Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
30. apr 2009

a na tej tvojej stránke ho nenájdem ?

andre
30. apr 2009

doprdele zdochla baterka 😠
dieťa spí tak tam ani nemóóóžem do zástrčky... daj návod ja dojdem potom a prečítam 🙂

bianca
30. apr 2009

anrde najdes.Posli mi do IP meno na Fb a ja si ta najdem

sofia122
30. apr 2009

ahoj andre ako sa mate mi sa mame dobre v utorok smeboli v nitre malinkej nieco nakupit k meninam tak amina a sestra jej pokupily veci.a dnes cino jej kupil dve ciapocky a svetrik vobec som nemohla zohnat taky lacnejsi ale zohnali sme .a vy ako?

andre
30. apr 2009

som nazad, už sme hore 😝

my v poho 🙂 ... dieťatku sa zas o kúsoček vyvinul mozoček tak nás nechá pospať troška viacej a menej "vreští" aj cez deň 😉 ... tiež sme boli dnes na nákupoch ale ušli sa mi len biele gate, košeľa a triko, viacej nič pekné nemali 😝 ... a som aj rada lebo nemáme kam dávať tie veci už 😀

sofia122
30. apr 2009

co ich uz mas tolko? 😉

andre
30. apr 2009

hej a v postely dve tašky čo mu sú malé

question
30. apr 2009

sofia a to si sa nevedela ohlasit,ze ides do Nitry???? 😅 ved sme tu dve nitranky 😉
bia kuknem fotecky 😉

sofia122
30. apr 2009

moja ale ja som tam nesla sama a to sme tam isli aj s malou a to sme tam behali len po nakupoch.neboj do nitry este pojdeme

sofia122
30. apr 2009

ako sa sem davaju fotecky do albumu keby som sem chcela dat malej

sofia122
30. apr 2009

co tu nieje nikto

sofia122
30. apr 2009

nikto mi nechcete odpovedat?

sofia122
30. apr 2009

tak ahojte ☹

andre
30. apr 2009

manž. tu bol...
sofia, daj si fotoalbumy, potom moje albumy a tak ti ukáže : pridaj foto 😉
a pardón, tu furt dakto je len musíš vydržať 😀

lubka78
30. apr 2009

jauz iba na chvilku, lebo okolo osmej padame...ideme si konecne po nase auto 😉

lubka78
30. apr 2009

pa zatial 🙂

bianca
30. apr 2009

andre uz ta mam a poslala som ti kontakty na kocky nase oktobrove

lilyk
30. apr 2009

ahojte
mna vystiera od zlosti, Tomik zase popil 100ml a dost 😖 uz som ho ulozila a teraz tlacim zapecenu bagetku a rozdychavam 😝

mihanka
30. apr 2009

lilyk, no to veru netesi... ani simik nepapa uz tri dni tuhe... nadrapuje ju, takze je len na mliecku.. 😒
sofia, netrap sa ze ti nik nenapisal, niekto to tu musi tapetovat... 😉 my mame o tom case kupanie, papanie, mojkanie a tradicny simonkin smiech... 🙂

lilyk
30. apr 2009

Mihanka a nema to Simi z tych soplikov, mozno preto ju nadrapuje....mozno ked sopliky odidu tak zase bude papkat tuhe 😉 😉

bianca
30. apr 2009

lil a néma mali dudlik?Ja som nasej dala obrovku dzuru a 210+7 odmerok malo a to vypili tiez kolo 150 a uz nechela

andre
30. apr 2009

bia ďakujem 🙂 ... zajtra na to kuknem, bo to musím preštudovať človeče, som kukala na to jak puk 😀 , a už nemám time teraz na to

dobrú maminky 😉

mihanka
30. apr 2009

lilyk, simonka nema sopliky vobec... 😉 mala len teplotu a trosku riedke kakanie, ked som jej vopchala teplomer, ale uz nekaka...
dobru andre... no na fb si budes musiet najst cas, lebo to cista zavislacina... 😀

henri001
30. apr 2009

veru zavislacina 😀 😀 😀 dobru nocku mamulenky 😵 😵 😵

bibka333
30. apr 2009

ahojte babenky nedalo sa my skor ozvat žehlila som a pripravovala čo si obliect na zajtra ideme na ten venčekovy
ELISKA SA DNES KONECNE OTOCILA Z CHRBATIKA NA BRUSKO HURA HURA HURA 😀

henri001
1. máj 2009

Bibka gratulujeme 😵 😵 😵 Elinka sikulka 😉
Babule dneska cmuky cmuky pod ceresnou rozkvitnutou 😀 😀 😀 😵 😵 😵
a gratulujem dnesnym oslavencom , ktorych dufam vymenuje nasa veduca zajazdu do Larionu 😀 😀 😀

mihanka
1. máj 2009

dobre rano... 😵
mavatka duffam,ze mate prichystane, a vsetci sa poriadne vybozkavajte pod ceresnami, nech nie ste prvomajove teliatka... 😵 😵
dnes oslavuje evitkin Adamko 7 mesiacov... 😵 vsetko naj naj.. 😉

bibka, gratulujeme to je super, no vidis, kazde mimi ma na to svoj cas...

simonka mala dnes v noci intermezzo ci ako sa to pise... opakuje po borinkinej Lucke... od pol 3 sa zabavkala hodinu a pol, potom nevedela zaspat, lebo stale ju nieco zo spanku vytrhlo, neviem ci brusko ci zubok, potom som ju dala na tatove miesto, lebo ten pozeral nhl, tak teraz tatino vyspava, vsak ho nechame teda, a hadam mu aj ranajky prichystam... 😵

moze sa dnes upratovat?? 😀

bora8
1. máj 2009

dobré ráno 🙂 elinke od bibky gratulujeme k otáčaniu a prajeme prené nervy......
adamkovi od evitky gratulujeme k mesačníku 😉

u nás sú už čerešne odkvitnuté.... tak neviem - stačila by jabloň???? 😀

mihan - ja oslavujem prácou - v pondelok idem na ostro do práce tak som sa rozhodla, že si prevlečiem periny.... a riadne poupratujem, potom idem posledný krát s malou plávať (fňuk fňuk) a poobede ideme na festival... u nás mámte takú obyčaj - na 1. mája sú tu trhy, koncerty, vystúpenia divadiel - všetko v zámockom parku.....

emaso
1. máj 2009

bre ranko 😉
ja len narychlo,dakujeme za gratulations k vymesaciu 😵 konecne som sa dokopala nafotit polrocne foto,ale Elli velmi nespolupracovala tak ake su-take su,kuk na ne 😀

bianca pekne to Barca zahrala,ze akoze revem,ze akoze aby teta Ema verila 😀 posli mi link o tych placucich detoch do IP,ale ak je to v style dieta place-ste neschopna matka tak radsej ani neposielaj 😅

skusim pohladat daku ceresnu nech nenisom teliatko,ale s tym mavatkom bude problem asik 😒

idem rychlo upratat lebo poobede grilujeme a zas sa vratime az vecer tak nech to tu nevyzera ako v chlieviku 😖 dost som to tu zanedbala,ale co uz ked sme cele dni vonku,vetrame sa,zmrzlinkujeme a dzusikujeme a kavickujemes kamoskami,preliezame,hojdame sa,Ella kuka na velkacov jak puk,aspon odputa pozornost od tych svrbiacich dasienok 😒

polrocne miery len orientacne,namerala som 69 cm a mame dakych 9 kil,plus-minus,skor plus 😅

prajem vsetkym krasny prvomajovy den,papa

emaso
1. máj 2009

a este som zabudla pogratulovat dnesnym oslavencom,vsetko naaaaaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre