Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evicka1
3. júl 2009

no on ked uz nemoze liez tak sa zvali na brusko a plazi sa dalej 😉
hm tak sme asi nejaky divni

simona161
3. júl 2009

evicka, vobec si nemyslim, ze ste divni ... kazde babatko je ine ... apropo, co sa tyka plazenia - moj syn sa neplazil, vobec, ani sa nesnazil, on sa rovno z bruska dal na styri ... ja som az donedavna, kym som nevidela na facebooku nejake videa nevedela, co je to vlastne presne "plazenie sa" ... a nedavno mi kamoska spominala, ze jej syn sa 4 mesiace plazil, vobec nestvornozkoval a potom sa rovno postavil a isiel ... v priestore, nie okolo nabytku ... a teraz ma dievcatko a to krasne stvornozkuje a vobec sa neplazilo ... a pri nabytku sa nepostavi, hoci stvornozkuje uz 6 tyzdnov ... kazde dietatko je ine ... 😉

evicka1
3. júl 2009

simi: dakujem ukludnila si ma.. tak nebudem stresovat dam mu este cas...

simona161
3. júl 2009

evicka, nemas zaco ... uvidime, co povedia ostatne maminy, ale ja by som nestresovala 😉 musim uz ist, prisiel moj otec, ideme pokecat ... papaaaaaa

lilyk
3. júl 2009

my sme spat z prechadzky, dusnooooo fuuuha az moccc 😅
Evicka ako teraz rozmyslam ani Tomino sa neplazil, robil iba rybu na suchu, a potom sup na 4-ri a od dnes masiruje dopredu 😉

andre
3. júl 2009

tak je to v prdely ☹
u dr. teplota 38,5 tak že nemôže dostať inekciu lebo musí mať vyššiu, inak by mu zrazili na 35 tou inekciou, takže moč a krv do labáku, výsledok je moč negatívny, krv málo leukocytov takže vírus a nie baketriálna záležitosť, 3-4 dni teploty a potom výsip, do toho môže začať sopliť alebo kašlať... tak to bude asi "super" šestka 😔
no ibaže odkedy sme doma tak sme stále na 39, dostal paralen do dupky a máme striedať s brufenom, lenže ten je na rade až o 18 a diazepan nemôže kvôli inekcii čo dostal, najskôr o 12 hodín až
pls., čo to máte za sebou, celý čas bola takáto super maxi teplota ?? ☹ už neviem čo robiť, vôbec sa mi to nezdá ok, však berie lieky a ani sa to nepohne, niečo spí, ale stále sa budí s plačom, a zasa zaspí a tak dookola čo 20 min.

henri001
3. júl 2009

Ahojte zlaticka ...
my sme dnes 9 mesiacikov oslavili krvickou ...rozrazili sme si obocie o policku v mojom satniku 😔 skoro, kazdy den sa tam niekde buchne, lebo sa jasi a chyta mi rukavy na sakach a koselach , darmo kricim, prosim , posuvam ho odtial, drzim medzi nohami ...kym si dam podprdu je tam ..a dnes ...chjoj , cucala som mu to jak levica celu cestu do kuchyne , krv ma sladucku ...dala som na to lad...no rev nekutocnyyyy cely cas , nastastie je tam len mala chrasticka, taka ciarocka , cecok vsetko zahojil a uz za 2 minutky o nicom nevedel , ale ja srdce raz v krku, raz v zadku...no strach veliky...takze videjko nebude , som rada ze som rada ...mozno zajtra 😅
andy moja , my sme mali 38 ,7-9 dost dlho ale iba den a pol , plackal stale , alebo fniukal 😔 drzkaj sa moja, to bude dobre 😔

henri001
3. júl 2009

jej babulky , aj na FB 😵 😵 😵 lubenkam vas 🙂 a horalka 😀 😀 😀 zaaadne novinky okrem rany v oboci nemame a bicykel uz vooobec nie 😀 😅

katarinkad
3. júl 2009

lubik, tesco 😕

henri, juj, nic to budu aj horsie urazy 🙂 😉 ...si myslim.
A dnesne vyrocie predsa treba nejako vryt do pamati 😀 😀 😀 vraj chlapi s jazvami na tvari su sexi 😀

andre, drzime palceky nech uz neni taka vysoka teplotka. ☹ My sme mali pri sestke len jeden den take 39-tky, potom dva dni uz taku nizsiu teplotku.

andre
3. júl 2009

joj aspoň som sa pobavila trochen, henri... 😵 ... nič v zlom oki ? to obočko ma mrzí naozaj 😕
len tá predstava ako mu všemožne brániš a držíš ho kým si nahodíš šatstvo je pomerne veselého charakteru 😀

díky za podporu mamulky, teraz akože vstal, lebo teda len driemal, budil sa, driemal, a 39 sa ho drží stále, to som už merala obyč teplomerom, lebo si nahováram že tie digi čo máme sú vadné, ale ani ortuť nepustí, 39tka je tam ☹ ...našťastie aspoň papá

aby mi neušlo princiatku krásnemu našemu pekný 9 mesiačik 😵 😵

phoebe003
3. júl 2009

henri no šikulka je ten tvůj princ, ale hlavně, že to je jen malá ranka a nic vážného 😵 posíláme pusu na bebíčko 😵

jinak my máme asi opravdu neštovice,začíná se nám to rozlejzat,dr má dovolenou,takže jsem to zamazala tekutým pudrem a snadbude brzo dobře.ostříhala jsem mu nehtíky, aby si to nerozškrábal,ale je mi ho teda líííto... 😒 ☹

bibka333
3. júl 2009

ahojte oslavencom vsetko naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no my sme dnes zažili des v nemocke uz neverim lekarom s Adrianom sme boli na kontrole dali mu dole dlahu a dr mu vravi vystri noh skrč nohu a Ado ze sa mu neda tak ho poslal na rtg a obidva kolen z rengenovat že ma asi rostrhnuty štvorhlavovy sval prideme nazad k dr a ten že to musi konzultovat s primarom ale ze mame ist este na sono na sone sa pytam dr je tam nieco rostrhnute a om že ano ze taka trhlinka tam je ☹ pride primar chyti Adkovi nohu na silu mu ju zohol povikrucal že tam nič nema nasadil mu ortezu a vo štvrtok k nemu na kontrolu pytam sa ale ved na sone dr potvrdil ze tam nieco je a on tak uvidime vo štvrtok 😠 dom čitam spravu na začiatku koleno bez opuchu a naplne a koniec ze kolekcia tekutiny 4mm to pisal z papiera od usg sono tak sme tak to dopadli ☹
Eliska zuba ani jedneho ale stavia sa na nožky v postielke ostošest 🙂

lubik9
3. júl 2009

..a s tym vigantolom mi nikto neporadi? 😕

henri001
3. júl 2009

lubi ja ho beriem ...dr by upozornovala ze v lete alebo na slnku neuzivat alebo daco podobne 😕
bibi no teda 😒

lubik9
3. júl 2009

henri..ja tiez malemu davam..ale chcela som vediet,ci aj ked budeme pri mori..na to som sa zabudla Dr. spytat 😠

luciabah
3. júl 2009

ahojte

takze, my sa mame o.k., dnes som bola aj so sofi aj s gretkou v meste, stretli sme aj mihus a isli sme s nimi ku tilky, ale moje babulky ostali nervne... ved boli hladne a tak sme sa rozlucili a isli sme domov a cestou k parkovisku mi sofinka spadla a oskrela si koleno a obidve ruky... zapastie a laket... a cesta co nam s mihus trvala 15 min. mne potom trvala cca 45min. lebo som niesla gretku na rukach, sofi v kociku a potom opacne a taaaaaaaaaak sofinka plakala , ze cele mesto sa obzeralo a v aute este vacsi zachvat az hysteria a k tomu aj gretka... no som bola uplne na dne psychicky, ale potom sa sofi ukludnila, gretka si pospala a isli sme do tesca nakupit oblecenie pre babiky/ original satocky na babika... 15EUR za jedny, a teraz vo vypredaji 5 satociek newborn v tescu za 16 EUR/

a bambulky spia

henri, zlatko, dufam, ze princiatko je uz o.k. a vyrazky uz nie su

andre... vzdy ked vam vystupi teplotka nad 39 davaj zabali a na diazepam zabudni, ovplyvnuje dychanie, mozog babetka a teplotu neznizuje, len je proti krcom a tie vy mat nebudete 😉 striedaj panadol, brufen, zabal a budete o.k.
my sme mali vyrazky po celom telicku, ale tie babetko nesvrbia, a rychlejsie sa vyliecia, ked sa nenatiera telicko vtedy nicim

a stretli sme aj mimusika s celou rodinkou... no proste radost kukat 😀

lubik9
3. júl 2009

luci..ty si odbornicka,tak mi porad..davat malemu 2kv. vigantolu aj ked ideme k moru?

luciabah
3. júl 2009

lubik, ak zabudnes nic sa nestane na tych par dni, ale nic sa nestane ani ked budes davat, malinkeho aj tak nebudes vystavovat viacej na slniecko ako doma, takze ja by som davala normalne. a dovolenku v dobrom zaaaavidim 😉

lubik9
3. júl 2009

luci..ja som mu tiez chcela davat,len som sa zlakla,ci ho nemozem tym vitaminom predavkovat,ked bude mat aj slniecko z vonka..aj ked pravda,ze ho chcem mat v tieni 😅

luciabah
3. júl 2009

lubik... nic sa mu nestane a zoberte malemu bazenik a sup s nim do tiena 😉 aj ked samoska ze aj do mora sa musi 😉

luciabah
3. júl 2009

idem zehlit a obcas kuk kuk na tv... harry potter na prime. papa

lubik9
3. júl 2009

luci..dakujem 🙂
bazenik mame uz kupeny,aj taky stan proti slniecku..ale myslim,ze sa mu bude pacit viacej v mori..timi je velka potapka a keby mohol,tak zije asi pod vodou 😀

silvinka
3. júl 2009

ahojte zlaticka, este si na nas s miskom spominate ?

idem sa pochvaaaaalit dnes som nasla konecne prvy zubok jupiiiiiiiiiiii , uz mam aj ja selmu zubatu doma

a co vy ? co nove ? ja mam brutal nestihacky nestiham ani robit ani vas citat len okolo deciek beham v kuse su v sebe a misko ma vrtulku v ritke tak aj za nim uz musim behat , ve a lu su schopni ho hned naviest na zle chodnicky 🙂)))))))))

selina.liana
3. júl 2009

ahojte babule dakujeme zagratulácie aj my prajeme všetkonaj oslávencom

malá sa m prevrátila z paavúka hnevm sa na seba aka som nepozorná , bože stále pozorujem mamlu hádam je ok nemá ani modrinu nič

sis ahoj zlatkooooooooooooooo

selina.liana
3. júl 2009

henri my tak isto 9 mesiacov sme oslávili s plačom padla z pavuka aj jaj chuda moje plaču kopec ale prso urobilo svoje a bolo po plačiii 😉

selina.liana
3. júl 2009

henri pomoc ja mám srdce ešte teraz v prdeli stále ju sledujem

lubka78
3. júl 2009

ja sa s par minutovym omeskanim pripajam ku gratulantom a prajeme vsetko naj naj Henrymu, Yasminke a Amy 😵 😵 😵

lubka78
3. júl 2009

ako tak citam tak dnesni oslavenci asi dost oslavovali...chudatka, asi aby sa na tie oslavy nezabudlo 😅 😉 😀
andre....na matyho velmi myslime, aby ste to mali co najskor za sebou 😉 aj my sme mali pri 6chorobe 39-ky, aj ked to vyzeralo asi tak, ze 39,5, ked som dala panadol sirup tak mu klesla na 38,5 o 2 hodiny mal znova 39, tak som dala nurofen, potom mal uz len do 38 a takto to bolo zhruba 2 dni a zrazu uz bol bez teploty a na druhy den bol cely vysypany 😅 😉
silvi..gratulujeme k zubku 😵
bibka 😠
lubik...tak stastnu dovolenku 🙂 😉 ja som jedno leto pri Filipovi tusim ani poriadne nedavala vigantol aj som sa na to pytala dr., a vravela mi, ze v podstate sa ani nemusi v lete, ked nedas neublizis a ked das tak tiez nie...takze asi tak ako pisala Lucka 😉
Luci..to ste mali dost divoky den, hlavne ze sa vsetko dobre skoncilo 😉

lubka78
3. júl 2009

a vlastne ja som tu prvaaaaaaaa 😀
tak DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 😉
asi som mala skor napisat DOBRE RANKO 😅 😀

phoebe003
4. júl 2009

Kráááásné, slunečné dobré ránko mamulenky 😉 tak dneska druhá? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre