Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
21. dec 2009

No Luci, ak si ty zla matka, co uz potom my....?? Neboj, ten pocit urcite prejde. Preco ho vlastne mas...? 😕

U nas bol celkom pekny vikend, Blanke riadne vonku vymrzli licka a strasne sa rehoce, ked moze papekom kreslit do snehu 🙂 Zasa sme zabavali cely kostol nasim tancom 😅 Teda ja nie, ja som ju len spotena nahanala 😀 ...a neviete cim to je, ze ked dam malej blede rukavice, na konci prechadzky su uz tmave? 😅

Baby, vigantol sa da kupit aj volne, ci len na predpis? Uz nam zasa dosiel a ked je BB zdrava, nechce sa mi do tej preplnenej cakarne k dokine...

mihanka
21. dec 2009

lucii... to preto ze si bola v praci cely den? lebo preto zla matka urcite nie si... 😲

horalka, u nas podobne s tymi vymrznutymi lickami... vigantol je urcite len na predpis... tak si zavolaj k dokine, nech ti pripravia recept a zaklop, nech ti ho len podaju... 😉

mihanka
21. dec 2009

alynka, viki musi byt zlata... to je zlate ked tak vsetko opakuju... aj simi, len niekedy jej nerozumiem ani ja... 😀 (stale neviem, co znamena "adokoooo" - dnes pri tom ukazovala na vlacik...) 😖 😀

horalka777
21. dec 2009

adokoooo je podla mna japonska znacka rychlovlaku... ci? 😀

simona161
21. dec 2009

ahojte 😉
Luci, nevymyslaj hluposti, co ta to napada? Si uzasna mamina a robis vsetko najlepsie ako sa da ...
Pozerala som na Vigantol, nepisu na krabicke, zeby bol na predpis ... Ved je to iba vitamin ... Ja som ho uz kupovala bez receptu, ale je fakt, ze u nas v pohode kupim aj Fenistil atd, kym o par km dalej na mna kukali ako na drogovo zavislu, ze vsak Fenistil je iba na predpis ... takze si myslim, ze to zalezi od lekarne, ja by som najprv skusila a az potom isla k Dr. ...
alebo ti poslem, horal? 😉 pekna fotecka 🙂
utekam, mladeznik sa nudi 😀

lubik9
21. dec 2009

horalka..blanka je naaaaaaadhernyyyyyy anjelik 😵 😵 😵 😵

bibka333
21. dec 2009

ahojky
dnes sme obehali dolinu aj krčne pani dokia na krčnom jej vyčistila uško že zapal tam nevidi ale mohli zaučinkovat tie kvapky čo som jej dala tak uvidime dnes mala teplotu len 37,2 tak hadam to prešlo a ešte že nam ide vrchna trojka
baby vy davate take pekne vianočne pozdravy ako to robite ? 🙂
Luci vobec nie si zla mamina ja som sa stebou stretla len raz a viem že si dobra mamina 🙂 tvoje pohlady na Margaretku stoja za všetko 🙂
Horalka nadherny anjelik 🙂

horalka777
21. dec 2009

dakujem 😵 anjelik je sice s rozkami, ale len s takymi primeranymi 😅

Bibka super, ze to prechadza, bude dobre, uvidis 🙂 (ja som pozdrav urobila v obycajnom detskom programe "Malovanie", spojenim dvoch aktualnych fotiek 😉 )

selina.liana
22. dec 2009

horal to je krásne ako si to robila daj link na ten program prosímmmmmmmmmmmmm

horalka777
22. dec 2009

seli, obycajny program "Malovanie" pre deti, mame ho ako sucast windowsu 🙂 Photoshop mi neviem preco nefungoval 😅

matulik
22. dec 2009

krasny den maminky 😵 u nas chumeliiiii*****

bibka,nech ste skoro zdravucki.....a nech su to "len"zuby
...lucka,ze zla mamina,ved luuubis svoje deculko....tak hod vsetko za hlavu...to je rozkaz.... 😉

aaaa mame novinku,objavili sme novy zub-stolicku...takze 10 kusov a dalsi na ceste.... 😀

a chvalim vsetky sikovnice a ich vianocne pohledy.... 😵

bianca
22. dec 2009
bora8
22. dec 2009

NO JA NIEčO

bora8
22. dec 2009

na odľachčenie 😉
>>>> Šťastné a veselé...
>>>>
>>>> Kapor sa nám pripiekol,
>>>> majonéza skysla,
>>>> babka sa nám ožrala,
>>>> do oblátok drisla.
>>>>
>>>> Dedko zožral štedrák,
>>>> stratil pritom zuby,
>>>> dal si jedno poldeci,
>>>> med mu tečie z huby.
>>>>
>>>> Darčeky sa rozdali,
>>>> zase žiadna sláva,
>>>> v pyžame od manžela,
>>>> vyzerám jak krava.
>>>>
>>>> V telke idú rozprávky,
>>>> popoluška ,mrázik,
>>>> na zábradlí balkóna,
>>>> zmrzol deťom jazyk.
>>>>
>>>> Ani stromček nestojí,
>>>> zhodila ho mačka,
>>>> ktorú hlava rodiny,
>>>> láskyplne mačká.
>>>>
>>>> Tak už sú tu Vianoce,
>>>> šepnem si nesmele,
>>>> aj Vám všetkým prajem
>>>> Šťastné a veselé...

horalka777
22. dec 2009

😀 dik bora, toto som potrebovala, uz 2h uspavame Blanku a furt nic, dnes je mimoriadne nevrla 😖

babofka
23. dec 2009

stastne a vesele vsetkym 🙂
my bojujeme s pitnym rezimom, vratili sme sa k striekacke, z hrnceka toho moc nepopije. no a mlieko....ani za svet 😒 , davam pauzu a potom skusim znova 🙄

lilyk
23. dec 2009

my pijeme len z lyzicky...Majulo bol taky isty, pit zacal az od 1,5 roka 😉
Barborka je naaadhernaaa 😵

simona161
23. dec 2009

ahojte,
stastne a vesele vsetkym prajeme ♥ ♥ ♥

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

bibka333
23. dec 2009

ahojte Eliškw vyžli 2 zubky tak už ich mame 8 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bibka333
23. dec 2009

oprava Eliške vyšli 2 zubky stoličky 🙂


Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet! Prajú Faškovci

henri001
24. dec 2009

***Babulky prajeme Vam s Henrym Stastne a Vesele vianoce , vela rodinnej pohody , darcekov ***...cmuk cmuk 😵

evitkamalicka
24. dec 2009

prajeme vsetkym krasne a pokojne Vianoce a drobcom vela vela darcekov a nech ich choroby z daleka obchadzaju

mihanka
24. dec 2009

vsetci nech ste zdravi a stastni...
posielame so Simi vianocny cmuk... 😵 😵 😵

henri001
24. dec 2009

We Wish You a Merry♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪ Christmas♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪We Wish You a Merry ♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪Christmas ♥ ♥ ♥We Wish You A Merry ♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪Christmas ♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪...And A Happy New Year!♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪...

selina.liana
24. dec 2009

aj my sa pripájame prajeme vám Šťastné a veselé Vianoce všetkýmmmmmmmmmmmmmm 😉

phoebe003
24. dec 2009

Jen jednou za rok prijdou Vanoce. Jen jednou za rok se maly, snehem zachumlany stromecek promeni v zarici svetelko ticheho lidskeho stesti. Jen jednou za rok jsou lidska srdce tak blizko sebe, ze jedno duhe slysi. Krasne a radostne Vanoce preje Phoebe s rodinou 🙂

mám Vás holky ráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááda 🙂♥♥♥

andre
24. dec 2009

maminky,
želáme krásne Vianoce, štedrý Štedrý večer, a všetko len to najkrajšie ♥ 😵
PS : šťastné a veselé 😵

matulik
24. dec 2009

mamky,deticky a ocinovia...
stastne a veseleeeee.....***

bora.... 😀 😀 😀
henry...kam na tie caary-maary chodis.... 😉 😵 😵

bibka333
24. dec 2009

Ahojte
Prajem vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari štastím jasne ako Betlehémska hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre