Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
16. dec 2009

quest, syr tvrdy, alebo aj syrokrem... nejako casto nedavam, lebo moc nemusi, radsej ma redkovku... 😀
a mliecko um davam pred spanim, ale aj tak sme niekedy hore aj 3x... ale len cucne a spi...

horalka777
17. dec 2009

ja tvrdy syr davam uz asi mesiac, obcas. Makke syry nie, tm je podla mna viac vselijakych Eciek.. A zacali sme Lucinou na chlebiku 🙂 Cokoladu Blanka este neokusila, ani ziadneho brumika - ale zato okostovala vselijake domace kolace 😉 Ona papa celkom fajn, KYM jej nelezu zubale, to je potom iba mliecna dieta 😅 Teraz leti cinska kapusta, paprika a oplatky.

bibka333
17. dec 2009

question prepač že som ti nepovadala nejake pozbudive slova ☹ ste to zvladli a už sa do nemocnice nikdy nevracajte to vam praje zo srdca 🙂
syry papa sem tam tvrde a syrokrem na chlebik 🙂
Fibi na nočniku ked rano vstane tak vždy niečo čitame a cez den len ked ide spinka to sa vačinou vycika 🙂
Soplikoškom prajeme skore odsoplikovanie 😉
Eliška včera zase večer grckala ale všetko ok asi jej dnes večer nedam kašu ani mliečko aby sa to zase nezopakovalo pa idem si tepovat koberce

question
17. dec 2009

dobre ranko kocky..
bib dakujeme,ale uz je to za nami 😉 bibka vynechaj kasu a uvidis co to spravi,hm
kocky ale teraz ste ma poymylili s tymi syrmi..pisete ze tvrde a davate lucinu a syrokrem..tak som z toho jelen.. tvrde syry su tvrde syry a nie roztieratelne,ci ako? robim zo seba somara,co 😝 😝 😝 😝

babofka
17. dec 2009

ques, oli papa tvrde (eidam,gouda,..) , skusali sme aj lucinu, ale ta mu nechuti 😖
no a tavene (lunex, syrokrem,...) nie su vhodne, je tam strasne vela soli a tuku a vselijakych 'zdravych' veci 😉

question
17. dec 2009

babof dakujeeeeeem 😀

horalka777
17. dec 2009

Ques, Lucina je sice makka, ale je to asi najzdravsi syr 😀 Makkymi som myslela tavene, vsetky v crievkach, trojuholnickove atd, presne ako pise babof 😉

bibka333
17. dec 2009

tak vytepovane 3 domacnosti moja ,maminkina , svokrina naviac som sa nadrela im ja som si len gauča a 2 menšie koberce boli ma ruky pomoc mala bola cely den s ocinom boli aj vonku maly behala po sniežiku a radovala sa 🙂 😀 🙂

horalka777
17. dec 2009

bibka, vyhravas titul "tepovacka roka". Cenu si musis prist prevziat osobne niekedy do redakcie TV Modry kooon 😅

bibka333
18. dec 2009

Horal dakujem 😀 😀 😀

lilyk
18. dec 2009

Bibka ja by to nerobila ani keby ma zato platili 😝 😀

lubik9
18. dec 2009

slavka..prajeme ti vsetko najlepsie k dnesnym meninkam...timi posiela pusinku..cmuk 😵

horalka777
18. dec 2009

tak tak, vsetko naj 😵

luciabah
18. dec 2009

slavka .... pusinka na licko a vsetko naj naj naj 😀 😵

matulik
18. dec 2009

aj aj cely den myslim na jedinu Slavku co poznam....tak vseetko naj... 😵 mihankamaly 😵
a maly darcek sme dostali aj my....piskali sme sa do nocnika....huraaaaa,hrdina moj maly 😀

(kakal sice do plienocky 😠 ,ale hned ako som ho prebalila,vzal tu naloz a pekne ju odniesol do kosa,saaam...)

tolko samochvaly 😅

bibka,jej teba chcem mat za svokru,svatku,to je jedno,a prides tepovat aj k nam....?asi som koza,prepac,ale si neskutocna.... 😉 tolko energie a ochoty pri troch detoch.... 😵

question
18. dec 2009

Slavka,..vsetko naajjjjjj este stihame 😉

mihanka
19. dec 2009

dakujeem, ste zlaticka... 😵 cmuk cmuk...
dneska sa nam vrati tatinooo, uz je na tomto kontinente aspon 😀 ... 😵 😵 😵

bibka, waaaaaaaw... ja tepujem skoro kazdy mesiac nasu bielu sedacku... 😅 ale tri ani za nic...
matulik, gratulaacia k cikande.... 😀

mihanka
19. dec 2009

a ja som stihla napiect medovniiicky... urobit vianocnu vyzdobu, boli sme sa prejst kupit pecivo a zamknut nausnicky... a cakame na tatinka.... simi buva... jak mi je fajne, citim vianoceeeeeeeeee.... 😵 😵 😵

horalka777
19. dec 2009

aj ja aj ja, prave sme sa vratili prechadzky v snehuuuu a BB konecne zaspala bez dudla, aspon cez den... 😵

Vianoceeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

matulik
19. dec 2009

...ohryzene sviecky na adventnom venci...huraaaa Vianoceeeee****************

bibka333
19. dec 2009

Slavke

Nech ruže na ceste sypú sa,
nech každé tvoje želanie splní sa.
Všetko najlepšie.cmuk 🙂

babenky moje Eliska v noci vystrajala plačkala vypinala sa no hroza taket to bolo asi po druhy krat od narodenia
cez den nevedela zaspinkat zase sa opakovalo čo v noci narukach som ju čičikala ,hladkala, hojdala a len plač a vypinanie ☹ ☹ ☹ ma este kusok sopliky dva dni už nebola ani von som sa bala a teraz som jeje tak nečakane chytila uško a plač strašni tak to je uško dala som jeje kvapky garosone a teraz tu beha spokojna tak dufam že noc bude ok

piekla som a ja linecke , kokosove ježe a idem ešte medovničky moje detičky mi dnes pomahali osto šest 🙂

bibka333
19. dec 2009

Eliška teplotuje ☹ ☹ ☹

a chyby v predošlom si nevžimajte

lilyk
19. dec 2009

Bibka daj Nurofen / alebo co mas proti teplote a bolesti...ja by som dala aj keby nemala nad 38 a ked do rana neustupi asi by som vybehla na pohotovost ...ak je to zapal stred.uska tak radsej necakat a drzim palce 😢 😉

question
19. dec 2009

bibka...radsej chod k doku..pre istotu..aby ste boli co nasjkor zdravi..
Slavka dlho bol MM prec,co? co vlastne teraz robi,ked hned takto po svete beha? a aspon doniesol snad vela darcekov 😝 😀 😝

mihanka
20. dec 2009

matulik... 😀 u nas si simi okrem snehuliaka nevsimla absolutne nic... ani svetielka s cecinou, ani svietniky, ani veniec na stole... a upozornovat ju teda nebudem... 😝

bibka, dufam, ze to nebudete mat usko, ale len zo zubkov... ☹ drzkajte sa a napis hned, ako sa mate...

quest... tatino buduje -spravuje jeden polovnicky revir v JAR a doniesol toho kopec, najviac sa mi pacia saty pre simi s kabelkou... foto dam poobede... 😵 zacal len od decembra, bol prec najprv 10 dni, tyzden doma, a teraz bol len 5 dni a do 10.1. bude domaaaaaaaa... 😵 😵

bibka333
20. dec 2009

Eliške som dala na noc štrafik do uška cez noc bola hore len raz a vstala o7 45 h rano ,po obede ked isla spinkat tak mala zvyšenu teplotu 37,6 dakujem vam kočky za rady ale dnes na pohotovost nejdem nema dobry dotor službu tak len zajtra k dokine

luciabah
20. dec 2009

ahojte

vsetkych pozdravujeme, bibka, drzim palce, nech sa usko rychlo prelieci.

ja som bola teraz 3 dni v praci, mala ma v piatok ani nevidela ☹ 😔 a vcera bola na mne ako kliest a zaspaval mi v lone. pokladik moj, ale teraz pojdem do prace az 28. takze mam cely tyzden volnoooooooo.

no a nalievaju sa nam posledne stolicky, placeme hocikedy, hocikde, pchame si prsteky do pusy, co sme si uz davno nie, mame vela vela slin a soplikov / ale tie my mame stale/.

posielam vsetkym pusinky, musim utekat.pa

alynka
20. dec 2009

Ahojky

Bibka u nás je teraz podobné, ale najhoršie to bolo začiatkom týždňa, budí sa okolo polnoci a len plač a plač. Ani papu ani didu ani na rúčky len sa vzpiera keď ju vezmem ( no sily má na rozdávanie ) no milule som sa ráno zobudila s takou svalovicou na rukách od držania a na nohách od skákania na fitlopte ( my stále takto zaspávame).

V pondelok sme boli hore od polnoci do piatej, to mala aj horúčku, potom zaspala na hodinu a koniec. Minule to boli už len 3 hodiny. Si myslím, že jej inú očné zúbky hore, cítim tam niečo, ale neviem isto lebo mi nedovolí to skontrolovať.

UM momentálne nepijeme, len to maminkine ale to pijeme asi 5 krát na deň a plus v noci. Ináč papkáme furt máličko.

Juuuj ale rozprávame veeeeeľa. najnovšie sme sa naučili ako sa volá tatino... Daňo, ale tak pekne to hovorí 😀,
a ona sa volá Hauo, mamina je Aaja, baba, dedo, ďoďo, hobo, krka- krstá, aaka-saška, teta...už pozná všetkých.

Nočník je u nás AA, a to požíva keď ide kakať alebo piškať. Alebo len tak, keď sa jej spýtam, že čo robila Kikinka, tak ona na to furt AA. A tento týždeň je najobľúbenejšie slovo NE, no na všetko. Keď ide reklama na Kofolu, tak od začiatku hovorí len NE, NE

Už radšej končím túto tapetu a prajem príjemný zvyšok nedele. 🤐

luciabah
20. dec 2009

som zla matka, ☹ 🙄 boze, ja som ale zla matka, zlostim sa na seba , jooooooooooooooooooj, kopnite ma niekto do za..u

lubik9
20. dec 2009

luci..co sa stalo? 😕 ..ale urcite nie si zla matka!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre