Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubik9
4. máj 2009

..tak idem pripravit manzelovi veceru,ked tu nikto nie je 😒 😀

henri001
4. máj 2009

babulky a je to tu ...dnes len o vlasok minula maleho vaza 😔 ja neviem ako mohol dociahnut , asi stacilo len malicko , bola som mu chrbtom, lebo som davala telefon na nabijacku , otocim sa, lebo bolo velke ticho a v tom momente sekundy trvali vecnost a stihla som ho schmatnut, vaza padla vedla 😨 ...je to najstrasnejsi strach aky som zazila 😢 triasla som sa ako osika ...ani na 5 sekund ho uz nencham bez dohladu oci ...nech som pre vas vystrahou a nech sa nam nikomu nic zle nestane...
horalka, superzienka Blanka 😉 dakujem este raz za pochvaly , ste zlatunke ...Mihi uz som sa bala , co sa stalo 😵
Ema , Bora , lylik prosim poradte nam neake pevne topanocky , aby sa nahodou kotnicek alebo neviem co nezvrtlo pri pokusoch stat a tak...budem vam vdacna za rady

emaso
4. máj 2009

ahojte 😉

phoebe no po siedmej program podla nalady,mojej a draheho 😀 dakedy santime 😵 a dakedy napr.zehlim 😝 😝 😝

henri ja s topankami moc nespekulujem,na zaciatok Batovky-topanocky na prve krocky,tie maju uz od 18-ky,sandalky z Protetiky sa mi osvedcili aj ako prezuvky nadoma,dizaj nic moc,ale technicky bezchybne,tie su zvacsa az od 20-ky,klasicke papucky Rak na doma,na paradu este Wanda firma ma celkom schopne aj cena ujde,ked ratam ze to ponosi maximum 2 mesiace,v podstate je jedno ci kupis za 600 ci 2000-ja furt v korunach rozmyslam ,nie v euracoch 😅 len nech maju spevneny clenok,tvarovanu stielku,fugu tak na prst nach su aj pohodlne 😉

mihanka
4. máj 2009

juj henri... ☹ este som chcela dopisat k tomu, ze su hoci Blanka a Henry ohromne sikovni a zubati, ale ide to hrozne rychlo, treba si uzivat nase miminka, ako ty vzdy pises...
a treba sa pripravit, ze takychto situacii bude este vela, zial, nemozeme drzat a mat na ociach lasky nase stale, v brusku boli total v bezpeci, vsak?? 😔

tilky
4. máj 2009

no Mihi ako u koho ja som mu vypustila bazén tak tam už nebol taký bezpečný ☹

tilky
4. máj 2009

ozaj Slávka kukla si si tie 2 fotky 🙂

henri001
4. máj 2009

dakujem za vycerpavajucu odpoved Emusa 🙂
veru mihi , v brusku boli v bezpeci 😅 ale zase s nimi nebola taka sranda 😀 uz na to nechcem mysliet, lebo to len budem privolavat ...vse 😀 tko bude dobreee len musime byt vzdy napred v priprave 😅

lilyk
4. máj 2009

fuuha to je dost tazke Henri,to treba odskusat, niektore deticky maju vysoke kotniky ( my sme take dostali na krstiny a nemal ich ani raz) no my sme zacali chodit v lete,takze sme kupili sandalky od Batu,boli perfektne,hlavne pevne,v zadu boli plne a v predu otvorene kedze bolo leto...urcite treba kupit dobre boticky aj drahsie, ako pise Emaso, aj Deichman ma kvalitne boticky, skusim kuk tie nase prve a hodim fotecku 😉

katkaza
4. máj 2009

ahojte
henri malý je neuveriteľný...som to musela kuk dvakrát,či ma zrak neklame 🙂 a na tú vázu nemysli,mne dnes malá rupla na podlahu.ležala si pod hrázdičkou a to bola sekunda,kým som prišla k nej...asi bude ešte veľa pádov a nehôd 😒

emaso
4. máj 2009

henri nemas zac,vobec ma ta odpoved nevycerpala 😀

lilyk no caf,my sa tu dajak miname ci co 😅 ti minule kukam na okno ze tam daco nalepene a si predstav ,pusa az z BA 😀 chudinka rozplesknuta,neskoro som precitala ze mam otvorit okno 😀 Elli dakuje a ja tiez 😉 zatkovia v poraaaadku?

lilyk
4. máj 2009

Henri kuk fotecku..akurat rozmyslam ci existuju take malilinkate boticky pre Henriho..ale asi ano.....no my sme zacali chodit az v 1 roku, na tej fotecke ma vlastne 1 rok.

lilyk
4. máj 2009

caf, ja pozerala panelak 😉 no esteze ste ju chytili 😀 ano vsetko oki doki...dakujeme...davaj nam pozor na nase krasavicky....Tomik tak tesi ze dnes nespal 😀

emaso
4. máj 2009

katka tak tak,este vela padov bude,ale s tym deti rastu,nasa Dr.stale zdoraznovala,ze pozor na urazy hlavy,no hadaj kde sa Samko furt pleskol? 😔 pri babach uz tak nehystericim ale pri Samkovi sa mi normalne zastavoval krvny obeh ked sa daco prihodilo 😒

lilyk
4. máj 2009

no pre mna bolo najhorsie obdobie ked sa postavil lebo sam si nevedel sadnut a vyzeralo to tak ze sa postavil a zrazu padal dozadu vystrety jak sviecka 😨 😨 to som len sedela za nim a chytala.

emaso
4. máj 2009

lilyk to akoze vobec,ze cely den frcal? 😀 no ma vydrz chalan 😅

lilyk
4. máj 2009

ale spal, ale vravim jak biologische bomba, 28 minut a oci dokoran 😀 ja keby nekocikovala on nespi vobec 😒 😒 nastastie uz som si ho naucila tak ked je normalny den tak spi dokopy 2,5 hodky 😉

simona161
4. máj 2009

lilyk, ako si ho to naucila? ... prijimam vsetky rady, sup, sup ... u nas sa niekedy nespi od rana od cca 06.00 az do vecera a niekedy ako dnes sa spalo 3x, z toho raz 7 minut, raz 20 a raz 11 😀

emaso
4. máj 2009

no ja som prave dnes pisala ze ked pri Elle lezim jak poleno tak spi aj 2-3 hodky 😅 sem tam aj otvori napoly oci,skontroluje ci som tam a chrapenzi dalej 😀 tak ale nebudem pri nej lezat furt,ze

simona161
4. máj 2009

ema, ja by som lezala, ale on by lozil po mne 😉 a skalpoval ma 😀

emaso
4. máj 2009

simi ani na lufte nespi?

emaso
4. máj 2009

ti poslem mojho ocina,ten uspi kazde dieta,je nekonecne trpezlivy a tak nejak posobi na tie deti ze nerevu,neviem jak to robi

simona161
4. máj 2009

ema, ved prave - on kocik nenavidi ... uz od narodenia, on iba semtam mal prechodne obdobia ked ho zobral na milost, on v kociku spusti hystericky rev, prehne sa do luku a koniec, zachadza sa placom ... vanicku som uz zazimovala a uz som rozobrala aj sportovy ... momentalne ho v krajnom pripade vopcham do autosedacky, ktora sa mi da nasadit na konstrukciu ... inak chodime von na rukach, v klokanke a chystam sa kupit satku, ked mi nabehne rodicovsky ...

katkaza
4. máj 2009

emaso ako u nás.malá sa preberie ráno o piatej a ja to nevydržím,vezmem ku nám do postele a spíme veselo do ôsmej 🙂 doobeda uspávam 30 min a rovako dlho spí a poobede uspávam hodinu a spí 20 min.ona asi po mne nie je... 😒

lilyk
4. máj 2009

Simi ja mam chalanov rovnakych...ani jeden nevedel spat....ked vidim ze si trie ocka a je s nim na nevydrzanie 😀 tak sup do kocika a proste som chodila dopredu,dozadu...cez handru nazaciatku 😝 a niekedy zaspal az za 30 minut ale zaspal....teraz ho tiez sup do kocika a do 10 minut spi..akurat co je rozdiel aspon zatial, Tomik je fakt za 28 minut hore a Majko tahal 1 aj 1,5, takze ked vidim ze preslo 28 minut idem kocikovat...ked sme neni vonku...ked sme vonku to sa mu dari pospat tak 50 minut viac nie, lebo ho vzdy nieco zobudi. No a rano ide spat po 2 hodkach co sa zobudi, potom ho davam 12:45 do 13:45 a potom o 17:00 do 17:30 a o 19:50 spinka.co som ale na zaciatku neznasala ze Tomik sa rozculoval ked som ho zacala kocikovat,to som fakt stracala nervy,Majko ten dokazal na mna slusne 😀 pozerat a zaspal....teraz uz aj Tomik 😝

simona161
4. máj 2009

katka, ja niekedy uspavam hodinu - na rukach a so spievanim a on si pospi 10 minut a je vyspaty 😀

katkaza
4. máj 2009

simona ani naša už týždeň nechce byť v kočíku a nechápem prečo...klokanka ani šatka sa mi už asi neoplatia kupovať,tak sa nosíme na rukách 😒

lilyk
4. máj 2009

ja si tiez myslim ze uz je satka zbytocna...podla mna ked bude v kociku sediet tak sa mu pacit bude 😉

simona161
4. máj 2009

lilyk, ved mne sa zda, ze si kedysi davno tiez spominala, ze tomik place v kociku, ale vidis, preslo ho to ... alexa nie, on mal obcas obdobia, ked vydrzal, ale po tej operacii som ho tri tyzdne nosila na rukach a odvtedy kocik absolutne nula bodov ...

katkaza
4. máj 2009

tie deti majú výdrž 🙂 ja malej stále hovorím,že byť na jej miste celý deň spinkám a relaxujem a ona presný opak 🙂

lilyk
4. máj 2009

jo jo,plakal to boli tie prve 3 mesiace,potom prestal 😝 ale aj tak kocik nemusi, jednoducho v nom len spi,akonahle sa zobudi,tak sa zacne rozculovat...velka nuda 🙄 a kurat co stihnem domov prist 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre