Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
9. nov 2009

(tymto vas srdecne vitam na 300. strane 😵 😵 😵 )

bibka333
9. nov 2009

tak my sme dnes boli von na pešo len tu po ulici no mali ste vidiet Elišku spadla asi 100krat bola cela špinava ešte aj tvaričku a všetko čo bolo na zemi si myslela že je na jedenie ale bola roskošna 🙂 susedy mali zažitok 🙂

luciabah
9. nov 2009

ahojte

tak ako sa vsetci mate? posielame vsetkym pusinky.

nasa gretulka nic noveho, vzdorovity anjelik 😀 v piatok sme si dali stretko u jednej maminky a prisla este jedna kamoska... takze tri baby spolu... myslim nase zlaticka, prekvapivo to prebehlo uplne bez nariekania a skriepenia sa aj ked nasa margaretka zacala urputne revat a buchat a hadzat sa o zem ked som jej povedala ze ideme domov... 😅
a dnes sme zajednali jaslicky, mala slecna nastupuje od marca na dva dni a potom neskor... este sme sa nerozhodli od kedy na cely tyzden. ked si uz teraz predstavim, ze bude bezo mna, mraz po chrbte, predsa je to len ine ked bude v jaslickach a nie doma s mojou maminou. ale nic s tym nespravime. ☹

zatial papa

mimusik
10. nov 2009

Ahojte, po dlhej dobe idem k vám... a popísali ste veru toho toľko, že nemám šancu reagovať na všetko 🙂

Tilky, som rada, že to bola "len" 6. choroba a Kubko je už OK 😉
Luci - naša sa s deťmi škriepi málokedy, ale keď sme diecéznom dome a sú tam aj dievčatká, ktoré sa hrajú s kočíkmi a bábikami, tak šarvátka vypukne skoro vždy. Iné hračky kľudne prepožičia 🙂 A k jasličkám, verím, že ti bude veľmi smutno, každej mamine by bolo, ale zas keď sa nedá inak... Grétka si však určite rýchlo privykne, bude mať nové stimuly, kamarátov, bude spoločenskejšia a nebojácna a určite časom nájdeš aj iné pozitíva, aj keď sa to teraz tak nezdá 😉

Trošku dám vedieť o nás - tak hlásim, že z októbrovčiat, resp. septembrovčiat je Simonka určite jediná, ktorá ešte nemá ani 1 zúbok 😒 A my ho tak netrpezlivo každý deň očakávame a stále nič 😔 Z toho je preto zrejme veľmi často nespokojná, plačkavá, nedobre vyspinkaná, lebo sa stále budí a nonstop pri maminke, aby si mohla dať pofúkať boliestku.
Papáme ako kedy - teraz však celkom dobre (klop, klop) aj masko, aj zamaskovanú zeleninku... nám sa tá chuť do jedla strieda akosi každý 2. týždeň 😅 Rybku sme ešte nepapali, ale chystáme sa a už tiež skúsime aj bielko. Pije veeeeľmi málo, rátam tak niekoľko lyžiečiek, viac ani náhodou.
A čo hovoríte na pasterizovanú bryndzu? Skúšali ste už?
Bežím k Simi, budí sa...

alynka
10. nov 2009

ahojte 🙂

mimusik...uvidíš už čoskoro budete mať zúbky...a aspoň vám neskôr vypadajú 😀

bryndzu sme ešte neskúšali...jáááj hej vyskúšali, ochutnala trošku pomazánky, ale bolo tam aj fajne veľa cibule, ale tej pomazánky bolo fakt len trošku a na hrianke, a tá jej chutila 😀 😀

phoebe003
10. nov 2009

Ahojky kočky, dneska jsem taknějak celá zničená...nemám vůbec na nic chuť, pořád nějaká unavená z toho dění okolo mne...

luciabah
10. nov 2009

ahojte

mirka, neboj, tie zubky tam musia niekde byt 😉 my mame 13, tlaci sa 14 a kvalitne my to kazdu noc da najevo, dnes plakala do pol 6, potom zaspala a mne zazvonul budik a sup do prace. ale inak je pokladik, cez den je niekedy mrzuta, ale inak je zlatucka. teraz ked sa nam doma uzi tatino, tak sa naucila, ze spolu papame a ked nesedi matko na svojom mieste tak len krici.... tato tam a ukazuje na jeho stolicku. no dnes po pomalom niekolkotyzdnovom rozbiehani sa sama pustila chodit a presla 3-4m. s kocikom uz chodi dlho sama ale sama bez opory este len dnes. takze hor sa schudnut par kil, lebo ja som ju nevedela zastavit ani teraz ked stvornozkovala.
a zajtra odchadzame do blavy, ja na kongres a nas tatino na atestaciu, boze, dufam ze to spravi 😕
zatial papa, potom vas pomalinky docitam

m.a.r.t.i.n.a
10. nov 2009

Ahojte !

My sme sa boli dneska doobeda pohrať medzi detičkami /v Centre volného času/, potom sme si schrupli a od pol 2 až do večera si krpca vzala jeho starká, takže som mala free 😎

mihanka
11. nov 2009

ahojte.
martinka sa mas, ja som bola vcera u kozmeticky, teda, som ako muchotravka dobodkovana... 😖 a starkovci svokrovci beru malu zase dnes, ja cvicim a mm ma volej... 🙂

mirka, neboj, zubky vyjdu... 😉 cakate na to ako na bozie zmilovanie, viem aky to je pocit... 😔

luci, drzime palceee... neboj tatino to zmakne... a gratulujeme k prvym krockom... 😵 😵 😵
u nas sa ide na to veeeeeeeeeeeelmi opatrne, simi je bojko... 🙂

ale zato sa dnes vypytala na nocnik... 😕 ale je to urcite nahoda, rano sa kruuutila v posteli so svojim "aja kaka" - kaka pouziva na plienku aj nocnik, tak ze idem ju prebalit, ze je riadne pocikana, a plienka totalne suchaaa - za celu noc... tak sup na nocnik, poriadne sa vycikala a potom som ju dala dole a ona este "prosim prosim" tak som ju dala na nocnik znovu a vykakusala sa... no sikula... sorry za taku temu, ale som taka celkom aj potesena... 🙂

simona161
11. nov 2009

ahojte, nesiem dobre spravy 😉
Nasa Katkaza sa vcera stala maminou maleho Joja, ktory sa narodil 08.15, meria 52 cm a vazi 4050 gramov 🙂 🙂 🙂 obaja su v poriadku a ja im touto cestou este raz zo srdca gratulujem 🙂 normalne som si poslzila, ked mi prisla sms od nej 😉

mihanka
11. nov 2009

jeeeeeeeeeeej... gratulujemeeeeeeeee... 😵 😵 😵 😵 kraaaasny valibuk, nech ste zdravi... 😵 😵 😵

bibka333
11. nov 2009

ahojte Eliška dnes vstala hore ritkou je umrnkana 😒 som zvedava či vydržime do tej 10h
Mirka dočkate sa aj kaoškyn syn ešte nema zubky a ma 14 mesiacov
Slavka gratulujem k šikovnej dcerenke 🙂 nam sa poslednu dobu nechce na nočnik a ked tak len cik kakame do plienky
Katkaya grtulujem k synatorovy valibukovy 🙂 nadherna vaha 🙂 idem lebo plač preveliky 😕

evitkamalicka
11. nov 2009

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii a prajeme vela zdravicka a maminke vela mliecka

lilyk
11. nov 2009

gratulujeme a prajeme vela zdravia 🙂

horalka777
11. nov 2009

Jeeeeeeeej Katka uz ma 2 detiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Zo srdca gratulujeme! Jojo vitaj na svete a bud zdravy, stastny a zahrnuty laskou 🙂

horalka777
11. nov 2009

Luci, drzim palce v BA, nech dopadne atest ok, viem, ake su to nervy, mame v rodine tuto brandzu..

Mimus, este sa vraj nestalo, aby tie zuby raz nevysli, prajem, nech to je potom rychle a bezbolestne 😉

ach jo, aj ja chcem mat Blankinych starych rodicov tak blizko... 😔

U nas nocnik stale len super hracka, sediet si posedi, ale zasa vstane a odkraca a vsetko sup neskor do plienky. Ale nevadi, ma cas. Leto to isti 🙂 Zato my uz nechodime, ale kluseme, hlavne ked pred sebou zbada dlhy chodnik. Vcera utekala u nas pred domom taka mala prsiplastova gulka, keby ju nahodou v buducnosti stretnete, tak to je nasa BB 😀

Vcera som mala jeden velmi pozitivny zazitok, doniesla som si k susede kastrol s uvarenymi zemiakmi v supke a tam som ich supala, ona varila jej muzovi veceru, klabosili sme a popijali bechera (Blanke stacil sem tam kus zemiaku a kucharska kniha na citanie. No idylka, niet nad dobrych susedov 😎

bibka333
11. nov 2009

baby sory ya hrubice ponahlala som sa oprava kamoškin , synatorvi valibukovi a preskočila mi klavesnica 😅
Luci držkam palčeky nechvam všetko dobadne ok
Eliška je riadne umrnkana tak ideme hajkat, Horalka ja som teraz škrabala zemiaky a mala mi ich rosypala po zemi a hrala sa ,ochutnala a povypluvala tak mam o robotu viac ale aspon nemrnkala idem ju dat hajkat 🙂
Neviem či som pisala ale mame 5 zubkou 🙂

lubka78
11. nov 2009

ahojte 😉
katka..pripajame sa ku gratulantom...a uz ste krasna stvorclenna rodinka...hlavne nech ste vsetci zdravi 😵
mimus 😒 neboj raz tie zubky vylezu 😉
horal...super idylka..aj mne je niekedy luto, ze nemame starych rodicov na blizku, ale dobre kamosky to istia, keby nieco 😉

emaso
11. nov 2009

katkaaaa 😵 velka gratulacia k syncekovi,nuz chlap jak buk 😉 budte zdravucki a pekne papajte a poriadne si v porodke oddychni ak sa da,uz sa tesim na foto a dalsie infosky od vas 🙂

bibka333
11. nov 2009

tak my sme dnes len doma mala je už v pohode už nemrnka asi sa v noci malo naspala aj ked spala dobre teraz tu pobehuje a hra sa s velkym bratom . 🙂 dneska po obede ked vstala dala som ju na nočnik ona sa pekne vycikala ešte sme si čitali knižku čakala som že sa aj vykaka ale po 15 min jej už bolo dlho tak som išla vyliat nočnik a ona sa mi vykakala v obyvačke pod stolom a ešte mi na to jednym prštekom ukazovala aha mami aka som zlata ved som sa vykakala 😉

andre
11. nov 2009

halóóóó 🙂

katke gratulujeme aj my k fešákovi 😵 😵 a želáme veľa zdravíčka 🙂

a nočníkovým kráľovnám a kráľom takisto 🙂 gratulace k výkonom

andre
11. nov 2009

no, mám aj kábel dneska 😎

lubik9
11. nov 2009

velka gratulacia katke k valibukovi fesakovi..zdravicko a vela mliecka prajeme 😵

a tiez gratulujeme k nocnikovym vykonom..u nas to zatial nehrozi,lebo timi neposedi ani sekundu,stale len chodi a uteka 😀

inak nam stale pribudaju zubky...pribudli 2 nove stolicky,ale este nie su celkom vonku,tak je mrzutko 😒 ..takze mame o zabavu postarane nie len cez den,ale aj v noci...ale aj tak ho najviac lubkame 😵

mihanka
12. nov 2009

ahojte...
joj my dnes budik 6,14 po nie celkom ok noci, ale vsak nevaaaaaaa.... 😵 poobede sa vyvrtim na brusnych tancoch, bude dobre... 🙂
dnes sa zopakovala nocnikova story, tak sa celkom tesim 😵

takze vela pozitivnych zazitkov vam prajem, cmuk... 🙂

simona161
12. nov 2009

ahojte, my dnes budicek 04.40 ☹ a potom plac, stonanie, vrtenie sa az do 06.40 😢 myslim, ze tak zle ako pri tychto ocnych zuboch este nebolo, mozno tak pri tych prvych zubkoch kedysi davno 😖 ale tri trojky uz trcia, uz cakame len na posledny, takze momentalne zubov 15 a uz nechcem pauzu, uz nech to vylezie vsetko a bude hadam pokoj, kym sa nepokazia 😀
a nocnik stale nekupujem ... v tomto budeme urcite posledni ... hraciek mame dost a aj tak sa s nimi nehra a sediet by na nom nesedel, to viem na 100 % ... 😀

horalka777
12. nov 2009

Simi, no ale zarucene ste prvi po stomatologickej stranke, aj co sa tyka minima spania, nemozes pobrat vsetky vavriny zasa 😉

nasa slecna hovori uplne zretelne kua. Kua, kde sa to naucila? Ja to puzivam iba v pisomnej podobe 😝 😀 asi uz vie citat....?

simona161
12. nov 2009

horal, no ved sme si tie zuby aj patricne odplakali ☹ a spanok nekomentujem 😀
no jo, mozno vie BB naozaj citat 😉 tie nase deti nas vzdy niecim prekvapia 😉 ...
a co sa tyka nas, v hovoreni sme na tom slabo, u nas je len mama, baba, tata, papa, de je, daj, hav a viac asi ani nic 😉 a u nas vsetky zvieratka robia hav 🙂

bibka333
12. nov 2009

ahojte tak dnes sme stali aj my o 5 h teraz tu pobehuje a o chvilku odpadne dnes ideme von je pekne taraj štreka sa tešim paa 🙂 všetkym maminam a detičkam prajem nadherný den 🙂

selina.liana
12. nov 2009

ahojte tak my sme nikdy celú noc neprespali niekedy a 5-6x hore hrúza padala som na nos ,ale zvládli sme to samozrejme , ale stal sa zázrak už minulú a predminulú noc spala od 19,15 do 6 dala si mliečko a potiahla do 7,45 a túto noc spala od 19,15 do 7 normálne som nechápala a samozrejme som neni na to zvyknutá tak ja som bola poctivo každú chvíľu hore . je to paráda

lubka78
12. nov 2009

ahojte 😉
my sme dnes mali celkom dobru noc, ale ta predtym bola dost zla 😒
horal...ked vidim tu skratku BB, tak si tvoju Blanku vzdy predstavim ako Brigite Bardot 😀
my sa velmi na rozpravanie nechytame, ale zato, co sa tyka pohybu, v tom sme dobri....napr.najnovsie sa naucil tocit okolo vlastnej osi a velmi sa mu to paci....len akosi mne nie, lebo sa bojim, ze sa mu zatoci hlava 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre