Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
1. jún 2009

mimusik, co sa stalo?
bibka, my byvame na poli, kde sa vacsina domov este len stavia, takze u nas je toto na dennom poriadku. ale jeho aj tak zobudi hlavne dedinsky rozhlas. vtedy vrazdiiiiim.

bibka333
1. jún 2009

babof toto je kludna uilca ja mam strach o malu aby sa nezobudila s plačom ja vydržim 😉

babofka
1. jún 2009

kludna ulica, no to zavidim. u nas je navyse prach, spina, okna su spinave za tyzden a o suseni pradla vonku sa mi moze len snivat.

henri001
1. jún 2009

babulky pozrite co som objednala na cesty 😅 http://www.autoseating.cz/index.php?sekce=3

bibka333
1. jún 2009

babofka musiš vydrzkat aj to bude mala sa my zobudila dala som cicik a hajka idem si aj ja kusok poleškat pa

bibka333
1. jún 2009

henri je to super paci sa my to 🙂

babofka
1. jún 2009

henri, prekladaj. na co sa to pouziva. 🙂

simona161
1. jún 2009

babof, na tej stranke je zalozka: jak to funguje ...
http://www.autoseating.cz/index.php?id=1008&lan...
a ako sa ma Oli? kiahne uz su prec?

babofka
1. jún 2009

jaaaj diki, uz som asi dlho na materskej 🙂
este ma dobky, ale na vacsine uz chrasticky
a vy ako? alex dava stale zabrat? 🙂

simona161
1. jún 2009

juj, babofka, nepytaj sa ani ... ja som uz niekedy fakt zrela na prasky - spanok furt nula bodov cez den, obcas si hodi nejaku 20 minutovku, niekedy nic ... lezie vsade, stavia sa na nohy vsade, dokonca aj v polospanku ... vcera som ho uspavala vecer od 21.14 a zaspal 22.39 ... v absolutnej tme v izbe sa vedla mna posadil, preliezol na celo postele, tam sa chytil a drobcil okolo ... ja som ho zlozila, on sa zase posadil a takto asi 100x ☹ ked ho dam do jeho postielke je to este horsie, lebo sa prechadza do okola do omrzenia, obcas spadne, sadne si a zase vylezie ... tak som lezala s nim vo velkej posteli, drzala som ho nasilu v leziacej polohe, aby sa nepohol ... po 10 minutach co bolo ticho, myslela som, ze spi, tak som ho pustila, on sa posadil a zacal robit tap-tap-tapusky ... to sme ho naucili v sobotu a odvtedy to robi furt ...

simona161
1. jún 2009

inak, tu u nas na ulici zurili kiahne par mesiacov dozadu a veru vo velkom, asi 20 deti ich malo, nosili si zo skolky, tak som sa bala, ale nastastie sme ich nechytili ...
ako to Oli znasal?

babofka
1. jún 2009

😀 😀 😀
a on sa vystvera s postielky aj ked je v spacaku? a postielka je v tej najnizsej polohe? 😕 to je aky gymnasta. waw. nekrmis ho ty nejakymi povzbudzovakmi? 😀 nechapem odkial berie tolko energie, ked cez den skoro vobec nespi 😕 a on je mrzuty , ked je nevyspaty alebo, ked si riesi svoje veci a nechas ho, tak ej spokojny?

babofka
1. jún 2009

oli v pohode, nastastie nemal ani teplotu. tusim ho to ani nesvrbi (davame fenistil kvapky). snad to uz dotiahneme do uspesneho konca a dufam, ze bude imunny. lebo ma strasie, ze pokial maju kiahne lahky priebeh, mozu sa vratit. 😒

babofka
1. jún 2009

...strasia...

simona161
1. jún 2009

v spacom vaku sa iba posadi, nevystvera, teda dufam, zatial to neurobil, ale ja ho do neho davam, az ked uz fakt spi ... postielku mame v najnizsej polohe, ale tam je postavenie jednoduche, lebo sa chyti tych tyciek ... lenze on sa postavi aj v cestovnej, kde sa nema coho chytit ...
a kde berie energiu je tajomstvom aj pre mna ... mrzuty byva vtedy, ked zaspi, spi chvilku a zobudi sa s placom a niekedy vecer, ked fakt vobec nespal .... ale vacsinou funguje uplne normalne, furt skace, vrti sa, lezie a unava nic ☹

simona161
1. jún 2009

babof, nestras, hadam ste si to tymto odbili navzdy ... a ako si zistila, ze su to kiahne?

henri001
1. jún 2009

babulky prosim vas co si myslite o sedacke s isofixom ...pozeram rommerky, no ale tie ceny ma zabijaju 😨 s isofixim niekedy aj plus 3 tisic 😕

henri001
1. jún 2009

sory ze vam vbehavam s odveci temickou...ale uz fakt musim nieco poriesit 😅 cmuk simi, cmuk babof

simona161
1. jún 2009

henri, isofix je dobra vec ... ja by som brala, ale v starom aute sme mali a v novom nemame, takze neprichadza do uvahy, ale osobne si myslim, ze je to dobra vec ...
a nevadi, ze odbiehas od temy - skus poradit, ako uspat dieta, ktore este aj v spanku musi sediet, liezt, stat a podobne ...

question
1. jún 2009

ahojte.. henri ten vak na stolicku vyzera zaujimavo.... inek henri prestal soplikovat a my sme zacali no hroooza... poradte nejake dobre kvapky do nosteka...
henri..ja chcem isofix..ak to ma afticko,tak nie je co riesit,nemusis stale obmotavat pasmi....

babofka
1. jún 2009

henri, my mame aj vajko na isofix, ja by som chcela asi tiez romerku s isofixom, je to zevraj najbezpecnejsie
ques, my pouzivame Physiomer baby-je to len cisto morska sol (sprej) ja mu to striekam skoro kazdy den aj ako prevenciu

mimusik
1. jún 2009

Dievčatá, len pri pomyslení na včerajšok mi je strašne zle, ale napíšem vám, čo sa stalo...
Simi sme uložili o 20 tak ako vždy, ja som si robila ešte nejaké domáce práce a tak ako vždy, keď spinkáa som hore, chodila som ju pravidelne kontrolovať. O 22 sa nám po 1x odkedy máme monitor pustil alarm, naraz sme s mm vleteli do spálne... Siimonka mala deku na hlavičke a nedýchala 😢 😢 Zatriasla som ňou... nič, zhrabla som ju na ruky... nič, tak som ju silnejšie buchla dlaňou po hrudníku... až potom sa začala mrviť a javiť, že je už pri sebe. Potom začala plakať, no po kojení cca o 22,40 min. opať zaspinkala. Takto som ju mala v náručí ešte veeeľmi dlho a sledovala som prípadné zástavy v dýchaní, no ona pokojne dýchala a odfukovala. Neviem, či po tomto zážitku ešte dokážem pokojne spávať, trasiem sa a plačem stále, lebo keď si pomyslím, že... 😔 My ju tak strašne moc ľúbime, dievčatko naše najmilšie.

babofka
1. jún 2009

mimusik ☹ uz bude dobre
myslis, ze to bolo kvoli tej deke? neskusis radsej spacak? a nic okrem toho v postielke?

question
1. jún 2009

babof physiomer mam aj ja ale myslim,ze na sopliky uz nestaci....
jeeje mimus neblazi..ja nanny nemam.... 😨 som nechcela robit poplacy..ale neviem,co by som spravila..radsej nemysliet.. ale hlavne ze je dobre..ale asi budes dost nekludna..neboj bude dobre

simona161
1. jún 2009

mimusik, urcite uz bude vsetko ok ... ale ja tiez nepouzivam deku ani vankus, vlastne Alex nema v postielke vobec nic, spi v spacaku a plachtu ma vzdy taku tu s gumou, co sa navlieka na matrac ... v postielke absolutne nic ...

simona161
1. jún 2009

juj, mimus, ale musel to byt sok, strach pomysliet ...

selina.liana
1. jún 2009

mimusik no viem ako sa cítiš, neboj už je dobre, tiež si myslím že to bola tá deka. simuška je ok a to je hlavné.

henri001
1. jún 2009

Mimusik anjelik nad vami lietal vcera a zachranil vas 😔 😔 😔 je to strach aj mysliet na to...je mi to velmi velmi luto, a zaroven som stastna ze to takto skoncilo 😨 😨 😨

takze isofix 😕 ked je na zozname nase auto tak asi v pohode ze 😕
simi , no ja to riesim takto : manzelska postel, prso do pusinky, nozicky medzi moje stehna, drzim rucicku jednou rukou aby s nou nehybal a druhou hladkam po hlavicke a licku, ked nepomaha tak rytmicky rukou bucham po ritke 😀 😀 😀 do 5 minut spinka 😀 😀 😀

lubik9
1. jún 2009

ahojte mamky

smardik..gratulujem k babatku v brusku..nech pekne rastiete a ste zdravucky 😉

mimusik..nebij,uz to bude dobre..podla mna to tiez bolo kvoli tej deke..skus spacacik

sim..s tym spanim ta uplne chapem..timi spi v spacaku,nic ine v postielke nema a vie sa postavit aj v spacaku,aj sadnut si aj stvornozkovat v spacaku a ked ho zlozim do postielky,tak sa hned posadi,postavi,lozi..no proste spat ani nahodou aj ked je unaveny,ze to s nim az mava na vsetky strany 😠 uz som z toho hotova..chodim tam alebo som tam vkuse a davam ho do vodorvnej polohy on sa zas stavia a toto aj 100x dookola a nic 😖 ..a v sobotu mi nespal od rana od 6tej do vecera do 8mej vobec a to bol aj po plavani zniceny a aj tak nespal..ale neplakal a bol vysmiaty..ja nechapem odkial ma tolko energie 😕 ..poradte ako ho uspavat

a gratulujem vsetky babatkam (aj tym v brusku) k ich MDD 😵

simona161
1. jún 2009

henri, manzelska postel - moze byt, ale to prso do pusinky by asi nepochopil 😀 no nic, musim daco vymysliet ... a pevne drzat ... a teraz idem varit, zatial paaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre