Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
5. okt 2009

horalka 😀 pri psej srsti mi zabehlo jablko... 😀 😀
emaso neboooj,Jasminka tu gumicku vykaka 😅 ,len neviem ci ostane ruzova 😅 😅 ......a najblizsie daj vediet,ze mieris na tak daleky vychod...som objavila v meste malu,teraz uz vypustenu fontanu,sak vyuzijeme ako ohradku pre deturence.....a my dame kafco 😀 😀 😀 (len ma nebonznite socialke 😅)

...a mravceky ma moj dusu chutili,ich chytal tymi tucnuckymi prstekami a hneval sa ze mu utekaju,tak sa zohol a liiiizol zem 😝 ....som myslela,ze ma trafi,kym som k nemu priskocila...no nic,mal olovrant 😅 😠

matulik
5. okt 2009

..a sikovneho synceka ja mam,ma vola ze MAM (ved made in UK) a manzela ze NEN (stale mu zakazuje,ze to nee,a tamto neee)a ked ho vidi,uz krici NEEEEN,NEEEEN 😀 😀 asi tolko zo slovnej zasoby nasho maleho lenivca..... 😠 😠 😠 😠

emaso
5. okt 2009

matiku sak ja byvam v SO 😀 ja som daleky vychod 😀 😀 😀

joooj,idem si orajbat vlasky,este mozno prilezem,papa

matulik
5. okt 2009

emaso 😀 orajbat? 😀 😀 😀 zboznujem to nase narecioooooo 😀
😠 ale obcas mam pocit,ze vychodnejsie uz nic nie je,len taka dzura a vypadnes zo zemegule.... 😠 😠 😠
no idem ulozit spat mangela... 😉 😅 cafffte

emaso
5. okt 2009

no ved,ta dzura to su SO ,a potom vypadnes 😀 idem aj ja offffffffffffffffff

horalka777
6. okt 2009

dnes zeby prva na o5 funkcnom konovi? 😕

phoebe003
6. okt 2009

oho, ahojky kočky, tak konečně mám funguje koníííkkkkkk

horalka777
6. okt 2009

jaj, som zabudla 2 veci - orajbat nie je vychodniarske slovo 😉

a konecne sme odmerali nase rocne miery, plus minus, zlaticko sa vzpieralo 😀
takze 9,1 kg a 73 cm, moooze byt?

vypustena fontana... to je napad... idem zavolat kamoskam v okoli, aj my tu jednu mame 😀

henri001
6. okt 2009

churrraaaa ide kooooon 😀 😀 😀 cafte krasky 🙂 my placenzi furtenzi 😨 tento dub nam dava zabratttt 😠

phoebe003
6. okt 2009

holky co se týče prvního ročku našich dětiček, posílejte mi odkazy na fotky, které chcete dát do koníkovského alba. Nebo mi pošlete pár fotek na email phoebe003@seznam.cz a můžu vám udělat narozeninové scrapíky... 🙂 😵

phoebe003
6. okt 2009

Henri tak ať vás zoubek už mc dlouho netrápí... Nám převčírem vylezl konečně třetíííííí( jednička nahoře) a už, už se tam prokousává další kousadlo :D 😀 jiak jak máme jen spodní dva zuby, tak všechno ohryzáváme a postýlka i ohrádka jsou nenapraviteplně a nenávratně "vyrýhovány" 😀 😀 😀 😀 😀

bibka333
6. okt 2009

ahojte kočky talk Eliška dnes spadla ☹ v detskej medzi postel a rovno na hlavu tak sme leteli k dokine aby ju pozrela mala je ok riadne ju vyšetrila len mame dve hrče na hlavičke mame ju posledovat ale vyzera ok len som sa riadne vylakala ☹ 😠 😢 idu nam 4 zuby na raz tak preto sme taky umrnkany idem ju kupkat ahajkat lebo dnes spinkala 1 1/2h
Dnes som bola Adriankovi na rodičku a pochvalili ho že takych chlapcov by malo byt viac tak som hapy 😀

simona161
6. okt 2009

ahojte, aj u nas sa dnes padalo ☹ a rovno v kuchyni na dlazbu 😢 ale to sa da cakat, ked on nechodi, ale beha ☹ a vstaval o 06.04 a doteraz nespal nic, ani sekundu a plny energie tu lieta okolo mna ... ja nikdy nepochopim, kde to moje dieta berie energiu 😉
aspon ze v noci uz spi, odkedy mu minuly piatok vyliezol 11. zub, dufam, ze na chvilku mame od zubov pokoj 😉 tak sa vsetci opatrujte, nech sa detickam choroby a nehody vyhybaju ...

selina.liana
6. okt 2009

Ahojte babule my už riadne chodíme a moc sa jej to páči dnešné Miery 8500g a 74cm

matulik
6. okt 2009

custe 😵
horalkaaaa 😝 😉 😉 Blanka,no pekna si vymerana....😵 ;- 😵 ( 😵
henryph 😢 oebes 😢 bibka 😢 chudatka malicke ubolene 😢 (my sme mali strasidelne leto plne horucok,bolesti a placu)...hes,hes od nasich detiiii...😠 😠 😠
aaaa simonka,kde sa daju ,prosim ta,kupit tie zuby 😀 ...ze 11... 😀 ste ich vydrazili na e-bay,ci cooooo?
selin,parada,blahozelam ku chodzi....uz malu tak skoro nechytiiiiis 😵 sikulka je,aj mierami..... 😵

emaso
6. okt 2009

horalka to nemyslis vazne 😕 u nas rajbu cele generacie 😅

seli super 😉

nam idu spodne dvojky,prsty permanentne v puse a smatra tam a smatra😝,my nepadame-zatial-ale stihli sme si privriet tlapku do suflika 😒

simona161
6. okt 2009

ema, u nas sa pada podstatne menej odkedy chodi sam, ako ked iba stvornozkoval a chodil popri nabytku ... lenze on je neriadena strela a nedava si pozor ☹
matulik, zuby sme si az na male vynimky neskutocne odtrpeli 😢 😢 😢 a idu nam zaujimavo, tento posledny sa dral cele tyzdne a predtym za 8 dni vyliezli tri ...

matulik
6. okt 2009

zeny nam tesaciky sli zhora...a pekne po jednom... 😠 takze ked vysla prva horna jednotka,vyzeral maly jak Garganel zo smolkov.... 😅 potom sa vykotil druhy zubcek.to bol ako zajo 😀 teraz mame 4 hore,2 dolu,a asi sa daco deje znova,lebo tiez prstek v puse nonstop 😒
ohladom padov...tak my sa hadzeme na vsetko,co vyzera aspon trocha makko 😎 tod NENproblem,lenze on sa smaril (aj s rozbehom!!) na nafuknuty,este nezlozeny stan... 😖 kukal na mna zo zeme s vycitkou,ze co som mu spravila.... 😠 😠
mamky,na najblizsom stretku by som chcela vidiet nase poklady pohromade.... 😀 pomooooooc 😀 😀 😀

simona161
6. okt 2009

matulik, u nas bolo poradie tiez uzasne: spodne jednotky obe naraz, potom horna dvojka vlavo, horna dvojka vpravo, horna jednotka vlavo, horna jednotka vpravo, spodna dvojka vlavo, potom horna stvorka vpravo, horna stvorka vlavo, spodna dvojka vpravo a teraz spodna stvorka vpravo 😀
a dalsie stretko bude super si myslim, ked uz vsetky deticky budu behat, to bude nadhera 🙂

selina.liana
6. okt 2009

Inak my mame len 3 zubky ale mám pocit že sa jej to tlači všetko naraz

evitkamalicka
6. okt 2009

ahoj mamky...ako sa mate s detickami?

horalka777
7. okt 2009

Dobre ranko, ranni ptace dal doskace 😎 Ale sa mi machruje, ked som vecer omylom zalomila s dcerenkou uz pred deviatou 😅 A dcerenka este po mliecku chrni, tak mam necakany frei 😵

Ema, myslim to vazne, co sa pamatam, tak u nas sa tiez rajbala uz praprastara mat 😀 A nebola z vychodu, skor taky zapado-stred. By som korene tipla do nemciny - Rajbn zí? Ja ich raaajbe, Wir raaaajbn und so weiter...Alle menšn raaajbn 😀 😀 😀 Ale mozno som uplne vedla, wie ein jedla 😅

Blanka sa pridava k padajucim dietkam, cim si viac veri, tym horsie nehody. Hlavne chce vyberat rychlo zatacky a nerata s odstredivou silou 🤐 Uz si prstiky privrela (okrem suflikov) aj do pracky, ked si chcela oprat macika 😝 Vonku predvcerom zabrzdila po salte lickom o strk, radsej nerozoberajme, ako teraz vyzera.. 😔

No matulik, neviem, ci sa na stretku s behajucimi detickami porozpravame 😅

Simon, nevies Alexovi losovat normalnejsie poradie natie zuby? 😀 My inak stale 8, zvachle vsetko, ale iny zatial nevidno. Obsah plienky ale vravi, ze lezu, bestie...

Seli, krasa 😵

Bibka, mozes byt hrda na synatora, klobuk dole 😉

lubka78
7. okt 2009

ahojte 😉
my sme stale pri 6 zuboch, aj som si myslela, ze idu dalsie, ale zatial nic nevidno 😉
a padame tak na etapy, niektore dni u nas su dost hrozostrasne, napr. minuly tyzden sme mali "velky padaci den"...najprv si roztal peru zvnutra a odrel bradu na nabytku, potom si kvalitne privrel prstek v kuchyni na skrinke a nakoniec to ukoncil hrcou na cele 😖
v tomto obdobi je naozaj podareny, ked na vsetko ukazuje ukazovakom a ukaze aj na seba, ked sa opytam, kde je Misko 😵 a miluje reklamu na superstar, vtedy nic ine nie je zaujimave a pozera ako zmrznuty 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

dobre ranko

question
7. okt 2009

ahojte kocky..
kto ma dnes narodky?? 😉
juuj nehody..zle sa na to pozeraaaa des es..
my mame 7,ale zacali sme straasne slintat,takzemusi ist dalsi bobek von 😀 😝
slniecko sviciiiii huraaaaaaaa
p.s.Slavka.. teeeda aj ja sa chcem dokopat cvicit,ale nejako to nejde...
vcera sombola na masazi a som cela zlamana..a mali by ste vidiet moj chrbat..este ze si na plavani uz zvykli 😀 😝
cmucky vsetkym od Amandy 😉 🙂 😉

phoebe003
7. okt 2009

Ahojky kočky, tak já mám dítko ve školce, mám uklizeno a jdu se vrhnout do žehlení...... 😵 se těšímmmmmmmm až to budu mít z krku, pak si sednu pod nejbližší třešeň, dám si jahodový jujce frujce :D a budu se fláááákat....

horalka777
7. okt 2009

phoe, ved na narodky si zasluzis 😉 😎

question
7. okt 2009

phobe..aj mna caka zehlenie 😝 😀 jedine ze by somti poslala aj nase,ked sa tak tesis 😀 😀
my sme dnes 1x pouzili nocnik a podarilo sa kakakakakkak 😝 😀 😝 cukrik moj 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

baby tak zehlenie vam nezavidim, ja zehlim tak 1-2 krat do mesiaca

phoebe003
7. okt 2009

horalka, to sice mám, ale na to se u nás doma nehraje. MM ani neví, že je mám dneska 😀 😀 😀

quest 😀 no tak mi to sem pošly a já to vezmu na ráz 😀

Ještě někdo potřebuje vyžehlit???? vyprat??? pohlídat děti???? dnesku tu budu mít holčičku od sousedů, tak jestli se chce někdo přidat, tak všechny děti k Fíbíííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre