

lilyk
14. máj 2009

flow nebud smutna 😢 nic jej neni 🙂 ja stale nadtym uvazujem a stale viac a viac si myslim ze robi presne to iste co robil Majko...ked si ho predstavim v lahu tiez sa mu vlastne ta hlavicka otocila trosku do strany a trosku akoby dole..je to urcite ten isty pohyb...treba len vydrzat a ono to fakt prejde...nebud smutna lebo uz som s tebou....usmej sa 😵
a jak Mihanka napisala chod k inej a hlavne nepovedz ze uz ste boli niekde..povedz ze len si zbadala nieco co sa ti nezda a chces si byt ista ze to nieje nic vazne 😉

flow333
autor
14. máj 2009

janka a ako cvicite na posadenie? mne tiez povedala, ze ju neposadzovat, ale ja ju neposadzujem....len ked ju obliekam do bundicky alebo kym si odgrgne ju mam na nohachale to ju podopieram cely cas...nesedi sama....vy ste o den starsi....

lilyk
14. máj 2009

Janka do mesiaca?..nas Maju zacal stvornozkovat presne to viem 10,5 mesiaca a to si potom sadol sam..niektore deti sa suchaju po zadku aj do 1,5 a potom sa postavia...niektore stvornozkuju od 6 mesiaca a postavia sa az po roku..to mam osobnu skusenost, my sme take nic nerobili a Majko chodil skor ako ten co stvornozkoval od 6 mesiaca.( takze sme vlastne boli pozadu 4 mesiace) 😉 a nakoniec sme chodili prvy..ale je pravda ze ja som za ruky s nim nikdy nechodila...sa m sa postavil sam zacal chodit 😉

flow333
autor
14. máj 2009

mamky to su take ultimata a do mesiaca, lebo je to v tabulkach...no a co, ved kazde dietatko je ine...presne ako pise lilyk....aj nam povedala, ze nema spat na boku, ze to je zle ale co pocuvam pomaly kazdy spi na boku, nesmie zaspat v polohe na kolenach, to je vraj porucha vedomia mi povedala, lebo to ako keby si nevedelo najst polohu az od vysilenia zaspia podobne bludy...proste pic.. dr tak vsetky deti su potom vadne, lebo ziadne nespada do tych ich tabuliek

lilyk
14. máj 2009

aj my spime na boku od 5 rana, to si ho beriem k sebe a kedze sa na postel inak nezmestime tak ho vzdy otocim na bok a spinka sa mu lepsie😀
a pocula som ze niektore deti zaspavaju tak ze sa hupu na nozickach, tym sa vlastne ukludnuju a zaspinkaju...po case ich to prejde 😉

silvinka
14. máj 2009

flow mas ip dr.o tebe vie takze sa mu mas ozvat a povie ti k tomu cosi a vobec to nie je tak zle ako to ta krava definovala

lilyk
14. máj 2009

a este jedna pikoska...Majkovi zarastla fontanela v 6 tt...to nikto u nas este nepocul a hlavicku na teraz jak tekvicku 😀

katkaza
14. máj 2009

ahojte
flow neboj...bude to dobré...
aj naša spí iba na boku,na jednom alebo druhom od narodenia...na chrbátiku som ju spinkať ešte nevidela a neprišlo mi to divné...aj ja spím iba na boku
a to štvorkovanie do mesiaca sa mi zdá tiež divné,mne doktorka povedala,že niektoré deti lozenie jednoducho preskočia a začnu hneď chodiť a neskôr sa k nemu môžu vrátiť..veď každý sme iný...také tabuľky by mali zrušiť,zbytočne ma to len stresuje ☹
bibka ďakujem...pôjdem ich kuknúť 🙂

flow333
autor
14. máj 2009

silvi mozem mu hned volat?

lilyk
14. máj 2009

pardon niev tt 😀 ale v 6 tyzdni jeho zivota..to ukazal ultr.

mihanka
14. máj 2009

flow, klud, nema ziadnu epilepsiu... 😉
lilyk, fiiha... ved to okolo roka zarasta... teda podla toho ktora...

flow333
autor
14. máj 2009

silvi len nemam IP

mihanka
14. máj 2009

foto stretko...
tak silvinka ako?? toho 7.6 je nedela... alebo 31.5... tiez nedela... ty rozhodni... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre