Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
28. máj 2009

ale ze dakujem,potesilo a este budem dlho spominat 😀 😉

phoebe003
28. máj 2009

ahojky holky,tak teda ještě jednou dávám fotečky.já je nevymazala,ale někdo z adminů byl aktivní 😒 třakže kdo mne nevidět hodila jsem do jiného albíka http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=1... kdyby to někomu neššlo,tak napište a předělámmmmm

bibka333
28. máj 2009

fibi mocmocmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 pekne a aka si chudučka 🙂

phoebe003
28. máj 2009

bibi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 děkujuuuuu,jj snažila jsem se

phoebe003
28. máj 2009

bibi??Kam jsi ušla?

bianca
28. máj 2009

Karol supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.Moc ti to slusiiiiiiiiiiiiii.Fakt uzasne copanky

inak nam prave doviezli cestovnu postielku krasnu

babofka
28. máj 2009

ahojte,
no, asi sme aj my v niecom spomedzi oktobrovych deticiek prvi. oliver dostal ovcie kiahne ☹ ☹ ☹
majte sa 🙂

bianca
28. máj 2009

babofka ahoj.Ako to znasa?Kde to chytil?Prajeme skore uzdravenie

phoebe003
28. máj 2009

teda,kde proboha chytil neštovice??? 😒 přeju brzké uzdraveníííí

babofka
28. máj 2009

no ja netusiiim 😅 to musi byt brutal chytlavy virus 😕 mozno mal oslabenu imunitu, lebo som musela brat atb 😔
ale zatial to nema nejaky dramaticky priebeh, v sobotu bola prva vyrazka, dnes ich ma okolo 20-30, bez teploty, davame fenistil kvapky a natieram cajovnikovym olejom

babofka
28. máj 2009

a dakujeme 😉

babofka
28. máj 2009

...mozno to ma miernejsi priebeh aj preto, lebo ma odo mna protilatky, kedze som ich absolvovala
aspon nebudem mat dilemu ci zaockovat 😀

smardik
28. máj 2009

ahojky co tady nového 🙂 dlouho jsem tu nebyla

bianca
28. máj 2009

babofka a nikde sa s tym nestretol?To je divne.

ahoj sm

smardik
28. máj 2009

bia ahoj 🙂 malý spí, byli jsme na plavání a zmohlo ho to

henri001
28. máj 2009

jezisi mysi kiahne, som sa este zabudla bat na taketo veci .... 😀 😀 😀 babofka nech vam to rychlo prejde 😉 alebo nech si to neskrabe ci co ti mam vobec zelat 😅 😕 😉
a smardik, minule si neodpisala na otazku, to naozaj zarabate na druhe mimi, ze mas v pase snazilka ? 😅

smardik
28. máj 2009

henri kukni tady https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

je to dost jasná odpověd 🙂 🙂 🙂 🙂

henri001
28. máj 2009

Mihi 😵 😀 prosim ta ked tu budes, mohla by si vyrobit tabulku a ko sme na tom podla cinskeho horoskopu - teda ci vyslo co malo vyst ? viem ze selinke nevyslo ....ale inak ? to ked budeme zarabat na surodencov, aby sme vedeli ...daaaakujeeeem 😵 😵 😵

henri001
28. máj 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 smardiiiku gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smardik
28. máj 2009

henri dík 🙂 od dr. to ještě potvrzené nemám, ale 3 jsou pozitivní tak tam asi fakt bobek bude

henri001
28. máj 2009

to vazne ste planovali takto sup sup ? aj ja som najprv chcela, ale reku kuknem este trosku o com toto je a dam telo doporadku 😀 😅 no to je teda prekvapenie...a drahy poslucha 😕 😀

smardik
28. máj 2009

henri no my to plánovali ale nechráněný sex byl jen jednou a tak to dopadlo 😀 😀 😀 😀 , já se včera málem zkácela jak jsem viděla ten test a skoro manža taky jak ho viděl

henri001
28. máj 2009

😀 😀 😀 no to ti verim ...tak sa opatruj tehulka nasa 😉 musim za krpcom, zase odsavat 🙄 ma porazi uz asi...

smardik
28. máj 2009

henri 😀 😀

bianca
28. máj 2009

sm uz si to prezradila??? 😀

smardik
28. máj 2009

bia jo tady jo ale rodině 😀 😀 , 8.7 jsem objednaná na gyndu tak uvidíme

bianca
28. máj 2009

az tak pozde???????????????????a co pripravy?Poviete to vazne tam???

phoebe003
28. máj 2009

ha 😕 😕 😕 😕 😕 čučím jak tele,další těhulka smardíkuuuuuu véééélikááánskáááááá gratulaceeeeeee takže manžel už je zase ok že jste hupsly na snažení? no každopádně přeju co nejpříjemnější těhulkováníííííí

smardik
28. máj 2009

bia nene na svatbě to neřeknem, za prvné to chci mít potvrzené od dr. a za druhé nepočítám že by moji rodiče byli nadšeni tak si nebudu kazit svatbu, mamka má v červnu narozky a 20. to slaví tak uvažuju že ji pak doma dáme obálku a tam bude "dopis od miminka"

bianca
28. máj 2009

sm to by bolo fajn.Oni budu iba v soku ale budu radi tak ako ja 😵 ja som bola cely den v soku ked si mi to napisala 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre