Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
28. apr 2009

phoe dala som si predlzit z ludskych vlasov

phoebe003
28. apr 2009

evitka..je mi to jasný.i já si nechám prodloužit přírodními vlasy... 😉 se na to už neskutečně těšímmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵

emaso
28. apr 2009

cafte,evit ani ja nestihla som ☹

my zuby nincen tiez,nervacime,zujeme jazycek,suchame si dasienka,nic vic 😒 ked sa jej deru take lopaty ako Jasminke tak sa ani necudujem ze je neuroza 😀

co sa tyka blabotania tak my mame cely repertoar a pravidelne si ho opakujeme,hlavne pred vecernym spanim-zopaknut slovicka a spat 🙂

selina.liana
28. apr 2009

mihan kde si kupila také piškoty???? aj my chceme, ja som dala malej od nestle tee od ukonceneho 6 mesiaca , nevšimla som si že je tam muka a sme sa úplne vyhádzali, museli sme ísť na pohotovosť, doki povedala že pšenica je ťažko strávitelná že až po roku by a mala tak my možme len bez pšenice

viki08
28. apr 2009

ahoj seli , no co kupila si struhadlo?

viki08
28. apr 2009

a blabotanie? ma svoj slovnik a ked sa jej che tak si blaboce , ale najcastejsie sa to zacina umbe a funi ako o zivot.. 😀 a uz nam stvornozkuje aj po plavacke uz sa naucila ako ma ist aby sa jej to nesmykalo 😀

flow333
autor
28. apr 2009

my hovorime abuuuuuuuuuuuu abuuuuuuuuuuuuu abuuuuuuuuuuu a ja jej na to, ci pozerala aladina, tam je ta opica Abu 😀 😀 😀 😀 😀

mihan, prave, ze nam ocka neutekali. az teraz...ale to nie vzdy.... 😖

simona161
28. apr 2009

ahojte, my uz tyzden rozpravame baba, babo, hav, huf ... furt dookola, myslela som najprv, ze je to nahoda, ale on to hovori furt ... mozno ine pismenka nevie 😀

simona161
28. apr 2009

a idem sa zuslachtit, MM pride skor z prace, pojdeme na nakup aj s malym, to bude zase cirkuuuussssss 🙂

mihanka
28. apr 2009

selinka, kupila som ich u nas v malom bio obchodiku... to ma mrzi, ze sa vyhadzala... treba citat nie len ze su vhodne od 6.mesiaca, ale aj zlozenie, tieto obsahuju aj mlieko...

http://www.fendtrade.sk/data/letakBMM_sk.jpg

http://www.fendtrade.sk/index.php?referid=1&lan...

phoebs, musim ta trosku pototo... ved o evit vlasoch tu tocime uz pekne dlho... 😉 😉

phoebe003
28. apr 2009

mihanka.moje chyba.omlouvám se...nedočítala jsem všechno. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

evitkamalicka
28. apr 2009

mihan tie piskotky vyzeraju dobre

lubka78
28. apr 2009

mihan...Misko mal maximum vcera 37,8 po odcitani a merala som mu len asi kazde 2 hodiny, ci nestupa teplota a dnes ked som merala pred hodinou, tak uz mal normalnu...a nic som mu na teplotu nedavala 😉
tak som zvedava, ci to bolo kvoli soplikom alebo zubom 😅

viki08
28. apr 2009

ja som dnes asi neviditelna ☹ co uz 😔

evitkamalicka
28. apr 2009

😀 viki servus 😀

mihanka
28. apr 2009

evit, no nic moc, sama voda... 😀 ale simonka jednu pozuzlala trosku, len nevie este ako na to... ale fajne sa rozpusta, aj ked by si odlomila vacsi kusok, rychlo sa to v puse rozpusti... 😉

lubka, simonke uz tiez klesla trosku na 37,3 po odcitani... ale von nejdeme... a je trochu mrnko, co uz...

viki, ta vidiiime ta... ale my ti proste zavidime to sikovne dievcatko... 😀 ale na to aka vyzera byt velka, tak je lahulinka... 😉

evitkamalicka
28. apr 2009

ja Adamkovi sem tam dam kukuricnu chrumku samozrejme nesolenu a len sa tak po nej zaprasi

lubka78
28. apr 2009

evit....aj my asi budeme na kukuricnych chrunkach, aj Filip ich mal oblubene 😉
ahooooooooooj viki....jasne, ze ta vidime 🙂 🙂 🙂
Misko je tiez trochu umrncany, tak mi tu lozi po rukach, samozrejme stale musi mat nieco v ustach a tiez sa nechystame von..asi ked pride MM domov, tak ich poslem s Filipom na nakup, lebo ten ked nejdeme von, tak je besny 🙂

phoebe003
28. apr 2009

ahojky holky.máme nové fotečky.adámek testuje https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

evitkamalicka
28. apr 2009

phoe maly je podareny 🙂

phoebe003
28. apr 2009

evitka děkuju 😵 😵 😵

viki08
28. apr 2009

fibi zlatunky 😵

viki08
28. apr 2009

viete aky som mala vikend? asi nie .. 😀 brachovci oznamili , ze budu mat babo a naj kamoska tiez 😵 tak sa tesim a sme pozvani na dalsiu svadbu 😅 😵

lubka78
28. apr 2009

viki..parada 😵 dalsi partaci do partie 😉

viki08
28. apr 2009

to teda hej, sa strasne tesime.. 🙂 😵

evitkamalicka
28. apr 2009

viki veru aj ja by som uz brala nejaku svadbu, troska zabavy by nezaskodilo

lilyk
28. apr 2009

ahojte 😉
my sme boli dnes rano na prechadzke, u nas sa pekne rozfucalo tak sme radsej poobede nesli. Ozaj Mimusik minule som pisala ze mi Tominko vsetko vypluva, naposledy som vyhodila zemiakove pyre, tak som nevedela co mu dat a nasla som brokolicu v sklenicke tak som to skusila a on ju celu zjedol za 5 minut 😒 tak som zacala do brokolice primiesavat aj mrkvu a ine a zatial sa celkom dari 😉

bora8
28. apr 2009

ahoj holky.... dnes mám deň na draka..... strašne ma bolí ruka - ale príšerne mám ju asi presilenú.... nemôžem zdvihnúť pravú ruku - celé rameno mám v háji....
malého som musela odviesť ráno do škôlky na bicykli lebo babka má pokazené auto, pre neho taktiež na bicykli ale strašne fučí a je to hrôza a zdvihnúť toho malého 24 kg slona s tou rukou na bicykel 😠 videla som všetkých svätých...... je to strašné bez auta..... ešte budem musieť ísť pre neho, ešte že mám také obetavé susedy a jedna mi malú postráži a druhá ma odvezie lebo v tom vetre fakt nevládzem

čo sa týka svadby tak mi ideme v septembri a moc sa teším

mihanka
28. apr 2009

phoebs, Adamko je zlaty 😵 taky chlapec certik anjelik... 😀

bora to ma mrzi, bez auta je to fakt otras...

simonka stale teplotuje, zase jej to vyskocilo nad 38... ☹

aj my ideme v auguste na chatu... 😵

bora8
28. apr 2009

mihanka aj my sme tepolotvali po prvom kúpaní,,,, ale snád sú to zúbky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre