Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
19. apr 2009

moj kuka formulu v spalni a ja v obyvacke nejaku komediu na markize

flow333
autor
19. apr 2009

Dobre ranko, my sme vstali o 9tej, akurat sme dopapali a chystame sa k nasim....MM opat cely den trening...

simi dnes bude HMko... 😀 😀 😀

inak 2 noci po sebe sok...malu ulozim vecer a rano, tam kde mala nohy my hlavu a namiesto hlavy nohy....a zakryta spokojna o 180st. otocena...len nechapem ako sa jej to podari, ked je dlhsia ako postielka siroka.. 😀 😀 😀 ne tak sme sa smiali.... 😀

bianca
19. apr 2009

taaaaaaaaaaaak mam doma agresivne mimino.Len ziape,slzy ako hrachy,du pusinky si neda siahnut a co je najhorsie tak odmite papat ale uplne.Zjedla len par lz.vyzivky a mlieko sa ani nedotkla .teraz spotena-uplne mokra zaspala.To je den

luciabah
19. apr 2009

ahojte bambulky

tak nam sa vratil ocinko zo sluzby a vlastne po tyzdni sa nam aj venoval, lebo cez velku noc bol s nami 3 dni a asi sa presitil a tak cely tyzden mal vlastny program a mna sa len rano opytal, preco nema ozehlene boxerky... 😠
a teraz musel ist kocikovat, cely nestastny, lebo chcel citat noviny a lenosit... ach ta jar, muzske hormony sa buria a buria, ale ja ich spacifikujem 😠

my tu mame sofinku a jakubka a sestru, kubko je taky nadherny, riadna buchticka, volame ho sumo a sofi, potvorka mala, vcera ju sestra pochvalila, ako krasne uz tyzden poslucha, no mali ste vcera vidiet, skoro som si vlasy vytrhala od zlosti, ale nechcem na nu kricat, tak som len predychavala 😀 lebo jej robi strasnu radost, ked niekoho rozculi... no proste cert

babofka
19. apr 2009

bian, skusas davat chamomilu (honeopatika) namsu idu tiez zubky a vecer boli strasne revy a odkedy berieme tak je to lepsie

luciabah
19. apr 2009

bia... uz to pride... myslim ten zubok, my sme toto presne mali pred velkou nocou a potom v sobotu jej vykukol zubok. ani nam nechcela papat a spat nespi doteraz a aj v noci place zo spanku.ale zacala papkat. ja som kupila tu kefku, co sa natiahne na prst ako rukavica a na konci ma stetinky a tak jej to skrabkam.

bianca
19. apr 2009

luci hoj

babofka ja sa najprv nakopem do zadku lebo uz asi 3 mesiace idem do lekarne kupit calgel a este som ho nekupila

luciabah
19. apr 2009

ahojky bia a vsetky
ja som len trosku prispela a postazovala sa a uz aj odchadzam, idem odsat mliecko, umyt si vlasy a nachovat malu a potom musim ist za kamaratkou, dnes odchadza do UK, teda vlastne vracia sa tam.
tak zatial papa

bianca
19. apr 2009

luci mala ma kefku do rucky a strasne si to v pusine drie.Fajnu navstevu

babofka
19. apr 2009

ahoj luci,
ty zehlis boxerky ? si si ho rozmaznala 🙂
bian , my mame aj calgel, ale ten davama tak 1x denne, ked uz je velmi zle, ono by sa to casto nemalo

lilyk
19. apr 2009

ahojte 😉
Bianca ten Calgel nekupuj,my ho mame doma, nic moc 😒 aj na sebe som skusala nic to nerobilo, skus radsej Citrovital, ten mi aspon trosku jazyk zmrazil 😉

babofka
19. apr 2009

lilyk, neni nebezpecne nieco silnejsie, aby mu to neumrtvilo aj to, co netreba 😒

lilyk
19. apr 2009

Babofka neviem,ale je to urcene na prerezavanie zubkov, a ten Calgel sa mi fakt zdal o nicom, a maly plakal dalej, potom uz skor tie Homeo boli lepsie 😉

babofka
19. apr 2009

ahaaaa,
ja som myslela, ze tie gely su vsetky na jedno kopyto

phoebe003
19. apr 2009

dobré ráno,tak adámkek dneska slaví půlročku,bože to tak strašně letíííííííííííííííííííí 😢

bianca
19. apr 2009

lil dik za tip.Toto obsahuje aloe a to ja malej nemozem dat lebo to je alergen

som uplne hotova.Keby som si lahla tak sa urcite mala hned zobudi.Ona ma taky radar v sebe

bianca
19. apr 2009

karol gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

phoebe003
19. apr 2009

bianca,tak to zkus risknout třeba bude spinkat dál.já bych si šla taky nejraději lehnout,ale ne z únavy,spala jsem dobře a večer jsem brzo zalehla.

bianca
19. apr 2009

karol len co som to napisala tak sa hned zacala mrvit 🙄

phoebe003
19. apr 2009

bianca 😵 tak si ji vem k soubě do postele...a máš to vyřešené... 😉

viki08
19. apr 2009

fibi gratulujeme k polrociku.. 😎

phoebe003
19. apr 2009

a nebo si dej pořádné kafe,probereš se.to je jedinej lektvar,který na mne funguje 😀

phoebe003
19. apr 2009

viki 😵 😵 😵 dikyyy

bianca
19. apr 2009

karol ona stale mrnci a nie je zvykla spat s nami v posteli takze by do mna len kopala a revala by
inak kavu som uz exsla a idem si pre dalsi zban 🙄

phoebe003
19. apr 2009

bianca tak toteda držím pěstičky..a japato,že jsi tak nevyspalá?

selina.liana
19. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee

selina.liana
19. apr 2009

moja malá celú noc nespala so hotovááááááááááááá

lilyk
19. apr 2009

Adamkovi prajeme vsetko naj k pol rociku 🙂

selina.liana
19. apr 2009

phoebe ako sa dajú na tom sleduj kukať filmy nam to píše aby sme sa zaregistrovali a ked sa tak aj tak to nejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre