Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
22. mar 2010

horal kluce este nemame.Podnajomnicka ma v piatok definitivne vypadnut a vecer si ideme pre kluce

inak decka co sa tyka tej afery.Moja mama je hotova.Strasne sa bala.

mihanka
22. mar 2010

novy "konooo"... 😵
bian, gratulujem k bytiku... 😉 ale ta story, chuda mamina, musi mat riadny sok... este ze sa nic nestalo... ☹
horalka, vidim, ze aj ty ficis na podobnych vyrazoch, simi prave dnes upgradla z "jebeee" na "jebeeem" asi slovicko hreben na chvilu prestaneme pouzivat... 😖 😀
aj my ideme nakoniec na jednu promi futbalovu svadbu, a teda neviem co si idem obliect... tie co minule?? 😕

lubik9
22. mar 2010

ahojte .. novy kooooon....
gratulujem dodatocne nikaz k malemu valibukovi..nech sa rozrastenej rodinke pekne dari

dakujem za gratulacie k meninam...

bia..tesime sa s vami s noveho bytika,ale ta prihoda,no hruuuza,az sa to zle cita ☹

mate krasne vyrazy,teda drobci..timi vacsinou nekomoli,lebo sa do novych slov nepusta,kym sa mu ich nepodari vyslovit ako by mali byt 😀
my mame po 6tke,co nas minuly tyzden zmohla..zvladli sme to,aj ked udrzat timiho s takmer 40kou horuckou je dost tazke,stale by len chodil...

phoebe003
22. mar 2010

Horalka jsem ráda, že jsem tě rozesmála 🙂 no pochopil to v okamžiku, kdy měl na raměni tašku s plenkama, v náručí Adama, v druhé ruce tašku s ručníky, okolo běhala Eliška, měl za úkol odemknout auto a do toho začínalo dost hustě pršet... 😀 tak v tom okamžiku vypadal naprosto dokonale zmateně a nevěděl, jestli má držet dítě, chytat dítě, otevírat auto, hledat deštník, nebo zběsile utíkat... 😀 😀

phoebe003
22. mar 2010

Mihankaaaa 😀 😀 😀 že "jebeeem" Tohle mi nedělej, málem jsem se počůrala 😀 😀 😀

phoebe003
22. mar 2010

jeee teď to tady dočítám, tak do třetice. NIKAZ moooc gratulujuuuu,

Oslavencům taky přejeme všechno nejlepší a najkrásnější

Bianca super, že máte lepší bydleníčko 🙂

Tak a už mizímmm. Hezký večer

lubka78
23. mar 2010

hlasime sa na stretko na maj...termin celkom v pohode, zatial nic nemame 🙂
bia...ozaj a gratulujeme k bytiku 😉

phoebe003
24. mar 2010

Ahojky kočky jak se daří? Já jsem se hned po ránu vytočila, mám opravdu geniální dceru... 😠 Vysypala pastelky z krabičky a trubka se do té krabičky vyčůrala. Pak se jí to podařilo vylít na podlahu, tak si sundala pyžamo a vytřela to pyžamem... Mám jí zabít? nebo si mám zavolat psychiatrovi??? 😀 😠 😠 😠

luciabah
24. mar 2010

phoebe... pochvalit... chudatko, nestihala na wc, tak chytila prvu nadobu do ktorej sa moze vycikat... potom nechtiac vyliala a aby maminka nemala vela prace tak poutierala... sikulka, mysli jej to 😀 😀 😀

bibka, ako jarka?

phoebe003
24. mar 2010

Luci 😀 nooooo myslí jí to... hned vedle ní stál Adámkův nočník 😀

bianca
24. mar 2010

hojte kocky

dakujem dakujeme dakujeme.Musim ist vystrachat neako sampano a ked to v piatok vsetko klapne tak to tam hned oznackujem 😀

karol co ti mam na to napisat.Asi len to ze je mooooc sikovna ked sa trafila do krabicky

bibka333
25. mar 2010

ahojte Jarku dnes pustili s nemocnici ale vysledky s biopsie budu až o 4 tyždne ☹ tak sa asi ublaznom do vtedy a alergie ma za A4 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nasadili jeje nove tabletky tak uvidime či sa jej stav zlepši dufama modlim sa že ano

phoebe som sa aspon rozosmilala dakujem tvojej Eliške 🙂 🙂 🙂 🙂
Bianca nech vam to zajtra klapne držkam palce 🙂 a celeho srdca vam to želam

mihanka
25. mar 2010

bibka drz sa... 😔

question
25. mar 2010

bibka,
mate to teraz tazke doma le prvae preto sa musis snazit sa stale smiat, hm 😉
a bia sampano sa dufam,chladi 😀 😀 😀
z alergoilogie sme mynic nezistili vysledky nic extra,ale podla nalezovna telicku cisty atopicky ekzem 😠 😠 do kelu tak uvidime co bude dalej..
inak jeto poklaaad..
p.s ktore mamicky pomaly rozmyslaju nad tehu??? 😉 😉

henri001
26. mar 2010

ja 😕 😀 ale neako bez vysledku ...spolieham na leto 😅 😵

evitkamalicka
26. mar 2010

ahoj maminky....ako sa mate? co mate nove?

lubik9
26. mar 2010

ques..aj ja..ale tiez asi na leto 😉 aj ked som zvedava,ako to pojde,ked stale kojim...

henri..uz sa aj snazite? nevychadza? preco spoliehas na leto?..je vacsia sanca? 😕

question
26. mar 2010

Heni,tak to ma neprekvapuje 😀
a lubka, no asi pomaly aj ustupim 😝 a suhlasim 😉 aj ked si to neviem dobre predstavit,ked sa zadari ako to zvladnem 😅 😅

henri001
26. mar 2010

lubik no snazime ...ale mam take divne cykly ci cykle ci jak sa tomu nadava, ze nikto nic nevie, par krat 21 dnove, naposledy 32 dnove 😖 tak verim ze do zac leta sa to neako utrasie a zadari sa ...teraz sa akoze nesnazime 😀 😀 😀 aby sme to oklamali 😎 😀 😀 pisala som, ze som uz fakt myslela ze UZ aj mi prestralo chutit jest a cudne stavy ...a ono to proste meskalo 10 dni 😔 takze tak 😔
a tak isto kojim...ale veriiiiime bo veriiiime 🙂 😉 asi budem jedna z tych, co zacne nakupovat ovu testy 😀 😀 😀 ale to nemviem nemviem....viac stresu to vtedy prinasa si myslim ...chjo , pomozte kto moooozte 😉 😀 😀 😀 😀
krasnu noc babulky 😵

horalka777
26. mar 2010

Heni no ja som mala este ovela vacsie vykyvy cyklu, 21-40dni 😝 vyriesila to az Dr, predpisala Utrogestan (myslim, ze je to obdoba Duphastonu) a zabralo. Len neviem, ci sa to moze brat, kym kojis, ale mozno hej, ak to mozu v poho brat aj tehule v 1.trimestri... ci? 😕 A nembooooj 😵 😎

Hehe, ja kym som kojila, som mala menzes pravidelnejsi, ako potom...som ho totiz mala skoro furt 😝 😝 😝 😀

Inak krasny vikend prajem, moje 2 deti spia, jedno uz od pol osmej, lebo nespalo cez den a to druhe 30-rocne preto, lebo je nesmierne "spolocensky unavene" 😀 No ale doprajem mu to, stava sa mu to malokedy 😀

mihanka
27. mar 2010

ahojte, my este nieee... ja si to teraz najviac uzivam, mm je aj tak viac prec ako doma... mozno o rok... 😵
henri drzim palce... 😵 bude princeznaaaaaaaaaaa.... asi neratat, nemysliet na to (aj ked sa asi neda) 😅 ja to necham pri druhom snazilkovani len tak...

e.vacka
27. mar 2010

Ahojte baby, chcela by som sa opýtať ako ste na tom s chodením na nočník, teda vaše detičky. Ja mám Barborku nar. 05/10/2008 a stále si myslí, že nočník je na hranie. Chápem, že má ešte čas, ale raz by sa už mohla do neho vycikať 😒

henri001
27. mar 2010

...no a ked na toto pridete , dajte mi vediet 😀 😀 😀
naozaj nie som leniva, davam ho sedkat , aj si tam citame , co ma strasne rad , vydavam rozne zvuky , ucim ho tlacit ...nula bodov, ani kvapka 😠 ja mam cas , on ma cas ...a vzdy bude v mojom okoli zazracnejsie deculo, takze neriesim 😀 😀 😀 ale uz by fakt mohol 😠 😀 😀 😀

mihanka
28. mar 2010

je to uplne individualne a este maju fakt cas... tie nervove zakoncenia na mechuriku sa vyvijaju od 2 do 3 rokov, deticky uz vedia - citia ze kakaju a cikaju, ale zadrzat to este nevedia, preto je podla mna skoro na odplienkovavanie u nasich deticiek, u dvojiciek je niekedy problem aj okolo 3 rokov odplienkovat... ina vec je davat pravidelne na nocnik, ak sa podari, chvalit chvalit a este chvalit, ked nie, tak povedat nevadi, nabuduce sa podari... a podla mojho nazoru, nedovolit dietatku sa s nocnikom hrat, proste ho zobrat a pekne vysvetlit, ze nocnik nie je na hranie ale na cikanie... obcas je to u nas sprevadzene malym hysakom, ale aj tym sa uci, ze nemoze mat vsetko...
kazde dietatko je ine, my sme v tomto extremne popredu, ja v lete idem odplienkovat urcite, lebo my mame uz aj v noci suchu plienku, cez den takmer vzdy suchu, samozrejme ze sa aj stane obcas ze sa vykaka alebo vycika do plienky, ale myslim ze to preto, ze vie ze ju ma... casto beha bez plienocky, aj teraz, to jej stale dookola pripominam ze ju nema, a davam ju pravidelne na nocnik cez den, a vtedy si pripominame, ze co sa robi do nocnika: CIK, KAK....

babofka
28. mar 2010

my este nocnik nemame 😅 asi je to aj moja pohodlnost,.... ale nechcem to uponahlat. pocula som, ze ked sa detom zoberie moc skoro (na den) plienka, dlhsie potom trva, kym sa jej zbavia aj na spanok. ale vsetko je individualne 😉

simona161
28. mar 2010

ahojte, my dalsieho potomka zatial neplanujeme ... uzivame si Alexa 😉
a nocnik sice mame, ale nepouzivame ... Alex na nom zoparkrat obleceny posedel na par sekund, potom uz do neho iba hadzal lopty a vsetko, co mu prislo pod ruku, pripadne sa nan staval, vozil ho po dome ako auto, pripadne ho nosil v rukach nad hlavou ... jeden raz som ho nan posadila vyzleceneho a zacal tak hystericky revat, ze som ho este velmi dlho nemohla utisit a "dat dokopy" a tak som nocnik schovala a planujem ho vybrat najskor v lete ... a vobec, ale vobec ma to netrapi ... gratulujem sikovnym detickam, ako je Simonka, Timi a vsetci, ktori vedia na co sluzi nocnik ... moj syn to nevie a zatial to ani neriesim ... nevidim v tom ani najmensi problem, ak budem toto iste pisat o rok, potom sa nad tym mozno zamyslim 😀

lilyk
28. mar 2010

caute 😉
ja si sadneme na nocnik a kedze mame 2 tak v momente zacne vykrikovat hac hac na druhy a tak dokola a nehrozi ze sa v nom nieco najde 😉
netehulkam drzime palceky nech rychlo su,dvaja sa prehraju lepsie ako jeden, u nas je o zabavku postarane 😉
ja som dovyprazala cukinove placky ,chalani spia a ja vegetim.Potom ideme na kolotoce,kedze ich mame pod domom 😉

alynka
28. mar 2010

ahojte 🙂
my druhé bábatko zatiaľ neplánujeme, ale ani prvé sme neplánovali a je tu 😉 , tak aj pri druhom to tak necháme a možno tak o pol roka sa nám zachce aj druhé, ale v dvojizbovom byte sa veľmi rozťahovať nemôžeme 😀 😀

A k tomu nočníkovaniu...odplienkovaniu...Keď som naposledy kupovala plienky, tak som vravela že to už budú posledné, že už viac nebudeme používať, ale predsa som ešte musela dokúpiť 😒 ...ale s nočníkom nemáme problém. Tak ako aj u Simonky aj u nás sú niekedy nehody, ale vtedy ak na nu trošku pokričím, vysvetlím, tak potom na druhý deň sa pekne pýta. 🙂

bora8
29. mar 2010

tak nočník u nás nehrozí, oblečená na ňom sedí do aleluja, alebo ho nosí ako klobúk na hlave 😀 už viem od kadiaľ je to príšlovečné - sedí ako riť na šerbeľ len u nás je to na hlavu 😀 ak ju vyzlečiem a posadím na nočník tak chytí amok, tak ju nenútim.... asi kúpim ešte jeden nočník a posadím aj Jurka, lebo po ňom opakuje všetko - len poradíte ako jeho dostanem na nočník :D on veľký chlap 😎 😖

čo sa týka snažilkovania, ja nesnažilkujem a ani sa už nechystám, nehovorím, že ak by sa podarilo tak to beriem tragicky, ale neplánujem a ak pravdu poviem, už ani nechcem, dve deti je viac ako dosť, niekedy som dosť unavená - práca, deti, domácnosť....... 😖 ja hovorím doma že jedine ak by sme vyhrali v lote tak sa dám nahovoriť, ale to nehrozí 😀

bora8
29. mar 2010

aha ešte jedno som chcela 🙂 čo sa týka úspešného snažilkovania.... tak ono asi telo samé povie kedy je to vhodné..... my sme sa o Lucku snažili dlho skoro 2 roky...... ale bola som medzitým na operácii, blbol mi cyklus, menzes a taktiež som potom musela mať určitú pauzu...... máme ju teraz a som rada, že až teraz neviem si predstaviť že by som mala také dve menšie deti naraz (klobúk dolu pred kočkami, ktoré majú) ale možno som len zhýčkaná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre