Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

sofia122
26. máj 2009

ahojte babenky nebola som tu dlho nemohla som tu bit.mala uz je v bezke je zlata luby sa jej.aj mi mame dnes 7mesiacikov.ahoj

luciabah
26. máj 2009

ahojte

vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj.... 😵

bianca, herni... ako vase zlaticka, dufam ze uz lepsie.

my mame za sebou zase par dni so sofinkou, dnes ide domov a to bol zachvat a hysteria, ked sa to dozvedela. ale o tyzden ide s nasimi do turecka na dovolenku, takze sme ju ukecali , ze ako chce ist,ked nema pobaleny kufor. sranda bude, ze ona ked pridu domov pojde do satnika a nahadze na kopu veci co chce so sebou a povie sestre, ze je pobalena 😀 😀 😀
a co ma nove gretulka... no otoci hlavku a zahladi sa za vsetkym co sa spytame kde to je a pozna to a za kazdym... teda starky, tato, sofi, atd. len nie na mna 😅 lebo ju ucim, ze to je to a ten je ten, ale zabudla som jej povedat, ze ja som mama 😀 a vieme papa, taka som velka, tik tak a tani tani a sama sedi, v kociku sa chyti madielka a z polosedu sa vytiahne sama a zacina sa plazit / ale len ked sa jej chce/
a k papaniu... ako kedy... na ranajky mi odmieta papat mliecko, takze som dnes rano uvarila kasu, zajtra skusime vlocky a budeme striedat. a potom desiata ovocicko a na obed zjedla 2/3 velkej vyzivy a 150ml. neviem kde sa to do nej prace, lebo patri skor mezdi chudsie deticky a ani nam vela nekaka.
a uz sme jej dali do rucky aj chlebik, spraskala ani sme nevedeli ako. reakcia ziadna, ale to neznamena, ze ho ma kazdy den.
tak som napisala domacu pracu a idem dalej zit s mojou skolkou, lebo tu mame aj jakubka, nasho sumo zapasnika 😀 😀 😀

luciabah
26. máj 2009

smardi... nadherny, a zahlasovane 😀

mihanka
26. máj 2009

henriii... ta de siii... 🙂 si dnes nepodala spravu, ako sa ma maly chripkos, tak som nesvoja...

mihanka
26. máj 2009

ja som sa vratila z plavania so simi, posledny x... 😢 ale mozno kupime aj druhy kurz...

luci, aj u nas to bolo tak, ze poznala kazdeho, ale ked sa jej spytali kde je mama tak bola zmetena... 😀 ale uz vieeee... papa da len ked je spravna konstelacia, sa jej podarilo zo 2x... ked je velka sa mi smeje do tvare, hoci to opakujeme do nemoty... ale zato je to moja aerobicka mala, len idem zapnut cd a uz sa tesiii a mece nohami rukami... 😀 a s papanim neviem, hruza stale.. skusim kupit este tie kukuricne chrupky, aj tie jablkcovu alebo slivkovu kasu...

bibka333
26. máj 2009

ahojte všetkym oslavencom veľa veľa zdravčka a štastička 🙂 🙂 🙂
Mihanka mala je zlatunka 🙂 🙂 🙂
Smardik maleho prihlas na sutaž v smiati vyhra prve miesto 😀 😀 😀
Simon a Alexa na horolezectvo je rozkošny 🙂 😀 🙂
Henri ako sa ma prinčiatko dufam že ste ok
Bia a mala Barborka ako z očkom ?
Mimušik ako opadlo prijmanie Kristinke daj foto prosim 🙂
Naša mala je ok len pod ustočkamy ma taky maly liša neviem z čoho ☹ 🙂 druhy den papala brokolicu chutila jej velmi babenky ako mama dat video na videotube dakujem

bianca
26. máj 2009

decka kto mate pri sebe maminky co vam aspon na hodinu postrazia deticky chodte ich vybozkavat.Ja mam za sebou hrozny maraton v kuchyni.Mala v kociku musela byt v pohybe tak som jednou nohou pohybovala kocikom a jednou rukou podavala dudlik a stkala ju nazad do kocika a druhou rukou som varila.Mala zaspala a zobudila sa akurat ked som dokrajala maso a zacalo peklo

bianca
26. máj 2009

inak ocko mam Barca lepsie.Len stale nemozeme von.Nemam zaplatene inkaso a doma posledne rohliky akurat na zajtra.Som zvedava co budem robit

lubka78
26. máj 2009

ahojte 🙂
najprv aby som nezabudla vsetko naj naj oslavencom Simonke, Natalke, Danielkovi a Sofinke 😉 😵 😵 😵 nech robite vsetkym okolo vela radosti 😎
bia....no dobry maraton 😅 aj ja to mam obcas, hlavne ked kazdy chce nieco ine, tak pobieham po celom byte 😅 😀 a drzim prstiky nech sa to s tym ockom polepsi 😉

lubka78
26. máj 2009

a co sa tyka stretka, no tak by sme sa prisposobili aj na skor, ale kedze to je asi 1,5hod cesta, tak radsej poobede
Seli som nevedela, ze ty nemozes poobede 😒 ...a co ostatne baby...dame teda o druhej?

question
26. máj 2009

lubka ja suhlasim o 2..ak nestihneme,budee na pol 3 😉 aj tak budeme asi buvat 😉 ale kde??????a kto vlastne pride?

selina.liana
26. máj 2009

lubi v sobotu som mohla len doobeda no nevadí ved ešte bude stretko hádalm

horalka777
26. máj 2009

ahojte, predstavte si, ze sme sa vratili z Ikey a mala zacala cestou domov hovorit zretelne ma-ma a teraz tu stvornozkuje za mojimi nohami kam sa pohnem a neprestava zvatlat mama mama a krasne sa na mna usmieva, ked vykruti hlavu nahor. No a ja tu slzim 😵

horalka777
26. máj 2009

tata ziarli, ale taji to a usmieva sa tiez 😀

simona161
26. máj 2009

horalka, to je kraaasne 🙂 gratulujem a tisko zavidim - u nas sa okrem baba, babo a haf vyskytuju iba neidentifikovalne zvuky ...

simona161
26. máj 2009

a cudo sa prave pokadilo ... to som sa tu moc neohriala ☹

mihanka
26. máj 2009

dakujem 😉

horalka, to je kraaaaaaasne... gratulujem, uzastne... 😵 😵 hned som zacala malej hovorit zretelne a pomaly MA-MA... 😀 a tato po mne TA-TO... 😀
my mame nase ajajaj, ejejej, tetete a kuf kuf

phoebe003
26. máj 2009

Aaaaaahojky,holky moje zlatý,tak já jsem se před chvilkou vrátila z phy,mám plnou hlavu copánků odfotím a vložím do albíka,ať se můžete mrknout:o))) jsem z toho happyyyyyyyyyyyyyy

lubka78
26. máj 2009

ahojte 😉
phoebs, tak sa tesime...pridaaaaaaj 😉

phoebe003
26. máj 2009

holky snažím se to nafotit,ale nějak je to na pytel teda ty fotk,takže to bliknu zítra ju?tohle je všechno rozmazaný a není na tom nic pořádně vidět...

tilky
26. máj 2009

no ahojte

aj my musíme oneskorene popriať len to najlepšie všetkým ale úplne všetkým oslávencom

Slávka Simče všetko len a len najlepšie a ďakujeme že ste nás ospravedlnili cez už nemal teplotu ale 3x pokandení a raz som ho musela aj prezliekať to budú asi už tie zuby 😀

selina.liana
26. máj 2009

mihan simonke všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉

bianca
26. máj 2009

pomoooooooooooooooooooc mala mi nechce nic jest.Od 17 nic nezjedla

henri001
26. máj 2009

ahojte babulky ...
neboli sme cely den doma ...dnes som odsaval balonikom rucnym obycajnym a som z toho na nervy 😅 no hruuza ..ale asi sa to lepsi ..asi 😕
oneskorene ale s velkym srdieckom gratulujeme dnesnym oslavencom, Alexovi sikovniakovi a Simonke macickovej stvornozkovej 😵
Horalka 😵 😵 😵 to musi byt nadherneee ...gratulujem k mamamamamamamama 😀

no a k teme vegetar. a potom problemy so zavadzanim normalnej stravy 😀 😀 😀 asi radsej nic 😀 ja nic ja muzikant 😉
Som velmi unavena ...dobru nocku vsetkym 😵

Sofia prosim Ta kam si chodila do skoly ak sa smiem spytat 😕

henri001
26. máj 2009

Bianca , to nevadi ...daj jej len nieco vypit...zajtra zje aj teba 😉 😀 😵

bianca
26. máj 2009

henri nechce ani pit ani jest vobec nic.

mihanka
26. máj 2009

dakujeme vsetkym... 😵
tilky, som rada, ze teplota uz nebola, tak cakame na zubaca... 😀
bian, aky mate rezim?mozno este vstane a napapa teraz ako posledne dni... 😅

luciabah
26. máj 2009

ahojte
bia, aj nam to niekedy margaretka urobi a ja jej potom dam ked spinka papkat vacsiu davku. nam gretka vzdy prestane papat den pred prerezanim zubka. tak mozno. neboj, urcite sa rozpapka.

henri, ved kludne zlaticko pis, urcite sa niecim inspirujeme, lebo kolko ludi, tolko chuti a kazdy nazor je fajn. napis, ved si dala super napad s ovsenymi vlockami a postupne na tom budu frcat vsetky deticky 😉

silvinka
26. máj 2009

povedala som si ze na kona uz nepachnem resp. do diskusii lebo ked som taka specialna ze tie posrate pravidla platia fakt len pre mna a tu nemenovanu kravu tak nema zmysel sem prispievat , ale ok budis

baby necitala som vas a nemam ani cas citat spatne, dohodli ste sa nejak na tom stretku ? kto vsetko pride a kde sa bude konat, kedy a o ktorej, napisem to takto ak sa chceme ist fotit a len tak cvakat niekde v parku idealny cas je od tej 17 ked uz nie je prudke slnko ale obavam sa ze cez vikend budu vsetky fotogenicke miesta plne nefotogenickych ludi, ak sa ideme iba tak stretnut moze to byt aj skor

bianca
26. máj 2009

mihan a Lucka nespala od 15:30.Najedla sa ako drevorubac o 17 hod a od vtedy nechcela svoje klasicke mlieko o 20 a ani kasu ani caj no nic.Teraz sa pustila do spenatu.Sa zblaznim.Zajtra jej asi uverim svieckovu.Peter ju krmi.Prave dosiel z prace.

kokso ma porazi.Sklicko spenatu malo.Idem daco vymysliet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre