Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
18. júl 2009

ahojte maminky...
v prahe je velmi velmi dobre, ale viem ze je vam luto ze tu nie ste s nami, tak nebudem vypisovat... vonku teraz prsi, tak mame volno, sedime si tu spolu... 🙂 bora vas pozdravuje, odkazuje, ze je tu uzastne... 😵

andre, ryza je jedna z prvych potravin, som prekvapena, ze zavadzas az teraz... 😕 😉 ja som kupila natural ryzu, varim okolo 40 minut a bud pomixujem s ostatnou zeleninou alebo maskom spolu, alebo len pridam...
bibka, urcite nie oprazit na oleji... 😉

phoebe003
18. júl 2009

Ahojky lidičky, přeju dobré ránko všemmm

mihanka 😕 jste v Praze???? 😕 😕 😕 jako nějaké stretko? já chci taky 🤐

bianca
18. júl 2009

hojte

no na olivovom podla mna je mozne oprazit.Ja to sice nerobim ale ved do jedla sa doporucuje davat par kvapiek oleja.Ja som to skusila iba raz a mala sa pogrcala

u nas je decka neskutocne teplo.Fuj.Mala ma iba body a pribudli aj ponozky lebo beha v chodaku a papa banan a melon

question
18. júl 2009

mih..jasne ze zdravime a tesime na dalsie fotecky🙂 tu este neprsi..ale chysta sa 😝
phoebe miha a bora su u Henri v Prahe 😉

phoebe003
18. júl 2009

bianca u nás je neskutečná zima... zataženo a fouká a já půjdu žehlit...

qest, aha tak tj a já o tom nic nevímmmm, asi budu muset zase dočítat, když já to nestíhámmmm 😢

bibka333
18. júl 2009

ahojte slavka na olivovom ja davam kus 😉 tak mate mini stretko ok bavte sa super

bianca
18. júl 2009

karol tu je hrozne teplo.Ale podla radaru sa to zenie uz i na nas.

phoebe003
18. júl 2009

bianca jj, koukala jsem taky na radary a dneska to nebude příjemný... 😠

lilyk
18. júl 2009

ahojte 😉
ja pridavam do kazdej obednej porcie oliv.olej,my mame od zaciatku problem z kakou ako takou 😒 a to hlavne koli tomu ze nic nepijeme 😖
u nas hrozne fuciiiii a uz sa aj zatiahlo, tak sme sa rozhodli ze pooslavujeme maminkinu 50-tku, ma zajtra...este cakam odpoved od svokrovcom ci dojdu dnes alebo zajtra 😉
prajeme kraaasny vikend 🙂

phoebe003
18. júl 2009

chjo a u nás už zase pršíííí

selina.liana
18. júl 2009

lilyk my sme mlai ten istý problém ťažko kakala zapekalo ju tiež málo pila ja tiež do každého obedu dávam olivový olej začala som jej dávať tie šťavy od hipp bez cukru 100 % riedim to dám 40 štavu a 220ml vodu a to vypije za den až okolo 260ml a ako to pije nemáme problém s kakaním a je tam faktt minimum v pomere tej šťavy čistej vody mi toľko nevypila a toto jej ide

phoebe tu je hrozne horúcooooooooooooooooooo

selina.liana
18. júl 2009

mihan bora henri v dobrom závidím užite si to 😉

andre
18. júl 2009

díky tú ryžu 😉
mihan, no ja tiež... prekvapená... 😅 😅 ... som sa pýtala na gastre keď sme boli či furt to samé má jesť či nemám už niečo iné dávať, mi bolo povedané že tak ako doteraz a v žiadnom prípade rožky a piškóty a obilniny, že až v 10m. ... 😕 som tiež pozerala na ňu či to vážne myslí... no ale pridala som aj iné kaše nielen ryžové, napriek tomu, a hovädzie mäsko, ale ryžu ako takú miesto zemiaku ešte nie... ale ďakujem 🙂 🙂

bianca
18. júl 2009

juj tak nasa pije zasadne fen.caj od sunarku.Inak nic nepolkne a vstko vypluva.Dnes som jej skusila dat normalny decky caj v zal.sacku a ani nahodou.Cistu vodu tiez pije ale strasne malicko a stale by musela mat cerstvu.Stavicky ani dzusiky nechce a ani rozne decke napoje len stale ten caj granulovany do studenej vody

question
18. júl 2009

my pijeme iba cistu vodu..nic ine som jej este ani nedavala..andre ved vies...co dokrot to nazor.. my papame uz aj piskotky-detske,aj rozteky 😉
u nas sa tiez zatiahlo..tato hned po praci utekalna tenisovy turnaj..ja cakam svokru a pojdeme okukavat tata,aby on neokukaval nejake zriebatka 😀 😝

phoebe003
18. júl 2009

seli, tak to vedro závidím, tad už zase pršííííí ale nehorázně...

no já dávám Adámkovi pít jen čistou převařenou vodu a vpije mi za den i dvě, někdy tři 260ml flašky. a čajíky nekupuju vůbec, jen Eliška má ten granulovaný od hipp-u jí chutná nejvíc - ta lesní směs! a do jídla taky přidávám, nevím jak a kolik vy, ale já jednu čajovou lžičku panenského oliv. oleje a nemáme s bříškem jediný problém, akorád převčírem byl jeden menší v noci, byl adámek u mé babičky a ona mu dávala čistou vodu, říkala že převařenou ale malej měl v noci křeče vřískal jak kdyby ho na nože brali, no pak se napil, pochoval se u mamiky, zabalený do španělky a usnal během chvilky, ale chdátko moje se kroutil a bylo mi ho strašně líto.už jsem uvažovala i nad trubičkou, ale stačilo zvednout nožičky a zatlačit na bříško a prděl jedna radost..

lilyk
18. júl 2009

Seli to som robila aj ja s Majkom lebo ten mi tiez nic nepil, a prisla som na to ze jedine co vypije a to pil potom asi aj 1 rok bola tiez ta stava, jemu chutila ta harmancek fenikel aniz, zriedila som a za tym sa hadzal jak divy uz len ked videl ze prelievam z flasky do jedho flasky...no ale pri Tominovi som zatial neprisla na nic 😖
tak u nas to vyzera tak na olamane stromy od vetra s dobrou burkou 😖

simona161
18. júl 2009

ahojte, ja Alexovi varim detske vrecuskove caje, mam niekolko druhov a striedam ich, mame aj granulkove caje, ale tie pouzivam zriedka, len ked rychlo potrebujem a nemam cas varit vrecuskovy ... ja mu ich nesladim ani nic a denne mi vypije minimalne 500 ml, v tomto teple 1000 ml ... varim vzdy jednu termosku doobeda a druhu poobede ... okrem toho este samozrejme mliecko rano a vecer ... a uz sa aj na nas zenie burka 😠

bianca
18. júl 2009

to ja len cumim.Ja mam do malej problem dostat 100 caju niekedy.Asi nema pocit smedu tak ako ja

andre
18. júl 2009

počujte baby, ako vyzerajú potničky ??
mathy je zas vysypaný, ma trafí asi už 😠 dúfam, že sú to potničky len ... má to pod bradou celý krk a trocha pod krkom na hrudníčku, ale iba pod krkom a na pravom pleci, mini bodky ružovo červené a na dotyk je to drsné 😅

question
18. júl 2009

fuuha..simi tak tomas super,ze Alex to tolko vela vypije..my dame do seba tak 120 ml..ale zasa pijeme mliecko po kazdom papani stravy,tak asi preto.. 😉
andre..neblazni,ze zasa nieco..aj my mame potnicky na krciku a vzadu pod vlaskami... odtepla..malinke cervene 🙂teda snad 😉

question
18. júl 2009

ps.videli ste pohromu na pohode???? strasneeeee ☹ ☹ ☹

andre
18. júl 2009

ques, videla som to... horalka tam mala hrať nie ? 😕 😕

bianca
18. júl 2009

ques ja tam mam brata a som na nervy.Volal ze je ok ale aj tak

lilyk
18. júl 2009

nam na to ze nepije dokina povedala ze pokial ma kazdu plienku pocikanu a vyzera tak jak vyzera 😀 si nemam robit starosti....no ja som dnes vyskusala ze sladkeeeeee..jablko,mrkva,banan = stava z DM a zas nezabrala,jedina zmena ze ho nezatriaslo 😅 ale nechcel 🤐
pohodu sme videli....strasne 😔

simona161
18. júl 2009

ahojte, ja mam na pohode spustu znamych, chceli sme ist aj my ... horalke som pisala, mala dnes hrat ... neodpisuje mi ☹ dufam, ze su v poriadku ...

simona161
18. júl 2009

a k tomu pitiu caju - ja sa nedivim, ze mi Alex tolko vypije, lebo on stale beha, lozi, skace, ani pri jedeni nesedi poriadne a skoro vobec nespi, takze on sa aj velmi poti a unavi (ale spanok mu paradoxne nechyba) ...

bianca
18. júl 2009

a na co horalka a s kym hraje???Daco mi evidentne uniklo

simi ja tiez dufam ze bracho je ok.On aj ked mal buracku tak domov hned volal a povedal ze je v pohode a az v takej pohhode teda nebol.

inak nasa je permantne v pohybe.Ako si mi Matka pisala ze mala pekne sedi a hrajka sa tak to uz nie je pravda,Naucila sa zo sedu ist na 4 a nestiham ju niekedy sledovat

simona161
18. júl 2009

Bian, pisala som ti na FB 😉
a neboj, hadam brasko neklamal 🙂
a sledovanie dietata mi nemusis spominat, poznam, az moc dobre 😀 vsetky si to uzijeme ... akurat, ze podaktore deturence su trosku zivsie 😀

bianca
18. júl 2009

simi dnes spala asi 45 minut (vcera 3 hodiny ) a stale je ako rybycka.Ja som uz poobede pri nej dostala mikrospanok ked som si k nej lahla.Som dostala skoro infarkt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre