Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
23. apr 2009

viki, no nemozte mat tiez vsetko 😀 😀 😀

ja mam naplanovanu kosicku ZOO na 4.5.. sama so sebou 😀

mimusik
23. apr 2009

Tak naša Simi spinká už 2,5 hodky, nechápem... poobedňajší spánok teda nehrozí a o zábavu máme do večera postarané 🙂 😀

mimusik
23. apr 2009

Flow čauko aj my sa chystáme do ZOO do Bojnic, no až keď tam bude ten letný rozprávkový festival, to je bomba 🙂 A do tej blaváckej sa chystáme tiež čoskoro, no chcem sa dohodnúť aj so Silvi na fotenie, ak by sa dalo 😵

simona161
23. apr 2009

mimus, nedeprimuj ma 😀 u nas sa cez den nespi viac ako 20-30 min v kuse ... a obcas vobec nic 😀

mimusik
23. apr 2009

Simi, ja ťa nedráždim 😅 , ja sa len z toho teším, lebo je to u nás výnimočný stav takto búvať dopoludnia 🙂

simona161
23. apr 2009

mimusik, ved ja ti to prajem, to je jasne 🙂 a zavidim 😉 mne tu vresti poza usi, lebo som si ho dovolila dat do cestovnej postielky a nenosim ho na rukach ☹

mimusik
23. apr 2009

Tu sa krásne vyjasnilo, tak pojdeme na celé popoludnie von a k starkej na záhradu, SImonka je celá blažená, keď ju nosím na rukách a kuká vonku kolo seba, je vtedy perfektnááááááá 😵 😵 Ja neviem, ale my sme z nej stále takí paf 😵 🙂

simona161
23. apr 2009

aj Alex je vonku strasne spokojny, na rukach, v klokanke, len nie kocik, ten uz som uplne rozobrala a zazimovala, vzdala som to ... my chodime kazdy vecer na dlhe prechadzky a on kuka po stromoch, po zvieratkach, blaboce si do toho ...

mimusik
23. apr 2009

Simon, poznám, ani my už nejako ohrádku nemusíme, ešte ráno má taký rituál, že kým vypravím našich z domu, tak tam hvíľu pobudne a sleduje dianie v kuchni, no keď odídu, riadne sa ohlási, aby som sa jej začala venovať

flow333
autor
23. apr 2009

my na rukach ee, vozit sa v koci...to ano, pozerat, spoznavat ale ruky nejak nemusime 😒 a som aj trosku rada, lebo po prve je tazka jak slonik a po druhe, nemozem si dovolit cez den ju vlacit, nic by som nespravila

flow333
autor
23. apr 2009

idem dopit rannu kavu 😀 😀 😀 a postavit masino, zemiak, mrkvu a karelaaaaaab 😀 pa zatim

simona161
23. apr 2009

flow, ja prave nic nestiham, je to des, ale on sa fakt nechce hrat sam, teraz mi sedi na kolenach, tuka so mnou ... a este aj spanok ignoruje, takze ja cez den beham jak raketa, aby som stihla aspon navarit a upratat ...

simona161
23. apr 2009

tak papa, idem aj ja ... prechadzat sa s malym slonikom na rukach 😀

simona161
23. apr 2009

ako som si naucila, tak mam 😠 😀

lilyk
23. apr 2009

Sim za chvilku sa od teba odkotula a budes zatvarat vsetky skrinky a sufliky v okoli 😀
juuuj tu je smradu, musim ist 😀

phoebe003
23. apr 2009

bré dopoledne mamulky,co nového???????

phoebe003
23. apr 2009

nikde nikdo???tak to je "vopruz" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
23. apr 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyy,kdepak jste?venku je hnusně.... 😔

bibka333
23. apr 2009

ahojte polročne mieri vaha 6 200g a dlžka 63 foto pridam potom 🙂
HENRI TY SI ZLATKO DAKUJEME VELMI PEKNE POSIELAME VELA BOZTEKOU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
DAKUJEME ZA BLAHOZELANIA 🙂

bibka333
23. apr 2009

Silvinkinmu Miškovy všetko najlepšie vela zdravička a štastička 🙂

lubka78
23. apr 2009

pekne poobedie mamicky 😉
gratulujeme dnesnym oslavencom Miskovi a Eliske 😎 😎 😎

lubka78
23. apr 2009

pozeram, ze nikde nikoho...mne sa prave robi obed 😅 alebo vecera? 😕 😅 , deticky spinkaju, tak mam chvilu cas pre seba 😉

andre
23. apr 2009

nazdar mamky 😉
gratulujeme oslávencom dnešným 😵 ... aj šikovným detičkám, k dovednostiam 😵 😵
sme po poradni, 69 x 7695, aj po neuro... mathew sa kráááásne predviedol, povrešťal na obe dokiny 😀 , na neuro síce tvrdila že blondíny on nemusí keďže sme spomenuli že vrešťal na poradni a naša dr. je blondka, ale spustil aj na neurošku, aby jej nebolo brunete ľúto 😝 😀 ... a keď sme skončili a dosadol so sedačkou do afta, hneď aj zalomil, tak sa z nich unavil 😀

question
23. apr 2009

ahojte mamule...aj ja gratulejem detickam ci uz k zubkom,otacaniu,vlaskom atd..
a s tymi Bojnaicami,ked pojdete,tak sa pridam🙂tak mozeme zorganizovat nejake menise stretko aj tam 😉

m.a.r.t.i.n.a
23. apr 2009

AHOJTE ! 😵

Tak po dlhšom čase, ale boli sme preč a potom bolo také krásne počasie, že sme celé dni trávili vonku. Kolkokrát sme došli až okolo osmej...Mama unavená viac jak malý 🙂
Nestíham čítať dozadu /max. 2 stránky/, ale aj tak asi nič prevratného sa nestalo, okrem toho, že detičkám pribudli zúbky, niečo nové sa naučili a vyrástli 🙂
BORI: ja mám Xlander - 3kolku 😉

Pečiem koláč a zajtra odchádzam zase preč, takže tu cca 4dni nebudem....

flow333
autor
23. apr 2009

andre nech si zvyka na blondky 😀 😀 😀 svekra aj nevesta 😀 😀 😀 ta vrestat na nas nebude 😀 😀 😀

tilky
23. apr 2009

no ahojte

tak my chodíme plávať na Staré Hory stretávame sa tam aj s Mihi 🙂

tilky
23. apr 2009

aby som nezabudla všetkým oslávencom všetko najlepšie aj k zúbkom / my zatiaľ nič/ aj k iným zručnostiam

flow333
autor
23. apr 2009

tilky ani my nezubakujeme...ale nevadi...aspon ma nepokuse...xixi

mamky sa tesim, zajtra skraslovaci den, melir, kozmetika...juchuuuuuuuuuuu dnes bolo solarko...juchuuuuuuuuuu...konecne sa poclovecim

lubik9
23. apr 2009

ahojte mamky..tak aj my sme dnes po poradni..71 x 7500..uz zaciname s prikrmami..tak som na to celkom zvedava..timimu staci,ze vidi do kuchyne a uz premiela ustocka a ked vidi lyzicku,tak hned do ust..ale co povie na mrkvu,to nahlasime potom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre