Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
4. jún 2009

ja ani neviem, napisala som tvoje meno a bola si tam 😀

simona161
4. jún 2009

dufam, ze nevadi 😉 pokukam fotecky neskor, musim ist krmit ...

luciakubista
4. jún 2009

nevadi 😉

simona161
4. jún 2009

si ma predbehla s tymi foteckami 😀 musim ist, nieco tu mrnci ... 😉

mihanka
4. jún 2009

ahojte...
😕 co to??

dnes bolo raz chladno, potom teplo, potom svietilo slnko, ale bolo chladno a naopak a nakoniec bolo este aj chladno... 😠
ale aj tak sme mali krasny den so Simi, uz ju mam zapisanu v pase, bola som s dlhorocnou kamaratkou z detstva, aby boli aj nase male slecny kamaratkami z detstva... 😵 a bolo to super... 😵

a kupili sme loptu simonke, bola z nej cela hotova, potom sme uvideli pri pokladni este mensiu loptu, tak ma dve... 😀

simona161
4. jún 2009

ahoj mihan, zapisali ti Simonku na pockanie? stalo to 3,-EUR? lebo aj ja sa chystam si dat zapisat Alexa ... a potrebujem Alexov rodny list, moj pas, moj obciansky a kolok vo vyske 3,-EUR ... este daco?

lubka78
4. jún 2009

ahojte 🙂
sim...myslim, ze to je vsetko...ja som davala teraz tiez Miska zapisat 😉
henri...mna osobne to vobec nedrazdi, lebo Misko je priblizne rovnako na tom ako tvoje princatko 😉 ..ja sa vzdy potesim, ked najdem od teba nejake videjko 😵 my mame tiez zopar, ale nechce sa mi to davat na net...aby som patrala, ako sa to dam dava...akosi som leniva na taketo veci 😅 😀

simona161
4. jún 2009

ahoj lubka, musim tam skocit, len sa furt neviem vyhrabat, ale uz mam aspon kupeny kolok 😉
a Alex je na tom podobne ako Henry a Misko, az nato, ze jeho stvornozkovanie az tak neberie, on sa skor drape furt hore vsade a tam potom krok-sun-krok drobci dookola stola, gavca, a podobne ... radsej by som bola, keby sa drzal pri zemi, dneska si tak tresol hlavou do stola, ze mi bolo zle z toho ... ako toto riesis? alebo Misko vobec nepada? Henry vyzeral absolutne "stabilne", to Alex je nemehlo proti nemu 😉

lubka78
4. jún 2009

sim, ale pada, minule padol tak na nabytok, ze si roztal trochu kozu pri oku 😒 on je taky mudrlant, ze vsade sa chce postavit, potom sa drzi len jednou rukou, druhou stale nieco smatra a potoooooooom sa rozhodne, ze aj tou druhou rukou, co sa drzi, to musi chytit, si vies predstavit ako to vzdy dopadne.......samozrejme padne presne hlavou do nabytku 😖
ja to vacsinou riesim tak, ze je v cestovnej postielke v obyvacke, alebo je pri mne, ked nieco robim, alebo v poslednom case sa zacina hrat vo Filipovej izbe a tam su v podstate len hracky, tak tam nema tolko moznosti sa buchnut..ale inak hocikedy aj ked som pri nom padne a v obyvacke mame roztiahnutu deku na zemi, aby nepadol tak tvrdo 😅 😉

lubka78
4. jún 2009

a inak ja som uz zvyknuta od Filipa na take padanie, nebolo to az tak davno 😉 😅

simona161
4. jún 2009

ja nato nie som zvyknuta, zo zaciatku to pre mna boli hrozne soky, lebo on spusti absolutne hystericky rev ... ale nastastie vacsinou pada na zadok, len obcas sa zabudne (tiez vacsinou ked sa za niecim natahuje) a potom si klepne do predu ... alebo dnes sa splhal na balenia plienok, co boli na zemi a prekotil sa dozadu ... takze dnes ma modrinu na cele a cerveny odtlacok vzadu na hlave ... ale vzdy si poviem, ze ked nezvracia, nie je malatny, ospaly a podobne, ze hadam je ok

lubka78
4. jún 2009

aj Misko presne tak, ze dopredu si buchne hlavu do skrinky 😅 ved ani ja som nebola na to zvyknuta, vzdy som sa bala, lebo Filip nespocetne velakrat sa prekotil dozadu, ale tiez som si povedala, ze kym nezvracia a nema ine problemy, tak je vsetko OK...a zatial sa unho nic neprejavilo 😅

lubka78
4. jún 2009

nooo, inak to musi Alex dobre vyzerat 😅 😀

lubka78
4. jún 2009

v ten den, ked si Misko roztal kozu pri oku sa mu podarilo este narazit si celo do skrinky a Filip to zaklincoval, ked mu trafil dobre tvrdym plastovym kruzkom na druhu stranu cela 😅

simona161
4. jún 2009

jo, vyzera uzasne, som rada (pre tentokrat), ze mm nie je doma, lebo by ma asi vyspovedal, ako davam pozor ... on totiz este krpca v akcii poriadne nevidel 😀

simona161
4. jún 2009

a tiez tak hrozne Misko reve? teda Alex ako kedy, niekedy sa ja viac zlaknem ako on, ale niekedy reve hrozne ... a co je najhorsie, u nas sa najnovsie najviac reve vtedy, ked ho chcem prebalit, on skratka neznesie, ze ho pokladam na chrbat, okamzite je na bruchu, na styroch a sedi, urobi to skor, ako som to ja napisala ... a ked ho znovu polozim, rev ... uz sa mi dvakrat stalo, ze reval tak hystericky, ze zabudol dychat ... to sa mu nestalo hadam od 3. mesiaca a tento tyzden uz 2x ... nepomohlo ani fuknutie medzi oci, musela som ho pobuchat po lopatkach, lebo sa uplne zasiel a nedychal ... a to prosim len kvoli plienke, dovtedy sa normalne hral ...

lubka78
4. jún 2009

no, reve tiez poriadne, poloha na chrbte sa mu absolutne nepaci....tak mamka musi byt sikovna a rychlo ho prebalit, aby mohol dalej pokracovat 😅
verim, ze je to niekedy tazke ho udrzat lezat

lubka78
4. jún 2009

akosi som sa tu zabudla 😉
idem do postele, lebo zas sa nevyspim 🙂
tak dobru noc a pekne snicky 😉 😵

simona161
4. jún 2009

ja uz prebalujem aj na bruchu, v polosede a snazim sa aj po stojacky 😀 lebo som si myslela, ze toho priserneho revu s vypadkami dychu sme sa zbavili, ale ako vidim, tak nie ... moji rodicia ked to videli, tak povedali, ze uz len cakaju kedy sa od zlosti zacne o zem hadzat ☹ ze oni toto ani pri mne ani pri brachovi nikdy nezazili ... a potom sa divim, ze ho nikto nechce bavit ... kazdy sa pride pohrat v mojej pritomnosti 😀

simona161
4. jún 2009

ja idem tiez, dobru a pokojnu nocku a pekne sny 🙂

simona161
5. jún 2009

posledná a prvá 😉 Alex sa dnes rozhodol vstávať o 05.10, takže sa vytešujem, keďže do postele som šla nakoniec až o 01.00 ... no nič, moja chyba ... pekný dník všetkým prajeme 🙂

evitkamalicka
5. jún 2009

ahoj mamky...u nas prsi a prsi, tak to vidim dnes na cely den pod perinou kedze aj maly pri takom pocasi cely den spi

lubka78
5. jún 2009

ahojte 🙂
evit...zaujimave, ze aj u nas prsi 😅 vlastne momentalne neprsi, ale predpokladam, ze o chvillu bude zas 😒

lubka78
5. jún 2009

sim....tak to si si vela nepospala 😅 ...my este prebalujeme na chrbte, ale vidim to tiez tak, ze za chvilu sa to zmeni 😅

lubka78
5. jún 2009

a neskutocne ma Misko stipe....stale sa ku mne doplazi a snazi sa postavit pri mne a v kuse ma tak dostipe, ze........... 😠

evitkamalicka
5. jún 2009

u nas uz vychadza slniecko, huraaaaaaaaa len som zvedava na ako dlho

lubka78
5. jún 2009

evit..aj u nas 😀

evitkamalicka
5. jún 2009

ale uz sa zas zamracilo kurna aj s pocasim

bibka333
5. jún 2009

dobre rano mamiani Henri každe dietatko je ine aj ked kazda mamina ked pozrie na ine babo co dokaže chce aby aj jej babo bolo take šikovne ja mam tri deticky a kazde bolo ine Jarka rychlo chodila ,rozpravala ako 17 mes.bola plana cez noc uspavali sme ju len v kočiku .Adrianko ten bol salamista chodil ako 14 mes. hovoril ako 2a polročny ale zase bol dobrunky a cez noc ako hodinky vstaval každe 3 hodinky na papu ,sedel kde si ho posadila tam si ho našla aj o polhodinu.Eliška buva cez noc ako kedy ale celkom v pohode lozit sa uč, sedi v kočiku bez opierania, na každeho sa usmieva 🙂 a rano vstava už treti den okolo 8 tak som sa vypisala . 🙂
dnes idem k nasim a k segre čaka babo po 15 rokoch ma prvu poradnu tak som zvedava 🙂

simona161
5. jún 2009

ahojte, to je zaujimave, ale u nas od rana svieti slniecko, je vyjasnene a prijemne teplo ... a krpec este furt nespi, strasi uz od piatej plny energie 😠
bibka, tak to segre gratulujem, musi byt rada 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre