Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
30. jún 2009

janka no manzel skoncil turnus a po 15-tich 16-tkach ho budeme mat teraz 15 dni doma a to vzdy oslavime.Dietu mam redukcnu ala Evitka.Proste prestat zrat a zacat jest.A jasne ze no cukor a to mi strasne chyba moja cokoladka na nervy

emaso
30. jún 2009

cafte a mna poznate 😀

konecne som hodila nove foto kto by chcel kuknut 😉 vidim ze preberate papanie,my sme na zelenine,masku,ovoci,nemliecnej kasi a Alergy care 😀 zuzlame pecivo a kukuricne chrumky,pijeme cajik-vela a radi,na zltok pravidelne zabudame 😖 ,o strave sa s nikym neradime-spoliehame sa na vlastny zdravy usudok 😅
sedime,nelozime,hovorime len dadada,tatata a nieco ako iiiiiiiiija-to ked zbada dedeho a vie ze ju caka dlhaaaaaa kludnaaaaa prechadzka bez pritomnosti otravnej matky 😀 ukazeme aka velka,tapi tapi,budes dobra-ne ne ne,pytame sa na ruky-oboma,davame servus-jednou,pytame ruckou daj daj,papa nevieme 😒tot referat,o mesiac pridem zas 😀-ale nie,to by som nevydrzala 😔

idem kuk Odlozeny pripad

emaso
30. jún 2009

joj a este som zabudla na zemak,ryzu a cestoviny,aj to papame

a aby som sa pri filme nenudila budem zehlit ako pravidelne kazdy druhy den 😝 😝 😝

flow333
autor
30. jún 2009

ema supis referat ako stale, supis foto aj s komentarmi, a zehlenie mam za sebou bebebe... 😀

papa maminky dobru nocku a krasne sladke snicky,,,, 😔

bianca
30. jún 2009

uz mam manzela doma tek pre Milankov fanclub uverejnujem dalsiu story

Milanko povedz bi...bi Milanko povedz ci.......ci Milanko povez gel .....gel Milanko povedz bicygel .......tatatatata

emaso
30. jún 2009

flow dik 😉 aj my uz sme pozehleni,keby som necumakovala do kompu furt mohli sme byt aj skor 😔

a teraz co mam robit,spat nezaspim,necudo,chrapala som s babami do tretej 😅 ale sak co uz mam v tom teple robit,ani nohou hrabnut sa mi nesce cez den 😔 asi kuknem julovcata kolki su uz uplni bezplienkaci,nech ma porazi nacisto 😀 bo my este niesme 😝

dobruuuuuuuuuuuuuuuuu

emaso
30. jún 2009

who is Milanko? 😕

bianca
30. jún 2009

ema Milanko je syn MM kolegu

question
30. jún 2009

dakujem dakujem dakujem..henri si zlaticko..mna staci sprdnut 😝 😀 fakt.. dam na vase rady a jogurt& idu do kosa(biele nejem 😝 ) a bukovskeho si kuknem.,ale uz idem hajat..
bia na hatapu to nema 😝
ema..ssuuuuprove foto a komentare k tomu 😝 😀
dobruuuu

henri001
1. júl 2009

Cafte 😎
prrrrrvvvaaaaa
Adamkovi od Evitky happy vymesacie 😀
Emusa ta suuuuper fotocky 😀
HATAPU 😀 😀 😀

mihanka
1. júl 2009

ahojte... 🙂
quest, to nie je sprdnut, to je rada... a som rada, ze si rada, ze si das porada... 😀 ci uz tak alebo onak... 😉
bian, hatapuuu.... 😀

ema, kraasne fotky, novy fotak funguje super vidim... krasne zabery, krasne deticky, super komentar... 😀

henri, citala som bukovskeho... mne sa tam dost veci nepaci, teda nie nepaci, ale trosku si odporuje v niecom... ale pravdu povediac, prvy x som citala rubriku tak zameranu proti mlieku a dost ma to soklo ani spat som nemohla... 😝 teda neviem ci presne pre toto (lebo sa mi neda spat uz dlhsie)... 😅 vela z toho sa mi zda prehnane, ze konzumacii mlieka pripisovat vsetky druhy rakoviny, zla zivotosprava ako vyprazane jedla sa mi zda byt 100x viac karciogenne ako mlieko 😕 v kazdom pripade, asi simonke moc kravske mlieko davat nebudem, radsej sojove, ale urcite az po roku,tiez jogurty jej dam urcite, alebo zakysane mliecne vyrobky a syry... 🙂

prajem krasny den, ideme k nasim, mam tu od vcera synovca aj s vysvedcenim a opravenymi znamkami, dostal telefon, tak je stastny jak blcha... 🙂

mihanka
1. júl 2009

vseeeetko naj naj k 9 vymesacnikovi Adamkovi... 😵

henri001
1. júl 2009

mihi 😕 cize das simi veci, ktore sa z toho mlieka vyrabaju 😅 a rakovinu "buky" nepripisuje mlieku , ale moznym zlozkam ktore sa v mlieku mozu nachadzat ... a v soku som bola aj ja , a to som prvy krat nepocula od Bukovskeho ale od Robbinsa v Londyne na seminari , ako som ti uz pisala ...a ze vyprazane veci a zlazivotosprava...mihi , ved som dala link na mlieko , najdes tam na tych strankach toho viac...alebo v jeho knizkach ...navrhujem ak sa chces o tom bavit tak radsej v ip, aby som tu nedrazdila, je to citliva tema , nechcem tu robit bububu a riest co tam je napisane, kazdy si usudok urobi sam , ak na to ma chut a nervy 😀

co dnes budete papat , varit ? ja som uz vyhoreta uplne , ak nedate typ, zase budu cukinove placky 😀
Henry je uz zdravucky 🙂 este pokasliava , ale je ok ...prosim poradte mi, vcera som mu na telicku nasle akoby potnicky, take bodecky malilinkate , na omak ich necitit , moze to byt z potu ? dnes to ma slabsie este, ale jaaa to tam vidiiim 😀

evitkamalicka
1. júl 2009

ahoj mamky

dakujeme za gratulacie 😉

lilyk
1. júl 2009

ahojte 😉
Em kraaaaasne fotecky 😵
a u nas konecne slnieckooooooooo 🙂 len dufam ze to vydrzi aj poobede 😒

bianca
1. júl 2009

bre rano

Evuli vsetko naj Adamkovi 😵

dnes je len jedno babo?

evitkamalicka
1. júl 2009

bia dakujeme

flow333
autor
1. júl 2009

Adamcekovi vsetko naj naj,,,,,,inak pekny den...
a HATAPU 😀 😀 😀 😀 je top... 😀

henri001
1. júl 2009

Mamicky, viete niekto poradit co to moze byt, tie akoby potnicky ???? ma to na cele , na brusku a na chrbatiku ...
pred 2 dnami 38 horucky , kasel ...aka to moze byt choroba ? idem na pohotovost pre istotu, ale ak niekto viete poradte

henri001
1. júl 2009

uz 2 dni bez teploty, je vesely, hravy , papka ... 😕 nesvrbi ho to ...

lilyk
1. júl 2009

Henri to bude asi ta 6 choroba 😕 no ja neviem, moji to este nemali...

lilyk
1. júl 2009

teda myslela som to tak ze ked to bola 6 choroba tak toto je koniec a behom 2,3 dni by to malo zmiznut 😉

henri001
1. júl 2009

😀 no mna trafi slak ...este ze som minule pisala ze neviem co to je 😅 😔 a 😔 eraz to tu mame ...su to akoby potnicky, ktore zmiznu ked sa ich dotknem ...ale je to ho viac ako rano 😔

lilyk
1. júl 2009

Henri tu som nieco nasla:
Siesta choroba alebo exantema subitum je akútne ochorenie, ktoré často postihuje malé deti, najmä vo veku 6 mesiacov až 3 roky. Pôvodca ochorenia nie je ešte stále celkom objasnený, ale predpokladá sa, že jej vyvolávateľom je ľudský herpesvírus 6 a 7. Nákaza sa prenáša vzdušnou cestou kvapôčkami. Inkubačná doba je okolo 1-2 týždňov. Choroba sa typicky prejavuje vysokou horúčkou okolo 39 st.C, trvajúcou 3-4 dni, pri ktorej nebývajú väčšinou žiadne iné príznaky. Po náhlom poklese horúčky dochádza k výsevu vyrážok najprv na trupe, rýchlo sa šíriace na šiju a končatiny. Vyrážky sú drobnoškvrnité, ružové, podobné osýpkam alebo rubeole a miznú o niekoľko hodín alebo o 1-2 dni. Komplikáciou môžu byť febrilné kŕče. Liečba ochorenia je len symptomatická /antipyretiká pri vysokej horúčke/, podanie antibiotík je zbytočné /môže vyvolať dojem alergie na antibiotikum pre vznik vyrážky/. Ochorenie je benígne a nezanecháva väčšinou žiadne následky.

henri001
1. júl 2009

dakujem lylik, dufam ze je to ono ☹ lebo inak nas zavru do nemocky na pozorovanie a budu sledovat ci to nema aj na sliznici ...som sa docitala ja teraz... za hodku mam byt u nahradneho lekara, nasa ma uz dovolenku ...chjoj

luciabah
1. júl 2009

henri... 6 choroba 😉

my sa mame o.k., zaspavanie a noc hroza, takze ja som k.o., mame tu sofi, chce ist na zmrzlinu a tak sa musim dohodnut s matkom a stretnut sa v meste po robote, ale to este musim prezit obed, kedy malu musim uspat ryyyyyyyyyyyychlo a venovat sa popri tom sofi ... to je zabava kazdy den 😝

henri001
1. júl 2009

Luci ale k dr mam ist, vsak 😅

phoebe003
1. júl 2009

Dobré ranko mamulenky,jaká byla noc?unás děs,adámek sice spinkal kránsě,ale Eliška se v půl třetí rozhodla jít k nám do postele,takže já jsem spala u ní v pokojíčku, navíc mne chytl moudrák včera,takže a bolí jako čert.takjsem se objednala k zubaři...a pořád mám ucpanej nos a kašlu. 😝 ☹ 😢 a co je tady nového?

všem co něco slaví tak přejeme všechno nej

emaso
1. júl 2009

ahojte 😉 dakujeme pekne za pochvalu a gratulations a vsetkym oslavencom prajeme vsetucko naj naj 🙂

henri takze 6 choroba 😕 uz to tu nejak prichadza do mody 😅 ale my sme skromni,nemusime mat vsetko 😀

a teplooooooo je 😝

Luci to je super ze uspis Gretku ked tam mas aj Sofi,nam to furt nejak nejde,uz sa ani nerozculujem-je to zbytocne 😔 ale mozno je to tym ze Jasmin je taky zivel,samostatne fungujuca jednotka nereagujuca na povely a Elle zas zaspavanie trva jak hladnemu kakanie 😖
ideme haju,pa

lubka78
1. júl 2009

ahojte 😉
henri..podla popisu to bude urcite 6.choroba, ja som s tym u dr.nebola, len som volala, ze sa vysypal, ona mi povedala, ze je to siesta choroba, zapisala to do karty a to bolo vsetko, o 2 dni nemal na tele ani stopu a inak Misko mal toho najviac na hlave 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre