Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
25. aug 2009

tilky to je hmota s cukrikov marschamlou

inak decka hadzam do placu anketu.

s akym i/y sa pise slovo maminki/yne ? Zatial sa dohadujeme 3 a je to 2:1

tilky
25. aug 2009

ty Bianca a toje čo ? maršmala som to ešte nečula

tilky
25. aug 2009

aha už viem

henri001
25. aug 2009

ja si myslim ze maminkine 😎

bianca
25. aug 2009

henri tak 3:1 😀

tilky
25. aug 2009

bianca ja myslím že s tvrdým
😉

bianca
25. aug 2009

no super 3:2

selina.liana
25. aug 2009

Bia ja si myslím že i ale skúsil som to dať do pc je tam kontrola gramatiky a prešlo aj s i aj s y

selina.liana
25. aug 2009

Bia ,keby sme to nerozoberali a treba to použiť píšem automaticky ,ale teraz keď nad tým rozmýšľam no neviem

andre
25. aug 2009

aj my gratulujeme oslávencom 😵 😵

mám aj dotaz, pls. radu, nejde mi akosi stiahnuť tie foto z tých liniek čo pridala silvinka... možno to robím blbě 😒 , môže mi niekto napísať tak blbečkovsky čo mám kedy pomačkať aby to fičalo ?? ... ďakujeeeeem 😅

alynka
25. aug 2009

maminkine- tak sa to píše

My sme oslavovali včera 10 mesiacov a dnes sme už boli na poradni a brali nám aj krvičku, aby nám zistili načo sme alergicky. Dr. o tom furt len kecala, že je malinká, že nepriberá a že keď prídeme nabudúce, tak spraví odbery. Až som sa už naštvala a zavolali sme že chceme odbery. Tak uvidíme čo nám zistia.
Ešte nám aj predpísala HA mliečko, že má papať také. No som zvedavá čo naň povie Viki.

alynka
25. aug 2009

Gratulujeme aj všetkým ostatným oslávencom 😉

bianca
25. aug 2009

aly nasa je HA mlieko od narodenia

seli no prave.Ja by som tiez nad tym normalne neuvazovala a pisala,ale.... a uz bol problem na svete

alynka
25. aug 2009

ja ju umelým mliečkom len prikrmujem, občas cez deň.

lubka78
25. aug 2009

bia...krasne fotky...mala modrooka okata princezna 😵
ja si myslim, ze to ma byt maminkine...podla vzoru zena 😉
andre...ked si pozries na tu stranku nizsie, tak ti tam odpocitava cas a po odpocitani sa ti objavi ikona pokracuj a potom stiahnut

phoebe003
25. aug 2009

já myslím, že tvrdé, protože hy, chy, KY, ry, dy, ty, ny jsou tvrdé souhlásky, ale tedy v české gramatice, nevím, jak je to na sk, ale já bych napsala tvrdé. např. : "to je maminky." (maminka bez maminky jako žena bez ženy) a to "ne" (maminkyNE) tam slouží jako přídavná koncovka. Možná se pletu, ale to je můj názor. Tak jsem si to odůvodnila...

bianca
25. aug 2009

tak uz nic.Navrh na body Slavke poslane MAMINKINE lebo po pravde mi to viac reze

karol ty ma tu z kurna neplet bo uz je neskoro 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa to poriesilo z nevdac. manzelom?

lubka dakujeme.Robili sme co sme mohli 😀

lilyk
25. aug 2009

caute 😉
tak sa pridam k hlasovaniu 😀 napisala by som maminkine 😀 ked si len vyslovim maminkine s tvrdym Y tak sa idem popukat od smiechu 😀....no som zvedava kde je pravda...ale az zajtra....
dobruuuuuu 😉

phoebe003
25. aug 2009

bianca sorry, Já nechtěla, já jen přidala svou úvahu 😀 😀 😀 dostane po papule, jen co mi vleze pod ruku 😀 😀 😀

***************************DOBROU NOC*********************************

luciabah
26. aug 2009

ahojte, hlasime navrat z prahy, bolo nam fajn, vratili sme sa v pondelok vecer ale trosku nestihame.

fotky zo stretka krasne

a darceky... takze my ideme kupovat klasicke drevene kocky / lebo sofinkine zboznujeme/, knizka s klavirom, potom od fisher price knizka s riekankami, a este velku drevenu kocku / z jednej strany pocitadlo, potom puzzle, atd/. no a odrazadlo ideme kupovat pod stromcek a starka kocik pre babiku a tak.

a super darcek na rok je ten hovoriaci psik, nasa gretulka ho zboznuje.

zatial papa

question
26. aug 2009

dobre ranko.... sme po poradni..mame 75 cm a 8800...dostali sme pich pich do och ruciciek ☹ 😠 😠 a boleloooooo 😉
dnes konecne aj ja pridam foto zo stretka 😉

simona161
26. aug 2009

ahojte, gratulujem nasej spoluoslavenkyni Simonke a mojmu zazraku Alexovi k 11tke 😉 a este Danielkovi a Natalke k 10tke 😉 a veru dlho tu neboli ani Geveva ani Kaboca .... a este vsetkym prajeme pekny den 🙂

evitkamalicka
26. aug 2009

ahojte

vymesacnikom gratulacia 😵

evitkamalicka
26. aug 2009

luci my uz mame aj toho psika aj tu knizku s riekankami a tolko hraciek, ze radsej kupime len oblecko a od babiek dostane odrazadlo a trojkolku tu s tou ruckou co sa da aj tlacit

phoebe003
26. aug 2009

Dobrý ránko holky, tak olavencům vééééélká gratulace já jdu akorád přidat fotky z Larionu a tak kompletně....a pak se musím začít oblékat, bo jedu do práááce...

henri001
26. aug 2009

SIMONKA NASA HENRY TA PUSINKUJEEEE 😵 😵 😵 gratujeme k 11 mesiacikom
AJKO vsetko naj naj naj a vela baaaab 😀 😀 😀

mihanka
26. aug 2009

ahojte...
dakujeme krasne za gratulacie.... sak to je countdown cisty toto... vraj 11 mesiacov... 😅 to uz bude rok????

tiez prajeme Alexovi, Danielkovi, Natalke vsetko len to najlepsie... 😵 😵

ta idem nahodit simi a fotit... 😀

mihanka
26. aug 2009

ja sa priznam, ze som si otvorila dnes tabulku s narodeninami, ze kto to vlastne dnes oslavuje... 😀 nuz mi vyfucalo vsetko, lebo od rana som stihla, oprat, povysavat, vytepovat gauc a koberec, umyt kupelku, stret podlahy aj schody, teraz uz len varime so simi obed... 😅 a poobede budeme labzovat po meste... musime tatinkovi kupit kravatu na svadbu na sobotu... a simonke nemozem zohnat sandalky, asi pojde len v ponozkach... ☹

lilyk
26. aug 2009

Simonke prajeme vsetucko naj k 11 mesiacikom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre