Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
25. dec 2009

Ahojky holky, tak já doufám, že Vy jste měly krásné Vánoce, u nás to byla hrůza a děs, nervozita a hádky. Prostě ideál....

bibka333
25. dec 2009

Fibi asi je to vkaždej domacnosti kusok škriepok 😉 Ja som bola tiež nervozko ☹ ale dnes je ok prava domaca idylka 🙂 🙂 🙂 včera mala Eliška njvačšiu radost zo skakadla jelenčeka 🙂

selina.liana
25. dec 2009

Jej tak uz to je za nami . My sme Mali krasne vianove .auto co sme kupili malej v ktorom sa moze vozit tak sme jej Dali uz rano lebo vecer by sme ju nedostali do postele ,Mali ate pocut ru radost veselo si jazdi no kym nedociahne na pedal a nevie sama krutit volantom tak ju ovladame dialkovym . No uz aj na volante zaspala .......

mimusik
26. dec 2009

AHojte, keďže až teraz konečne pripojení... aj my sa pripájame k prianiu všetkého najlepšieho pre maminky, rodinky a naše najúžasnejšie detičky a prajeme pohodový sviatočný deň 🙂 😵

A máme novinu... naša Simi nás obdarila 3 dni pred Štedrým dňom - vyšiel jej 1. zúbok - vľavo hore 🙂 🙂 🙂

bora8
26. dec 2009

Ahojte kočky a koťata 🙂 tak ako? sviatkujete? my áno a super si to užívame..... 😵 😵 😵 darčeky sú porozdávané a radosť nadovšetko 😵 😵 😵 gratulujeme malej Simonke k 1. zúbku nám teraz konečne vyšiel 5. - teda nie mne ale malej 😀

malá dostala krásny kočík z dreva a je ním nadšená, dostala aj bábiku, ale tá skončí vždy na dlážke a vozí buď kocúra alebo svoju plyšovú ťavu 😵 😵 😵 kocúrovi sa to veľmi nepáči ale ťave je to jedno 😀 😀 😀

pheobe - to že sú aké také hádky cez vianoce - to aj u nás, lebo ja by som bola rada aby bolo všetko dokonalé a keď sa to nedarí (čo je samozrejmé) tak potom vrčím 😎 😎 😎 ale nakoniec sa to všetko vždy utrasie 🤐

phoebe003
26. dec 2009

Ahojky holky.

mimusiku,Bora princeznám gratulujeme k zoubkům, nám se vyklubali dva na ráz, takže slintáme a vřeštíme no děs.

A k těm Vánocům, u nás to skončilo hádkou a slzami. Nejdříve mne pomlouval tchán,(který mimochodem dělal celý den ho*no a pak že já to zdržuju, tak se teď nebavím ani s ním, ani s babkou plesnivou... když jsem přišla domů z kostela, že jsem asi kráva nebo co, že na štědrý večer běhám ještě po nějakých debilních kostelech a proto, že jsem rodičům na chalupu (která je od nás asi 20 metrů) nesla Betlémské světlo, protože to prostě k Vánocům patří. no a ve finále jsem se porafala až k slzám s mým vlastním otcem, protože mi něco sliboval a nakonec na to zapomněl a mne seřval, jakej jsem blbec, že si ho*no pamatuju atd,atd,atd. mám chuť stromeček podpálit a ozdoby vyházet z okna!!! a na celé Vánoce se z vysoka vy***t!!

Jinak se staalo i pá hezkých věcí. Adámek měl a má nesmírnou radost z toho hracího stolku, ani se od něj nehne a Eliška zase dostala lyže, 3x Barbie a Barbie koně, tak celý den běhá s barbínkou a vozí ji na koníčku. Pak samozřejmně bylo spousta jiných dárků a já měla největší radost z pečících porcelánových forem... jinak jsem byla v celku stále vytočená a to zvlášť u večeře, když do mne babka začala hustit, proč Adamovi nedám ten smaženej řízek, nebo vinnou klobásu a krmím ho jen polívkou bez chuti! tak jsem jí řekla, že chci, aby moje dítě mělo zdravá střeva a ať se mi do toho laskavě nenaváží, že si své děti budu krmit tak, jak já uznám za vhodné a nikdo mi do toho kecat nebude!...

tolik k našim radostným Vánocům!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Příští rok zalezu do koutku a nevylezu!

phoebe003
26. dec 2009
mihanka
27. dec 2009

ahojte... 🙂
mimusik gratulujemeee... ty si to tusila, ze na vianoce zubok bude... 😵 a ako Simi? dufam ze nebola nervozko...
bora aj tebe teda gratulujeme k zubku... 😀 😀 teda Lucke... 😀

phoebs... vianoce su krasne a snad to u vas prehrmi...
ako pise bora, na mna to tiez dolahlo, taka mierna nervozita rovno na stedry den, ale potom sa to utriaslo a vychutnavali sme si vianocne stastie a hlavne nech sme zdravi... 😵

simi bola supeeeeeeeeer, celu stedru veceru presedela, papala s nami vsetko, od oplatky s medikom, cez ovocie az po lososika so zemiackami... toho papala sama, pekne sa poutierala... z darcekov sa tesila, aj tesii...

az na to pocasie su tieto vianoce supeeeeeeeeeeeeeeer... 😵 😵 😵 😵 😵

http://www.facebook.com/album.php?aid=132777&id...

davno tu nebolo par maminiek... ema??

lilyk
27. dec 2009

Phoebe IP 😉

simona161
27. dec 2009

ahojte, gratulujeme zubacikom a prajeme vsetkym klud a pohodu 😉
u nas teda ziadne stresy neboli, asi to bude tym, ze sme si z nicoho tazku hlavu nerobili, netrvali sme na tom, aby to bolo dokonale, za nicim sme sa nenahanali, hlavne nech je pohoda 😀
maly s nami neveceral, lebo to by sme nevecerali ani my ... on neobsedi ani priputany, nieto este na stolicke, takze sme ho ulozili spat a vecerali sme intimco sami dvaja s mm 😉
zavidim vam spolocnu veceru aj s detickami, ale u nas by to neslo ... skusime o rok ... darceky sme zabalili, nachystali a dostal ich rano ... ani tu nas nicim neprekvapil, cakala som, ze ho zaujme aspon trhanie papiera, ale nic, ziadny zaujem, tak som ich rozbalila ja ... on sa na ne pozrel, zdvihol, zahodil a pokracoval v behani po dome ... takze neuspela ani Duplo Farma, ani Bruder auticko, ani kocka s labyrintom, ani nic, najvacsi uspech mali knizky, inak naozaj nic ... z celych vianoc ho zaujima iba stromcek, vzdy ked ide okolo, tak bucha vianocnymi gulami o seba, stahuje sladkosti dole, kope do neho loptu, skusa rucickou ako picha a to ho fakt bavi, hracky su u nas vyhodene peniaze ... 😀 u svokrovcov to dopadlo rovnako, za 3 hodiny, co sme tam boli sme ho nedokazali prinutit, aby ich rozbalil, ani sa na ne nepozrel, ked sme ich rozbalili my ... cely cas behal po byte a zametal s metlou, kopal si loptu a liezol hore vsetkym, rovnako ako doma 😉
takze nase sviatky prebehli absolutne tak, ako som predpokladala, nastastie vsetko bolo uplne v pohode ... akurat mm je dost vedla z toho, kedy maly vstava ... posledne dni vstaval 04.47, 05.30 a podobne, najneskor vstal 06.10 😀
ale ja to poznam, takze som zvyknuta 😉

bora8
27. dec 2009

sim ja viem že nemôže byť "dokonalé" ale proste to mám v povahe že chcem aby bolo po mojom 😀 😀 😀 to zn. poriadok, aká taká výzdoba.... mm zásadne všetko strašne dlho trvá.... má na všetko čas.... a ja potom nestíham, tak či tak som skoro všetko robila tento rok okolo vianoc ja, ale vôbec mi to neva, lebo to bolo po mojom.... 😀 😀 😀 ja si to nakoniec uvedomím a prestanem.... proste je to za tie roky taký náš folklór..... iba raz som s ním robila bordel - a to sa rozhodol na štedrý deň mi spraviť poličky čo som mala slúbené 1/2roka a vŕtať do steny a "konečne" to spraviť 😠 😠 😠 no čo už s ním..... každý sme nejaký nie 😀 😀 😀

simona161
27. dec 2009

bora, ved ja som nemyslela teba 😉 to som napisala vseobecne ... my sme to tento rok zobrali tak, ze ked sme uz cely rok nemohli byt spolu, tak si nepokazime vianoce tym, ze sa budeme stresovat ... urcite by to bolo ine, keby bol mm cely rok na blizku, ale takto, ked je takmer stale prec, tak to berieme vsetko inak ... a neboj, ja tiez chcem, aby vsetko bolo po mojom, on chce davat sviecky na stromcek ako prve, ja ako posledne, on tam lametu nechce vobec, mne sa paci a podobne 😀 ale taketo "hluposti" k tomu patria a raz ustupim ja, raz on a je to ok ... a zabudla som ti napisat, ze ked si predstavim Lucku ako vozi kocura v kociku, tak sa musim smiat, viem si to zivo predstavit ... urob foto, ak sa ti podari ... 😉

luciabah
27. dec 2009

ahojte

vsetkym zelame krasne prezitie este dnesnej nedele a dufam ze ste pod stromcekom nasli aspon trosku pokoja, lasky, zdravia a hlavne detsky usmev.

my sme boli na sviatky v senci u sestry a sme radi ze sme doma, lebo doma je najlepsie. veceru sme mali o 4tej aby sa deticky pekne vyhrali s darcekmi a aj sa vyhrali . a ich stastny usmev mne a matkovi stacil, ved prave preto sme isli ku sestre, aby deti boli spolu. a doma ked videli darceky tak radost obrovskaaaaaaaa. a teraz sme domka, zajtra praca, potom posledny den nasho ocinka v praci, potom ocinkova chata a stary rok a novy rok a zase o rok starsi 😀 😀 😀 😀 ale stale kraaasni a mladi na duchu 😀 😀 😀 😀

posielame vsetkym pusinku

bibka333
27. dec 2009

ahojte 🙂
Mimušik gratulujem Simonke k prvému zúbku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Fibi mna to potešilo pustil som si to asi 3 krat 🙂 🙂 🙂

phoebe003
27. dec 2009

Ahojky kočky

Simi moc hezké fotečky 🙂

Bibi, to jsem ráááda 🙂

tilky
27. dec 2009

ahoje

ani my sme tu dávno neboli tak to musím napraviť
gratulujeme všetkým zubáčom a zvlášť Simonke z Nemiec aj nám sa so zubkami vrece roztrhlo dole idú dva alebo tri
a ešte príjemné dosviatkovanie my sme si dnes boli zaplávať na Skalke pri Kremnici a bolo super

question
28. dec 2009

dobre ranko kocky.. vidi,ze Vianoce travime vselijako🙂 😉 my dnes u doki..vysoke horucky od noci ☹striedame paralen cipok a nurofen sirup... cakame na moc a uvidime..inak sa zatial nic nezistilo..uvidime co z mocu..len Amande sa nechce nejako cikat 😝

mihanka
28. dec 2009

Ivanka, vsetko najlepsie k meninkam, nech ste zdrave a fuj bacily prec, nech je Amanda v poriadku... 😔

lubik9
28. dec 2009

ahojte mamky..trosku som vas zanedbala,ale nejak nestiham (ako stale 😠 )

gratulujem k novym zubkom a choruckym skore uzdravenie..u nas sa tiez zacalo v noci pokasliavat,tak som dnes navstivila lekaren,tak dufam,ze to rychlo prejde a nebude to nic vazne

tak si este uzivajte sviakty,ked maju oteckovia dovolenky a moze byt rodinka pohromade 😵

lubik9
28. dec 2009

jeeeej a slavka mi to pripomenula..ivka vsetko naj naj naj k meninam 😉

lubik9
28. dec 2009

inak nemate niektora skusenosti so stupienkom..chcem pre timiho stupienok do kupelky a neviem sa rozhodnut,ci taky co ma len 1 schodik (ako napr.):
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

alebo taky co ma 2 schodiky:
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

selina.liana
28. dec 2009

Lubik stupienok mam uz pre malu , ale nepouzivame este, kypila som jej v quelle detske umyvadlo na vanu so stuplom, zrkadlom a poharom tak ta vyska jej zatial Staci a tamsa umyva ak chces hodim foto

question
28. dec 2009

ahojte Slavka, Lubka,dakujeeeem 😉
Lubka..ja som skor za 1 stupienok..pri 2 ma vacsiu sancu spadnut.. podla mna..
inak podvecer zaberak..od 39,7 po 1 sprche, 4 zabaloch a 2,5ml nurofenu spadla teplotka nizsie.. ale verim,ze zajtra bude lepsie 😉
cmuk vsetkym babatkam

henri001
29. dec 2009

juj Ivka, drzkajte sa 😨 a vsetko naj k meninkam 😅 😵

mam tu restik u Lubika 😔 prepac ja sprostana, som ti zabudla odpisat 😒 nemam ziadne nove napady do vodicky, nam sa momentalne vobec nic nechce , iba sa mojka so mnou , obcas ked ho drzim pod bruskom plave, potopenie akoze pretrpi , ale vobec sa neusmeje na mna, skor taky pohlad ze este raz a si ma nepraj 😕 😀 ale zeby sa neako extra hrnul do vody, to nie 😖 takze ste na tom uplne super oproti nam 😀 😉 mas sikulaka 😵

seli jake umyvadlo preboha so zrkadlom, okamzite hod foto ! 😀 😀 😀 😀
my stupacik asi kupime v ikea , zatial sme kupili tu umelohmotnu stolicku s tlstymi nohami , celkom ho bavi tam sediet, al chce na nej aj stat , takze horory zazivam 😝

selina.liana
29. dec 2009

Henri aj my mame stupacik z ikei ale pride mi to nebezpecne este. Zajra teda dneshodim foto umyvadlA je super fakt

selina.liana
29. dec 2009

henri detail https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... je to super má odtok a malá sa tam čvachce a umýva , schodíku by som sa ušete bála mám ho doma ale schovaný

selina.liana
29. dec 2009

vešia sa na vaňu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre